Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Własnie lezakuje, bo niedlugo bede miala gosci wiec korzystam z chwili :)
Dzis w koncu w szpitalu trafilam na kogos z ludzkim podejsciem :D babeczka jak mnie tylko zobaczylam z takim balonem na zajeciach od razu mnie zwolniła :d w przyszly piatek nawet sie nie wybieram :)
Kolo poludnia znów pojawił soe kawał czopa, nawet nie czulam kiedy, tylko zorientowałam się, ze mam mokre gacie i spodnie. Standardowo bole krzyzowe ale tylko od czasu do czasu. Ogolnie brzuch aie malo stawia (albo ja nie czuje;). Maz sie wystraszył i teraz juz jest czujny :) torby z naszymi rzeczami podrozuja autem za nami.
ignesse ale przystojniak :d

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

Faktycznie szalejecie z postami,ja kilka razy robiłam podejście, żeby sie odezwać, ale po nadgonieniu tego co piszecie, juz mi sie nie chciało pisać ;)
Rano byłam na badaniach, pozniej zakupy i jak wróciłam do domu to jakoś słabo soe czułam, myslalam, ze to cisnienie, ale jak to mój mąż powiedział, cisnienie mam książkowe. Ogólnie jakies takie kołatanie serca dzisiaj miewam i ogólnie jakoś mi tak dziwnie. W poniedziałek mam wizyte, także o wszystko wypytam ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Ignesse
Na pewno sie spodoba:) Bajeranckie!!:)
U nas takie zwykle krzesełko, mam nadzieje ze tez zda egzamin.

A ja dzwoniłam do mamy, zapytała jakie imię wybraliśmy, wiedziala juz od mojego brata ale i tak zapytała. On ja musiał juz wcześniej nastawić
( albo bratowa), ze to nie jest odpowiednie imię bo nie ma takiej świętej.... Ehh, najwyżej będzie pierwsza święta Eliza:P Jestem wierząca ale dewocji mojej bratowej nie znoszę, i wtrącania w nie swoje sprawy:/
Zreszta juz i tak nagrabila i jak będę w Pl to jej wygarnę, co sie nazbierało.
W sumie to duży plus, ze jesteśmy daleko i sami:)

Odnośnik do komentarza

Kurde uwielbiam takie akcje :)

Łóżeczko caretero grande, myślelismy o simplo ale ono ma jeden poziom tylko, z kolei medio było tylko 35zł tansze wiec juz wzielismy grande ma moskitiere, przewijak, pałak z zabawkami i nawet płozy można nim kołysać. Myslę że sie sprawdzi tylko ten materacyk to taka mata, trzeba chyba dokupić coś grubszego, zobacze jak to wyjdzie. Też chce używać jako kojca, szczególnie jak wyrośnie z tego bujaczka.

Odnośnik do komentarza

Ewka
to tak wygląda na zdjęciu jak majtki, ale to jest pas z materiału typu microfibra. Duży na brzuchu i delikatny - dociepla brzuszek jak nosisz niskie majtki, a wzmocniony z tyłu i u dołu brzucha - mnie ułatwia odciążenie mięśni i zdecydowanie łatwiej dźwigać mi brzuch. Mam naprawdę wielki brzuch, ale ciągły ból dołu pleców promieniujący do lewego posladka odszedł w niepamięć przy tym pasie. Jestem naprawdę zaskoczona efektem, nie dowierzałam, że taki pasek materiału mógłby pomóc - ale cena znośna więc zaryzykowałam. W końcu mogę wykonac krok bez odczuwania szpilki między kościami miednicy :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Mnie tez meczą bóle bioder podczas spania. a rano odruchowo prostuję nogi dla rozluźnienia i wtedy łapią mnie skurcze w łydkach (mimo brania adparginu 2 razy dziennie).

Zaczął mnie dziwnie bolec brzuch jak podczas zaparcia... tzn podbrzusze, a przecież od dwóch dni miałam biegunki więc jak to możliwe?? Juz tak jakąś godzine mnie boli. Moze inaczej to wytlumacze... tak jakbym miala chęć coś z siebie wyrzucic, ze swojego brzucha. Mialyscie cos podobnego?

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

U mnie też koszmar z sikaniem . Widocznie musialam odrobić to co odespalam we wczorajsza noc... Któraś mówiła o pampersach . Chyba poważnie się nad nimi zastanowię. Eh. Małżonek zfochowany. Obejrzał muszle i tylko rzucił, że wszystko do wymiany ... ale ja wiem,że tylko muszla ;)

Milak fajnie , zapasy . Pewnie pekasz z dumy chociaż rozumiem,że w tym stanie nie chce Ci się siedzieć ;) Mój trenuje rugby i drze za każdym razem jakie obrażenia tym razem będzie miał. ..

Natka ja miałam takie parcie w noc ,w którą zaczęłam rodzic hehe. Niby mi sie chciało załatwić a jak szlam to nic. I za godzinkę pojawiły się już skurcze także różnie to bywa :D

Tragedia w tej Francji. Juz nigdzie nie można być bezpiecznym. A uważam, że będzie jeszcze gorzej.....

Ja leżę sobie jeszcze w łóżeczku z moim syneczkiem i tulimy się. Jeszxze z niego taki mamusi synus:) Jak mu powiedziałam, że juz za 4 tygodnie będzie miał siostrę to mówi, że się boi :D

Odnośnik do komentarza

Witajcie sobotnio.Pierwszy raz mi posta ucięło.
Spałam do 8 z przerwami na sikanie.
Milak to pewnie będzie dzisiaj kolejny medal?
Francja-koszmar.Niestety to wynika z naszej tolerancji,mieszkają u nas,mają swoje dzielnice ale mają też fanatyków religijnych,chodzące tykające bomby.Podobnie jest w Szwecji,mają duże prawa,opanowali całe dzielnice,do których katolik nie ma wstępu.To naprawdę jest straszne.

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Ja wczoraj poszłam spać po 1:30. Oglądałam relację na TVP Info. Coś strasznego....Co chwilę podawali nowe informację i coraz to większa liczba ofiar. Żeby tylko nas nigdy nic takiego nie spotkało. Dziś raz dwa robię obiad i jadę do rodziców sobie posiedzieć. Miłego dnia :*
Roksi trzymaj się tam!

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...