Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

NATKA08 nowym moderatorem! :)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym do grona moderatorów dołącza NATKA08 - dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i wsparcie oraz życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji! :)

Obecnie rodzina osób funkcyjnych na forum posiada następujących członków:
Margeritka
Ulla
Domi81
NATKA08

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za takie wyróżnienie i mam nadzieję że pełniąc tę funkcję przyczynię się choć w małym stopniu do sprawnego funkcjonowania forum, zapraszam oczywiście użytkowniczki i użytkowników do korzystania z mojej pomocy :))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrażę moje zaskoczenie... Otóż zaskoczona jestem, że Natka08 dopiero teraz otrzymała tę funkcję. Odkąd pamiętam, to była stworzona do tej roli :) Gratulacje !
Domi81, nie wiedziałam, że jesteś Moderatorem. Wstyd! (kajam się). Dobrze wiedzieć.
Udanej współpracy Dziewczęta. Jestem pewna, że w takim kwartecie nic złego dziać się nie będzie! A wszelkie usterki szybko będą eliminowane. Dobry Zespół.
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domi81, właśnie odpaliłam laptopa i już wszystko wiem! :)
Na Ipadzie nie chciały mi się otwierać Komunikaty...
Wiem, że jest Was PIĘĆ:)
Jestem na bieżąco :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

adasaga3
Nikawa a kto jest piątym moderatorem? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Odpowiem za Nikawę, mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko ;)
Tu jest inforamcja o piątym moderatorze ;) https://forum.parenting.pl/komunikaty/3337817,dziubala-objela-funkcje-moderatora?9367e3e7c4d0fab3e5c5c0b243a733be#lastpost

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...