Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haneczkaa
Najpierw nasz potem rzeźba a potem każdy rozstęp to postęp:)

Hahhaha ja mam rozstępy z okresu dojrzewania, na piersiach i łydkach a w ciazy zero:)

tez dobreee :)

nie mów hop,zobacz na Olkę teraz jej wyszły..
a ja mam gdzies te rozstepy..skoro nie moge nic poradzic,a dbam o cialo to w dupie:)
wyjasnieją :)
dla synka i P.i tak bede najpiekniejsza :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Caly czas Was podczytuje :-) j próbuje nadrobić zaległości... . Ja byłam w piątek na wizycie zmieniłam lekarza na sam koniec ciąży. Nasz maleńki w 35+0 tc miał 2800g wiec chyba nie będzie taki mały jak nam caly czas mówiono ... no i lekarz już zapowiedział że możliwe, że będzie cesarka na razie mamy brać luteine do skończenia 37:tygodnia potem odstawić i się dużo ruszać. A mi już teraz tak opadł brzuch, że jak wchodzę po schodach to muszę sobie pomóc i go podtrzymać bo ciągnie wszystko a tu jeszcze tydzień mysimy dotrwac.
Leniwcu gratuluję :-) dzielna Mama!
Aga trzymam kciuki za jutro :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdskjoucvrhlin.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata jestem jestem ;* czytam caly czas ale na tel do d..sie odpisuje wiec staram sie streszczac;) Nie czytalam wywiadu bo czytam malego ksiecia;) potem mam jeszczexjedna książkę;) by zabic tu czas;) spojenie boli chodzic nie pozwalaja to cos musze;) tylek rosnie 0.5 kg w 2 tyg wiec juz mam 6 ale pociesza mnie ze sama Zosia to 4 ponad;) no chyba ze zawyzyli ale najgorszy wypadek 3600 nawet jak minus 500g. Plus lozysko wody i krew to bedzie niewiele;)
Co do pozycji" na narciarza" tez mam nakladki bo obawialam sie cos zlapac w czmp mimo klapek zlapalam grzybice na szczescie od razy spray i szybko sie wyleczyla.
Agusia trzymam kciuki bedzie dobrze za chwile Pawelek bedzie z Wami;)
Madika jak to zywa krew to ip raz raz nie ryzykuj.
Ola nie rob tak Michalowi bo pomysl ak Ty by sie poczula jak on by Ci powiedzial o drugiej lepszej.
Kurde i zawsze zapominam co dalej napisac buuu

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Pół dnia mnie nie było i terz nadrabiam...
Leniwiec gratulacje:) wczoraj noc zarywałyśmy z Tobą, emocje totalne a maleńka słodka.
Niuśka ja to się zapatrzyłam na usteczka Twojego synka tak filmowo wykrojone, ciacho ;)
A u mnie masakra trójka chorych dzieci każdy inne objawy do 22 latałam z syropami:( i oczywiście typowe faceciki, już wczoraj katar to był ciężki stan;)
Teraz się stresuję żeby mnie dzisiaj nie wzięło bo kto ogarnie...Sorrki, że tak narzekam ale czasem ciężko ogarnąć wszystko...
Trzymam kciuki za jutrzejsze mamusie i doczytuję dalej

Odnośnik do komentarza

Ernesto][quotemisiakowata30][quoteolka135][quoteAsiaR
Ernesto

Ja za rada położnej zakupiłam nakładki na kibelek i spakowałam do torby..po porodzie jak krocze szyte,obolałe..lepiej nie załatwiac się na Małysza..a jak dwójka przyciśnie...wole mieć nakładki..
no i wiadomo klapki pod prysznic..

czytasz mi w myślach :) W swoim rossmanie wykupiłam wszystkie podkładki na sedes :D
Co do klapek pod prysznic to obowiązkowo. Choć jak ostatnio byłam w szpitalu to widziałam jak laski klapki zostawiały przed prysznicem i wchodziły boso (szok). No ja się nie odważyłam.

Nakładki też mam bo po 3 pobytach w szpitalu w tej ciąży stwierdziłam, że z raną po cc to już Małysz nie przejdzie :-)
A kiedyś jak zapomniałam klapek pod prysznic będąc w delegacji to posiłkowalam się reklamówkami ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza

Magg4
Pół dnia mnie nie było i terz nadrabiam...
Leniwiec gratulacje:) wczoraj noc zarywałyśmy z Tobą, emocje totalne a maleńka słodka.
Niuśka ja to się zapatrzyłam na usteczka Twojego synka tak filmowo wykrojone, ciacho ;)
A u mnie masakra trójka chorych dzieci każdy inne objawy do 22 latałam z syropami:( i oczywiście typowe faceciki, już wczoraj katar to był ciężki stan;)
Teraz się stresuję żeby mnie dzisiaj nie wzięło bo kto ogarnie...Sorrki, że tak narzekam ale czasem ciężko ogarnąć wszystko...
Trzymam kciuki za jutrzejsze mamusie i doczytuję dalej

uu toż to wojna na froncie..współczuję kochana..może zapobiegawczo zjedz kanapkę z czosnkiem..napij się herbatki z cytrynką,prenalenu jak masz :)

AsiaR kurde reklamówkami??hihi jejku przeciez to szlifa idzie wyłapać:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Brzuch mi sie w kwadrat uklada! Nie jestem pewna czy to Mala czy skurcz BH... Normalnie kwadrat:-)

Mi przy silnym skurczu BH robi się trójkąt - przynajmniej widziany z mojej strony. ;) załóżmy kółko geometryczne :)

A z rozstepami w ciąży to naprawdę jest różnie. Mi wyszły na całych nogach, głębokie i duże koloru fioletowego teraz są. Nic nie pomogło. Mam nadzieję ze znikną za jakiś czas. Gorzej z zylakami :(

Odnośnik do komentarza
Gość Józefina

Leniwcu - gratuluję. Wzruszyłam się, jak reszta. Ja jak byłam 2 tyg na patologii ciąży to miałam jednorazowe chusteczki domestosa i tym przecierałam kibelek oraz płynem dezynfekującym, który był do rąk (ma specyficzny zapach). Wprawdzie kupiłam nakładki na sedes, ale nie starczyłyby przez 2 tyg. Ale na wizytę urodzeniową można się tylko w to zabezpieczyć plus te chusteczki jednorazowe. A nakładki na sedes kupiłam w naszej ulubionej aptece gemini.
Do szpitala, w którym rodzę to nic nie trzeba zabierać ani dla dziecka ani dla siebie. tzn. wiadomo klapki, piżamy etc. ale sprzetu higienicznego, pieluszek, ciuszków nie trzeba, wiec sie ciesze. nawet fajne koszule do porodu maja. mi dzis lekarz na wizycie oznajmil, ze byc moze zrobimy cesarke, bo synus sie nie pcha na swiat (wszystko pozamykane, 38 tydz), rośnie, ale we wlasnym tempie, przeplywy w normie, raczej nie bedzie juz hipotrofii (ma prawie 2500, wiec jak sie urodzi moze miec 2600-2800), ale w przyszlym tygodniu zobaczą, bo moj lekarz nie ufa maszynom - w sensie, ze przeplywy i lozysko ok. A tak chcialabym urodzic SN... nawet opowieść Leniwca mnie nie zniechęciła, chociaż znając swoją wytrzymałość bólową, też będę umierać.

Odnośnik do komentarza

~Józefina
Leniwcu - gratuluję. Wzruszyłam się, jak reszta. Ja jak byłam 2 tyg na patologii ciąży to miałam jednorazowe chusteczki domestosa i tym przecierałam kibelek oraz płynem dezynfekującym, który był do rąk (ma specyficzny zapach). Wprawdzie kupiłam nakładki na sedes, ale nie starczyłyby przez 2 tyg. Ale na wizytę urodzeniową można się tylko w to zabezpieczyć plus te chusteczki jednorazowe. A nakładki na sedes kupiłam w naszej ulubionej aptece gemini.
Do szpitala, w którym rodzę to nic nie trzeba zabierać ani dla dziecka ani dla siebie. tzn. wiadomo klapki, piżamy etc. ale sprzetu higienicznego, pieluszek, ciuszków nie trzeba, wiec sie ciesze. nawet fajne koszule do porodu maja. mi dzis lekarz na wizycie oznajmil, ze byc moze zrobimy cesarke, bo synus sie nie pcha na swiat (wszystko pozamykane, 38 tydz), rośnie, ale we wlasnym tempie, przeplywy w normie, raczej nie bedzie juz hipotrofii (ma prawie 2500, wiec jak sie urodzi moze miec 2600-2800), ale w przyszlym tygodniu zobaczą, bo moj lekarz nie ufa maszynom - w sensie, ze przeplywy i lozysko ok. A tak chcialabym urodzic SN... nawet opowieść Leniwca mnie nie zniechęciła, chociaż znając swoją wytrzymałość bólową, też będę umierać.

Cześć Józia :D
Kurczę,ale czemu nie możesz rodzic SN..po co cesarka kochana?
Zazdroszczę,że nie musisz tarabanic się ze wszystkim swoim..ja to nawet sztućce muszę mieć swoje

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

AsiaR
misiakowata30

No wiecie,nigdzie nie pisza o tych nakładkach..dlatego ciesze się,że dokończyłam tą moja SR :D

Misiakowata, po co od razu sr, przecież my byśmy Ci powiedziały :-D

no ale zanim tu było o tym,to mi położna powiedziała..tez fajnie bo pracowała w naszym szpitalu i wie co trzeba..
ale moje kochane nie jedno tu doradziły i jeszcze doradza:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...