Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy wysyp wizyt na 30stego. ;) też już się nie mogę doczekać.
Martynika jedno słodsze od drugiego ;*
Magda na Nataszę mój też się nie zgodził "bo ruskie"...
Tak Wam pozazdrościłam tych zakupów że zaczęłam przeglądać i licytować rzeczy na przyszłe lato ;P mam nadzieję że roz. 74 będzie dobry już na nasze dzieciątka bo takie śliczne sukieneczki 3 upolowałam za łącznie 14zł ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
Wyłaczyli mi prad na godzine ibtrzeba nadrabiac ;)

Niuśka32 ja tam jestem otwarta ;) trójkaty ponoć w modzie :) co do swatania, poczekajcie, aż urodzę bo teraz wygladam jakbym połknela dynie :) chociaż adonis25 lubi dynie ;) hihi
ps. Dzieki za informacje prawne ;)

Iza masz czas jakoś do 15 października na ten remont , bo jak urodzę musisz oddać;)

adonis25 czyli majtasy z apteki i biustonosz push up ;)

Jak czytam te posty to mi dzieci w brzuchubzaczynaja wariować tak sie smieje :)

A jak? Gacie których nie czujesz i cycki w górę :D

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość paulionkaa88

Niuśka jestes niesamowita serio wydaje mi sie że od kiedy ty pokjawiłas sie na tym forum to strony sie mnoża z minuty na minutę.
Martynika super bobaski i słodko ubrane.
Moj mały tez dzis cały dzień kopie mam wrazenie ze wogóle nie spi.
Baśka teraz możesz spać spokojnie tylko uważaj na siebie i dbaj.

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
Ha ha ha no tak ;) gacie ktorych nie czujesz ;)

co do imion to kombinacje byly takie :
Dalia / Dorian
Milan / Blanka
Staś / Blanka
Natan / Nadia
Anastazja / Dorian
Jaś / Małgosia

I codziennie coś dochodzi ;)

U nas właśnie będzie Blanka :)

Co do torby do szpitala to ja zamówiłam w aptece gemini.
1.BABY ONO, podkłady poporodowe, 10 sztuk
2.Podkłady higieniczne, BELLA MAMMA, 10 sztuk ( te i te pierwsze miały podobne opinie więc wziełam takie i takie , na szkole rodzenia położna mowiła by nie brać z canpolu bo nie przepuszczają powietrza)
3.Majtki poporodowe, wielorazowe, siateczkowe, rozmiar 38-40, 2 sztuki (te miały najlepsze opinnie w necie)
4.Johnson's Baby, wkładki laktacyjne, 50 sztuk
5.Podkłady higieniczne, SENI SOFT, 90cmx60cm, 5 sztuk ( by ochronić mój materac w łóżku gdyby wody odeszły w nocy)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdckrhm9kp324op.png

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
A dziś mój Małżonek wraca....:)

......****Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie........************** :))))


Ale będzie bal!
Weź Ty kobito się zaloguj jak normalny człek, jak że nie możesz? Poproś męża, niech pomoże.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

IZA
pewnie jakiejś wtyczki nie mam zainstalowanej.....;(

siet.......nie będzie balu....ja mam ZAKAZ całkowity ;(((((( ALE NADROBIĘ:)))))))))))))))))))))

PAULINKA
ja tam nie widzę różnicy,
WAŻNE, ABY SIĘ JUNIOR RUSZAŁ:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja już w domu.Wyszłam na własne żądanie...bo mnie puścić nie chcieli a miałam już dość szpitala,jeszcze trochę a trafiłabym do psychiatryka.Ale po kolei,z rana obchód po 9-nie spieszyli się,ja już nastawiona że dziś wychodzę a tu mi lekarz że badania powtórzyć trzeba bo jak byłam na urlopie to zaczęłam brać furagin jak mnie te bóle złapały a położna zasugerowała że to może infekcja i że on nie zaszkodzi,jak zgłosiłam się do siebie do szpitala to mnie się pytają że po co go brałam grr a jak zaczęłam to trzeba kurację pociągnąć do końca i brać tydzień i powtórzyć badania po skończeniu,poza tym crp wyszło podwyższone trochę i morfologię zrobić ale to jutro na czczo bo dziś po 9 już było po śniadaniu i że w środę możemy rozmawiać o wypisie.No se myśle pierdolca do środy dostanę więc pytam pani doktor czy reszta wyników dobra mówi że tak więc ja mówię żę wychodzę bo głupoty dostanę a badania to sobie zrobie prywatnie,na co ona że nie ma problemu bo dla niej ten pobyt w szpitalu to tak nie do końca zasadny jest grr na co ja mówię że ja się do szpitala nie pchałam próbowałam dodzwonić się i do niej i do mojego lekarza ale sezon urlopowy jest a że takie procedury są jakie są to mnie zostawili,no powiedziała że tak lepiej dmuchać na zimne.
Dostałam wypis;-)zalecenie powtórzenia badania moczu i morfologii,żelazo bo spadło z 12 na 10,6 i nospe 3x dziennie i oszczedzający tryb życia gdzie moj ginekolog na wizycie 2 tyg temu do mnie z tekstem że szyjka długa i zamknięta i mogę do pracy wracać...grr
Wszystko było by fajnie gdyby nie to że dopóki leżałam to było ok a tylko zaczełam chodzić to tak mnie brzuch boli i ucisk czuję w sumie nie wiem gdzie-w kroku chyba że masakra,przejdę kawałek albo posiedzę chwilę i muszę sie połozyć buuu też tak macie????
Do tej pory wszystko było ok prawie żadnych bardziej dokuczliwych objawów a teraz masakra;-(

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...