Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!
Ale produkujecie tych stron mamuśki :) nie mozna czasem nadążyć.
Dzięki za info dot. Textil... Nawet nie wiedziałam, ze takie markety istnieją. Normalnie w tej chałupie zsroslam juz mchem i prawie neandertalczyka przypominam nie wiedząc co w świecie sie dzieje.
Powiem Wam, ze kiedys jakiegoś tematu szukając dot. ciazy, trafiłam na forum, ale jakos nie wchodziłam, nie umiałam sie cieszyć tym, ze jestem w ciąży. Ale to tylko z,jednego powodu - na początku miałam problemy, trafiłam w 10 tyg do szpitala, a potem huhalam i dmuchalam... Otoczenia Malo kto wiedział, ze się spodziewamy dziecka. Potem doszlo łożysko prawie przodujące... Ale na szczęście mamy juz luty i łożysko poszli do góry. Odetchnęłam i wreszcie mogę w pełni sie cieszyć.
Ciągle zylam nadzieja, ale z lekkim dystansem. No i wreszcie smialo wchodzę juz na to forum.
Ale kurna czasem tematy mnie tu załatwiają - np teściowe. Kurna 4 godz nie moglam,spac w nocy po przeczytaniu posta dot super mamusiek naszych mężów :) a niestety, jak o mojej pomyśle... Ale szkoda nerwów - wystarcza mi te 4 godz nocnego czuwania :)

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Madika
Wiecie co bym zjadla... Kapuste kiszona :D Ale smaka sobie narobilam...

Ooo a pamietacie takie budki z lat 90 gdzir hamburhery z surowkami sprzedawali??? Takie wielkie i wypchane buly!!!! Jejku dala bym sie pociac za takiego jednego :D

A Hania tez ki chce przez pepek wyskoczyc... Wiec lacze sie z Wami w bolu dziewczyny... Musimy byc dzielne i sie dzieciakom nie dawac :D


Madiczka ale w Łodzi jeszcze takie sa pamietasz te przy starym centralu ? Tam to sa takie wypasne z masa suroweczek mniaaaamm!!
Ola Gratuluje ze juz w domciu az zazdroszcze.
Aga widze ze my podobnie mnie dzis na wadze tez mnie pokazuje a przeciez jem ostatnio jak nie ja zupełnie:)
Ale miałam sen na chwile zasnełam i po chwili sie zrywam coreczka pyta co sie stało a ja ze mleka nie mamy:))) Sniło mi sie ze byłam na zakupach i mi wypadło dziecko prosto do wozka i tak mocno płakało a ja mu nie miałam co dac bo mleka nie było:)))
Leniwcu masz kota takiego o jakim marzy moja corka ma byc rudy i koniec :)
A krowka uszyta piekna normalnie takie muuu wypasione ze szok:)

Ale w tych budka takie daja zarcie ze bys nie miala oporow tak pojsc i wszamac takiego burgera???? Bo ja mam mega opory teraz do takich miejsc :D

A ja tez mialam rudego kotka :D Nazywal sie Rudolf albo Rudi jak kto wolal :D

Fajne sa rude kotki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Aga jaka odszczelona :) udanej imprezki :) i nie wypij za duzo :D
Lilijka ja zawsze mowilam, że chcialabym zeby między dziecmi były ze 2 lata roznicy. Ja mam dwie siostry. 2 lata starsza i 2 lata mlodsza. I jako dzieci dobrze nam sie dorastało. Latwiej nam sie dogadac no i nie wspomnę, ze ubrania i ksiazki mialysmy zawsze jedna po drugiej :) ale jak Mala skonczy 2 latka to chcialabym wyjechać jeszcze za granice. Wiec palny sie pozmienialy :)
Strunka napewno duzo musialas przejsc. Ciesze sie, ze juz jestesmy wszystkie na koncowym etapie i możemy sie spokojnie cieszyć niedalekim rozwiazaniem :)

Odnośnik do komentarza

Noooo Pierwszy tom"Marcóweczki 2016",drugi tom"matki wariatki" hehehehe

Aga ślicznie wygladasz :)
My jutro mamy domówkę,wpada przyjaciółka z narzeczonym :)
Ustaliłam,że nie chcę by pili wódkę,to będą browarki :)
Dla mnie soczek i chipsy :) Przyjda ze swoim 8miesiecznym yorkiem..ponoć z tych nie wrednych:)
No i sesja ma byc brzuszkowa..Muszę pomyśleć w czym wystapic :)

a co do kina..my wybieramy sie 13go na "co ty wiesz o swoim dziadku"komedia z deniro i efronem..zwiastun zapowaida niezłe brechty:) to taki ostatni wyskok..mam nadzieje ze pecherz i Mati pozwola mi sie rozerwac :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

jak ja nie cierpie wodki, bleeeeee.... sam zapach juz mnie obrzydza. taak wiem, wodka nie ma smakowac, woda ma walic:P kurde niedawno zjadlam porzadny obiad a juz czuje glod... :/ haniutek ja sie pisze na tagiatelle! kurde miaam dzis caly dzien lezec a final taki ze dopiero o 17w sumie sie polozylam, nogi jak balony oczywiscie... jutro planuje pojechac i dokupic bzdety w stylu wkladki laktacyjne itp.

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

hej! Czy Wasze dzieciątka też maja laskotki? Leżałam i mizialam brzuch a tu nagle oddzew w postaci fali z wnętrza:) a zwłaszcza przy pępku! Takie fajne ruchy Wojtus w brzuchu robi:) myślicie ze to łaskotki?

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Mamuśka gotowa na imprezie

Aga super wygladasz:)
Jestem ciekawa metamorfozy Madiki?to ty zmieniłaś kolor i ściełaś?
Dzięki Zu2ia:)
Misiakowata ja teraz smaze frytki,na noc,z ketchupem ;)najwyżej będę płakać i zajadac jabłka w nocy :D
Co was czytam to się śmieje i tylko i się pytają co tam ciekawego u was,że mnie smieszy :D
Renatka fajnie,tylko nie wyobrażam sobie biegać teraz :D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Renatka hahahahaha no to ładnie rodzice zarandkowali hahaha

Mi tez się brzuch napręża czesto..czytałam ,że maluszek ma teraz mało miejsca i żeby się wyprostowac na chwilę musi sie obrócić :)

Mój kochany synuś to towarzyszy mi dziś cały dzionek..
Jak znajoma pani w sklepie zaczelam mowic ze jejku jakie to szczescie,zaraz maluszek bedzie itd to Matiemu sie chyba spodobało i dał kopniaczka..a jak tej pani o tym powiedziałam to jejku jejku:)

Zrobiłam sobie domowe SPA ale jednak moja buzia jest za wrazliwa na piling..teraz mnie piecze uch

Haniutek mówisz zgarniasz brzuszkiem mąkę :)

Ja sie dziś w drodze na przystanek zastanawiałam dlaczego ja mam kurtke taka porysowana na brzuchu a P.na to,ze przeciez wszedzie tym brzuszkiem chacze:)
a w netto ostatnio sie brechtal,bo waskie przejscie bylo miedzy półką a palete i bokiem sie przecisłam..rozbawiło go to,że brzuch chciałam wciągnąć a się nie dało:)

jeju jak mnie moja mama denerwuje...wogole sie nie wtraca itd,wczoraj rozmawialysmy dlugo m.in. o zlobku,to rozumie ze rzeczywiscie nie ma warunkow zeby ciagle u babci był,albo zeby ona przyjezdzała od siebie rano,no ale sie interesuje i jak gdzies slyszy ze matki sie wypowiadaja ze z dzieckiem zostaja,bo to najwazniejsze 3 lata to mnie wsciecz ogarnia..
Powiedziałam jej,zeby uszanowala moja decyzje i sie cieszyla ze sie nie musi tluc pociagami..i ze pewnie zebym chciala zostac z małym..ale na mieszkanie z jednej wyplaty i zycie nie starczy..Ona ,że wie ze nie mam wyjscia,no ale po co mi to gada i denerwuje..
Ma przyjechac w przyszlym tygodniu..nie wiem po co..zeby mnie denerwowac przed porodem chyba ;/wrr

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Aga2801
Mamuśka gotowa na imprezie

Aga super wygladasz:)
Jestem ciekawa metamorfozy Madiki?to ty zmieniłaś kolor i ściełaś?
Dzięki Zu2ia:)
Misiakowata ja teraz smaze frytki,na noc,z ketchupem ;)najwyżej będę płakać i zajadac jabłka w nocy :D
Co was czytam to się śmieje i tylko i się pytają co tam ciekawego u was,że mnie smieszy :D
Renatka fajnie,tylko nie wyobrażam sobie biegać teraz :D

hehe na zdrowie kochana :)
Ja zrobiłam sobie o 18 takie dobre,ale z piekarnika..uwielbiam swoje,ale ciezko mi po nich..a takie kupne ciach na blaszkę z dziurkami i po 15 min mam pyszniutkie :)

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_43579.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...