Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

To moze jest jakas inna przyczyna, moze jest bardziej aktywny ruchowo? A moze tak po prostu ma a ta lekarka przesadza, z reszta z tego co pisalas to nie wazy jakos tragicznie malo. Moja chrzesnica caly czas byla na ostatnim centylu, rodzice robili jej jakies tam badania, ale dziecku nic nie dolegalo, jadla tez raczej normalnie, teraz ma 5 lat i owszem jest szczuplutka, ale zdrowa i szczesliwa. Ja uciekam jeszcze pare rzeczy ogarnac i spac, dobranoc

Odnośnik do komentarza

Tak,jest bardzo aktywny. Szwagierka ma 2 dzieci. Powiedziała mi, ze jak zacznie raczkowac to nie dam z nim sobie rady ,taki on żywy jest. Dlatego pewnie tyle nam spi jeszcze. 2 godziny szaleje a potem 2-3 spi. Jak zostawiam go w łóżeczku i coś robię w innym pomieszczeniu to wystarczy 10 minut a łóżeczko zdemolowane. A on w całkiem innej pozycji i miejscu niż go położyłam . Karuzele nad lozeczkiem próbuje nawet rozwalić. Ciaga za zwierzątka i napina cała karuzele

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Ja wrocilam do tradycji dwoch karmien w nocy...na szczescie to wyglada tak,ze karmie,odkladam i spimy dalej.
Wczoraj Ignas siedzial bez pomocy,podparl sie łapkami z przodu i obserwowal swiat.Zdecydowanie pora na spacerowke...
Jakies plany na Majowke? :-)

Odnośnik do komentarza

Czesc, my zaspalismy;) o 8.20 musielismy do szkoly wychodzic a obudzilam sie o 8. Leje okropnie.
Dzis z jedzeniem lepiej. Zjadla o 4.30 150 mleka i teraz prawie calw kaszke z owocami. Ale zeby nie bylo za wesolo musze jej bajke wlaczac, bo inaczej sie nie da. Mala szaleje, skacze, lyzeczke probuje mi wyrwac. Chce jesc, bo buzie otwiera i jak uda mi sie wcelowac to pozera.
A sprawdzila sie Wam teoria, ze jakie dziecko w brzuchu takie po urodzeniu? U mnie zdecydowanie. Olka szalala okropnie w brzuchu, mowilam ze ja to pewnie sina od srodka jestem;) no i teraz jest bardzo aktywna, kreci sie, wierci, krzyczy non stop.

Odnośnik do komentarza

A majówka zależy od pogody bo może grill w ogrodzie, może jakieś porządki w kwiatach, pewnie jak zawsze ktoś nas odwiedzi, a to koncerty jakieś są majówkowe i zleci moment
Ewelka fajnie masz z tym snem, młoda ruchliwa bardzo ale jakoś nie chce tyle spać, a w brzuchu też nieźle tańcowała długo nie mogłam poznać płci bo bardzo się kręciła

Odnośnik do komentarza

Natka, jak wyżej - chyba powinnaś się umówić do lekarza bo krwawienia są normalne do 2 miesięcy po porodzie.
Mnie moja lekarka straszyła że jak dziecko w brzuchu ciągle się wierci to potem tez jest takim wiercipupkiem. U mnie się sprawdziło w 100% ;)
Ja planów na majówkę nie mam żadnych. Mąż pojechał w góry a ja zostałam sama z bobasem.. Masakra..
Całe szczęście na wybrzeżu piękna pogoda więc uskuteczniamy długie spacery. O dziwo Lidka chyba wyczuwa że zostałyśmy we dwie i dziś póki co jest grzeczna.

Odnośnik do komentarza

Natka, ja Ci nie pomoge- krwawilam krotko i po cc wiec nie wiem.
Olix jak ja Ci zazdroszcze, tego ze masz blisko morze. Ja mam daleko i gory i morze, jedynie mazury blisko ale co na tych mazurach.
U mnie mala odwrotnie. Jak jest ze mna szaleje, wrzeszczy no dzikie dziecko. Tylko wyjde i zostanie z mezem, co robi? Spi! I jak nie ma mnie 2h- spi te 2h. Nudno pewnie mu z nim:P
Oj bedzie miala dziewczyna charakterek- po mamusi:P starszy za to spokojny- po tatusiu.

Odnośnik do komentarza

Barja,przeciez Ty z Bialegostoku jestes...cud miod wokol...
Bylismy z Mezem 3 lata temu na urlopie objazdowo od Suwalk po Bialowieze i byly to nasze najlepsze wakacje...Namiot,blota Biebrzy,rowerami wokol Wigier i na Hancze,puszcza...
Przesadzilismy dzis Malego do spacerowki,w czasie 40min spaceru nie zasnal nawet na 5min...ciekawe jak to bedzie na co dzien.
Teraz gada zamiast spac...

Odnośnik do komentarza

Barja,przeczytalam jeszcze raz swoj post i potem to sobie wszystko z wozkiem wyobrazilam :-D wiadomo,Olix ma super,sama przez 5 lat w Sopocie mieszkalam,to wiem jak jest ;-) ale mysle,ze kazda z nas ma w okolicy fajne miejsce do spacerow.
Udanych Majoweczek Dziewczyny :-D

Odnośnik do komentarza

natka95 u mnie krwawienie trwało 6 tyg. Na Twoim miejscu udałabym się do lekarza. A może masz problemy z krzepnięciem kwi? Robiłaś kiedyś na to badania?
U nas na majówkę nuda, tzn. siedzimy w domu.
Kurcze, jak tez czas zleciał. Przed chwila rodziłyśmy a teraz już co poniektóre maluchy w spacerówce siedzą. ;) No własnie aga el, Twój synek juz siedzi, czy na razie jeździ na płasko?
Dziewczyny, czy któraś jest w sytuacji, że łapie się na 500+ przy jednym dziecku? Jak to obliczyć? Z tego co wiem biorą pod uwagę 2014 r. kiedy naszych dzieci jeszcze nie było

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...