Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

equendi my to mamy wiele wspólnego :D ja też na brzuchu lubię spać... i zauważyłam, że chociaż staram się zasypiać na boku, to budzę się na brzuchu, mam nadzieję, że na tym etapie, to nie jest jakieś szkodliwe?

Właśnie trafiłam na fajne zdjęcie trojaczków :) Jeny nie wiem jak sobie z jednym dzieckiem poradzę a trójka?

monthly_2015_05/listopad-2015_29170.jpg

Odnośnik do komentarza

darka, mam tak samo ze spaniem, zasypiam na boku a budzę się na brzuchu :p tylko zazwyczaj jak się przekulnę na brzuch to się budzę bo mnie piersi zabolą jak się na nich położę :p w ogóle chyba zaczne spać w staniku sportowym bo rano jak wstaje to się czuje jakbym jakieś ciężarki miała do piersi przywiązane :/

7.08.17

Odnośnik do komentarza

W poprzedniej ciąży miałam tak, że mdliło mnie na zmianę ze zgagą całe dnie, wtedy ratowałam się... cytryną. I jabłkami. Teraz jabłek nie chcę, też mam smaka jak wtedy na pomarańcze, chodzi za mną śledź ale zeszłą ciążę też se wymyśliłam i dziękuję. A co do kapusty... no cóż ;) W poprzedniej kupiłam se 20dkg, no dupa mi się trzęsła na samą myśl, zjadłam tak o z połowę. Dziewczyny ja nigdy nie siedziałam tyle na kiblu :D No wyczyściło mnie porządnie, za kilka lat wstecz! Potem gorzka herbata, łyk i na kibel, woda łyk i na kibel :P Jakoś po ryżu suchym doszłam do siebie ale straciłam tyle że aż mi się słabo robiło :P Więc wybaczcie, kapusta dobra ale już więcej jej nie tknę :P Tak samo teraz odrzuciło mnie od coli, którą lubię i nie jeden raz uratowała mi życie. I mam fazę na gruszki. Oj i truskawki więc się nie mogę doczekać sezonu!
Nogi golę maszynką, od września będę tylko na wizytę :P
Cycki bolą niesamowicie, już widzę że dość urosły. Starszą karmiłam krótko, bo tylko 3 miesiące, teraz postaram się dłużej, przynajmniej już wiem o co chodzi... Lapie mnie faza i wózki oglądam, tylko pojęcia nie mam jaki, tzn teraz ze spacerówki korzystałam 2 miesiące, za to z gondoli do 4m, dodatkowo lubiłam fotelik, bo był w sam raz na szybkie zakupy ale to była wiosna/lato więc było ok, teraz na zimę nie będę katować dziecka fotelikiem a znowu na ten okres kiedy jest spacerówka to mam małą ale nadającą się doskonale... Więc praktycznie mogłabym samą gondolę kupić i problem zaczyna się, bo... nie ma fajnych wózków tylko głębokich. Największy wybór jest tych 3w1. A to mi tylko miejsce będzie zajmowało. Same kłopoty :P

Odnośnik do komentarza

darka86 ja korzystałam z Philips Lumea i jestem bardzo zadowolona. W ciąży niestety nie można używać (tak słyszałam) i teraz cierpię... :( Przyzwyczaiłam się już, że np. raz na kilka tygodni, a nawet miesięcy muszę "popstrykać" pachy, a teraz maszynką to wypadałoby codziennie. O nogach nie wspomnę... Wiem jednak, że opinie są bardzo różne. Dużo osób bardzo sobie narzekało na efekty. Dużo zależy od koloru owłosienia (im ciemniejszy włos tym lepiej) oraz oczekiwań. U mnie w zależności od miejsca włosy też reagują różnie, ale wszędzie widać zadowalające efekty. Cały problem polega na tym, że nikt Ci nie zagwarantuje, jak zadziała u Ciebie. Z drugiej strony z normalnym laserem jest chyba podobnie :) Ja w każdym razie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Gość sweetheart

Dziewczęta!! Kompletnie zapomniałam, żeby powiedzieć Wam jak było na USG genetycznym :) naprawiam swój błąd więc teraz (33 minuty po północy ;D) Już wchodząc do poczekalni zauważyłam kilka kobiet... I pomyślałam, no nie... znowu będę czekać. Okazało się, że doktor ma "lekki poślizg..." nie ważne, po tym kilkudziesięcio minutowym czekaniu w końcu się doczekałam! Weszłam do gabinetu, pobrano mi tą krew ;D z ręki ;) doktor przeprowadził ze mną wywiad :) i nadeszła taaa chwila na którą cały czas czekałam ;D mój bąbelek już całkiem sporo urósł! Widziałam te nóżki, nosek, rączki i paluszki!! Oblał mnie taki rumieniec i stwierdziłam, że nie mogę się już doczekać aż zobaczę go na żywoo! Listopadzie nadchodź szybko!!! :) Pan doktor spróbował przyjrzeć się bliżej płci mojego skarba, i okazało się, że moje plany co do Lilianny Malwiny legły w gruzach! ;D Lili jest chłopcem! ;D haha, co prawda na 80% ... Nie wiem na ile w to wierzyć ;) Potem doktor powiedział mi coś co mnie zaniepokoiło i niepokoi do teraz... mianowicie mój pęcherzyk płodowy jest niżej niż być powinien... martwię się strasznie, to Nasza pierwsza ciąża... chciałam dziś pooglądać jakieś łóżeczka i wózki ale boję się, że zapeszę ;C jak na razie mam się nie przemęczać i uprawiać "delikatniejszy" seks jak to doktor powiedział. O takich czułościach to raczej aktualnie nie ma mowy, bo mój A. jest za granicą... Boję się strasznie ;c nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza

Nie martw sie na zapas bo to wcale nie jest dobre dla maluszka i zastosuj sie do zalecen lekarza a wszystko bedzie dobrze :) Trzymam kciuki!
Co do spania na brzuchu to tez moja ulubiona pozycja wiec zaopatrzylam sie w dluuuga poduszka ciazowa i mi pomaga :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
Ja jestem z majówek i przypadkiem zaczęłam czytać co u Was:) któraś z Was pisała o testach genetycznych,ja robiłam ok 14 tygodnia HARMONY nieinwazyjny z krwi.Po 35 roku jest refundowany,ja mam 34 i płaciłam,ale osobiście polecam:)
Powodzenia i zanim się obejrzycie będzie listopad:))))

Odnośnik do komentarza

sweetheart, tak jak napisała eva nie wolno się martwić i stresować na zapas, może po prostu znalazł sobie najbardziej optymalne miejsce,a skoro rośnie jest ok. Teraz tylko więcej odpoczynku :)
Eva,podobno są nawet specjalne materace dla ciężarnych do spania w pozycji na brzuchu.
Ola1981 :) Ty juz p po, czy jeszcze czekasz?

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyMrE0sFSyBlwwFZEC1w,,69.png
http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/qkvr0pp27fyemhdx.png

Odnośnik do komentarza

Ola1981 alez Ci zazdroszcze..tego ze porod juz w maju..a moze juz i po..:)) retyyyy ja jestem tak niecierpliwa!! Nie lubie tak czekac na cos co juz niby mam a jeszcze nie do konca:) ja chce juz teraz moc dotykac dzidziusia...poczuc jego zapach ( uwielbiam zapach malutkich dzieciatek).Ja w ogole uwielbiam dzieci,troche ich juz w zyciu nanianczylam;) Pierwszy raz w zyciu bede czekac na koniec lata...:)

Odnośnik do komentarza

Do sweetheart :) my tez coreczce chcemy dac na imie Lilianna ..Lilianna Roza..chociaz nasi przyjaciele maja juz Lilianne,drugim teraz urodzila sie corka i tez chcieli ja tak nazwac( czym mnie wkurzyli, bo razem zaszlysmy w ciaze tyle ze ja swoja stracilam..a ona mi pozniej wyskoczyla ze beda miec corke i nazwa ja Lilianna - wiedzac ze my planowalismy takie imie)..no i zrezygnowalam z tego imienia..coz ostatecznie ich corka ma na imie Adrianna..a my zostalismy z Roza..choc ta Lilianna nadal w glowach siedzi;) poki co moj maz jest pewien ze bedzie syn:)) twierdzi ze on to wie, przeczuwa i jeszcze sie dziwi,ze ja tego nie wiem;) czyli Leon:) Leon ma juz dwie pary spioszkow - pajacykow w Batmana i brazowe sztruksiki :)) ale generalnie staram sie wybierac ciuszki w neutralnych kolorach..ja az tak pewna tego Leona nie jestem.

Odnośnik do komentarza

A co do ruchow dziecka..niestety..chociaz czasem takie pobolewanie, delikatne cmienie w roznych miejscach..czytalam,ze to nie ruchy dziecka, ale taki efekt jego skakania:) no tak czy siak..na ruchy tez czekam:) zwlaszcza ze mam manie sprawdzania czy dzidzius zyje...najchetniej codziennie chodzilabym na usg;) a tu trzeba czekac. Ostatnie usg bylo miesiac temu i na maj nie mam skierowania ( jak pisalam - chodze na nfz). Juz mysle czy nie pojsc jutro prywatnie..no chyba nie wytrzam:) a tak jak beda ruchy..bede wiedziala ze malenstwo zyje i ma sie dobrze:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...