Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Asik85
Mnie też już czasami boli jak mi tam w brzuchu buszuje, a buszuje często ostatnio. Ciekawe ile już waży.

e tam wielkolud, tylko 10cm :P
no właśnie mi ostatnio non stop, z krótkimi przerwami... mam nadzieje że buszuje bo dobrze sie bawi, a nie ze coś sie dzieje ...

Odnośnik do komentarza

ale powiem wam dziewczyny że waga bez wzrostu to jednak niewiele mówi, bo można mieć 150cm i ważyć 50kg, i można mieć 170cm i ważyć 70kg i wychodzi na to samo. Ale bez podaniawzrostu to się wydaje przepaść, także postuluje o podawania jak już wzrostu i wagi :) To jak ze stanikami podają samą miseczkę nic dalej nie wiadomo bo miseczka D i D nie jest równa, ważne jest podanie też obwodu pod buistem i wtedy mamy obraz :)

Odnośnik do komentarza

ale powiem wam dziewczyny że waga bez wzrostu to jednak niewiele mówi, bo można mieć 150cm i ważyć 50kg, i można mieć 170cm i ważyć 70kg i wychodzi na to samo. Ale bez podaniawzrostu to się wydaje przepaść, także postuluje o podawania jak już wzrostu i wagi :) To jak ze stanikami podają samą miseczkę nic dalej nie wiadomo bo miseczka D i D nie jest równa, ważne jest podanie też obwodu pod biustem i wtedy mamy obraz :)

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
kamilla ja też mam w piątek wizyte hehe :-D
Co do kg to jakoś trzeba będzie się ogarnąć ;-) no i myślę o zakupie lady comp ;-) zawsze to naturalna metoda i ma wskaźnik pearla taki jak przy tabletkach anty :-) jedyny minus to cena bo drogi ponad tysiąc no ale raz na całe życie a nie 20-30 na miesiąc

ja jakoś bym nie potrafila zaufac 100% komputerkowi.

20-30 na miesiac? ja jak kupowałam tabletki to 30zl-40max za 3opakowania czyli 3msc

Odnośnik do komentarza

kamilla
Aniołek_nocy
kamilla ja też mam w piątek wizyte hehe :-D
Co do kg to jakoś trzeba będzie się ogarnąć ;-) no i myślę o zakupie lady comp ;-) zawsze to naturalna metoda i ma wskaźnik pearla taki jak przy tabletkach anty :-) jedyny minus to cena bo drogi ponad tysiąc no ale raz na całe życie a nie 20-30 na miesiąc

ja jakoś bym nie potrafila zaufac 100% komputerkowi.

20-30 na miesiac? ja jak kupowałam tabletki to 30zl-40max za 3opakowania czyli 3msc

najlepszy to nuva ring jest, raz na miesiąc i z głowy

a z tym pomiarem temp to nie mam przekonania co do swojej skrupulatności

Odnośnik do komentarza

Asik85 no tak masz rację juz nie ta przemiana. Zdaje się ja słodycze jem w rozsądnych ilościach i raczej tylko w weekend sobie pozwalam a waga rośnie taka samo jak w poprzedniej ciąży mimo że wtedy pochłanialam slodkie:( anioleknocy co do tabletek to ja na początku znajomości z moim mężem tez brałam przez 4 lata i wtedy po przytyłam tez ok 10kg:(

Odnośnik do komentarza

Hehe ja mam taka niska kolezanke, ktora ma chyba 155 cm i do tego w ciazy przytyla 35 kg. Zawsze byl z niej sucharek a w ciazy wszyscy mowili, ze to chyba blizniaki. Wygladala jak taka pileczka taranowka :D ale dzien przed terminem byla na weselu do rana a na drugi dzien juz na porodowce :) Biedna chyba ze 3 lata starala sie zrzucic wage, ale niestety duzo jej zostało.

Odnośnik do komentarza

hehe po kielichu nie mozemy to po eklerku :D

co do tych rąk to ja czasami w rękach i ogolnie w mięsniach czuje taką niemoc, jakby potrzebowały porządnego rozciągniecia albo coś, no szlag trafia mnie wtedy.. takie sflaczałe są

i tak chyba magnez by pomog

normalnie usypiam na siedząco

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczyny, ja to dopiero się zalamie, między wizytami mam 5tyg różnicy bo moja GP była na urlopie, ostatnio było +3.5kg, a teraz... Strach się bać normalnie :P

A teraz pytanie do Was, bo czytam że coraz więcej i częściej jesteście mocno "skopane",z resztą jak i ja. Otóż.. czy wasze maluchy też was kopią po odbycie? :D Nie dość że skacze mi po pęcherzu i latam do łazienki to teraz jeszcze to... :D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Ja stosowałam nuva ring 5 lat i polecam :) ale już raczej nie wrócę do niego. Bardzo się bałam, że będę mieć przez to problemy z zajściem w ciążę, owulacja wróciła mi dopiero po pół roku, ale na szczęście wszystko ok. A potem zaczęłam sobie sama mierzyć temperaturę. I nie potrzeba do tego jakiegoś drogiego komputera... zwłaszcza, że do tego dochodzi obserwacja śluzu. Jak dla mnie to zbędny wydatek.

Mnie bolą mięśnie łydek czasem, czuję w nich takie napięcie nieprzyjemne. Biorę magnez i najwyraźniej nie pomaga. Ale nie jest to aż tak dokuczliwe na szczęście.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

kamilla
hehe po kielichu nie mozemy to po eklerku :D

co do tych rąk to ja czasami w rękach i ogolnie w mięsniach czuje taką niemoc, jakby potrzebowały porządnego rozciągniecia albo coś, no szlag trafia mnie wtedy.. takie sflaczałe są

To ja się pochwalę że tyle mam pary w rekach ze zawsze ktoś mi musi odkrecac butelki np z woda bo sama nie dam rady. I prawie od poczatku ciąży tak mam. Wg lekarzy to normalne i nie ja jedna :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...