Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej witajcie
Ależ szybko piszecie,normalnie kilka stron do nadrobienia.
Rybka ślicznie wyglądasz,jak modelka,ciąża Ci najwyraźniej dodała urody.
Malgosia moja córeczka to zależy chyba od humorku,raz bardziej raz mniej aktywna,potrafi nóżkę w wątrobę wsadzić i śpi zadowolona a innym razem majstruje łapkami przy pęcherzu.
Ja na dzisiaj mam ambitne plany ogarnięcia troszkę sypialnie,tylko zobaczymy czy mi nie przejdzie :D

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski. Ja dziś wstalam siku tylko tylko 3 razy !!!!! Mogę powiedzieć,że się wyspałam :D
RYBKA śliczna fotka, ciaza widać też Ci służy :)
MAŁGOSIA moja Bobinka fika jak szalona całą ciążę, natomiast w pierwszej syn był bardzo spokojny ale mocniejsze te.kopniaki były. Miałam łożysko wówczas na przedniej ścianie I pamiętam,że szczególnie lubił moje żebra :D aż mi tchu brakowało. ŻABCIA jest bardzo ruchliwa jakbym miała adhd hi.
Ja dziś w planach tylko sprzątanie póki mam energię do południa ,po południu juz tylko odpoczywam

Odnośnik do komentarza

Inferno
uuuuu, to masz rzeczywiście wysoki próg bólu, uzywam depilatora, ale pod pachami to za nic. Poród więc pewnie tez przełkniesz bez problemu :) Prawda, że będzie bolało, ale ja ten porodowy ból szybko zapomniałam.
Rodziłam lekko, lekarz powiedział, że miedzy innymi z powodu pozytywnego podejścia do sprawy - bo za każdym razem po wejściu na porodówke położne mnie ostrzegały, że nie urodzę.... Podobno niewspółmierność bioder mam i miały być za wąskie... A mam normalną, kobieca budowa, nie chłopięca figurę. A w akcji wszystko się otwierało i nawet mnie nie cięli. Córki to w zasadzie nie zdążyłam urodzić, bo połozna się zgapiła i jak ona juz z wodami na świat sie pchała, to mnie lekarz po prostu "zatkał", krzyczeli że mam nie przeć (jak tu zatrzymać rozpędzona lokomotywe, mądrale....), połozna zestaw rozkładała.... Jak puścił, to było tylko chlup i w jednym skurczu córka była na świecie.
Co poród to historia. Ale nie ma się co bać na zapas, bedzie dobrze :)

Co do harcujących maluchów w brzuchu - każde z moich dzieci bylo inne :) Brak to reguły. Pierwszy syn bardzo delikatny, córka tez nie dała sie we znaki - ale ten ostatni to już konkretnie daje znac o sobie.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Roksi tak patrzę na Twój suwaczek to Twoja córka jak wytrzyma jeszcze dwa dni to już będzie urodzona w terminie,a nie wcześniaczek.
Peonia ja rodziłam dużych chłopców starszy 4350-siłami natury i nie było źle,młodszy też ponad 4kg tylko był zapętlony pępowiną i skończyło się cc.Teraz Zosia w 32/33tc miała wg.usg ok 2220 i ponoć ma być drobniejsza,tylko nóżki ma długie.Teraz też mam mieć cc.A tobie lekarz nie proponował cc ze wzgl. na wiek np.?

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

My po usg, nasz Oskar waży 2,7 i przy tym aparacie pan doktor powiedział ze powinien miec jakies 3,3 po urodzeniu. Leży elegancko głowkowo, a to co wbija mi w watrobe to kolana :)
Pokazał ślicznie buzie na 3d więc się matka na leżance kompletnie rozplynęła z zachwytu. Generalnie wszystko ok i teraz tylko czekać aż się akcja zacznie, ale ja chce grudniowego chłopaka więc mam nadzieję, że jeszcze u mamy posiedzi :D

Odnośnik do komentarza

udanego dnia gaduły ;) jak tu być na bieżąco przy takim tempie :)
jedna mamusia jeszcze pracuje? łooo, jak długo tak planujesz? twarda babka
Roksi niewykluczone że utkniesz w tym szpitalu, wcale nie jest powiedziane, że coś sie rozkreci zaraz po odstawieniu leków...
ja wczoraj spotkalam sie z polozna i obejrzałam porodówkę w swoim szpitalu - 700 zł za taka asyste kobieta bieże - skorzystam, w zasadzie to jedyna taka sytuacja w moim życiu, więc nadmierna oszczędnośc jest bez sensu

Odnośnik do komentarza

Ignesse nic tylko sie uśmiechać :D

jak widze czasem jakie błędy ortograficzne tu walę, to mna wstrząsa - moja mam polonistka chyba przewraca się w grobie. I jak mój syn nie ma mieć z tym problemów? ojciec z dysleksja, ja od zawsze kłopoty z ortografia, mimo ton czytanych książek... mam skierowanie do poradni z kłopotami Adasia z pisaniem

Odnośnik do komentarza

Milak mój syn tez miał problemy z pisaniem i okazało się, że ma dysgrafie. Także ćwiczyłam z nim dużo, chodzi na dodatkowe zajęcia dla takich dzieci także jakoś sobie radzi a prace może oddawać na komputerze. Im wcześniej zdiagnozujesz tym lepiej.
Kuzwa taki się zajebisty dzień zapowiadał. ... a odwalilam numer - przy sprzątaniu łazienki spadł mi perfum na muszle klozetowa i kuzwa nie perfum a muszla pękła :///// a jest to zabudowany system i z wymianą będzie dużo zachodu no i kasy, wymiana kafelkow itp.. mąż mnie zabije. Kurwa 13 piątek . Juz sobie dzisiaj daruje wszelkie czynności i najlepiej położę się na kanapę ....

Odnośnik do komentarza

Roksi to może mała jeszcze trochę poczeka. Ile tam masz jeszcze być?
Nica to Ty chyba też przed nami wystartujesz z porodem ;-) U mnie brak jakichkolwiek oznak. Nawet nie leciała mi jeszcze siara z piersi. Brzuch wysoko. Żadnych biegunek, czopów. Zgaga męczy jak męczyła.
Rybka fotka super. Będziesz miała super pamiątkę jaka laska w ciąży byłaś :-)
Ignesse synciu ładnie rośnie. Szkoda że zdjęcie nie chce Ci się dodać
Natalia to pechowo u Ciebie zaczął się piątek 13tego. Jak ja nie lubię tego dnia!

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...