Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiaa7989

Waska no w kooncuuu:) o ktorej godzinie masz sie wstawic ? Zycze Tobie i Ance_krk szybkiego bezbolesnego porodu:)

Co do brzucha to dziwne uczucie jednego dnia balon czuje sie kazdy ruch dziecka a po porodzie to znika:) tesknie za tym,ale wole miec malego w ramionach..:)

Dzis bylismy u pediatry dostalismy skierowanie na badanie bioderek ktore ma miec robione miedzy 4a6tyg zycia.
Przy okazji Maksiu zostal osluchany wszystko wporzadku no i zwazony. Przybral z wagi wyjsciowej szpitalnej z 3.260 do 3.680 :)

Odnośnik do komentarza

Gosiak1986 może twój bobas nie będzie należał do olbrzymów, poza tym do planowanego rozwiązania masz jeszcze ze dwa tygodnie więc na pewno jeszcze przybierze na wadze. Poza tym pamiętaj ze ta waga z usg jest orientacyjna, często bobasy rodzą się mniejsze lub większe niż początkowo podane w usg. Ja bym na twoim miejscu już nie latała po innych lekarzach i się nie potrzebnie nie stresowala. W końcu twój ginekolog prowadzi ci ciążę i wie jak twoje dziecko roslo, skoro on nie widzi nic niepokojącego to co chcesz jeszcze konsultować:) do rozwiązania masz jeszcze troszkę czasu, maluszek na pewno przytyje

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

Waska tak karmie piersia ,mam nadzieje,ze jak najdluzej..
Dobre masz podejscie ja ze 2dni przed wstawieniem sie do szpitala tez takie mialam ..i co i synek urodzil sie 3 a nie 4:) Pewnie jakbym sie bardziej stresowala to kto wie moze by sie samo nie zaczelo..jeszcze z poltorej h.i wszystkiego sie dowiesz
Nualaa ktory to dzien po porodzie ?3 dobrze pamietam?
Mi wlasnie tak od 3dnia produkcja ruszyla..nawet po malym bylo slychac jak glosno przelyka. Dajesz na zmiane dwie piersi podczas 1 karmienia?czy jedna? Mi juz czasami przesiakaja wkladki musze czesciej wymieniac...
Ladnie ssie czy czasami przysypia?Bo moj to taki leniuszek musze go rozbudzac palcem:)
Gosiak1986 nie przejmuj sie tym.Mi mowili,ze maly bedzie wazyl max. 3kg 3.100 z usg. A nawet na porodowce jak mi mierzyli obwod brzucha to tak stwierdzili..a on sie urodzil 3480.
Pozatym ma jeszcze dwa tygodnie ze 200g przytyje a dziecko 2.500to juz sie zatarlo ze ma normalna wage jakby nawet sie urodzilo w terminie.
No i wez poprawke z usg +,- 400g .Bedzie wszystko wporzadku:)
Chyba,ze masz duzy stres z tego powodu to lepiej zrobic usg gdzie indziej.
Katusia a co z Toba .Chcesz sobie na swieta Bozego Narodzenia prezent zrobic:D

Rodzic dziewczyny,bo juz bym chciala sie dzielic informacjami na temat opieki:) a tak to tylko czytam rozne artykuly..jak cos mnie dreczy..

Ok chyba glodomor sie budzi spal 2,5h:) a wczesniej przysnelam z nim przy karmieniu prawie godzinke;0
Dobrze,ze nic mu nie jest..

Odnośnik do komentarza

Kasia7989 a Maksiu chętnie cyca ciągnął. Ja wczoraj rano urodziłam, mała od razu do cyca ale w nocy to i co godzinę pewnie musi się ruszyć co nie?

Powiem Wam że szybciej dochodzi się do siebie po drugim porodzie. Już chętnie bym do.domu poszła. A Igusia ma niezły głosik ale jest wspaniała :) leżę i patrze na nią i podziwiam. A ma takie długie i czarne włosy że hej :)

http://www.suwaczek.pl/cache/0361adf311.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

Hejeliiiwlasnie nie:)pierwsza noc po porodzie to z raz sie obudzil a tak to ciagiem spal 4,5 -5h .Polozna pow.ze to normalne po trudzie porodu tez musi odpoczac. To ja go po tym czasie obudzilam i dalam cyca. Ogolnie to on w szpitalu wiecej spal niz ja..
A jesli chodzi o ta chwile po porodzie gdy mi go przystawili to odrazu zaczal ciagnac.
Podeslij zdjecie jak juz bedziesz miala czas,bo wiem ze z tym ciezko..
Tez podziwialam i nadal podziwiam i wyczekuje coraz to nowych gestow..ale wiem,ze to tak od miesiaca sie zaczyna :)

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki :-)
Jak wszystko pójdzie sprawnie po kroplowce niebawem i ja dołącze do tych już tulących maleństwa przy sobie ;-) jesteśmy właśnie w drodze, mam się stawić na 8 a Waska to już chyba na miejscu! powodzenia kobitko i życzę nam a co ;-) takich porodów jak twój pierwszy :D
Pierwszy raz będę leżeć w szpitalu do tej pory nie było okazji ;-)

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Ja dziś znów do lekarza i znów z rezygnacją czekam na jakieś wieści, ale już wiem, ze dostanę skierowanie, tylko nie wiem, czy mnie w tym szpitalu tylko zbadaja i odesla, czy będą wywoływać, ale sądząc po Niemcach, to raczej każą mi jeszcze kilka dni pochodzić z tym nadbagazem.

Gosiak1986 nie przejmuj się. Z tego,,co mi wiadomo to USG w większości wypadków zaniza wagę aniżeli zawyza, wiec Twoja mała wcale nie musi tylko tyle ważyć. A nawet jeśli to do terminu jeszcze troszkę przybieze, a przecież wcale nie musi być wiekoludem. Jeśli Twój lekarz nie zmartwil się tym wynikiem, to ja też bym nie tak nie martwila. Przecież nawet jak pójdziesz do innego to wykona Ci takie samo badanie, a wagi dziecka nie podniesie.

Kasiaaa7989 tak, ja czekam co najmniej na Mikołaja :D cieszę się, ze tak Ci macierzyństwo służy i wszystko układa się po Twojej myśli, a Maksiu zdrowo się rozwija. Poczekajmy do końca miesiaca, a już wszystkie będziemy miały nasze dzieciaczki (może poza mna) :)

eliii pocieszylas mnie :) fajnie, ze czujesz się tak dobrze. Mam nadzieję, ze ze mną będzie podobnie, bo jeśli tak to planuje wyjść szybciej ze szpitala. Podeslij w wolnej chwili zdjęcie małej.

anka_krk trzymaj się tam. Na pewno już dziś będziesz ulic swojego malucha także myśl pozytywnie :)

Waska czy Tobie jeszcze życzyć powodzenia, czy jesteś już po i szykujesz się do domu? :D

Odnośnik do komentarza

Waska nie denerwuj się, bo urodzisz :D odpoczniesz dzisiaj, a jutro na pewno wezmą Cię już na wywołanie, chyba nie będą Cię trzymać bez sensu, skoro jesteś aż tyle po terminie. Czy poszlas dziś, czy poszlabys jutro tak czy siak musieliby Ci te badania wykonać i musialabys ten dodatkowy dzień leżeć. A nuż Twoja mała zechce dziś niespodziewanie wyskoczyć :)

Kasiaaa7989 słodki jest! Tylko schrupac :) będzie rwal za kilka lat w piaskownicy :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. ale nam dawkujecie te emocje...dajcie spokój..;))
Waska, jutro na bank wezmą Cię w obroty , nie ma siły zeby Cię przetrzymali !
Anka_krk no mam nadzieję ,że Ty juz dzisiaj będziesz nam zdawała relację ..oby , trzymam kciuki!! a jak nie to jutro razem z Waska:)
Kasiaa7989 śliczny ten Twój Maksiu!!
Elii super ,że w takiej formie jestes dobrej - wszystkim nam tego życzę jak już urodzimy w końcu..

Ja byłam wczoraj na ostatniej wizycie przed szpitalem u mojego gin i też mi się termin cc przesunął.
miałam iść do szpitala 16.11 w poniedziałek a idę 19.11 w czwartek - wtedy pewnie badania a w piątek cc. o ile się nic nie pozmienia.
moja Mała waży na chwilę obecną 3300 ,więc w przeciągu 2 tygodni przybrała 0,5kg - Gosiak1986 ty też masz jeszcze 2 tyg , maleństwo na pewno przybierze na wadze, a tak jak dziewczyny piszą waga z pomiarów usg jest orientacyjna.

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjvwq4to7b.png

Odnośnik do komentarza

mikula88 nic nie mówili w szpitalu na temat pielęgnacji siusiakow. Na pewno na początku nie wolno ściągać tej skórki, bo do pewnego czasu powinna ona zejść sama, a jeśli nie to pediatra zaleci ćwiczenie tego np. podczas kąpieli albo zabieg, co chyba nas czeka. Ale możesz dopytać w szpitalu, na pewno Ci chętnie odpowiedzą :)

anjak to też musisz jeszcze tydzień czekać, no cóż, ważne że znasz ten termin i masz to pewne jak w banku :)

Odnośnik do komentarza

Katusia911 to prawda ,że jestem spokojniejsza bo przynajmniej wiem kiedy ;)
do tego czasu Wy już mam nadzieję będziecie po ( łącznie z Tobą) i za to trzymam kciuki!! bo takie siedzenie jak na szpilkach to jakaś masakra, jestem sobie to wstanie wyobrazić..

ja gdybym czekała na poród naturalny byłabym tak samo wkurzona jak wy. tym bardziej ,że u mnie zero zapowiedzi zbliżającego się terminu ( z om i usg miałby to być 26.11) czop zaden nie odchodzi, skurczów przepowiadających nie miałam w ogóle, brzuch się nie stawia , w pachwinach nie ciągnie , no nic ,zero,nul...

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjvwq4to7b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...