Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, z góry przepraszam za wtręt. Myślę, że już wszystkie jesteście rozpakowane. Gratulacje dla Was. Buziaki dla Maluszków.
Za klka dni przeniosę wasz watek na forum: Noworodki i niemowlaki.
Te z Was, które są zarejestrowane - wystarczy, że dodacie watek do ulubionych (jesli jeszcze tam nie jest) i łatwo go znajdziecie. Dziewczyny niezarejestrowane - szukajcie w dziele My i nasze dzieci/Noworodki i niemowlaki (link wyżej). I zachęcam do rejestracji.

Już nie przeszkadzam, pa pa :)

Odnośnik do komentarza

Hej. Jednym słowem niebawem awansujemy na prawdziwe mamuśki ;-)

Dziewczęta moja Laura chyba przechodzi pierwszy skok rozwojowy książkowo w 5 tygodniu. Wczoraj jak wstała o 14 to zasnela mi na godzinę o 18 później przerwa na.kapanie i o 22 już spała ale ogólnie jest bardziej marudna niecierpliwa niby nie drze się ale pokwekuje absorbuja ja inne rzeczy już ładnie wszystko widzi i słyszy więc się duzo rozgląda nasluchuje a matka przyzwyczajona że przez 5 tygodni mała spała po 3 h non stop i grzeczniutka była to teraz ma ;-) na szczescie przeczytałam że to normalne na tym etapie zazwyczaj trwa to.ok tygodnia ale babcia już wymyślala że j może brzuch boli albo te krostki swedza... eh.

W ogóle to jestem teraz u.... fryzjera :D pierwszy raz gdzieś na ok 3 godz zostawiam Laure z mamą i z butla mojego mleka trochę martwię się. Ze akurat dzisiaj kiedy zaczęła być niespokojna ale mam info że usnela więc mam nadzieję że prześpi że 2 godz. Zaszalalam i robię sobie ombre! Zawsze jasna blondynka teraz górę robię w ciemnym blondzie już się boje co to wyjdzie bo nie jestem przekonana do tak radykalnych zmian (jak dla mnie) ale zobaczymy ;-)

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :-) a ja dziś z małym byłam lekarza na kontroli i mimo, że nie byłam zarejestrowana to Pani doktor mnie przyjęła do tego ludzie w kolejce przepuścili... Aż w szoku byłam takiej uprzejmości to w ciąży nie zaznałam.
Mi też lekarz doradził żeby szczepionka 5w1 lub 6w1 więc sama już nie wiem...
Ale szcześliwa dziś jestem zrobiliśmy sobie spacerek ponad 2godz. i niespodziankę kuzynce.
Lutówka koniecznie fotkę wstaw po fryzjerze ;) Też bym się wybrała ale troszkę się boję... Żeby mi wypadać nie zaczęły.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mm1iwir8w0.png

Odnośnik do komentarza

Lutówka mój mały też przechodzi właśnie skok . Mamy dzieciaczki z tego samego dnia to będą razem wszystko przechodziły:) dokładnie tak jak opisujesz ryku nie ma ale jest ciągle niespokojny. Wcześniej jak zasnął po kąpieli o 19:00 budził się o 24-1. A wczoraj do 22:00 miał już 3 pobudki. Nie mogę go na chwilę nawet odłożyć bo zaczyna stękać.
Ja też muszę się wybrać do fryzjera i też mam ochotę na zmianę koloru :) może blond hehe :) ciekawe co mój facet na to :p
Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09k6wfemfs3.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Przeżyliśmy z Laura fryzjera spała 2 godz ale butla poszła w ruch była bardzo zdziwiona trochę niezadowolona ale wypiła później chyba obrazona na mamę cycalysmy się 40 min uiścić usnela na zabke na mnie... cała noc spalysmy razem i dobrze nam było :') tata dziś wraca więc niunia wraca do łóżeczka. Teraz przy skoku potrzebuje dużo bliskości. Z fryzjera jestem mega zadowolona polecam żeby poczuć się lepiej chociażby.

Jak inne mamuśki? Klaudix niunia róża mimka Nika martita jak tam dzieciaczki rosną? Jak kogoś pominąłem niech się nie focha :*

Wklejam fote włosów z których jestem.zadowolona bo wyglądają bardzo naturalnie i odcień na górze identyczny jak moje odrosty. I dzisiejszy spacerek :-)

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) lutówka super wyszło ! Do twarzy ci :) ja też chciałam się do fryzjeraz wybrać żeby włosy ściąć tak do ramion, ale mój m kategorycznie zabronił bo mnie woli w długich ;) więc chodzę taka rozczochrana stale ;p
U mojej Kalinki też był skok - prosto w kolki. Dwa pierwsze dni po 3 godz RYKU. Dosłownie. Tragedia. Płakałam razem z nią. Wczoraj miała 20 minut taki stan i dzisiaj przed chwilą też. Ja jadę na apapie bo mnie stale głowa boli. Od tych krzyków i zamartwiania się.
Kalinka ma dzisiaj 4 tyg skończone i waży 3950 g. Śmiać mi się chce, bo niektóre lutowe dzieciaczki miały więcej w chwili narodzin ;)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, Daga fajną tą Twoja córcia :) Mój Jaś też dziś kończy 4 tygodnie. Póki co kolek nie mamy, ale wyszło nam uczelnie na laktoze także jak mówią "zawsze coś ".
Lutowka fajna fryzura, zazdroszczę że masz z kim zostawić dziecko. Ja jutro mam wizytę kontrolną i zabieram Jasia ze sobą. Mam nadzieję że lekarz nas nie pogoni.
A dziś dodatkowo czekamy na gości, koleżanki z pracy mają wpaść z bujaczkiem i od dziś się bujamy ☺

Odnośnik do komentarza

Hej Kochaniutkie:)

Lutówka - ślicznie wyglądasz!

Co do fryzjera to ja się próbuję wybrać ale potrzebuję ściągnąć kolor a to trwa dosyć długo i boję się Karola zostawiać komukolwiek bo on bez cyca ani rusz. Odciągałam jemu do butelki pokarm ale jak zje to i tak za bardzo nie chce spać bo szuka cyca. Teściowa na poniedziałek wzięła urlop żebym mogła gdzieś wyjść na spokojnie, no ale nie wiem czy nie skończy się tylko na wizycie u kosmetyczki i regulacją brwi ;)

Spacerujemy z Karolkiem już drugi dzień - fajnie śpi na dworze. Dziś miałam też wizytę patronażową u pediatry. Wszystko w porządku. Powiedziała nam że mały tak ładnie rozłada nóżki że na bioderka nie musimy jechać w 5-6 tygodniu tylko możemy nawet w 3 miesiącu. Ogólnie mój synek jest z tych co nie śpią. W dzień jak się obudzi już z nocy do 7 to potrafi nie spać do 14-15:/ więc cały czas poświecam jemu uwagę a to oczywiście nie pozwala zrobić za wiele... Pani doktor mówiła że takie dzieci są i nie mam się tym przejmować tylko być spokojna. To próbuję :)

Ściskam Was kochane :*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Niunia nasze dzieci z tego samego dnia, a moja Iga ponad kilogram mniej waży bo dopiero 3310g, niestety dużo straciła na wadze:-(, ale już nadrabiamy i Was dogonimy:-)
Lutowka świetnie wygladasz:-) ja do fryzjera wybiore się dopiero przed chrzcinami, bo planujemy na 24kwietnia o ile lokal zarezerwujemy, a mój zaufany fryzjer znajduje się 50km od mojego miejsca zamieszkania więc nie jestem jeszcze gotowa zostawić małej na tak długo :-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72233.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Hej.
Dzięki dziewczeta za miłe słowa.

Daga86 piękna ta twoja Kalinka też pewnie trochę nameczylas się przy skoku ale podobno te pierwsze skoki szybko mijają tydzień i po strachu.

Niunia twój to rzeczywiście grubanio ;-) moja Laura w 5 tyg ważyła 4900 ;-)

Owcape No mamę mam obok na zdjęciu nawet widać jej domek mały koło naszego także rano do mnie wpada jak męża nie ma żebym mogła się ogarnąć i czasami wieczorem żebym wzięła prysznic. No i zostaje z nią w ciągu dnia jeśli jest potrzeba. Mam o tyle dobrze ze moja mama pracuje w domu i prace rozkłada sobie jak chce więc może nam pomagać a jak mój m wyjeżdża w poniedziałek i wraca w czwartek to czasami ta pomoc naprawdę się przydaje.

Mimka tak to jest niektóre dzieciaczki przesypiaja większość czasu a niektóre są aktywne...

Anus to szybciutko chrzciny u nas dopiero w czerwcu ale na kwiecień podejrzewam że też bym miała problem z salą.

U nas dziś świąteczne porządki. Myjemy okna itd. Na górze już umiała jak Laura spała i łazienkę nawet całą ogarnęłam a na dole mąż użyje z zewnątrz a ja w środku bo tak się da to nie będziemy robić przeciagów jak mała jest w domu.

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

Muszę się pochwalić, dziś z Jasiem zaliczylismy wspólną podróż samochodem. Trochę się bałam, że sobie nie poradzę, że mały będzie niespokojny itd ale było ok. Już nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych wypraw :)
Mam też pytanie do Was- jak ubieracie swoje maleństwa na spacer? Bo ja nakładam body, bluzeczka, polarek, kombinezon, obijamy w kocyk do tego osłonka na gondole. I nie wiem czy nie przegrzewam małego, a jak jest u was?

Odnośnik do komentarza

Owca ja ubieram body, koszulkę, śpiochy, spodenki i bluzę. Pakuję całego w kombinezon i ubieram czapkę. Tylko mój w kombinezonie się denerwuje więc jemu nie dopinam do samej szyjki ale tak do piersi i on sobie rączki wyciąga. Przykrywam go kocykiem takim grubszym i nakładkę na gondolę daję podobnie do Ciebie. Położna mówiła mi żebym sprawdzała na jego karczku czy jest mu ciepło, jeśli byłby tam spocony to znaczy że za gorąco, jeśli zimny to zimno. Także tego się trzymam. Pogoda zdradliwa jeszcze jest więc nie ma co rozbierać maluszków naszych ;)

Karol waży 3630g, no ale on się urodził 3470g więc pomalutku rośnie;)Martwi mnie troszkę bo ma zatkany nosek i ciężko mu się oddycha. Widzę że się denerwuje przez to bidulek mój mały.

Apropos szczepionek to nam pani doktor jeszcze wczoraj mówiła że te z NFZ mają któreś szczepy co powodują zwykle jakieś powikłania po szczepieniach ... i powiem Wam że w kropce teraz jestem. Mąż chce koniecznie te skojarzone bo Karol przez te kłucia w szpitalu śpi bardzo niespokojnie. Często ma tak jakby drgawki i po tym się budzi z płaczem .. . Dlatego chciałby już jemu oszczędzić tych cierpień bo widać że nie wpłynęło to za dobrze na niego:/ Co do rotawirusów to mówiła nam że jeśli nie ma rodzeństwa i dzieci w wieku szkolnym w domu to nawet nie trzeba szczepić bo jest małoprawdopodobne żeby złapał ... ale to nie wiem, zastanowię się.

Ściskam Was mocno :)

monthly_2016_03/lutowki-2016_45331.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :-)
My dziś znów byliśmy na spacerze :-) tym razem z tatusiem... Piękna pogoda tylko ten wiatr :/
Ja małego na spacer ubieram podwójnie body lub śpioszki, kombinezon i zwykle w kocyk owijam:-)
Mimka mój też się wkurza jak ubieram kombinezon :-)
Ja chrzciny mam zaplanowane na pierwszy weekend kwietnia, szukam jakiejś kiecki z łatwym dostępem do cycka :-) no i jeszcze rezerwacje muszę zrobić...
Dziś mieliśmy ciężką noc, tzn. ja miałam mały przespał prawie cały dzień i w nocy już nie był zainteresowany spaniem... Więc drzemka, cycka, zmiana pieluchy i tak w kółko :/
Dziewczyny mam pytanie... Dziś mnie lekarz dobił bo dla niego połóg trwa 8 tyg. i za 5 kazał przyjść... Nie powiem że bardzo mi brakuje seksu i byłam pewna że za 3 tyg. o ile nie będę krwawić już będzie można... Myślicie że można by było spróbować?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mm1iwir8w0.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Lutówka super fryzurka - ja wybieram się do fryzjera w przyszłym tygodniu, akurat będzie fryzura na Święta i na chrzest, bo chrzcimy Mikołaja juz 3.04, czyli tydzień po Wielkanocy :-)
Wagi dzieciaki mają słuszne - super, że wszystkie zdrowo rosną :-)
Mimka - ja wpuszczałam Mikołajowi do noska sól fizjologiczną i -może to zabrzmi głupio, ale jest skuteczne wypróbowane na starszych chłopakach - moje mleko. Katarek mu przeszedł po 3 dniach.
Na spacer ubieramy się lżej niż Wy. Mikołaj ma na sobie body, śpiochy lub spodenki, skarpetki, sweterek, na to kombinezon taki wiosenny materiałowy i czapeczkę plus kocyk. Nie przykrywam juz go nakładką, jak bardzo wieje to czasem zakrywać buzię pieluchą tetrową, ale staram się chodzić pod wiatr z postawioną budą, nie z wiatrem żeby bezpośrednio na niego nie wiało.
U mnie też porządki świąteczno -wiosenne. Cześć okien umyta, jutro reszta :-) na ogródku tuje przycięte, łazienki też już umyte - oczywiście przed Świętami jeszcze trzeba będzie odświeżyć, ale już bez szorowania wszystkich płytek i fug :-)
Co robicie na Święta? Moi chłopcy wymyślili nadziewanego indyka - muszę jakoś im wybić ten pomysł z głów, bo inaczej będziemy go potem jeść przez tydzień aż do chrztu :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze kiedy Wy macie na to wszystko czas!! Moja Iga wisi na cycku godzinę-poltotrej co dwie godziny je,bardzo mało w dzień śpi i nie lubi leżeć bez towarzystwa:-D ja zdążyłam dzisiaj korytarz posprzatac i okno balkonowe na taras umyc i tyle! No rano jeszcze miałam towarzysza do pilnowania, który ma 3lata ale uwagi chce więcej niż moja córa:-D
Ja Idze nakładem body, spiochy, skarpetki, kombinezon i cienki kocyk, na głowę cienką i grubą czapkę, jak nie ma wiatru to w zupełności wystarcza a jak jest wiatr to osłonkę jeszcze:-)
U nas w ostateczności chrzciny 17kwietnia, sala zamówiona jeszcze ksiądz do ogarnięcia:-)
My znów się karmimy i pozdrawiamy:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72233.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Anuś to i tak dużo zrobiłaś bo ja dzisiaj nie zrobiłam nic. Nawet na spacerze mi się wydzieral co mu się nigdy nie zdarzyło. Co niby przysnął ja go do łóżeczka i wrzask i tak w kółko. Nic tylko by na cycu wisiał. No ale dzisiaj równy miesiąc czyli 5 tydzień zaczęliśmy i zrobił sie jeszcze bardziej marudny niż zwykle. Ale w sumie ja to mam tak od samego początku :) co zrobić takie dziecko. Ja malego ubieram w dwa długie rękawki w tym pajacyk rajstopy czapka (której nienawidzi) kombinezon kocyk i osłonka i chyba jest mu ok.
Dziewczyny wszystkie zdjęcia maluszków przecudne. Lutówka włosy wyszły super ale myślałam że w ogóle chcesz kolor zmienić. U mnie jak na razie nie ma szans na pójście i chociaż przycięcie bo mały prawie nie śpi żeby go zostawić z kimkolwiek. Nawet nie mam jak wyprostować ;) no ale liczę że się w końcu poprawi. Może mi się uda dodać zdjęcie tego krzykacza.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny fajne te wasze dzieciaczki :)
Mimka twój Karol ma piękne oczka :)
A pomyśleć, że jeszcze niedawno siedziały w brzuszkach.
Dziewczyny podziwiam was, że jeszcze coś ogarniacie w domu. My mamy chrzest 2 kwietnia. Imprezę robimy w domu, ale będzie tylko najbliższa rodzina więc ja się nie przejmuję najwyżej będzie trochę niedosprzatane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...