Skocz do zawartości
Forum

Aniolkowe mamusie przy nadzieji:)


Rekomendowane odpowiedzi

Amilka tez gratulacje ze test wyszedl dobrze i ze jest z maluszkiem wszystko ok :-)
Bylam dwa dni temu u znajomej, ktora jest polozna....wprawdzie nie ma detektora tętna plodu, ale normalnymi sluchawkami lekarskimi dwa dni temu wysluchala tetno maluszka :-).
Ja pomimo pochmurnej i deszczowej pogody zaczelam kichac :-(. Zdrowia dziewczyny :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kdfoxyzm7.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny jak zdrowko bo u mnie niestety bez zmian a dodatkowo lamie mnie w kosciach.
We wtorek mam wizyte z konsultantem od trudnych przypadkow ciazowych i polozna mi powiedziala ze moze on zrobic mi usg. Ja wolalabym 27 marca bo wtedy bede miala juz 17 tygodni skonczone i byloby to w tym samym czasie co moja Isabelle umarla w brzusxku. Ale zobaczymy jak juz teraz by zrobil to tez ok.
Im blizej do tego tygodnia to stres narasta mam nadzieje ze historia sie nie powtorzy i dotrwam do terminu i urodzi sie nam dzidzia cala i zdrowa wam tez tego zycze.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Leaan nie martw sie nasze dzidziusie sa jeszcze nisko umiejscowione ponizej pepka wiec spokojnie a co do twardnienia to moze za duzo sie nachodzilas.
Mnie nadal chorobsko trzyma i tak do bolacego gardla uszu lamania w kosciach doszla goraczka. Dzisiejsza noc byla koszmarna prawie cala nie spalam. Teraz leze w lozku i nie wstaje.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Moze Amilko idz do lekarza. Mamunia5 bierze nadal antybiotyk....bez niego by bylo tylko gorzej. U mnie pobolewanie brzucha...jak chodze i jak leżę i chce sie przewrocic z boku na bok :'(. Bylam u położnej ale nawet nie kofatygowala sie aby sprawdzic tetno maluszka :-(....tylko powiedziala, ze boli bo sie macica rozciaga...ale czy tez przy chodzeniu ??? Jakoś nie przemawia do mnie jej wytlumaczenie :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kdfoxyzm7.png

Odnośnik do komentarza

Leean, nie zamartwiaj się ...zobacz jak juz daleko zaszłaś, skończyłaś 16 tygodni ! Gratulacje...Staraj cieszyc sie dzidzią .Wszystkie objawy ,które wywołują Twój niepokój są w ciąży normalne...przecież położna powiedziala Ci to samo.Wiem, że wszystkie jesteśmy po przejściach ale najgorszy czas dla nas juz minął i zmierzamy do szczęśliwego końca.
Amilka, niestety z własnego doświadczenia wiem ,,że te infekcje same nie przechodzą...mnie po dwóch tygodniach walki syropkami,płukaniem gardła i herbatkami uratował antybiotyk ZINNAT zadziałał juz po 3 dawce.Aż chce mi się żyć.A moja p.doktor powiedziała że bardziej może zaszkodzić nieleczona niczym infekcja niż antybiotyk podany doraźnie.Tym bardziej, że ZINNAT czy DUOMOX może być podawany kobietom w ciąży , a my jesteśmy w drugim trymestrze ,więc obawy mniejsze.Idz do lekarza bo sie zamęczysz....Życzę zdrowka

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

No i po wizytach z dzidzia ok zrobili mi usg i ta specjalistka powiedziala ze nie jest za dobra w okreslaniu plci ale jak dla niej to wyglada na chlopca.
A z moim przeziebieniem musialam isc do rodzinnego no i nic nie dostalam aby paracetamol mam brac. Ah ta Angielska sluzba zdrowia.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Ja bylam na izbie przyjec w szpitalu w Warszawie. W czasie badania byla krew.... ale ciemna.....wspomnialam lekarce ze mam nadzerke i powiedziala, ze byc moze w czasie badania została naruszona...czy mialyscie podobnie ? Wydzielina różowa :-(. Dostalam 2 czopki Scopolan-u i zastrzyk z nospy. I mam duzo leżeć....a mialam dopisac i do konca marca oddac prace mgr :-(. Lekarka zlecila pomiar, czy skurczy nie ma.... generalnie mam prawie nic nie robic :-(. Dosralam tez recepte na Scopolan bo bez recepty nie ma szans kupic :-(. Dziewczyny....czulam, ze nie jest dobrze :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kdfoxyzm7.png

Odnośnik do komentarza

Hej leaan a mialas jakies uplawy brazowe czy rozowe. No ja mialam tego krwiaka i plamilam od 6 tyg ciazy az do 14 dopiero teraz 1 tydzien nie plamie. Moze ta nadzerka oczyszcza sie bo mi tak mowiono o krwiaku jak w 7 tygodniu krwawilam bo to nie bylo plamienie ze sie oczyszczam z tego.
Wiem ze ciezko bo ja sama dzis mialam mega stresa czy ok ale tego krwiaka nie mogla znalezc wiec albo sie wchlonal albo dzidzia go przykryla ze juz nie widac go na usg.
A nie przejmuj sie bedzie dobrze nadzerka sie oczysci i bedzie ok.
A sprawdzili czy dzidziusiowi serduszko bije?

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Wiesz w anglii np. z krwiakiem kaza ci normalnie wszystko robic. W polsce kaza lezec plackiem i nie wstawsc i do tego leki na podtrzymanie yu kompletnie nic.
Ja sobie wyposrodkowalam tzn prowadzilam oszczedny tryb zycia i odpoczywalam maksymalnie ile dam rady. W domu cos robilam obiad wstawialam naczynia do zmywarki pranie corke do szkoly zaprowadzam i przyprowadzam bo moj w pracy. A i bralam progesteron dopochwowo bo bylam prywatnie u polskiego gina.
Zrobisz jak zechcesz ale jakbys troche na laptopie pisala te prace to uwazam ze nic by ci sie nie stalo.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Plamien nie mialam tylko raz jedna plamke ciemniejsza na wkladce. W czasie badania bylo troche, ale już jakis czas temu lekarka tez mnie badala i powiedziala ze nadrzerke podraznila w czasie badania. Brzuch mnie pobolewal od 3-3 dni jak chodzilam i kichalam....bardziej w okolicach prawego jajnika. Robiła mi lekarka usg...krwiaka nie widziala. Maluch sie wiercil. FHR-141/minute. Poszlam wczoraj do apteki i chcialam kupic Scopolan....niestety byl na recepte :-(. Na szczescie na izbie przyjec distalam recepte na 3 opakowania.

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kdfoxyzm7.png

Odnośnik do komentarza

Nie martw sie mysle ze bedzie ok przeczytalam na perentingu artykul ciaza a nadzerka i pisali ze plamienia takie jasnorozowe moga sie pojawic ale dzidzi nie powinno to zaszkodzic.
Kurcze my to mamy zawsze cos jak nie jedno to drugie zmartwienie.
Mnie jeszcze ta choroba trzyma. Jak bedzie zle to jutro pojde do innego lekarza moze mi cos da na te przexiebienie.
Te twoje tetno dzidzi to jak na chlopca;) Ja mojego maluszka nie wiem bo tu nie mowia a sie nie spytalam moze na nastepnym usg zapytam w kwietniu.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozmawialam z lekarka....że nic nie jest sprawiedliwe....niektore kobiety pija, palą itp i donoszą ciaze bez problemu....a tu zawsze cos....nie pale i nie pije, nawet seksu nie od testu pozytywnego i cały czas cos sie dzieje :-(.
Nie czekaj i idz do lekarza. Mamunia5 nic konkretnego nie dostala i bylo podejrzenie zapalenia pluc.
Ja mam jednak nadzieje, ze dziewczynka bedzie....wtedy bedzie super. Fakt, ze pierwsze to aby zdrowe... :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kdfoxyzm7.png

Odnośnik do komentarza

Pewnie ze pierwsze to byle zdrowe ja tez tak mysle. U mnie jak bedzie jednak chlopczyk to bedziemy kochac tak samo jak by byla dziewczynka. A jak pojde 23 kwietnia na usg a mi potwierdza ze chlopczyk to bedzie pewne bo teraz to i tak mam watpliwosci tym bardziej ze sama lekarka mowila ze nie jest za dobra w okreslaniu plci zobaczymy.
Tak to niesprawiedliwe ja to w kazdej ciazy mam problemy. A znam osoby ktore nie maja ich wcale i jeszcze pala papierosy paczka dziennie.
A ja mam brac aspiryne 75 mg dziennie na lepsze krazenie w zylach i zeby wzmocnic lozysko ta dawka podobno jest bezpieczna w ciazy.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Ja nawet teraz mam lekko brunatna wydzielinę....nie wiem czy to pozostalosci z wczorajszego badania i tej nadzerki :-(. Martwie sie...choć w badaniu i usg niv niepokojącego lekarka nie widziala. Fakt, ze bardzo mlodzi lekarze sa na IP... moze sie nie znała :-(. Nic zobacze....teraz melise sobie zrobilam.

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kdfoxyzm7.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Co prawda nie poroniłam a urodziłam mojego synka ale odszedł do nieba mając zaledwie 14 miesięcy. Było cięzko i nadal jest ale ta ciąza to dla mnie zbawienie. Wpadałam w depresje , nie mogłam patrzeć na dzieci a wszystkie kolezanki które były w ciązy traktowałam jak zło konieczne. Od kiedy zobaczylam 2 kreseczki moje zycie sie poprawia choc przychodzą czasem złe dni i wątpliwości to jest ich znacznie mniej. 9 kwietnia idę na usg genetyczne i PAPPĘ :)
Mogę się przyłączyć do dyskusji?

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

Witaj Jay90 zapraszamy ale zycie czesto jest niesprawiedliwe. Gratulacje ze masz dzidzie pod serduszkiem i wszystkim nam zycze szczexliwych rozwiazan i zdrowych dzidziusiow.

Hej dziewczyny co tam u was slychac leaan mamunia misia i inne aniolkowe mamusie przy nadzieji.
Ja wkoncu wyzdrowialam ale chcialabym miec w brzusxku kamere by moc podgladac czy ok . Do usg bardzo dlugo coraz bardziej zastanawiam sie nad kupnem detektora by moc serduszka posluchac. Pozdrawiam

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Witajcie:-) Amilka, dzisiaj jest 6tyg jak malenstwa nie ma :-( w poniedzialek mialam wizyte kontrolna, wszystko ładnie się zagoilo. 5tyg miałam krwawienia Ale lekarka powiedziała ze pewnie w tym był okres, mogło tak być bo dość mocno leciało. Koniec maja możemy zacząć starania. Mam nadzieję, ze tym razem wszystko będzie dobrze.
Zdrówka dla Was.
Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie.Wreszcie mam chwilę żeby napisać.Jestem już zdrowa ,choć choroba trzymała długo.Antybiotyk nie zaszkodził na szczęście.Tydzień temu maiłam USG.W pierwszej chwili bardzo się przestraszyłam bo mała się nie ruszała.Jak się później okazało...spała:) Serduszko biło jak należy i pomachała leniwie do mamy rączka,nóżką ale odwrócić się nie chciała wiec mi lekarz nie potwierdził poprzednich ustaleń odnośnie płci. czekam do końca kwietnia na kolejną wizytę.Mam nadzieję że wtedy na 100% będzie wiadomo :)
Witam serdecznie nowe koleżanki : JOJ, SABINEK ...dziewczyny dobrze że do nas trafiłyście,to szczęśliwe forum .Wszystkie jesteśmy po przejściach i nosimy pod sercem maleństwa.Musicie wierzyć że będzie dobrze i przetrwać te 9 miesięcy ,nie będzie łatwo ale uda się,zobaczycie.Trzymam za Was kciuki.
AMILKA , dokładnie też bym tak chciała ,mieć kamerę w brzuchu. Spokój odzyskuje w dniu USG a po nim ,tak ok tygodnia znowu strach i wątpliwości powracają.Ja skończyłam 17 tygodni ale ruchy są bardzo słabe i jeszcze rzadkie niestety.Czekam na konkretne kopniaczki ale to za jakieś 3 tygodnie .Dobrze że wyzdrowiałaś.Miejmy nadzieje że żadne choróbsko nas,juz nie dopadnie.
MISIA ,wspaniale że wszystko się zagoiło i już macie zielone światło .Dzielna jesteś dziewczyna i pamietaj że masz w nas wsparcie .Każda bardzo dobrze Cię rozumie i trzyma za Ciebie kciuki z calych sił .Powodzenia :)
LEEAN z Toba mam kontakt codziennie telefoniczny.Mam nadzieję że po świętach będziesz Już zdrowa i wreszcie się spotkamy.Mam nawet juz konkretny dzien na myśli:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...