Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

moje biedne mamusie! ja też mam wrażenie że jestem bardziej agresywna i w sumie o byle pierdołę ryczę.
moja aplikacja pokazuje mi ze zostało mi 28 dni do porodu czyli już na poważnie muszę zacząć się pakować, ale staram się odwlec tą chwilę jak najpóźniej.
jeżeli chodzi o życzliwych to u mnie jest straszenie porodem, lecz ja nastawiłam się że będzie boleć jak diabli, teraz jesteśmy z mężem na etapie wykończeniówki i codzień jeździmy na zakupy i powiem wam że ledwo żyjemy ale ma to swoje plusy bo oczywiście nie mysle o porodzie przez co się nie nakręcam.

pocenie się w nocy znam ten ból i sama nie wiem dlaczego bo w domu jest chłodno ok 20stopni więc szału nie ma a ja w nocy budzę się mokra jak kaczka. zauważyłam że mam napady gorąca i duszności jakbym przechodziła przekwitanie do tego stopnia że wczoraj bedąc w kościele ściągłam kurtkę i chustkę a mój mąż sie trzepał z zimna a to zawsze było na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Megomega
No to cale szczescie, ze zrobilas.dostaniesz antybiotyk i bedzie bezpiecznie dla dzidzi. Ja robie w czwartek.
A tak w ogole, to wlasnie zacząl odchodzic czop, bez krwii, ale w duzej ilosci. Ja czulam od rana ze ten dzien jakis taki inny jest, tak jak juz wczesniej wspominalam.Calt dzien brzuch twardy, ciezko mi sie oddycha, skurcze i bol w pachwinach i podbrzuszu. I proszę-szyjka sie otwiera. Ciesze sie, bo to znak, ze juz blizej niz dalej :-).A tyle sie o tym dzis z polozną nagadalam :-).

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Agus juz tlumacze: poznalam po ilosci wydzieliny i jej konsystencji, tego naprawde bylo duzo, jakby porownac do wielkiej lyzki stolowej. Wydzielina jest ewidętnie ciągnąca sie tak jaj bialko od jajka, tyle ze biala nieprzeźroczysta. Mam nadzieję ze klarownie tlumaczę :-). Co jeszcze mi podpowiedzialo to bol wlasnie w krzyzu i pachwinach, bo taki pamietam z pierwszego porodu,jak szlo rozwarcie. Takze wiem, ze to czop.
A polozna mowila zeby jechac kiedy pojawi sie czysta krew-bo to byloby z lozyzka, ktore moze sie zaczac odklejac. Jesli czop nie jest zabarwiony krwią lub jest jej naprawde znikoma ilosc, to jest to naturalne-czasem pekaja male naczynka. I oczywiscie obserwacja czy czynnosc skurczowa jest, czy jest regularna, czy dziecko sie rusza.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was serdecznie. Czy ktoraś z Was chce mieć cesarke na życzenie a czy bierze pod uwage tylko poród naturalny?dodam że to moja pierwsza ciąża i jestem nastawiona na cc jak Wy się na to zapatrujecie może macie jakieś doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Ignesse dobry link, mysle, ze wielu mamom podpowie co i jak.
A nie dopisalam-na porodówkę Agnes absolutnie sie nie wybieram, bo czop moze odejsc kilka godz.przed, dni a nawet np.dwa tyg wczesniej. Takze od teraz obserwacja, poki co nie moge lazic bo boli mnie wszystko. Aczkolwiek nie przewiduję, ze cos sie na dniach wydarzy. To odlegly symptom raczej. Nie jestem panikara i juz rodzilam, wiec jakos strach mi obcy. Czekam z niecierpliwoscią na synka.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Welcome back..
No ja wiedziałam,ze cos jest nie tak juz od dawna przedawna. Nie rozumiałam nigdy pokasowanego rejestru połączeń,smsów,haseł w telefonie,fb bez massengera( a pisal wielokrotnie z niego czyli kilka razy dziennie instalowal i odonstalowywal) i najlepszego - gg - z którego nikt juz nie korzysta. Mial pecha. Ja wytrwale szukalam dowodu i znalazlam. On spal a ja telefon do reki ( glupek usunal haslo w telefonie i jeszcze zapomniał usunąć wiadomości na gg) . No i pisal z jakas paulina i Monika. Kotku ,ja przyjade zaraz,co porobimy,zostań u mnie na noc,buziaki,masaż stop,i nie tylko,dopytywanie ile masz wzrostu,rozmiar stop,wzrost i wszystko itd. No różności i przeroznosci. Ze jedzie do kolegi ze zaraz moze podjechac itd( wisi mi 4tys i tak serio to auto jest moje wobec tego).... Wypachniony perfumami ode mnie... Kulturalnie napisałam jednej i drugiej,ze cieszę się ze teafilam na te wiadomości,ze niestety ale jest ze mną (byl) 3lata a za miesiąc rodze jego dziecko. I ze szkoda,ze nie powiedzial im prawdy. No i tyle. Odłożyłam Tel i wyszłam ,bo serce mi bilo 100000/minute.... Co czułam? Nic. Duże nic. Pustkę. Nie czułam złości. Po prostu chciałam stanąć i patrzeć przed siebie. Nie myśleć... Przyjaciel sie spotkal ze mną i mu się zwierzyłam.. Nawet go zatkalo... Eh...
Wróciłam do domu i on się budzil. Zapytalam czy widział telefon( bo zostawiłam to wszystko specjalnie wlaczone) - byl zdzwiony,n i c nie mowil,udawal glupka(?)...
Na pocxatku próbował udobruchać slruszonym glosem- ja nic nie zrobiłem,tylko pisałem...
Wiedział,ze nic z tego- zaczął straszyć i szantażować...
Dalej nic mu po tym to powiedzial istnie wkurwionym tonem ze to moja wina,bo go miałam gdzies i ze jestem leniwa(?) pizda + inne epitety plus ze nie zgonie wszystkiego na niego i ze ja pierwsza zdradzilam (?!co kurwa?!) Normalne. Mam sie pietdolic.
Wyszedł.
Pisal sms ze zaluje. Po chwili ze mam kgos innego (?) potem ze jest głupi i przeprasza potem znowu co innego i potem jeszcze milion bzdur.
Nir chce mi sie czytać tego. Nie odpisuje( po co?) .
W sumie dalej nie czuje NIC. troche lzy sie cisna do oczu,ale cóż to da..
Takze... Przetrwać do konca miecha w jednym pokoju ( srednio,ma jskies lewe l4) ... Ale gdzies pochodze,on mi gdzies pojdzie( teraz go nie ma) no dam rade. Przy porodzie go nie chce. Ogolnie nie chce go widziec. Szkoda ze da malej nazwisko:/ w sumie tylko na tyle go stać. Ja raczej nic zrobić nie mge- ma prawo do tego. Potem wszystko sądownie. Nic nie bede sie z nim dogadywać. Moja mama wszystko wie.
Takze na zakończenie " danie komuś drugiej szansy jest jak danie drugiej kuli bo za pierwszym razem cie nie trafil".

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Roksi i swietnie, ze wyszlo szydlo z worka. Swoją drogą to niezly kutas, tu porucha tam, a na noc do kobiety w ciązy wraca. Co za szczeniak.Ty calymi dniami o dziecku myslisz a on zupelnie o czyms innym..Jednym slowem pozbylas sie wrzoda na dupie i jestem z Ciebie dumna. Tyle opanowania to ja bym nie miala. Brawo!!! Teraz zaczniesz zyc i tego sie trzymaj. Lzy zlosci niech lecą jak trzeba. Potem on bedzie plakal.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

fiolet dzięki za informacje wszystko dobrze opisałaś, dla mnie jest to wszystko dziwne bo to pierwszy maluch.
Roksi - przesyłam ci wizrtualne uściski wiem że ci ciężko ale przynajmiej będziesz mieć dla kogo żyć. faceci dlaczego oni tylko myslą penisem - mózgu wogóle nie mają.
dobrze ze żyjemy w takich czasach że kobieta może sama o sobie decydować.

Odnośnik do komentarza

Rodziłam pierwsze najpierw normalnie ale było masę komplikacji i.skomczylo się na cc pod narkoza. Ogólnie po nie było aż tak źle,szybko doszłam do siebie. Seks juz po 10.dniach delikatnie co prawda ale był, brzusio szybko się zagoil, skurcze macicy po prawie żadne no i brzuch szybko płaski. Krwawi łam tylko 4 Dni . Ale to każda inaczej przechodzi :D

Odnośnik do komentarza

Roksi pieknie to ujelas
" danie komuś drugiej szansy jest jak danie drugiej kuli bo za pierwszym razem cie nie trafil"..
Dasz sobie rade bez tego dupka .Nie mozesz juz teraz przeniesc sie do mamy?eh niektorzy faceci nie powinni rodzic sie zdolni do splodzenia potomstwa bo nie sztuka jest zrobic a sztuka jest wychowac
Lucys
U mnie nie ma mozliwosci do wyboru jak chce rodzic. Puki co wszystko wskazuje ,ze bede rodzic naturalnie wiec niestety nie pomoge w tym temacie.
Megomega
Gdzie umowic sie na to badanie?u swojego GP?

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Alee sie rozpisalyscie Laseczki :)
Brzuszki piekne !
Ja tez sie baaardzo poce !
Juz nawet biore swoj antyperspirant w kulce i pod piersiami przejade sobie nim i miedzy nimi :D i daje rade :p
Choc wlosy np musze myc czesciej bo nawet w sklepie sie gotuuje szybciej i sie przetluszczaja !

ROKSI !
wszystkie Cie wspieramy w tej decyzji , widac ze sama sie z nia dobrze czujeesz a to najwazniejsze. Zaaawsze jak sie odchodzi z toksycznego zwiazku ma sie jakies obawy..ale jak sie juz go zakonczy zadaje sie po stokroć pytanie "czemu tak dlugo zwlekalam..? Jak moglam byv taka slepa? "
I brawo ze z takim spokojem, dzieciatko napewno Ci jest za to wdzieczne !!
A czasem naprawde lepiej cos zrobic po cichu (jak z tym telefonem i odpisaniem tym pindom), niz robienie awantur krzykow placzow i szlochania. Wiem ze to bardziej facetowi do glowy i myslenia da niz te cale afery..!

jesli chodzi o ten GBS to macie /mialyscie robiony tylko z pochwy czy z odbytu tez ??
Ja placilam 50 zl prywatnie za GBS, i jakas bakteria mi wyszla i antybiotyk mam ^

Aaaa no i jesli chodzi o nazwisko dla dziecka, to nie jest tak ze oboje rodzicow pisza oswiadczenie i dopiero wtedy nadaja nazwisko? Tzn ze oboje z rodzicow sie musza zgodzic ????

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...