Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć brzuchatki:-) pamiętałyście o zmianie czasu? Ja mam tak że mąż ma na 10 do pracy ale wraca po 20 więc jak wraca to chwilę posiedzimy i też do wyrka:-( koleżanki w pracy i w sumie nie mają czasu poza weekendem:-/ zostają mi książki a że lubię romanse z epoki to często przy nich płacze ostatnio:-/ więc znajdź tu człowieku równowagę....

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny:)
To ja nie mam co narzekac. Chodze do pracy na 7h i pogadam sobie i oderwe sie trocge od zycia... Maz pracuje 8-9h w pracy ale potem jeszcze w domku siedzi nad robota. Plus jest taki ze sie widzimy i mozemy zamienic slowo jakies :)

Ja dzis wlasnie zglupialam bo na 1 zegarze jak wstalam vylo po 7 a na innym po 8. I badz tu madry po przebudzeniu ktora jest godzina :D hehe

Ostatnio w weekendy chyba odreagowywuje caly tydzien bo jestem mega zmeczona... I na nic nie mam ochoty. Tez tak macie?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie! Ja wstałam i właśnie przy kawie oglądamy bajkę całą rodzinką. Lubie takie poranki:) juz nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się wyspałam. Ah:) jeśli chodzi o wolny czas to raczej nie narzekam. Ja jeszcze pracuje po 6 godzin. Mąż ma swoją firmę i wraca roznie ale mamy zawsze chwile na rozmowy i jakieś filmy. W weekendy często spotykamy się ze znajomymi:) A dziś śniadanko potem obiadek i obowiązek obywatelski - glosowanie:) idziecie? A Potem wybieramy się do smyka kupić parę ciuszkow starszej córce bo juz kryzys w spodniach:) do dziś -20% na ubrania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja tez zdziwiona bo wstalam o 6.45 żeby z psami wyjść mowie kurde co tak cicho w tym domu jakos dziwnie.. Tata mi przypomniał o zmianie czasu.. Ja tez humor mam od jakiegoś tygodnia taki ze nie podchodź:) wczoraj ze 2razy sie poklocilam z moim... Wszystko mnie wkurza on się wkurza mowi ze ne wie co sie ze mną dzieje ostatnio... Dzis bede musiała spotkać się z teściową i szlag mnie trafia na sama myśl... Dziewczyny macie tak ze dziecko wam sie uklada po jednej stronie na przykład?? Ja zazwyczaj mam taka gule po prawej stronie. Jak leze...widocznie wieksza niż z lewej i tam czuje dziecko.. Pobolewa mnie momentami brzuch jak przy okresie ale tlumacze sobie to zmianami które zachodzą....

Odnośnik do komentarza

Albo sie juz przyzwyczaiłam do tych kopniaków częstych i tego ze moj minionek jest ruchliwy albo naprawde troche sie rozleniwiło dzieciątko bo wczoraj bardzo sporadycznie ruchy czułammm wieczorem jak juz w łóżku leżeliśmy to dala o sobie znac i Kacper rękę polozyl to dostał pare kopów i czul jak mu plywa pod ręką z jednej mańki na druga :D

Odnośnik do komentarza

witam was wszystkie tez tak mam czesto czuje twardnienie z prawej strony ale zastanawiam sie czu to nie macica sie stawia.jesli chodzi o humory to nie mam go wcale ciagle narzekam i kluce sie dobija mnie ta dieta cukrzycowa i kucie sie ciagly stres co zjesc o wyjsciu do restauracji moge zapomiec jak gdzies jade to ksnapki robie bo wszystko kupione gotowe sie nie nadaje .czesto placze a jestem twarda osoba ciaza mo nie służy od samego poczatku nic mi nie wolno .no ale w pierwszej jeszcze gorzej bo szpital byl .

Odnośnik do komentarza

Córka.... córka.... CÓR-KA! CÓRKA!!!! Aaaaaaa :)

Na wybory oczywiście pójdę, tak trzeba.

Też czuję twardszy brzuch z jednej strony, szczególnie rano zaraz po przebudzeniu. Wydaje mi się, że tam się Groszek schowała :p

Zmiana czasu też ze mnie zadrwiła dzisiaj. Budzę się o 2.15, potem zasnęłam, budzę się znowu i patrzę a tam 2.05! Myślę "what the f*ck?". Dopiero rano jak zauważyłam na jednym zegarku 6.30, a na drugim 5.30 to się zorientowałam :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Co wy tak narzekacie? niektóre to profilaktycznie w tyłek powinny dostać :) Cieszyć się że w ciąży jesteście i że wszystko ok! Ze weekend jest, że słoneczko świeci.
Co mają powiedzieć te co w szpitalu są? co ja mam powiedzieć skoro leże plackiem i wiem że każdego dnia moge urodzic? Albo te których mąż/ojciec dziecka odszedl? Docencie kobitki co macie i nie dołujcie się :)
Na taką przemowe motywacyjną z rana mi się zebrało :P

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamuśki! :)
Graaaatuluje córci :))))
A mamusią w szpitalu życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do domciu :)
Od piątku mam prolbem z brzuchem... nic mnie nie boli ale jest mocno napiety i twardy, ale nam pępkiem. Biorę magnez i nospe max, ale nic nie przechodzi mi. Martwie się bo dziś mam z M. jechać do Opola ( jesteśmy spod Szczecina)bo jutro ma termin na operację i nie wiem czy nie narozrabiam... Mamuski czy taki brzuch jest normalny?
We wtorek mialam wizytę lekarz mówił że szyjka twarda i zamknieta, ale USG szyjki mi nie robił.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgg4bapzcp.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też uważam że nie warto się tak domowa. Ludzie naprawdę mają ogromne problemy, a my mamy pod serduszkiem takie maleństwa kochane.
Mój groszek daje już o sobie znać coraz bardziej.
Dziewczyny a miałyście może kiedyś tak że przy dekolcie i na plecach swędziła was skóra. Mnie jakoś tak od wczoraj wieczora swędzi i nie mam pojęcia od czego wysypki niby żadnej nie mam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...