Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za porady - zaraz zrobię papkę z sody, płynu do naczyń i octu, tylko czy to pomoże??? Kamila, mój jest już tak ujebany (dosłownie!) że będę modły odprawiać aby cokolwiek pomogło :-) ale aby nie było zrobię zdjęcie przed i po! ;-)

Ejj wyobraźcie sobie, w niedzielę wieczorem zamówiłam leki i inne pierdy w aptece gemini a 5 min temu kurier mi już to przywiózł !!! Tuż to w szoku jestem!?! Tak szybko?!? :-D

No dobra, to teraz wstawić pralkę, nasmarować papką piekarnik i stanąć do prasowania, potem kolejna pralka i zmyć piekarnik.... Co za produktywny dzień się zapowiada :-)
A na obiad - na szybko spaghetti :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniiiiiiiwiec

aniia
Niuska, chałwa mmm. Ja zjadlam sobie wczoraj pół i dzisiaj juz tez pó :D

W ogóle to smutam strasznie, bo mój mąż ma potwierdzona u nich na oddziale świńską grypę i żeby nas nie zarazić to przynajmniej do czwartku włącznie nie bedzie mnie odwiedzał :(( szlag by to trafił!!!

A cc mam w przyszlym tygodniu..

Dziewczyny-ostatni raz rodzimy w sezonie grypowym ! :)
Aniia, do czwartku wytrzymasz (dzis juz wtorek!), a pozniej juz ekspresowe szykowanko na malucha, porod i dom :)
Dasz rade, dziewczyno !
Masz tam cos do czytania ? Moze jakies filmy ?
Szybko zleci-zobaczysz...
Odpoczywaj ile sie da...bo jak to mowi mama T.(to jest jej taki stary, baaaaardzo smieszny zart- "odpoczywajcie, bo niedlugo nie bedziecie miec do tego okazji" ha-ha-ha)

Odnośnik do komentarza

Dzień doobryy :)

Wczojaj cięzki dzień. Biedne te nasze zwierzaki... Claudio wczoraj niestety wròcil od weterynarza z nie najlepszymi wiesciami :/ Kocica ma jakąs rozleglą infekcje w macicy, problema z oddychaniem. Zalecili zeby wogòle usunąc jej macice... Jak narazie wzięlismy ja do domu. Będziemy podawac millón lekòw ktòre jej przypisali i zobaczymy co dalej. Za wizyte ( miala badanie ultrasonografem, dalí jej jakies zastrzyki i lekarstwa) zaplacilismy 300€!!!! Masakra jakas... Ze tez nie ma publicznej sluzby weterynaryjnej... :( A i tak wieczorem biedulka lezala tylko wcisnięta między nasze lòzko i sciane ( jakby się chowala przed nami) i strasznie dyszala :( juz myslelismy ze zaraz wyzionie ducha... Ale dzis rano nawet troche rundek po domu zrobila co mnie bardzo cieszy bo ostatnio jak juz siadla w jednym miejscu tak przez caly dzien sie z niego nie ruszala... Teraz walka z zaaplikowaniem jej antybiotyku... I spi. Mam nadzieje ze leki jej jakos pomogą bo operacja pogrązylaby nas finansowo a jeszcze nie wiadomo czy by sie z niej wybudzila :(

A z dobrych wiesci to nowy materc zdal egzamin. Spalam cala noc :) tylko 2 razy na siusiu :) i taaaki wygodnyy :)

Co do brzuszka to tez juz mi tak ciązy ze w zadnej podycji mi nie jest wygodnie. Jak na plecach to się duszę i kręgoslup boli a na bokach to jakos mnie tak ciągnie cięzar ze az boli. Chodze tez jak kaczuszka :p
Wczoraj przez pare godzin projektowalam kalki na kubki. I niestety pozycja przy komputerze mnie zabila. Jak wstalam po skończeniu pracy to nie wiedzialam co ze soba zrobic z bólu kręgoslupa. Jeszcze do tego tala straszna zgaga paląca ze niczym sie tego nie daño zwalczyc :(

Ale dzis juz nowy lepszy dzień :) po obiedzie zwlekam się do pracowni i wracam zmienic zmiane przy kotce a Claudio z kokegą na mecz... :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Bad.Woman
Dzięki za porady - zaraz zrobię papkę z sody, płynu do naczyń i octu, tylko czy to pomoże??? Kamila, mój jest już tak ujebany (dosłownie!) że będę modły odprawiać aby cokolwiek pomogło :-) ale aby nie było zrobię zdjęcie przed i po! ;-)

Ejj wyobraźcie sobie, w niedzielę wieczorem zamówiłam leki i inne pierdy w aptece gemini a 5 min temu kurier mi już to przywiózł !!! Tuż to w szoku jestem!?! Tak szybko?!? :-D

No dobra, to teraz wstawić pralkę, nasmarować papką piekarnik i stanąć do prasowania, potem kolejna pralka i zmyć piekarnik.... Co za produktywny dzień się zapowiada :-)
A na obiad - na szybko spaghetti :-)


Wow ! Pora zmienic nick na Perfect.Woman !

Odnośnik do komentarza

Miila
Drogie Marcóweczki!
Jestem kwietnióweczką i poszukuję przyszłej mamusi, która zakupiła dla swojego dzidziusia Szumisia, otóż na stronie producenta można kupić sam mechanizm posiadając numer zabawki z instrukcji obsługi, czy poratowałaby mnie któraś z Was?
Czasem Was podczytuję i trzymam bardzo mocno kciuki za Was wszystkie, jak widzę ile już dzidziusiów się tu urodziło to dociera do mnie, że i u nas niedługo zacznie się rozpakowywanie.
Ściskam mocno!

hej, nie mam szumisia co prawda, ale czy mogłabyś podać link do strony z tym mechanizmem?? nie mogę znaleźć tego na stronie?

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Dzień doobryy :)

Wczojaj cięzki dzień. Biedne te nasze zwierzaki... Claudio wczoraj niestety wròcil od weterynarza z nie najlepszymi wiesciami :/ Kocica ma jakąs rozleglą infekcje w macicy, problema z oddychaniem. Zalecili zeby wogòle usunąc jej macice... Jak narazie wzięlismy ja do domu. Będziemy podawac millón lekòw ktòre jej przypisali i zobaczymy co dalej. Za wizyte ( miala badanie ultrasonografem, dalí jej jakies zastrzyki i lekarstwa) zaplacilismy 300€!!!! Masakra jakas... Ze tez nie ma publicznej sluzby weterynaryjnej... :( A i tak wieczorem biedulka lezala tylko wcisnięta między nasze lòzko i sciane ( jakby się chowala przed nami) i strasznie dyszala :( juz myslelismy ze zaraz wyzionie ducha... Ale dzis rano nawet troche rundek po domu zrobila co mnie bardzo cieszy bo ostatnio jak juz siadla w jednym miejscu tak przez caly dzien sie z niego nie ruszala... Teraz walka z zaaplikowaniem jej antybiotyku... I spi. Mam nadzieje ze leki jej jakos pomogą bo operacja pogrązylaby nas finansowo a jeszcze nie wiadomo czy by sie z niej wybudzila :(

A z dobrych wiesci to nowy materc zdal egzamin. Spalam cala noc :) tylko 2 razy na siusiu :) i taaaki wygodnyy :)

Co do brzuszka to tez juz mi tak ciązy ze w zadnej podycji mi nie jest wygodnie. Jak na plecach to się duszę i kręgoslup boli a na bokach to jakos mnie tak ciągnie cięzar ze az boli. Chodze tez jak kaczuszka :p
Wczoraj przez pare godzin projektowalam kalki na kubki. I niestety pozycja przy komputerze mnie zabila. Jak wstalam po skończeniu pracy to nie wiedzialam co ze soba zrobic z bólu kręgoslupa. Jeszcze do tego tala straszna zgaga paląca ze niczym sie tego nie daño zwalczyc :(

Ale dzis juz nowy lepszy dzień :) po obiedzie zwlekam się do pracowni i wracam zmienic zmiane przy kotce a Claudio z kokegą na mecz... :D

Barcelona, drogo u was :D a nie chcecie jej usunąć macicy?? ile ona ma lat?? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Barcelona-dobrze, ze jest juz minimalna poprawa! Moze sie uda przegnac problem lekami...
Bidulka... ona pewnie dodatkowo przezywa pobyt w lecznicy...
Dawaj na biezaco znac co i jak !
300 euro to rzeczywiscie bardzo duzo :/ my trafilismy na super weta, tu w Toruniu. Dodatkowo klinika otwarta do 22:00 + weekendy. Usg to w ogole chyba gratis robil, bo za kazdym razem wychodzilismy z kwota 40-50 zl (za wizyte, usg i leki!). Ale np.w Warszawie, tez u niektorych slono placilismy...echh...
Barcelona, te Twoje wyroby mozna zamowic do Polski? Chodzi mi o transport, ewentualne zbicie sie czegos... bo to swietny pomysl na prezent:)))

Odnośnik do komentarza

Biedne te wasze zwierzaki... Współczuję
Mi się tak czas wlecze, nie robię za wiele przez te szyjke... Niech mała siedzi jak najdłużej. 21.03 mam jescze wizytę przed cc (24.03) i jakieś przeczucie że po wizycie już do szpitala trafię (jak dotrwam do wizyty) syna urodziłam 4 dni przed terminem om, tera ta wizyta wypada 2-3 dni przed terminem om...

Odnośnik do komentarza

wiecie co my do tej pory jezdzilysmy juz od kilku lat do jednej babki, prowadzi swoja lecznice z corka. i od jakiegos czasu ceny bardzo wzrosly. ale po tym jak szukalam wetaa pilnie do psa a tamta babka miala zamkniete odkrylam niedaleko nas inna lecznice, i poprostu to co sobie od nas liczą za leczenie to jest polowa przynajmniej niz u tej babki! ja w szoku bylam... do tego mają swoj sprzed do usg rtg na miejscu, a u tej babki trzeba bylo wziac skierowwanie, pojechac do najbardziej obleganej kliniki w okolicach, zrobic badanie i wrocic z wynikami...

co do kotów to nie wiem jak wasze, moje wszytkie kotki są wykastrowane i naprawde od tamtej pory nie chorują.....tfu tfu bo wykracze

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, szkoda mi bardzo tych waszych cierpiących zwierzaczkow, ja osobiście nie mam żadnego bo mieszkam w bloku a praca wraz z dojazdami zajmowała mi minimum 10 godzin a najczęściej to 12 było. Ale moi rodzice mają od zawsze jakiegoś piesia a ja jak mieszkalam w Irl to miewalam i po 15 pikusiow :-) 5 dorosłych plus 2 razy w roku po 10 maluchów :-) jakie to słodziaki były <3 jack russelle jak ktoś się orientuje :-)<br />
Barcelona wspomniala, że nowy materac się sprawdził - a wy co byscie poleciły?
Bo nas czeka przeprowadzka za jakieś 2-3 miesiące i chcę nowe łóżko ale nie wiem z jakim materacem. Moja kuzynka poleca jakiś sprezynowy z ikei ale sama nie wiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniiiiiiiwiec

Nasze tak naprawde nigdy nie byly powaznie chore. Przed czy po sterylizacji. Ale w sumie sterylizowalismy je przed ukonczeniem 12 miesiecy. Ruda jest slabsza troche i jest maltretowana przez siostre jak nikr nikt patrzy;)) wiec dzieki siostrzanej milosci miala juz rane, ktora nie chciala sie goic, i problem z okiem. Poza tym byla raz przeziebiona i teraz ten pecherz. A druga- nic a nic !

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Kamila no wlasnie tak jak leniwiec mòwi chcemy poczekac na poprawe po lekach bo juz ma te swoje 16 lat i jest niebezpieczeństwo ze po narkozie moglaby się juz nie wybudzić...

Jeeej Leniwiec zazdroszcze takich tanich weterynarzy! :o moze lepiej by bylo ja przetransportowac do Polski na leczenie ... :p

aaa myślałam ze to mloda kicia, no tak... nie ryzykowałabym narkozy :( moj pies teraz tez cokolwiekby mu nie robili to bez jakiejkolwiek narkozy bo nie wiadomo czy by sie obudzil.

napewno leki podzialaja :) mam rodzinke w hiszpanii, i wlasnie mieli 2 maincoony jeden niestety juz ze starosci odszedl ostatnio:(

Odnośnik do komentarza

Ah zapomnialam ... Ania! Wspolczuje ze ci się mąz rozchorowal na to paskudztwo! Najwazniejsze zeby szybko wyzdrowial zeby potem was nie pozarazal. Wiem ze to trudne jak nastawialas sie ze bedzie przy tobie te dni do porodu. Ale juz niewiele zostalo. Musisz byc dzielna. Dasz rade i bez meza u boku. Trzymaj sie mysli ze to ze nie jest z wami to dla sobra i zdrowia twojego i maluszka :* A my jestesmy caly czas z tobą duchem :) :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

AsiaR ja w tamtym roku zamawialam na allegro materac. Jest mega wygodny (czasami zdarza się że nie mogę się ułożyć i zasnąć ale to nie wina materaca tylko obecnego stanu). Mój mąż zawsze miał problemy ze snem ale odkąd zmieniliśmy materac to śpi jak dziecko prawie całą noc (chyba że go obudze jak buszuje w nocy po domu jak meczy mnie bezsenność). :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek!
Dzisiaj u mnie poranek Leniwca :D przed chwilą dopiero zrobiłam łóżko, i to z przymusu! W niedzielę zamawialam łóżko dla starszaka, 160x80, specjalnie bałam z firmy gdzie był dopisek "nasz kurier wniesie nawet na 10piętro!" A mieszkam na 3 ;) no i przywiezli, facet wniósł, oparł o ścianę na klatce i spier*ala. Nosz ale się we mnie zagotowalo. Ale chyba wystraszyl się jak zaczęłam się wydzierac na cały blok za nim, że chyba tak mnie z tym nie zostawi, jak to mam wnosic w ciąży? Obrażony na cały świat ale wniósł 2metry dalej :D

Na piekarnik faktycznie soda z octem, zrobić gestą paste, nałożyć, poczekać i wyszorowac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

RedNails89
Dzień doberek!
Dzisiaj u mnie poranek Leniwca :D przed chwilą dopiero zrobiłam łóżko, i to z przymusu! W niedzielę zamawialam łóżko dla starszaka, 160x80, specjalnie bałam z firmy gdzie był dopisek "nasz kurier wniesie nawet na 10piętro!" A mieszkam na 3 ;) no i przywiezli, facet wniósł, oparł o ścianę na klatce i spier*ala. Nosz ale się we mnie zagotowalo. Ale chyba wystraszyl się jak zaczęłam się wydzierac na cały blok za nim, że chyba tak mnie z tym nie zostawi, jak to mam wnosic w ciąży? Obrażony na cały świat ale wniósł 2metry dalej :D

Na piekarnik faktycznie soda z octem, zrobić gestą paste, nałożyć, poczekać i wyszorowac :)

hahahha padłam :D

Odnośnik do komentarza

Już prawie biegałam z rękami do góry (ale ostatecznie się walnęłam na łóżko i leżę) - moja ginka ma nagły wyjazd w piątek i przełożyła mnie na czwartek.... Toż to jeden dzień wcześniej, nie spodziewałam się tego i tak się zestresowałam że już prawie zaczęłam te panikarskie biegi, ale ostatecznie położyłam synka spać i sama poległam. Co na być to będzie.

Ja mam materac z ikei, sprężynowy, twardy, oboje z mężem uwielbiamy go:) mamy go już kilka dobrych lat a nic się nie zmienił, ostatnio wlasnie przedstawialiśmy łóżko w sypialni (żeby kołyska się zmieściła) i chealiliśmy sobie ten materac że w takim idealnym stanie jest. No z ikeą to różnie: jedne rzeczy są jak z kartonu a inne bardzo dobrej jakości.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...