Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haniutku,Ciąża...tak już jest z tymi matkami no...moja też nie bedzie idealna babcią..ech..smutne to...
Mój brat z rodzina sa w uk i ja mu zazdroszczę..nie wysłuchuje jej ględzenia,żalenia,jak zadzwoni raz w roku to super syn..a ja na miejscu to mam przej..e...Kiedys się wkurzyłam na nią i powiedziałam,że wcale nie muszę słuchac jej pieprzenia ,bo ma dwoje dzieci,a nie że jedno zamęcza a drugie święte..no ale wyjscia nie ma..brat sie nie martwi,bo wie ze ja na miejscu i czuwam..a ja cholera mam dosyć tego..dobrze,że w końcu układam sobie życie,bede miala dziecko,moze złapię dystans w końcu przestane czuc ten ciezar..
wiecie co dziewczyny??MY BĘDZIEMY SUPER MAMAMI,NIE POPEŁNIMY TYCH WSZYSTKICH BŁĘDÓW :D Będziemy zawsze kochane,szanowane i cenione..bo umiemy kochać bezwarunkowo :)

Ufff wróciliśmy,autobusu nie było i dosyć spory kawał z buta wracaliśmy..stopy mnie pięką jak cholera i zawiasy bolą..przejdzie..Piękne buciki sobie kupiłam..chciałam tanie kupić,ale żadne mi sie nie podobały i były niewygodne..to wziełam za 119 zł,piekne,od razu mówiły do mnie z półki "weź mnie":D i wiem,że jak bede o nie dbała to posłużą z 2 lata.Mam nadzieję,bo szkoda tyle kasy wydac na bubla..no nic matka też musi wygladać..
Zmykam po padam na ryj,dosłownie :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Haniutku,Ciąża...tak już jest z tymi matkami no...moja też nie bedzie idealna babcią..ech..smutne to...
Mój brat z rodzina sa w uk i ja mu zazdroszczę..nie wysłuchuje jej ględzenia,żalenia,jak zadzwoni raz w roku to super syn..a ja na miejscu to mam przej..e...Kiedys się wkurzyłam na nią i powiedziałam,że wcale nie muszę słuchac jej pieprzenia ,bo ma dwoje dzieci,a nie że jedno zamęcza a drugie święte..no ale wyjscia nie ma..brat sie nie martwi,bo wie ze ja na miejscu i czuwam..a ja cholera mam dosyć tego..dobrze,że w końcu układam sobie życie,bede miala dziecko,moze złapię dystans w końcu przestane czuc ten ciezar..
wiecie co dziewczyny??MY BĘDZIEMY SUPER MAMAMI,NIE POPEŁNIMY TYCH WSZYSTKICH BŁĘDÓW :D Będziemy zawsze kochane,szanowane i cenione..bo umiemy kochać bezwarunkowo :)

Ufff wróciliśmy,autobusu nie było i dosyć spory kawał z buta wracaliśmy..stopy mnie pięką jak cholera i zawiasy bolą..przejdzie..Piękne buciki sobie kupiłam..chciałam tanie kupić,ale żadne mi sie nie podobały i były niewygodne..to wziełam za 119 zł,piekne,od razu mówiły do mnie z półki "weź mnie":D i wiem,że jak bede o nie dbała to posłużą z 2 lata.Mam nadzieję,bo szkoda tyle kasy wydac na bubla..no nic matka też musi wygladać..
Zmykam po padam na ryj,dosłownie :D

Ojjj Misiakowata obys miala racje!!!! My z mezulkiem tez mamy takie postanowienie ze sa rzeczy ktore czerpiemy od naszych rodzicow a sa ktorych nie chcemy powtarzac!!! I oby nam sie udalo :D

Tak bym chciala (jak kazda z nas) zeby kazda z nas mogla uslyszec na 20 lat tyle komplementow co do wychowania dzieci co NASZA AGA :D Jestes dla mnie wzorem ze mozna dzieci fajnie wychowac! Pomimo wiatru w twarz :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Haha, mój się ostatnio śmiał, że zamontuje mi drabinki do łóżka żebym do siadania mogła się podciągać :D

Ja tego filmiku z tańczącą ciężarną nie dałam rady obejrzeć, bo strasznie wnerwiała mnie ta piosenka- a raczej głos.

Ehhh, jestem tak zmęczona tym nicnierobieniem.. :D Spać, nie spać, oczy od komputera już bolą, a mój mąż dopiero za godzinę wróci.

AAAAAALEEEE jutro do ginekologa na wizytę, pomierzymy dokładnie Małą i chyba umówimy się już na cięcie. Ciekawe jak moja szyjka, bo pojawiły mi się już od jakiegoś czasu skurcze przepowiadające. Mam nadzieję, że szyjka trzyma i nie puszcza :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Fakt corki Agi sa mega:) Oby moje były takie jak dorosna :)
Co do mezów moj juz tez albo mnie "ciagnie" albo "popycha" jak staram sie podniesc z łozka;p Chociaz tak biedny sobie popcha;p
Co do bycia babciami i mamusiami to w sumie nie az tak długo ja to juz za kilka latek bo corka 16 wiec moze jak sie po 20 postara:) to bede mogła sie wykazac :) A jakiego wuja małego bedzie miało jej dziecko:))
Jutro mam to wreszcie nieszczesne usg ciekawa jestem jak cholerka bo jak sie okaze ze to nie Antos?;p beda jaja bo ja takim nieco meskim ubrankom nie mogłam sie oprzec;p
Ciekawe ile juz wazy i co z blizna i łozyskiem . Zaraz po usg mam badanie u mojej ginki wiec juz sie dowiem ktorego mam sie odmeldowac do szpitala:) Bosiu to juz tak niedługo:)!!Niby chce ale jak dzis ogladałam rano na Polsat cafe porody(z matki polki łodzkiej było)to az mnie bolało jak pokazali wkłucie przy znieczuleniu aj aj i potem to wstawanie brrr

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Mnie to uczucie wicia gniazda chyba omija, cos nie mam takich checi na robienie miejsca, choc wiem ze musze, ale brak mi pomyslu.
Upralam, uprasowalam nawet to co mialam, tylko teraz nie wiem gdzie to dac, a gdzie dac te rzeczy co musze oproznic szafki. No nie wiem. Jakas niezorganizowana jestem.
I tym sposibem mam wszystko w duzym pokoju, i balagan taki.

Odnośnik do komentarza

~kalae
Mnie to uczucie wicia gniazda chyba omija, cos nie mam takich checi na robienie miejsca, choc wiem ze musze, ale brak mi pomyslu.
Upralam, uprasowalam nawet to co mialam, tylko teraz nie wiem gdzie to dac, a gdzie dac te rzeczy co musze oproznic szafki. No nie wiem. Jakas niezorganizowana jestem.
I tym sposibem mam wszystko w duzym pokoju, i balagan taki.

Mnie tez omija na razie ten syndrom... To moj maz ma jakies takie zapedy do sprzatania i robienia jakis rzeczy.... Az mnie to przeraza ze ja siedze a on porzadki w szafkach robi... :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Moj mi tylko mowi zebym zrobila z tym porzadek, to mu mowie zeby sam zrobil. I zebym ubranka na wyjscie przygotowala, to mu tez powiedzialam ze sam przygotuje w zaleznosci od pogody.
Nie czuje tego ze sie trzeba sprerzyc i chyba on to czuje bardziej i sie tym stresuje dodatkowo ze ja nic nie robie w kwesti wicia gniazda.
A w sumie to zaczelam 37 tydzien i w apce jest napisane ze od tej chwili moge sie spodziewac porodu w kazdej chwili. A ja dalej spokoj i nic nie robie, dobrze ze chociaz uprasowalam.

Jutro lekarz, dowiem sie czy sie obrocila

Odnośnik do komentarza

a sugerujecie sie troche data poroddu z usg? bo mi wyszlo 26luty, troche mnie to przeraza, tzn chodzi o sam fakt ze luty a nie marzec:P mi sie sni coraz czesciej ze rodze, dzziś mi sie ssnilo ze wody odeszly, obudzilam sie spocona i zaczelam sprawdzac lozko i siebie. i jak sie potem obudilam to pierwsze co pomyslalam, to ze nie mam nawet poscieli jeszcce dla toski, i ze kupilam nakladke nieprzemakalna na materac, wiec polozylam na swojej pollowie w razie czego zeby materaca nie zamoczyc :D

Odnośnik do komentarza

heheh Kalae u Ciebie w takim razie przydała by sie osobna komódka dla córci:)
U nas mało miejsca w mieszkanku,to połowa moich ciuchów poszła do teściowej :)Tam wolny pokój po Pawle to można:)
Tym sposobem zyskałam troche miejsca no i P.dorobił mi dwie półeczkim w szafie dla Matiego..wieksze rozmiary piore i wkładam do worków prózniowych:)

Kamilla tez mi sie nie otwierał filmik..ale znalazłam na to sposób.klikam prawym przyciskiem i wciskam znajdz obraz w google..prawie każdy filmik tak znajduję:)
Hehee a filmik?-jakbym siebie widziała zmywajac gary :D :D Tylko ja nie mam tak wielkiego brzucholka hehe

Madika spokojnie,każda z nas bedzie dobra mamą i bedzie miała cudowne dzieci :)
a z tym zostaniem szybko babcia Kalae ma rację..ja mam 30 lat i dopiero teraz udało mi się donieść ciąże..co bedzie za 20 lat??nie wiadomo :)

Zajrze potem :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

no to wiesz czasem też życie weryfikuje, ja w wieku nastu lat myślałam, że w wieku 25lat to już będę miała dziecko i męża, ale jakoś się nie ułożyło w kwestii 2 połówki, potem jak się juz zaczeło układać to jakoś niezbyt chciałam, a poza tym chcieliśmy sobie dać czas, potem w wieku 30 lat stwierdziłam że na dziecko to już za stara jestem, a w wieku 32 wpadliśmy :)
także różnie to bywa :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze mi sie wideo nie otwiera. Nie wiem czemu.
Misiakowata a z bratem jaki masz kontakt? To tak jest. Oni sie nie angazuja to kazdy kontakt jest jak swieto;-)
Ja chcialam jechac do Primarku po koszulki tanie, jakas bielizne po porodzie bo moge dlugo w tym nie chodzic to szkoda kasy ale ze maz chory to go nie moglam nawet wyciagnac. Bo on zakupow nie znosi
Kamilla ale pewnie musisz byc happy ze tyle sie cisnieniomierzem pobawilas;-) zajechalas go pewnie z wrazenia:D
Aniia, podoba mi sie pomysl z drabinkami. Ze tez na to nie wpadlismy:-)
Haniutek i Kalae powodzenia jutro na wizycie
A swoja droga to chyba kazdy rodzic popelnia jakies bledy. Oby tylko sie szanowac, to dla mnie wazne
Kalae ja dzis wkoncu Malej ciuszki przenioslam z salonu do sypialni. Wepchalam w wory i do szafy... Do 3 mca poprasowane a reszte stwierdzilam ze jeszcze za wczesnie prasowac. Spakowalam Malej rzeczy do szpitala. Jeszcze tylko moje
Tak mnie dzis krzyz boli ze zaraz nie wyrobie!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...