Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Fobianka
Hej dziewczyny! W końcu udało mi się nadrobić!! :D
ofeliaa prezent cudowny! Uwielbiam konie ale niestety nie stać mnie na utrzymanie jednego a co dopiero dwóch :(
co do spania to ja akurat nigdy nie miałam z tym problemu, jedynie ze wstawaniem strasznie :D chociaż ostatnio wstałam o 5 wyspana i do 8 miałam już zrobionych milion porządków w domu i spakowane trzy ogromne kartony rzeczy do wyprowadzki :p mój M wczoraj rozkrecil meble i zawiózł na nowe mieszkanie, tam już wszystko gotowe wiec zostało nam tylko spakować się do końca i możemy się przeprowadzać :)
Fasol ma juz swoją aktywność w określonych porach dnia, najbardziej rano i wieczorem ale w dzień tez daje o sobie regularnie znać, zwłaszcza po jedzeniu a już najbardziej kiedy się tego jedzenia domaga :D rośnie mi Mały Głód ;)))
Co do wyprawki to ciuszków mam aż nadto, nie wiem co zrobię jak Fasol nie zmieści się w 56 bo mam bardzo dużo takich ciuszków, nie mogłam się oprzeć takie słodkie są no i po kilka zł za sztukę :D mam już też pampersy, pieluchy tetrowe i flanelowe, ręczniki, jeden komplet pościeli, butelki, nakładki na sutki do karmienia, nożyczki, szczotkę itd itd itd.. w sumie brakuje mi tych najważniejszych i najdroższych - łóżka i wózka :p i wanienki tez jeszcze nie mam ;)
Z ważniejszych rzeczy to musze jeszcze kupić obrączki i kiecke na nasz ślub :) ciekawe czy się zmieszcze jeszcze w cokolwiek.. :>

Miłego dnia Mamuśki! :))

Wyślę Ci moją ślubna :D brałam ślub w maju rodziłam w sierpniu , ale w brzuchu miałam ze 110 :D i gorset :p

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Fobianka
Hej dziewczyny! W końcu udało mi się nadrobić!! :D
ofeliaa prezent cudowny! Uwielbiam konie ale niestety nie stać mnie na utrzymanie jednego a co dopiero dwóch :(
co do spania to ja akurat nigdy nie miałam z tym problemu, jedynie ze wstawaniem strasznie :D chociaż ostatnio wstałam o 5 wyspana i do 8 miałam już zrobionych milion porządków w domu i spakowane trzy ogromne kartony rzeczy do wyprowadzki :p mój M wczoraj rozkrecil meble i zawiózł na nowe mieszkanie, tam już wszystko gotowe wiec zostało nam tylko spakować się do końca i możemy się przeprowadzać :)
Fasol ma juz swoją aktywność w określonych porach dnia, najbardziej rano i wieczorem ale w dzień tez daje o sobie regularnie znać, zwłaszcza po jedzeniu a już najbardziej kiedy się tego jedzenia domaga :D rośnie mi Mały Głód ;)))
Co do wyprawki to ciuszków mam aż nadto, nie wiem co zrobię jak Fasol nie zmieści się w 56 bo mam bardzo dużo takich ciuszków, nie mogłam się oprzeć takie słodkie są no i po kilka zł za sztukę :D mam już też pampersy, pieluchy tetrowe i flanelowe, ręczniki, jeden komplet pościeli, butelki, nakładki na sutki do karmienia, nożyczki, szczotkę itd itd itd.. w sumie brakuje mi tych najważniejszych i najdroższych - łóżka i wózka :p i wanienki tez jeszcze nie mam ;)
Z ważniejszych rzeczy to musze jeszcze kupić obrączki i kiecke na nasz ślub :) ciekawe czy się zmieszcze jeszcze w cokolwiek.. :>

Miłego dnia Mamuśki! :))

Fobianka, gratuluję :) Ja stresuję się świadkowaniem u mojego brata w sierpniu a co Ty masz powiedzieć? ;) Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Kasia 34 faktycznie wiele przeszlas i podziwiam Cie za hart i siłe,dałas rade to piekne i dlatego masz nagrody,dwa cudy. Gratuluje.
Milo mi bardzo ze wspierasz mnie,mam juz dwoch synow,zamarzylo mi sie malenstwo,ktore stracilam w 10 tyg w marcu. Teraz zostala jakas troche trauma i postanowilam ze bedzie co ma byc....a tu stop....znowu choroba meza zaatakowala. Musze go pilnowac czasami bardzo bo niestety puszczony sam sobie moze nakombinowac z nudow,ma fantazje chlopak na maxa.
I juz koniec mojego tematu bo forum jest o pazdziernikowych dzidziusoach;))
Za tydzien wznowimy starania...dam wtedy znac.
Dziewczyny czy wiadomo jak potoczyla die sprawa mlodej mamy Julki? Ostatnio troszke przegapilam postow
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

adonis_25
Fobianka
Hej dziewczyny! W końcu udało mi się nadrobić!! :D
ofeliaa prezent cudowny! Uwielbiam konie ale niestety nie stać mnie na utrzymanie jednego a co dopiero dwóch :(
co do spania to ja akurat nigdy nie miałam z tym problemu, jedynie ze wstawaniem strasznie :D chociaż ostatnio wstałam o 5 wyspana i do 8 miałam już zrobionych milion porządków w domu i spakowane trzy ogromne kartony rzeczy do wyprowadzki :p mój M wczoraj rozkrecil meble i zawiózł na nowe mieszkanie, tam już wszystko gotowe wiec zostało nam tylko spakować się do końca i możemy się przeprowadzać :)
Fasol ma juz swoją aktywność w określonych porach dnia, najbardziej rano i wieczorem ale w dzień tez daje o sobie regularnie znać, zwłaszcza po jedzeniu a już najbardziej kiedy się tego jedzenia domaga :D rośnie mi Mały Głód ;)))
Co do wyprawki to ciuszków mam aż nadto, nie wiem co zrobię jak Fasol nie zmieści się w 56 bo mam bardzo dużo takich ciuszków, nie mogłam się oprzeć takie słodkie są no i po kilka zł za sztukę :D mam już też pampersy, pieluchy tetrowe i flanelowe, ręczniki, jeden komplet pościeli, butelki, nakładki na sutki do karmienia, nożyczki, szczotkę itd itd itd.. w sumie brakuje mi tych najważniejszych i najdroższych - łóżka i wózka :p i wanienki tez jeszcze nie mam ;)
Z ważniejszych rzeczy to musze jeszcze kupić obrączki i kiecke na nasz ślub :) ciekawe czy się zmieszcze jeszcze w cokolwiek.. :>

Miłego dnia Mamuśki! :))

Wyślę Ci moją ślubna :D brałam ślub w maju rodziłam w sierpniu , ale w brzuchu miałam ze 110 :D i gorset :p

Wyślij fotkę i wymiary, może się zmieszcze ha ha :D

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co ślubem stresować.. Nie Wy pierwsze i ostatnie.. A świadkowaniem to juz w ogóle! Przeciez stoisz i nic nie robisz ;) ja na swoim bylam wyluzowana, smialam sie i wgl. Tam nie bija ani nic ;) powiesz co masz powiedziec.. Ja miałam kościelny, 110 os w kościele i dalam rade ;)

Odnośnik do komentarza

moni40
Kasia 34 faktycznie wiele przeszlas i podziwiam Cie za hart i siłe,dałas rade to piekne i dlatego masz nagrody,dwa cudy. Gratuluje.
Milo mi bardzo ze wspierasz mnie,mam juz dwoch synow,zamarzylo mi sie malenstwo,ktore stracilam w 10 tyg w marcu. Teraz zostala jakas troche trauma i postanowilam ze bedzie co ma byc....a tu stop....znowu choroba meza zaatakowala. Musze go pilnowac czasami bardzo bo niestety puszczony sam sobie moze nakombinowac z nudow,ma fantazje chlopak na maxa.
I juz koniec mojego tematu bo forum jest o pazdziernikowych dzidziusoach;))
Za tydzien wznowimy starania...dam wtedy znac.
Dziewczyny czy wiadomo jak potoczyla die sprawa mlodej mamy Julki? Ostatnio troszke przegapilam postow
Pozdrawiam

Dzielna bądź i za to trzymam kciuki :*

Odnośnik do komentarza

A ja siedzę na glukozie. O 8 pobranie później wypilam glukoze i o 9 miałam kolejne pobranie. Jeszcze jedno o 10 i koniec. Miałam przygotowana wodę z cytryną tak jak powiedziała moja gin ale panie w laboratorium powiedziały że nie można i że ewentualnie można kupić glukoze cytrynowa. Miałam już kupiona zwykła więc taka dałam a one mi przyniosły wodę (trzeba mieć swoją ale moja była z cytryna). Na szczęście się nie czepialy. Szybko wypilam - przeslodzona woda- nie było najgorzej trochę mi się dziwnie w żołądku zrobiło i tylko myślałam żeby czasem nie zwymiotowac żeby nie musieć tego znowu pić. Przez weekend was nie czytałam żeby mieć lekturę na dziś :-) już jestem na bieżąco a te pół godziny jakoś zleci

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

baska ja tez na glukozie. U mnie wszystko dawali glukozę z woda zrobiona, mogłam dodac ile chce cytryny. Dalam polówkę. Za 20 min ostatnie pobranie. Znowu robię sie glodna.. Na obiad mam pierogi z kapusta.. Mmm.. Tylek od siedzenia mnie juz boli.. Zdziwilo mnie ze Panie w punkcie pobrań takie mile.. Miałam jeszcze z krwi badanie na odczyn z tytułu konfliktu serologicznego. 45 zl mnie to kosztowało.. +reszta badan i 65 zl. W czwartek 100 zl na wizytę.. Jak mnie ta ciąża dużo kosztuje..

Rozpisałam się o byle czym ale przynajmniej 5 min minelo :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u mnie dzisiaj jakaś kiepska nocka, co chwilę do kibelka i ogólnie jakoś strasznie duszno było. Już nawet rogal nie pomaga, aż trach pomyśleć co będzie dalej.
Moni trzymam kciuki :)
Dziewczyny na glukozie powodzenia :)
Dzisiaj mi się śniło, że urodziłam ślicznego chłopca- pierwszy raz widziałam jego twarz- skóra zdjęta z mojego męża :) Ciekawe ile będzie w tym prawdy :)

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

eewelinka
A ja się pochwalilam ze mogę spać i spac.. Budze sie co godzinę. Teraz juz musiałam wstac i siku do pudelka i po spaniu.. Glodna jestem a tu na glukozę trzeba iść :| oczywiście za 3h!!!!! :(

Powodzenia jeśli jeszcze nie jest po wszystkim.
U mnie dziś tylko jedna pobudka o 5 tej, ale też trochę mniej niż zwykle piłam wiec pewnie dlatego.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Fobianka jednak ślub super gratulacje :) Ja ma sukienke ekri z HM dluga w greckim stylu na jedno ramie, moge Ci uzyczyc bys mials cos pozyczonego z mojego wesela i biala ale nie typowo slubna ze slubu i jest rozciagliwa bo ostanio ja mierzylam w 9mc z blizniakami i weszlam.haha:)
A nasze dzieci w brzuszku sa podobne jak dzis z badan wracalam to myslam.ze mi brzuch w autobusie eksploduje tak Lila amam sie domagala:)

W Warszawie dzis mily chlodek az mi sily powrocily a w nocy to co 2h na siusiu bo ktos mi na pecherzu zalegal :))

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Drożdżówka
Baska1989
Jeszcze tylko 5 minut :-D

Oh pamiętam jak mi się czad na glukozie dluzył ... mam nadzieje ze wyniki wyszły ok bo powtórki nie zniosę. Niby mieli dzwonić gdyby było coś nie tak, nie dzwonili, wiec chyba dramatu nie ma.

Ja mam przychodnie pod domem i poszłam spać bo mnie zmulila ta glukoza, wiec mi na szczęście szybko zleciało ;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...