Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny ja po wizycie i niestety musze lezec szyjka sie skraca 1 moj gin ma dyżur pujde na ktg bo boli brzuch twardnieje w nocy to przekrecic sie nie moge taki bol w podbrzuszu jak wstaje tez i jak siku zrobie mowilam dla lekarza ale nniczego sie nie dowiedzialam chcial do szpitala zeby magnez podac sle bylam przed swietami iw szpitalu i tez bolalo i ktg ok tez sie zastanawiam czy to nie spojenie moze isc do ortopedy sama nie wiem

Odnośnik do komentarza

majka16
Ja już po wizycie. Szyjka długa i nic złego się nie dzieje. Ale dostałam luteine 50 3x1 i magnez. Niby nic złego się nie dzieje ale profilaktycznie mam ją brać co wy o tym sądzicie?

ja w 1 trym tez dostalam profilaktycznie, brzuch mnie bolał, ale wszytsko było dobrze

Odnośnik do komentarza

KotkaB
Dzięki Madika za miłe słowa ;-)

Na pewno jakoś sobie poradzę ;-) najwyżej będę same ziemniaki jadła :-D albo zupy. W niedziele mąż zrobi zakupy jakieś mięsko zrobię kotlety i zamrożę :-D.

jakby co to wyslemy paczke :)

Odnośnik do komentarza

Laski pomóżcie fizjoterapeuta po zajeciach w SR stwierdził że mogę mieć rwe kulszową lub mały uciska na nerwy :-/ objawy to ból prawej nogi tak jakby prądem ktoś mnie traktował tak od prawej części tyłka i schodzi na nogę, najgorzej jest w nocy gdy się przewracam aż budzę się w nocy z bólu... Mój mąż nie wie jak mi pomóc ja sama też nie :-/ o tu moje pytanie jak mogę sobie pomóc?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Laski pomóżcie fizjoterapeuta po zajeciach w SR stwierdził że mogę mieć rwe kulszową lub mały uciska na nerwy :-/ objawy to ból prawej nogi tak jakby prądem ktoś mnie traktował tak od prawej części tyłka i schodzi na nogę, najgorzej jest w nocy gdy się przewracam aż budzę się w nocy z bólu... Mój mąż nie wie jak mi pomóc ja sama też nie :-/ o tu moje pytanie jak mogę sobie pomóc?

a ten fizjoterapeuta tylko stwierdził i nic nie poradził

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Aniołek_nocy
Laski pomóżcie fizjoterapeuta po zajeciach w SR stwierdził że mogę mieć rwe kulszową lub mały uciska na nerwy :-/ objawy to ból prawej nogi tak jakby prądem ktoś mnie traktował tak od prawej części tyłka i schodzi na nogę, najgorzej jest w nocy gdy się przewracam aż budzę się w nocy z bólu... Mój mąż nie wie jak mi pomóc ja sama też nie :-/ o tu moje pytanie jak mogę sobie pomóc?

Ja mam rwę na bank od kilkunastu dni wlazło w du..i wyleźć nie chce. Na wysokości kości ogonowej ale w prawo. Czasem jak sieknie jak sunę (bo juz chodzeniem przez ta małpę nie można nazwać) to nogę odbiera :-( kroczki jak Japonka w kimonie. Nawet na spacer nie ma jak pójść żeby się dotlenić.
Przed ciążą tez miewałam ale wtedy rozciąganie kręgosłupa, tablety lub zastrzyki, plastry rozgrzewające parę dni i ok. A teraz.. Nic. Próbowałam ćwiczyć z tego co pisala Misiakowata i Haneczka. A w SR nic fizjoterapeuta nie doradził?

Odnośnik do komentarza
Gość Izabela82

Ten mój bolacy posladek to też niby rwa, Ale póki co do przeżycia, ostatnio nawet puscilo, więc nie pomogę, dziewczyny czemu wy spać nie możecie?? Ja padam koło 24 i tylko na siku się budzę albo syna odprowadzam jak przytupta... Koszule mam jakieś zwykłe, po synu pozyczylam dalej o teraz wróciły, jedną mam taką z guzikami po bokach i ta mnie wkurzala, a te z guziczkami z przodu nie typowe ciążowe były idealne. W esotiqu mają staniki do karmienia??

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~Izabela82
Ten mój bolacy posladek to też niby rwa, Ale póki co do przeżycia, ostatnio nawet puscilo, więc nie pomogę, dziewczyny czemu wy spać nie możecie?? Ja padam koło 24 i tylko na siku się budzę albo syna odprowadzam jak przytupta... Koszule mam jakieś zwykłe, po synu pozyczylam dalej o teraz wróciły, jedną mam taką z guzikami po bokach i ta mnie wkurzala, a te z guziczkami z przodu nie typowe ciążowe były idealne. W esotiqu mają staniki do karmienia??

Mają:-) ja kupiłam bardzo wygodny granatowy z pomarańczowym:-) przed ciąża nosiłam miseczkę b a teraz mam juz d ale troszkę zapas jest mam nadzieje ze wystarczy ;-)

Odnośnik do komentarza

~kalae
KotkaB
Dzięki Madika za miłe słowa ;-)

Na pewno jakoś sobie poradzę ;-) najwyżej będę same ziemniaki jadła :-D albo zupy. W niedziele mąż zrobi zakupy jakieś mięsko zrobię kotlety i zamrożę :-D.

jakby co to wyslemy paczke :)

Dzięki kalae :-D jak dobrze jest mieć w was wsparcie :-D wiedziałam że mogę na Was liczyć :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Asik85

A jeszcze Madika bidulko uważaj tam na siebie i proszę niech Ci schowają żelazko. Naprawdę.... niewyprasowana piżama też daje radę ;)

Lilijka dzięki za Twoją listę z Gemini :)

Bede starala sie o tym pamietac :D Gorsze jest to ze prania nie mam jak wstawic...

Ale mezulek ma teraz stroje nocne :D Jutro mu je wypiore i NIE BEDE PRASOWAC (jezu nie myslalam ze odwyk nastapi tak wczesnie:D hehe). A ja wskocze w dresik i juz ile oszczednosci :D A reszty nie ma w domu bo wyjechali...

Dziewczyny przynajmniej w Was mam wsparcie :D

Wlasnie siedze w aptece i czekam na leki dla mezulka.

A jutro CALY dzien bede grzecznie lezec:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

na kontri.pl możesz popatrzeć,
ja w sumie też będę potrzebowała jakiś duży rozmiar, ale na razie nie kupuje bo nie wiem co będzie, zastanawiam się też nie kupić takich na allegro tanich z dużym obwodem i go skrócę, i taki na po domowemu bym miała

Odnośnik do komentarza

Ja też normalnie B, teraz mam C nie więcej i myślę że w C zostanę po porodzie.... Tyle że obwód 70 a większość widziałam od 75, koniecznie muszę odwiedzić esotiq, może coś znajdę. W Tesco są fajne ceny na wyprz, tylko wybór nie jest wielki, ale body na długi 31 zł 5 pak, pajace 25 zł dwupak_ kombinezony dresowe bez stopek z kapturem po 30 chyba, ja tylko czapeczke wzięłam i skarpetki

Odnośnik do komentarza

uch włączylismy film,w pewnym momencie tak zimno mi sie zrobiło,wtuliłam się w ramię miśka i usnęłam na 10 minutek..aż się zdziwił,bo chrapnęłam w pewnym momencie..ale jejku..10 min a czuję się dużo lepiej :)
Asik85 no bezsenność jest straszna..Mnie to albo atakuje świąd,a wczoraj to nie wiem..ani stresów nie mam,zmęczona byłam okrutnie,a usnęłam po 7 rano :O Jak juz zasnę po 5 to wstaję po półgodzinie siku,bo inaczej z bólu bym nie wytrzymała..no i dokucza mi tez ósemka..Nie boli cały czas,ale lubi sie rozkręcić kiedy nie trzeba.Rano się wkurzyłam i wzięłam paracetamol...Nie wiem,czytałam,że to normalne w ciąży,że się nie śpi..ale wkurzające strasznie..Zamiast korzystać i spać to kuźwa nie mozna..Dzis Misiek jest w nocy w domu,może będę czuła się lepiej,zawsze to jest o kogo sie oprzeć :D
KotkaB daj znać jak bidna jeść nie będziesz miała co,to wyślę Ci tez jakis słoik :D

Kurcze Madika niech ten mężulek Twój zdrowieje,bo to rzeczywiście Ty powinnaś leżeć...Dobrze,że olewasz wszystko,trzeba odpoczywać :)

Mi rwa nie zawsze dokucza..odkąd mam piłkę to jakoś lepiej..no i te ćwiczenia:

ćwiczenia dla kobiet w ciaży0merdanie ogonkiem

no i drugie ćwiczenie tez ta pozycja,tylko ,że "chodzimy"na przemiennie rękoma raz w jedną stronę raz w druga delikatnie okręcajac kręgi..

mi osobiście pomagał tez masaż..Kładłam prosta nóżkę na ramię partnera i on mi masował..sama czułam gdzie ma to robić w nodze :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~Izabela82
dziewczyny czemu wy spać nie możecie?? Ja padam koło 24 i tylko na siku się budzę

Mi w ciąży w 3 trymestrze pojawiło się coś jakby syndrom niespokojnych nóg. Nie sądziłam, że to aż takie dokuczliwe jest. W nocy jak lezysz czy próbujesz zasnąć to nie możesz bo jest takie dziwne uczucie w nogach. Nie są to skurcze, ani drętwienie. Po prostu musisz ruszyć nogą, bo nie wytrzymasz. A teraz to chodzić musiałam bo ruszanie w łóżku nie pomagało.

Ja nic nie prasuję poza koszulami :D Ani pościeli, ani ścierecze, ani t-shirtow ;)

Na intymna.pl też kupowałam, ale to przed ciążą. Do szpitala kupię coś tańszego a później na spokojnie się pomierzę i może coś porządniejszego i bardziej kobiecego kupię.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...