Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny, dzisiaj zauwazylam wodnista wydzieline na bieliźnie, bezbarwną o zapachu "normalnym" Troche jakbym się posikała.Teraz jest ok, nie byla to wielka ilosc. Dobrze sie czuje, moze troche slaba. Obawiam się że to wyciek płynu owodniowego. Napisalam do mojej ginekolog i czekam. Czy któraś z Was tak miała?Kontrole mam jutro...

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny:-)
Ja leżę i kuruje się bo załapałam katar :-/ oby na tym się skończyło. Mój siostrzeniec też jest w 2 klasie i daje sobie radę, choć prawda jest taka że tego materiału mają dużo jak dla mnie za dużo. W czwartek mam wizytę u gina zobaczymy co powie z tą krzywą cukrową bo wyszło mi 141 po 2 h no ale dzień wcześniej zapomniałam się i wieczorem owoce zjadłam:-( mam nadzieję że nie będę musiała powtarzać tego badania...

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

olka135
Ernesto
Witajcie,
Ogórkowa ugotowana, gołąbki zrobione :D Śmigam na połówkowe :)

Olka mnie chirurg też do szpitala odesłał. Byłam na patologi ciąży. Dostawałam zastrzyki z papaweryny i odpukać już prawie miesiąc nie czuję żadnych bóli z prawej strony podbrzusza. Zobaczysz, będzie dobrze, a w szpitalu zrobią CI mnówstwo badań, będziesz spokojniejsza.

No nawet nie mów! Zapros mnie do siebie na obiad hehe :) ostatnio bym mogła jeść tylko ogórkowa i gołąbki mmm :)

Na patologię dostałas? Ja dostałam skierowanie na chirurgię ogólną ;/ się zdziwilam czemu nie na patologię.

Zapraszam :D !

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Pelka zaobserwuj czy to leci również jak leżysz czy tylko jak chodzisz. Bo jeśli tylko jak chodzisz to mysle że nie ma się czym martwić. Również mam mnóstwo wodnistej wydzieliny, ale ja mam globułki więc pewnie przez to. Ja w każdym razie zaopatrzyłam się w papierki lakmusowe do sprawdzania PH tych wycieków, szkoda że nie masz. Gdyby się to powtarzało to może podjedz na ip, sprawdzą.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Hey dziewczyny:-)
Ja leżę i kuruje się bo załapałam katar :-/ oby na tym się skończyło. Mój siostrzeniec też jest w 2 klasie i daje sobie radę, choć prawda jest taka że tego materiału mają dużo jak dla mnie za dużo. W czwartek mam wizytę u gina zobaczymy co powie z tą krzywą cukrową bo wyszło mi 141 po 2 h no ale dzień wcześniej zapomniałam się i wieczorem owoce zjadłam:-( mam nadzieję że nie będę musiała powtarzać tego badania...

mi gin wczoraj powiedział, że to nie ma znaczenia, bo też dzień przed badaniem zjadłam pomarańcze dużą (wieczorem)

Odnośnik do komentarza

Renia83
Pelka zaobserwuj czy to leci również jak leżysz czy tylko jak chodzisz. Bo jeśli tylko jak chodzisz to mysle że nie ma się czym martwić. Również mam mnóstwo wodnistej wydzieliny, ale ja mam globułki więc pewnie przez to. Ja w każdym razie zaopatrzyłam się w papierki lakmusowe do sprawdzania PH tych wycieków, szkoda że nie masz. Gdyby się to powtarzało to może podjedz na ip, sprawdzą.

a stosujesz te papierki, bo chciałam sobie kupić ale nigdzie nie znalazłam, możesz podać nazwę?
ja mam ciągle jakąś infekcję i już mnie to męczy.

Odnośnik do komentarza

Pelka testy apteczne są bardzo drogie, za 2 szt koło 50 zł. A papierki ja osobiscie kupiłam za 5 zł 80 szt. Płyn owodniowy ma PH zasadowe więc papierek zabarwi się na niebiesko/zielono. A zwykła wydzielina z pochwy powinna miec odczyn kwasny, wiec pomaranczowy-czerwony. Ja sprawdzałam już wiele razy i zawsze jest ok. Ale trzeba uwazac bo juz zwykla woda czy mydło potrafia zabarwic na niebieski :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Renia83
Może to minimum 14 dni przed porodem? Ja też bym wolała 80 %.

jak się chce iść na te 52tygodnie odrazu to wtedy trzeba złożyć wniosek na 14dni przed porodem, na ten rok tak jest :)

---
a to po prostu papierki lakmusowe masz?
w necie szukałam to znalazłam gineintima za 5,99/1szt
i jeszcze jedne były za jakieś 10zł 2szt

Odnośnik do komentarza

pelka
hej dziewczyny, dzisiaj zauwazylam wodnista wydzieline na bieliźnie, bezbarwną o zapachu "normalnym" Troche jakbym się posikała.Teraz jest ok, nie byla to wielka ilosc. Dobrze sie czuje, moze troche slaba. Obawiam się że to wyciek płynu owodniowego. Napisalam do mojej ginekolog i czekam. Czy któraś z Was tak miała?Kontrole mam jutro...

Ja często tak mam np.po wysiłku. Mi sie wydaje ze to normalne takie wydzieliny ..

Odnośnik do komentarza

Mi też się przypomniał mój pierwszy poród po tym poście, na szczęście to dobre wspomnienia, chociaż cc. Lewatywę polecam zrobić.a co do golenia, to ogoliłam "bikini" a zapomniałam o nogach - przypomniało mi się na stole jak doktor podnosili mi nogę:) ale to okazuje się takie mało istotne w tym momencie, myślałam tylko o tym, żeby wszystko było dobrze z dzieckiem.
Co do spraw szkolnictwa zgadzam się że problemem jest system, program i niedostosowanie go do wieku dzieci. Uczyłam dzieciaki, nawet przedszkolne (j. hiszpańskiego) i wiem, że mogą mieć z tego frajdę i naczyć się - da się, ale to wymaga dużo poświecenia ze strony nauczyciela, czasu na przygotowanie fajnych zajęć i "pomocy naukowych", pomysłów, cierpliwości i serca.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka o to mi też chodziło, żeby naprawić system, dostosować do potrzeb dzieci, a nie znów robić reformy, będzie znowu zamieszanie i tylko dzieci na tym stracą. A ta opinia i tak dotyczy tylko dzieci którym edukacje się przyspiesza/odracza w zależności od potrzeb. Bo co z tego że pójdą w wieku 7 lat jak program dalej będzie niedopasowany.
Poza tym uważam że dużo rodziców jest niekonsekwentnych, bo jak przedszkolakom odebrano zajęcia dodatkowe,to był lament że przedszkole to nie bawialnia, że mają się uczyć, a do szkoły nagle wszystkie takie nieporadne...
Poza tym chyba nie ma co porównywać pokoleń...my w wieku 7 lat byliśmy zaradniejsi niż dzisiejsze 10 latki niektóre....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...