Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja po dlugiej nieobecnosci. Czasu brak. A raczej znajduje sobie rzeczy do roboty :D
Nataszka rosnie w oczach. Juz ubranka 56 są akuratne :) We wtorek mamy audiologa w lodzi bo w naszym szpitalu sie y popsul sprzet.
Malutka spi smacznie i budzi sie co 2,5h -3h wiec ja sie spokojnie wysypiam bo w ciazy tez tak sie budzilam.
Zrzucilam juz tez 11kg co mialam na plusie ale to pewnie zasluga tego ze mala na cycu jest :)

Cos ja dzisiaj brzuszek meczy, nie moze sie zalatwic a jak juz sie zalatwi to takie wodniste te kupki i troche zaczerwienila jej sie pupka.
Moze cos zaradzicie?? bo ja juz nie wiem co ja moglam takiego zjesc ze ja tak meczy. Dodam ze jadlam to samo co dwa dni wczesniej i wtedy nic nie bylo.
Pomocy :(

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kamiodka no pięknie! Super że dałaś znać i wielkie gratulacje! Tyle dziewczyn się już nie odzywa, szkoda ale ważne że wszyscy cali i zdrowi.
A i gratuluję Loki i Beelittle dużo zdrówka dla was i dzieciaczków :)
No to teraz e-ciocie czekają na foteczki ;)
Paulala powiem ci że ja kiedyś miałam dokładnie taką samą sytuację i wyjście jest proste. Usiądź na spokojnie powiedz że przepraszasz za wybuch bo to akurat było zbędne ale chcesz żeby sprawy które dotyczą też ciebie były i z tobą konsultowane. Oni sobie nie mogą dyskutować między sobą i już. A twój przyszły pomaga ci z małym? Albo teściowa bo z tego co pamiętam chyba mieszkacie razem. Trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję że już z większym spokojem podchodzisz do macierzyństwa.
Miśka to powiem ci że zazdroszczę trochę tego spokoju. Nade mnią jakby mogli to by wisieli 24/7... A za 5 dni będzie jeszcze gorzej :P
A sytuację u nas opiszę w dwóch słowach: bez zmian. A mój przedporodowy spokój ducha aż mnie samą zaczyna dziwić. Za to podświadomość nie daje za wygraną i śnię o Malinie co noc i za każdym razem wygląda inaczej ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamy te rozpakowaniu i te oczekujące, dawno mnie tu nie było ale młody mnie tak zaabsorbowal ze nie mam chwili dla siebie. Dzis mijają dokładnie dwa tygodnie od urodzenia naszego Oleczka. Coraz lepiej sobie radzimy i organizujemy czas. Tatuś jest niesamowity i pomaga na każdym kroku ale oczywiście hormony robią swoje i zdarza mu się obrać za nic. Czy też jesteście tak rozstrojone po porodzie? Ja często łapie się na tym ze tęsknię za brzuszkiem i małym w środku. Tak szybko minęło to 9 mcy bardzo dobrze wspominam cała ciążę może dlatego. Młody ma duży apetyt ale też problemy z brzuszkiem ktore nie dają nam spać. Każdy dzień jest prawie taki sam juz niedługo pójdziemy na pierwszy spacer i mam nadzieje ze to dużo zmieni. Pozdrowienia calusy

http://s2.suwaczek.com/201510097146.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Udzieliłam się tu chyba tylko z dwa razy odnośnie porodu. Bardzo chciałam miec cesarkę, jak poprzednio, jednak sprawy potoczyły się inaczej i byl poród naturalny. Urodziłam córkę 14 października, 4 dni po terminie. Sam poród poszedł błyskawicznie w mega mocnych skurczach. Od wejścia na porodówkę urodziłam w niecałe 2 godziny. Jednak miałam pęknięcie II stopnia, straszny ból i dużo szycia. Dopiero teraz półtora tygodnia po porodzie zaczynam dochodzić do siebie. Sam poród jako odczucia emocjonalne to super, ale jeśli chodzi o ból i dochodzenie do siebie to wybieram jednak cesarkę. Mimo wszystko najważniejsze ze córka urodziła się zdrowa z wagą 3700 i 57 długa. Teraz przerabiamy nieprzespane nocki.

Odnośnik do komentarza

u mnie sie okazalo, ze to zwykle skurcze przepowiadajace ;) cisnienie w normie, musze pamietac o oddechu. Wczoraj cala noc mialam co pare minut takie bezbolesne skurcze i bol plecow. Moj spac nie umial, bo myslal, ze urodze :P no ale ja sie nie martwilam, bo to zdecydowanie za malo bolalo :P
A tak ogolnie to juz z tym moim facetem nie umiem... :( Wspieral mnie bardzo i dbal o mnie ale chyba mu za bardzo pokazalam, ze sobie radze i sie przyzwyczail i teraz wszystko na mojej glowie... Pracowalam do osmego miesiaca, gotuje, sprzatam, robie zakupy, a tu tylko pretensje ze pieniadze wydaje... teraz przeszedl samego siebie, bo rozwalil telefon i nie dosc ze sie uparl na iphone (mimo, ze jakis tam stary telefon mamy w zapasie a ten iphone to za duzy wydatek gdy dziecko w drodze) to jeszcze teraz sie zawinal z domu i nie mam z nim kontaktu... Jak zaczne rodzic i jego nie bedzie to nigdy mu tego nie wybacze :( pokazal tym co jest dla niego wazniejsze ech :((( mysle czy sie nie poskarzyc tesciowej..

Odnośnik do komentarza

Nudynapudy z poskarżeniem teściowej to bym uważała. W moim przypadku gdy raz próbowałam to usłyszałam, że przecież widziałam co biorę i że ona się nie wtrąca ale tylko w sytuacjach gdy synek coś przeskrobał.
Dzisiaj dziewczyny zaliczyłam wizytę u kosmetyczki i wychodząc uznałam, że każda z nas przed porodem zasługuje na chwilę takiego relaksu.
A potem ruszyłam do sprzątania po kolanach. Za radą położnej i nic. W poniedziałek znów wizyta 3 w tym miesiącu. Mam nadzieje, że zapadną jakieś decyzje.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgx5ss6wjl.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3ej284v0tyq80.png

Odnośnik do komentarza

Witam rozpakowane i gratuluje maluszków i witam jeszcze dwupaczki.
Ja mam termin właśnie na dzisiaj. Oczywiście dzisiaj nie rodzę bo jadę po prezent chrześniaka a jutro właśnie są urodziny jego i twardo się wybieram. Dzisiaj też mamy wesele w rodzinie no ale od razu jak nas prosili to stwierdziłam że nie idziemy i w duchu myślałam że nasze maleństwo bedzie z nami co jeszcze może się zdarzyć. Na pytanie "kiedy rodzisz?" Odpowiadam "ja rodzę w poniedziałek ale Zuzia pewnie będzie chciała wyjść koło środy" takie głupie pytania mnie dobijaja to też odpowiadam głupio. Siostra mojego M też panikuje i już dzisiaj mnie 3× wysyła na ktg tylko jeśli pytam po co to mówi że jak mnie poruszają na ktg to szybciej urodzę. A ja w duchu pytam "po co??" Przecież to moje kochane dziecko wie kiedy ma wyjść a poza tym to tak jak mówie że rodzę dopiero w poniedziałek. Jak mnie drażnią takie rzeczy no ale cóż wszystko trzeba przeżyć. Musiałam Wam to napisać i z góry przepraszam.
Życzę wszystkim mamusią i dziecinką wytrwałości i zdrówka a reszta z czasem sama się ułoży :-)

Odnośnik do komentarza

U mnie w koncu cos do przodu bylam na ktg skurcze sie pisaly i nie male polozna zbadala ale stwierdzila ze szyjka jeszcze nie gotowa. Zaś lekarz stwierdził że mogę dzis sie polozyc i zaczniemy wywolywac, ale dzis24.10 wiec mówię tylko nie dziś umowiona na poniedzialek jak skorcze będą takie jak dziś to zostajemy w szpitalu i zaczynamy

Filipek 19.03.2010
Lenka 27.10.2015

Odnośnik do komentarza

Esa83 masz racje z tym zadbaniem o siebie! Ja sie zapisalam na pedicure, potem na pewno nie bede miala do tego glowy ani czasu na takie wyskoki. Wczesniej nie szlam, bo mi bylo szkoda kasy, ale jak mojemu nie jest szkoda na telefony to nie bede gorsza! A tak abstrachujac to termin mam na srode i tez kompletna cisza... Nic a nic sie nie dzieje i juz sie zaczynaja wszyscy odzywac z zapytaniem "czy to juz"

Odnośnik do komentarza

Laski, prawda jest taka, ze jak przyjdzie czas to nas weźmie, niczym nie przyspieszymy... Naprawdę wypróbowałam wiele, ruch nie działa, sex nie działa, stymulacja brodawek nie działa, jak robili mi lewatywę przed testem oct w 39 tc tez mnie nie ruszyło...
To będzie albo terminowe i wyborcze dziecko (ech niedzielne) albo przeterminowane i uparte :-D
Ale jak już doczekała do tej pory to mam nadzieje, ze zdążę jutro iść zagłosować, a na poniedziałek przed pójściem do szpitala umówiłam sie do kosmetyczki na brwi, mani i pedi (bez lakieru:/) i mam nadzieje, ze zdążę !!!! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uqqmz1r31qtd5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...