Skocz do zawartości
Forum

Aniolkowe mamusie przy nadzieji:)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ja mam te polowkowe usg 24 kwietnia i to bedzie chyba u mnie ponad 22 tydzien....tak mnie jakis bez sensu położna zapisala :-( Ja z uwagi na to, ze duzo osob choruje staram sie unikać komunikacji miejskiej i skupisk duzej ilości ludzi....nie wiadomo kiedy i gdzie ktos sprzeda swoje zarazki. Ciekawa jestem kiedy poczuje pierwsze ruchy maluszka...wtedy bym sie mniej martwila. Bo usg dopiero pod koniec kwietnia :-(. Zastanawialam sie nad urzadzeniem sprawdzajacym tetno plodu....czy nie nabyc...

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kdfoxyzm7.png

Odnośnik do komentarza

Leaan je tez myslalam o zakupie tego urzadzenia ale polozna mi odradzala bo mowi ze jak dziecko bedzie spalo to ciezko moze byc czasami wyczuc i niepotrzebnie moge sie denerwowac a z dzidzia bedzie ok. Wiec te 3 tygodnie wytrzymam bo mam nadzieje ze w 17 tygodniu bede juz ruchy czula codziennie wiec bede spokojniejsza. Oby tak bylo. Leaan a na ktorego masz termin porodu.
Maga zdrowka zycze.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny.Właśnie wróciłam po ciężkiej harówce dwudniowej ,niestety z obolałym gardłem,suchym kaszlem i katarem. Chyba zaczynam mieć dość ! Pracuję na ZUS i podatki ,bez sensu.powinnam pójść na zwolnienie.Niestety Jak sie ma swój biznes to chora nie chora musisz jechać do pracy :(
Moje USG genetyczne ok, wynik testu PAPPA w czwartek i... druga córeczka , z czego ja się osobiście bardzo cieszę.Mąż na początku trochę mniej , bo to jego juz trzecia ,myślał, że tym razem syn .Ale teraz już tez nie wyobraża sobie żeby sie lekarz pomylił bo cieszy go córcia i nawet dostałam w dniu USG czerwone róże :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

Mamunia lanie....za to, ze chora pracowalas zamiast sie kurowac......ale wiem, ze wlasna działalność to nic latwego, ale zdrowie Twoje i Malutkiej najwazniejsze. PS. Może Twoje trzecie to bedzie syn ;-). Ja bym chciala coreczke...a na genetycznym lekarka powiedziala ze na 10% procent chłopiec. Wiem....aby zdrowe dziecie, ale u mnie w rodzinie same chlopaki wiec chciałabym córeczkę.

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kdfoxyzm7.png

Odnośnik do komentarza

Mamunia postaraj sie teraz polezec i wykurowac. Mam nadzieje ze fizycznie nie robisz tylko jakies papierkowe sprawy.
Leaan ja mam wizyte w piatek z polozna to powiem zeby serduszka posluchala. A mowila mi ze jak chce to co tydzien moge do niej pojsc i posluchac. Zapytaj sie moze w twojej okolicy tez bys mogla chociaz gdzies pojsc i sprawdzic tetno dzidzi.
Kurcze dziewczyny ja to nawet na tym usg to sie nie pytalam o plec dziecka poczekam az bedzie lepiej widac by uniknac rozczarowan.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, doprawiłam się niemiłosiernie i jutro idę znowu na wizyte i nie wyjdę dopóki lekarz nie przepisze mi czegoś konkretnego.Kaszel,katar ,ból gardła i głowy mnie zamęczą.Mam nadzieję że moja malutka to przetrwa.Odebrałam wyniki testu PAPPA.Wynik testu jest prawidłowy.Nie ma wskazań statystycznych do badań inwazyjnych płodu :).Teraz kiedy wreszcie mogę cieszyc sie ciąża to ja prawie umieram przez jakiegoś wirusa i znów sie martwie o malenstwo.Czy wreszcie będzie dobrze ? :((((

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny
mamunia szybkiego powrotu do zdrowia zycze poloz sie do lozka i wylez to diabelstwo oby ci dali jakies lekarstwa.
Ja nawet ostatnio dobrze sie czuje troche energii powraca chyba drugi trymestr robi swoje i gdzies tak od ok 4 dni zero brazowych uplawow.
Juz bym chciala tak do konca :)

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

No to szkoda ze nie mialas testow alergicznych ja mialam robione jako nastolatka i mam uczulenie na kurz piora siano sloma i grzyby cladosporium ktorych pelno jest w powietrzu jesienia.
Co do zaparc to mi pomaga jedzenie kiwi rodzynek oraz jablek. A na nol glowy sen i czolo smaruje amolem a jak juz naprawde nie moge wytrzymac to biore paracetamol.
Dzis wg terminu z usg kpncze 15 tydzien i wchodze w 16 hura. Jutro do poloznej mam nadxieje ze serduszka poslucham.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny ale sie ciesze jestem po wizycie u poloznej wyniki testu pappa wykazaly ze jest niskie ryzyko i posluchalam sobie serduszka maluszka ale super i mam czasami wrazenie ze czuje leciutkie ruchy mojego maluszka. Jakby mnie cos laskotalo jak to jest czesto okreslane trzepotanie skrzydel motyla.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Amilka, gratuluje dobrego wyniku testu PAPPA.Wreszcie możemy wszystkie odetchnąć z ulga.Zazdroszczę ci że mogłaśc posłuchać serduszka i jestes juz spokojna.Ja ostatnie USG mialam 5 marca ale teraz wciąż choroba mnie trzyma i biore antybiotyk i wciąż mam lek czy dzidzia to przetrwa .Dowiem sie dopiero pod koniec miesiąca:( Amilka ,pomyślałam sobie ,że może zadzwonię do mojej przychodni, podejdę do położnej zapytać czy jest taka sama możliwość...Moj strach rośnie z dnia na dzień, dobrze byłoby sie uspokoić bo chyba nie wytrzymam tych dwóch tygodni.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

witaj mamunia pewnie ze podejdz dla takiej poloznej to dwie minuty i po sprawie a ty masz mega radosc i wiesz ze z dzidzia ok ja jak wychodzilam wczoraj od poloznej to mialam usmiech od ucha do ucha.
Niestety jakies chorobsko i mnie dopada gardlo mnie boli i uszy oraz glowa brrr.
Musze czosnku zjesc choc go bardzo nie lubie ale czego sie nie robi dla malenstwa.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...