Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Jezu, 27 stopni, a ja od kilku godzin w aucie, Młoda też już dostaje świra, wszystkie koniki Pony uczesane, lalki odegrały scenki z ulubionych bajek i teraz śpiewa w kółko jakieś głupoty :) Ostatnio zaskoczyła mnie, bo puściłam jej ulubioną Shakirę - Loca loca, a ta zaczyna sama refren śpiewać! :) Ma niecałe 3 latka (1 października skończy).

Witaj Justyn_Ja, mamy dużo wspólnego. Ja też czekam na Adasia i mam termin dzień wcześniej, 07.10. :) Oprócz tego od miesiąca też dieta cukrzycowa. Z synkiem teraz za 4 czy 5 razem zaszłam, ale z córką miałam identycznie, w sylwestra postanowiliśmy, że zaczynamy się starać, a tydzień później już się udało :) I wtedy termin miałam na 02.10., a Majkę urodziłam dzień wcześniej.

Ale macie dziewczyny śliczne te brzuszki, a Ty Ofelia normalnie calutka jak cukiereczek :) Jak się ogarnę to też jakąś fotkę pstryknę i wrzucę. Ale może być nie za szybko, bo w sobotę wesele siostry i mam sajgon organizacyjny i na chacie...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

Justyn__Ja
Adonis jaki duży klusek :-). Apropos spojenia, to czytałam, że masz problemy z tym spojeniem. Mi też utrudnia ból chodzenie, a wieczorem to aż czuję pieczenie. Idę z tym dzisiaj do ortopedy, bo ginekolog mnie wysyła. Czy to groźne dla nas jest, czy tylko wapno wystarczy :-)? Bo narazie przez to spojenie, pierwsze pietro jest moją wieżą Eiffla :-D

Byłam ze spojeniem w pierwszej ciąży u ortopedy i wtedy rozeszlo się na 2 cm ponad. Tylko ze to był 35-37 tydzień. Moja póki co mówi ze zaczniemy od wapna a zobaczymy co dalej :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Ofelia jak zobaczylam aukcje to pomyslalam o Tobie :)
dobre gatunkowo bo z H&M 6-cio pak bodziakow w rozm.62 a jak nie skoszystasz to moze ktora z was skorzysta :)

bodziaki dl. rekaw rom.62 H&M

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

OliWccia
Drogie mamuski ale wy tempo macie a ja nie zawsze mam czas by narobić zaleglosci ;) kurcze mam do was pytanie. Gdyz jak bylam na ostatnim usg ginekolog stwierdził ze jestem w 27 tyg czyli tak jak wychodziło z karty ciazowej a po usg stwierdził ze dziecko wyglada na 28 tydzień . O od wizyty minęły dwa tygodnie i juz sama nie wiem jak liczyc.... bo wychodzi ze to 29 czy 30 tydzień ? :/

Mój też jest niby o tydz starszy wielkości owo ale liczymy nadal wiekiem z karty ciąży. Bo inaczej termin zmieniany się co wizytę

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Bafka
Nie mogłam tego ogarnąć, póki co mam dwa wyniki i czekam na trzeci. Na czczo mam 83, po godzinie 163, a na trzeci czekam.
a wystraszyłam się, bo w normach laboratorium 99. Nie podają norm po godzinie i dwóch w takim razie :) Dziękuję CAMEOM!

To spokojnie, podręcznikowe masz wyniki póki co :) Ja po 4tyg diety miałam 79/176/148... Dzisiaj mi właśnie napisał lekarz, ze wyniki znowu poza granicami normy i że jak najszybciej wizyta. Jutro mam rano, ciekawe co mi powie...

Spokojnie, podręcznikó

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
Super te bodziak z H&M...niby jest napisane, że to dla chłopca, ale dziewczynce też można spokojnie założyć. Takie 6-cio paki normalnie kosztują u nich 79,90...więc warto kupić na allegro....a ciuszki mają dobre. Większość ciuchów, które kupiłam w lumpeksie to właśnie z h&m.

Ja kiedyś kupiłam w ciuchach tych 'moich' 17 par z hm nowe czyste białe i białe z lwem słońcem itd pi 2 zł :) ogólnie kocham next i hm i dziś np kupiłam szare dżinsy na zimne dni z pasem z hm za 15 zł :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

adonis_25
zuzia.be27
Super te bodziak z H&M...niby jest napisane, że to dla chłopca, ale dziewczynce też można spokojnie założyć. Takie 6-cio paki normalnie kosztują u nich 79,90...więc warto kupić na allegro....a ciuszki mają dobre. Większość ciuchów, które kupiłam w lumpeksie to właśnie z h&m.

Ja kiedyś kupiłam w ciuchach tych 'moich' 17 par z hm nowe czyste białe i białe z lwem słońcem itd pi 2 zł :) ogólnie kocham next i hm i dziś np kupiłam szare dżinsy na zimne dni z pasem z hm za 15 zł :)

Next tez lubie i mam dla malej takie ciuszki i jeszcze firmy George......w lumpie maja ich wysyp :D

Odnośnik do komentarza

cameom
adonis_25
Ja na czczo 101 a norma 92 a potem 138 i chyba 120 jakoś tak .

Mi powiedział, że ten pierwszy może być troszkę zaburzony tym co się zjadło/wypiło dzień wcześniej, ale kluczowe są te pozostałe. Może tak było u Ciebie? Bo te następne masz do pozazdroszczenia :)

No właśnie jej mowie ze zjadłam kilka kostek czekolady na noc ... jakieś 25 :D

Ale zapytała mnie jak blondynkę co jadłam przed badaniem. Mówię jej ze przecież nic nie wolno? Piłam tylko łyka wody niegazowanej. A ona mi mówi ze są panie które wpieprzaja batony między pobrania mi i myślą że to nie wyjdzie :D

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...