Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

ofeliaa
Kasia34 spokojnie , ja juz cos tam sama tworze, ale dla porownania chcialabym zobaczyc :)

ja kupuje z canpola:) podklady i wkladki juz mam. Majtki i ten miękki biustonosz też kupie z canpola, ale to pod kon8ec bo nie wiem w jaki rozmiar wejde :) hihi

Ja miałam ten stanik miękki i myślałam że się rozbecze jak się ubierałam wyglądała jak swoją babcia a majtki z canpola kupiłam i zabrałam do szpitala i nie powiem ci się z nimi stało ale lekarz kazał wywalić do kosza. I zostałam na siatkiwych z apteki i można je też prac:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

magalena3
Ofelia jak zobaczylam aukcje to pomyslalam o Tobie :)
dobre gatunkowo bo z H&M 6-cio pak bodziakow w rozm.62 a jak nie skoszystasz to moze ktora z was skorzysta :)

bodziaki dl. rekaw rom.62 H&M

Madzia ostatnio te bodziaki w h&m kupiłam za 10 zł 6- cio pak. Tak mi się udało trafić :D Na którą masz wizytę? Bo idziemy tego samego dnia a ja już się nie mogę doczekać, że by się dowiedzieć kto tam u Ciebie w brzuszku siedzi :D

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

OFELIA
Obowiązek pokrywania kosztów utrzymania dłuższy niż trzy miesiące

Z ważnych powodów matka dziecka może żądać udziału ojca w kosztach swojego utrzymania przez czas dłuższy niż trzy miesiące. Do ważnych powodów można zaliczyć zarówno chorobę matki dziecka, jak również chorobę dziecka, z czym wiąże się konieczność jego stałej opieki ze strony matki.

Zobacz również: Zabezpieczenie wydatków przed urodzeniem dziecka

Jeżeli wskutek ciąży lub porodu matka poniosła inne konieczne wydatki (np. ubranka, środki do kąpieli i higieny) albo szczególne straty majątkowe (koszty niezbędnych leków dla matki), może żądać, aby ojciec pokrył odpowiednią część tych wydatków lub strat.

Powyższe roszczenia przysługują matce także w wypadku, gdy dziecko urodziło się nieżywe.

Roszczenia przedawniają się z upływem trzech lat od dnia porodu.

Roszczenie przed urodzeniem dziecka

W przypadku uwiarygodnienia ojcostwa mężczyzny, który nie jest mężem matki, matka może żądać, aby ten mężczyzna, jeszcze przed urodzeniem się dziecka wyłożył odpowiednią sumę pieniężną na koszty jej utrzymania przez trzy miesiące w okresie porodu oraz na koszty utrzymania dziecka przez pierwsze trzy miesiące po jego urodzeniu. Sąd określi termin i sposób zapłaty tej sumy.

Dochodzenie roszczenia jednocześnie z dochodzeniem ustalenia ojcostwa

W sytuacji, gdy nie zostało ustalone ojcostwo mężczyzny, który nie jest mężem matki, zarówno dziecko, jak i matka, mogą dochodzić roszczeń majątkowych związanych z ojcostwem tylko jednocześnie z dochodzeniem ustalenia ojcostwa. Nie dotyczy to roszczeń matki, gdy dziecko urodziło się nieżywe.

Zobacz również serwis: Alimenty

Odnośnik do komentarza

Nareszcie!!! No wariatki.. 20 stron naskrobać w niespełna dzień?!
Też byłam dziś na glukozie, wypiłam duszkiem cały kubas, ale kobitka dała trochę wody do popicia. Nawet szybko mi zleciały te 2 godziny, u mnie nie pobierają krwi po godzinie, tylko po dwóch. Wyszłam, zjadłam, napiłam się i ok. Ale po ok 2godz jak byłam w sklepie zrobiło mi się nagle słabo, momentalnie oblał mnie pot, zaczęłam cała się trząść, ciemno przed oczami i myślałam, że zaraz padnę. Wyszłam z tego sklepu, aż ciężko mi było iść, kupiłam sobie bułkę i szybko zjadłam, wsiadłam do tramwaju i pojechałam do domu. Jakoś przeszło, ale dziwne, pierwszy raz w życiu tak mi się zdarzyło. Moja mama jest cukrzykiem od lat, według niej to tak jakby niedocukrzenie mnie złapało, ale nie wiem czy to możliwe. Jutro wyniki, ciekawe co mi wyszło.
Jakieś 3 dni temu kręciło mi się strasznie w głowie i to jak leżałam, a jak wstałam to od razu musiałam usiąść, bo bym upadła, faktycznie dopiero teraz ciąża daje o sobie znać, do tej pory nic!
Ofelia pięknie wyglądacie :) Cud miód!
Zuzia Twojego Ralpha to bym zjadła..mimo,że jestem wegetarianką ;)
Adonis Iwuś jest uroczy, i jaki duży już!
Kaska81 dawaj tego brata tu ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

ooooo, właśnie skojarzyłam....
Koleżanka ma brata, świeżo po rozstaniu, ogarnięty, chyba 28 lat, mieszka w stolyyyycccyyyy, ale przyjezdny....taki w domu też podobno ogarnięty....umie tam budowlnaki trochę, wiem, że sprząta, gotuje czasem....i taki przystojniak nawet, wysoki, taki zbudowany nawet jak widzialam Go.....OFELIA, REFLEKTUJESZ????:)))))))))

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
ooooo, właśnie skojarzyłam....
Koleżanka ma brata, świeżo po rozstaniu, ogarnięty, chyba 28 lat, mieszka w stolyyyycccyyyy, ale przyjezdny....taki w domu też podobno ogarnięty....umie tam budowlnaki trochę, wiem, że sprząta, gotuje czasem....i taki przystojniak nawet, wysoki, taki zbudowany nawet jak widzialam Go.....OFELIA, REFLEKTUJESZ????:)))))))))

Jak budowlanki trochę umie to ja biorę! Ten co miał mi robić remont dzisiaj powiedział, że mu się przedłużyła robota i dopiero za 3 tyg do mnie przyjdzie, a ja za 3 tyg to mam mieć wszystko gotowe!! Potrzebuję kogoś na wczoraj!!!
Ofelia może tylko wypożyczę i zaraz oddam .. hmm? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie wróciłam od mojej gin i mam już założony pessar. Teraz czuje się bezpieczniej :-) główka małego cofnela się do góry i nie jest już przy samym ujściu jak wcześniej czyli leżenie pomogło. Przez te dwie dodatkowe wizyty musiałam wydać trochę kasy (w czwartek 100 za wizytę z usg szyjki i dzidzia, dziś 170 zł za pessar kurierowi i 50 za wizytę na której mi go założyła) szkoda bo za te pieniądze kupiłabym resztę kosmetyków małemu i parę brakujących drobiazgów a tak muszę czekać do następnego miesiąca

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Nie nadążam :) któraś pisała coś o niskiej morfologii. Dzisiaj właśnie mama mnie uświadomiła,że te moje zawroty mogą być właśnie od za niskiej morfologii - ostatnio miałam na granicy. Kazała pić koktajl z banana, pietruszki połowy szklanki mleka co drugi dzień. Ponoć pomaga. Nawet nie był taki zły ale już wiem, że mi nie odpuści i sama te koktajle będzie robiła ;)

Wyciągam lampę i robię pazurki dla zabicia nudy. Któraś chętna? Zapraszam :)

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi odnośnie wyprawki dla mamy :)
Nie straszcie już tą glukozą :/ U mnie wizyta 30 i wtedy też dostanę skierowanie a wspomnień najlepszych nie mam. Jak byłam w ciąży z pierwszą córką to miałam glukozę badaną dwa razy i dwa razy zemdlałam...liczę że teraz będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

KASIEK....
Kto nie ma szczęścia w miłości, ten ma w kartach* może niech zagra w kasynie:)) taki żarcik:)

BAŚKA89

lepiej odżalować tą kasę....a pomyśl, jakby wszystko puścilo....i dopiero bylby problem.....

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

BAŚKA

to nie marudź.....te duperele poczekają, a wczesniaka chyba nie chcesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tylko b. dużo leż.....B. DUŻO, bo teraz min. 7 dni musi pessar się ułożyć, bo przy zakladaniu wszystko jest ponaciągane, tylko wc i jedzonko....potem po kolejnej wizycie trzeba ocenić szyjkę

Odnośnik do komentarza

Wyłaczyli mi prad na godzine ibtrzeba nadrabiac ;)

Niuśka32 ja tam jestem otwarta ;) trójkaty ponoć w modzie :) co do swatania, poczekajcie, aż urodzę bo teraz wygladam jakbym połknela dynie :) chociaż adonis25 lubi dynie ;) hihi
ps. Dzieki za informacje prawne ;)

Iza masz czas jakoś do 15 października na ten remont , bo jak urodzę musisz oddać;)

adonis25 czyli majtasy z apteki i biustonosz push up ;)

Jak czytam te posty to mi dzieci w brzuchubzaczynaja wariować tak sie smieje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...