Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

Aga2801
Zapis ktg za płaski i wieczorem mam jechać
na ip na kontrolę.

A nie zrobili usg żeby sprawdzić czy z łożyskiem ok chociażby? Na fotelu tez nie badali ?

Zamiast wszystko sprawdzić to będą ganiać człowieka w te i we wte..

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Leniwiec widzę, że humor dopisuje, więc śmiem twierdzić, że te bóle wcale takie straszne nie są. Zgadza się? Dasz radę, patrz jaką masz forumową obstawe :) a wczoraj wieczorem było ukręcanie jogurtów naturalnych, że Eliza miała dość i nacisnęła przycisk "poród"?

Aga nie rozumiem. Puścili cie mimo słabego zapisu ktg? I jeszcze masz tam wracać wieczorem? Nie mogli cie przetrzymać?

Odnośnik do komentarza
Gość magdalena851

Wow ale się dzieje:D rozkrecamy imprezę marcowa:D a ja mam tak nos zablokowany że ledwie oddychac moge o nie wiem czy to ciąża czy alergia...eh!
Leniwiec do 24godz jeszcze troche czasu wiec pewnie się ktoś przyłączy:D
Isabel i KasiaMamusia przyłączam się do posiadania w domu niwgrzeczniucha starszaka. Muszę poczytać o tych metodach behawioralnych bo mnie zaciekawiło. A metoda z tablica super, wykorzystam w najbliższym czasie bo pewnie po pojawieniu się braciszka powodów do bycia niegrzecznym bedzie wiecej

Odnośnik do komentarza

~Leniiiiiiiwiec
Aga, o nie ! To kto ze mna tanczy poloneza?????
Madika, Ty naprawde myslisz, ze wysle swoje nieumalowane zdjecie ? Moje niedoczekanie ! Na dodatek nie umylam wczoraj wlosow! Ale mysle nad innym dowodem ;)
Przepraszam za te chwilowa cisze w relacji z porodu, ale zostalam wsadzona pod prysznic (mam nadzieje, ze to nie przez moje wlosy!).
Ja to cos czuje, ze jeszcze ktoras mnie przegoni!
Ja jestem jeszcze na przedporodowej...a T.moze wejsc dopiero na porodowa...echh...i czeka bidak w domu...

Heheh:D Leniwiec przynajmniej poczucia humoru Cie nie opuszcza :D

A dali Ci tez szampon? Bo jesli tak to chodzilo o wlosy :D heheh

A dlaczego T nie wpuscili? Pierwszy raz sie z tym spotkalam....

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Lilijka, no wlasnie nie bylo jogurtow, ale bylo spaghetti i do 1:00 myslalam,,ze przesadzilam z przyprawami i iloscia, i ze dostalam skretu jelit ;)
Moze to te przyprawy tak podzialaly-nie wiem !
Aga, zapis Pawelka plaski ?
Trzymam kciuki za wszystkie odwazne dolaczyc do mnie dzis!
Ps. Humorek mam, ale gdybys mnie widziala, Lilijko podczas skurczu to mialabys déjà-vu z filmu o egzorcyzmach !;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ja dzis opchnelam curry na ostro (seksu nie ma to chociaz potrawy mam ostre). Myslalam, ze cos to da ale nic a nic sie nie stalo, a moze trzeba poczekac? A moze jednak spaghetti zrobic? Swoja strona Eliza jest pół-francuzka to czemu zareagowala na wloskie danie?! :)
Mam nadzieje, ze T. zapamietal dobrze nazwe oddzialu, na ktory ma potem przyjsc :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Madika
~Leniiiiiiiwiec
Aga, o nie ! To kto ze mna tanczy poloneza?????
Madika, Ty naprawde myslisz, ze wysle swoje nieumalowane zdjecie ? Moje niedoczekanie ! Na dodatek nie umylam wczoraj wlosow! Ale mysle nad innym dowodem ;)
Przepraszam za te chwilowa cisze w relacji z porodu, ale zostalam wsadzona pod prysznic (mam nadzieje, ze to nie przez moje wlosy!).
Ja to cos czuje, ze jeszcze ktoras mnie przegoni!
Ja jestem jeszcze na przedporodowej...a T.moze wejsc dopiero na porodowa...echh...i czeka bidak w domu...

Heheh:D Leniwiec przynajmniej poczucia humoru Cie nie opuszcza :D

A dali Ci tez szampon? Bo jesli tak to chodzilo o wlosy :D heheh

A dlaczego T nie wpuscili? Pierwszy raz sie z tym spotkalam....

Mam szampon - heloł!
Tu podobno mozna miec towarzysza od momentu wejscia na sale porodowa. Ja czekam na badanie szyjki i opinie o moim ktg :-D mam nadzieje, ze posypia sie komplementy !

Odnośnik do komentarza

Renia83
Leniwiec powodzenia, szybkiego rozwiązania :)
Olka ja nie wiem jak ty sobie czas organizujesz ze tak malo jesz i nie masz czasu sie nawet wykąpać. Przeciez Majka pewnie tylko spi i je? Nie wiem jak ty ale ja się czasem nudze jak mala śpi. Jak Msjka będzie sypiac tylko 2h w dzień to ty jesc przestaniesz? Albo jak będziesz miala dwójkę. Dbaj o siebie.

Renia , nie wiem jak inne dziewczyny, ale to co piszesz o nudzie to miód na moje przerażone serce :-)

A jak Ty się czujesz i maleństwo?

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Lilijka87
Ja dzis opchnelam curry na ostro (seksu nie ma to chociaz potrawy mam ostre). Myslalam, ze cos to da ale nic a nic sie nie stalo, a moze trzeba poczekac? A moze jednak spaghetti zrobic? Swoja strona Eliza jest pół-francuzka to czemu zareagowala na wloskie danie?! :)
Mam nadzieje, ze T. zapamietal dobrze nazwe oddzialu, na ktory ma potem przyjsc :)

No dobrze, ze tu pastwisk zadnych nie ma ! A na porod polecsm spaghetti z pomidorkami koktajlowymi, czosnkiem i ziolkami prowansalskimi;) bedzie sie dzialo!
Kalae, ja do przyjazdu tu nie bylam pewna czy to skurcze ;) T.mnie utwierdzal w przrkonaniu, ze spaghetti nie ma takiej mocy !;)) no i jedyne co mi pomoglo je rozpoznac to sila (wybudzalo mnie jak przysypialam) i regularnosc:)
Ech moje skurcze rzadsze ale silniejsze (jak skurczybyki;))... mam ochote lozko gryzc;)

Odnośnik do komentarza

aniia
Ulala, co tu się dzieje!! Szał macic!:)

Ja z Zuzią już na oddziale. Wszystko ok. Mała ma troche koślawe stópki, ale byla juz fizjoterapeutka i wszystko da rade naprostować.
Mnie rana ciągnie okrutnie, ale trzeba żyć:)
Obyśmy w czw do domu wyszły.

Ale slodziak i jakk ladnie spiocha :D

Trzymam kciuki zebyscie szybko mogly wyjsc do domku:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie juz myslałam, ze dzis trafie do szpitala ale doktorek zbadał wymierzył, moja gwiazda wazy 3800 i zadecydował ze do szpitala w poniedziałek na cc. I czołg musi jeszcze poczołgac sie. Moze i dobrze bo jutro synus ma sprawdzian 6-klasisty to chociaz go wyszykuje na galowo. CGratuluje wszystkim mamusia cudeniek przeslicznych. Szkoda ze nie mozna stworzyn na naszym forum galerii smyków świeżo urodzonych, i zeby mozna do niej zagladac.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4gqdoxlcf.png

Odnośnik do komentarza

Aniia jaka ślicznotka z córuni :D jejuśku,a jaki noseczek sliczny :D Podobna do Ciebie chyba co??:)

Leniwiec to tak długo trwa wszystko??i Ty tam sama z tymi skurczyBYKAMI??? Jeju dobrze,że masz nas :D

Co do cofania żarcia ja miałam tak całą noc..i kurde strach było usnąć,żeby sie nie udławić jenyyyy..dziś jem zdrowo to może sie nie pojawi..Przy tym to nawet moje gumy wymiekły :)

Gabi to w poniedziałek,już?? jejku
z jednej strony tez bym chciala znac juz date swojego dnia :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...