Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Peonia

Nieee, no u nas to na bogato;-)
Przyznam, że ja i tak byłam zdziwiona, że nawet te próbki dostałam.
A co do jedzenia (na jednym ze zdjęć wygląda jakby kot się zrzygał) to na mnie państwo zaoszczedziło. Pierwszą dobe po cc, nie dostałam nic a drugiego dnia na śniadanie suchą bułkę a na obiad zupke. Pani która wydawała zupe, zasugerowała żebym na drugie danie zjadła coś lekkiego np. kurczaka gotowanego na parze. Kurde, tylko ja głupia parowaru z sobą nie wzięłam...;-)

Odnośnik do komentarza

żoo
Czemu się nie zalogujesz?
jagoda
Zastanów się nad używanymi. My kupiliśmy używany BeSafe Izi Combi. Montowany tyłem i przodem. Nowy kosztuje 1700-1800 zł, my zapłaciliśmy 700. Tapicerke zwykle można całkiem ściągnąć i wyprać. Wiadomo nie wygląda jak nowy, oceniam go na 4. Ale po kilku miesiącach użytkowania i tak by tak wyglądał.

Ponawiam pytanie. Jakieś pomysły na prezent dla babci i dziadka?

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Mokka

Ja właśnie wczoraj szukałam inspiracji i też nic nie zdecydowałam.
A może to:
http://allegro.pl/kapcie-royal-prezent-dla-babci-dzien-babci-hit-i6662977351.html

My jutro jedziemy na 85 urodziny babci i zamowiliśmy jej ogromny bukiet kwiatów, właśnie z braku ciekawego pomysłu. Człowiek w tym wieku to już chyba niewiele potrzebuje.
A babcia jak coś dostaje, to później to wszystko rozdaje innym członkom rodziny. Myślę, że z kwiatów się ucieszy.

Odnośnik do komentarza

Kaisuis
dobra decyzja. Bądź trochę dobra dla siebie :))

Mokka
u nas nie ma zwyczaju robienia prezentów. Raczej kwiatki, słodycze czy laurki. Więc w prezentach nie pomogę:(
Bo w sumie male dzieci nie mają funduszy. Więc raczej rękodzieło. Bo inne prezenty to już bardziej od rodziców a nie od dzieci.

żoo
a co zabraniają Ci do nas pisać? Jak nie to masz robotę :))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
My co roku wymyślamy coś innego dla dziadków. Były już kubki ze zdjęciami wnuków, kalendarze, puzzle z ich wspólnymi zdjęciami, ciepłe góralskie papcie, długopisy z napisami typu kochana babcia, najlepszy dziadek na świecie, kwiaty w doniczkach, laurki, kubki w sweterkach wełnianych, fartuszki z napisami - oni cieszą się ze wszystkiego. Prezenty typu koszule nocne, obrusy, piżamy czy ciepłe dresy wędrują do szafy i czekają na lepsze czasy, a z takich wymyślanych czy śmiesznych to zawsze się cieszą. My dużo korzystamy ze strony empik foto, ale teraz to chyba już trochę za późno, bo okres realizacji zamówienia to średnio 7-10 dni. W tym roku mamy dla nich fotoksiążki. Dla mojej mamy ze zdjęciami mojej trójeczki - twarda oprawa, format A4, papier kredowy, 28 stron, na każdą weszło około 3, 4, 5 zdjęć, można sobie poustawiać ramki, ozdoby, tła, napisy itp, dla teściów taka sama książka tyle że ze wszystkimi 8 wnukami, trochę zajęło nam ściągnięcie zdjęć od wszystkich, ale się udało. Często tam są promocje, my za jedną taką książkę płaciliśmy 33 zł, teraz chyba są po 45? Wyszły naprawdę super!

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5od4qknx2m7.png

Odnośnik do komentarza

Co do fotelików używanych, kurcze, trochę nie mam zaufania. Myślałam nam taką opcją jak na jesień potrzebny będzie drugi fotelik (teraz będziemy się wymieniać). Od września jedno z nas będzie zawozić małą do żłobka a drugie po południu odbierać więc wtedy jakiś tanszy używany chyba kupimy, chociaż mamy opory.
Widzę że dużo z Was ma Romera, no zastanawiam się właśnie nad nim...

Kaisuis, Żoo
Ale mnie tym szpitalnym jedzeniem rozbawiłyście!!! :))))

Peonia
Z czym my do ludu! To taka szara polska rzeczywistość z tą wyprawką...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5od4qknx2m7.png

Odnośnik do komentarza

Wsiadłam do pociagu ale ciekawe czy dojadę bo się z niego dymi.

Mokka
Muszę się zalogować na komputerze ale jakoś mu tak głupio było od razu zwłaszcza, że ta strona taka różowa więc pisałam z telefonu służbowego.

Jest do kitu bo widać, że firma się zwija. Ludzi mało. Robić za bardzo nie ma co. A ja nie lubię tak głupio siedzieć.
Wcześniej mieliśmy inną siedzibę i tam każdy dyrektor miał swoje akwarium więc było gdzie plotkować. Teraz jest dla wszystkich wspólny open space. I w kuchni nie ma stołu.
Jednym słowem kicha...

Odnośnik do komentarza

Mnie po cc dawali dwa dni kleik i sucharki... Chyba bym umarła na tym żarciu. Zażądałam jedzenia z domu. Nie obyło się bez przebojów z teściową, a jakże...
A na "diecie cukrzycowej" w szpitalu dieta różniła się tylko tym, że dawali ciemne pieczywo... Nic w przypisanych porach ani wyliczeniach...

Jagoda
fajne te fotoksiążki :))
Kiedyś muszę babci takie przygotować.

Ja też kiedyś kupowałam tylko nowe foteliki. Ale sprzedałam nasze. No i pomyślałam, że przecież sprzedałam dobre rzeczy choć używane. To dlaczego ja nie miałabym na takie trafić? Wiem są i kiepskie rzeczy. Ale te foteliki znam, znam ich mankamenty i wiem w sumie jak je sprawdzić. I sie zdecydowałam.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

A i urodziłam o 21 to już mi kolacja nie przysługiwała.
Dobrze, że miałam kontrabandę w postaci rosołu z domu :)

Chyba muszę się rozejrzeć za jakimś basenem lub jogą i wychodzić na "spotkania" bo nie dam rady tak się organizować w nic nie robieniu.
Wszyscy udaja, ze coś robią i zarząd udaje, że mysli, że pracownicy pracują.

Odnośnik do komentarza

żoo
po każdym porodzie opanowywał mnie wilczy głód. A tu kleik...
Przyjaciółka przyniosła mi kontrabandę - dietetyczną zupę jarzynową... Już się witałam z gąską a tu wpada położna i odpytuje mnie co tam mam... Teściowa potajemnie doniosła... Z dobroci serca podobno bo jak w szpitalu coś każą to jest święte. Tylko diabetolog dala mi inne zalecenia. No nigdy chyba teściowej tego nie zapomnę... :))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Też bym długo nie wybaczyła ;)
Ja byłam tak głodna, że rosołkiem poparzyłam język bo poród zaczęli wywoływać o 9 to już śniadania na wszelki wypadek nie dostałam. Ostatni mój posiłek to była kolacja szpitalna o 18 poprzedniego dnia.
A poród sn.
A po cc podobno kleik dają 6 h po porodzie bo muszą uruchomić jelita.
Ot sprawiedliwość :))))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...