Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Aska123
luiza570
hej dziewczyny! czy któraś z Was ma problem z pajączkami na nogach? moje nogi wyglądają strasznie w jednym miejscu z daleka to wygląda jakbym miała jednego wielkiego siniaka :( czy też macie zwiększone wydzielanie śluzu?

Ja mam bardzo brzydki "pajaczek", chociaz wlasciwie to juz pajak, na lewej lydce. Moj gin jak zobaczyl ze nosilam podkolanka od razu zabronil mi bo powiedzial, ze wlasnie przez to moga pojawiac sie zylaki i pajaczki, ponizej miejsca ucisku. I tam wlasnie mam tego pajaka..
A co do sluzu to tez zauwazylam, ze ostatnio mam go wiecej :/ bez wkladki ani rusz.

Dodatkowo dzisiaj zaczelo mnie tak kluc najpierw w pachwinie, a potem w "srodku" tak jakby... I z pol dnia sie meczylam. Jutro mam wizyte i poinformuje o tym lekarza, bo czytalam ze takie klucie moze swiadczyc o skracaniu sie szyjki, a on od poczatku byl wyczulony u mnie na tym pkt bo stwierdzil, ze mam odrobine przykrotka (ok3,9cm na samym poczatku ciazy) i ze bedzie to odbserwowal.


Mam ten sam problem z pękającymi naczynkami na nogach, do tego dochodzą siniaki po nocnych skurczach łydek. Gino faszeruje mnie magnezem ale nic to nie pomaga. Jeśli do następnej wizyty nie przejdzie, czeka mnie kroplówka.
Co do śluzu, nie jesteście osamotnione :) Pewnie każda z koleżanek już tak ma :D Pozdrawiam wraz z (wstępnie) Basią :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3ovfxmo68ykt96.png

Odnośnik do komentarza

Pajaczki? W tym temacie to mogę dużo powiedziec. Od zawsze bralam tabletki na krążenie żylne bo moje nogi wyglądają tragicznie. Zyly na wierzchu, pajączki na potęgę. I w ciąży nogi ciężkie jak cegly. Lekarz polecił mi CYCLO3FORT i nie jest źle. Nogi tak nie bola, nie puchną, pajczkow co raz mniej albo przynajmniej w mniejszym tempie się pojawiają ;)

Odnośnik do komentarza

Tak się chwaliłam że tak się pięknie wysypiam a tu masz mój dzisiaj wstawał o 4:30 na 1 zmianę i mnie obudził... Leżę, kręcę się ale zero spania... Nawet mała zaczęła się wiercić, bo kto to widział nas budzić o tej porze?! ;)
Ewelinka potwierdzam CYCLO3FORT lek bardzo dobry co prawda ja brałam go kilka lat temu na hemoroidy ale poprawia krążenie żylne na tyle że mam spokój do dziś.
A na te ciężkie nogi nie próbowałyście masażu i unoszenia nóg? Mi pomagało jeszcze moczenie w letniej wodzie z solą nawet tą kuchenną a potem leżenie z uniesionymi nogami i spokój.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Hey:-)
Rzeczywiście cyclo3forte rewelacja Ka do tego wspomagania się jeszcze liotonem1000 na noc mówię wam nozki lekkie jak piorko. Magnezu też biore dużo a do tego ale od kiedy wlaczyam aspargin skurcze minęły brak potasu.
Dzisiaj zaczynam robić zamówienie w Gemini myślę że do końca tyg skończę jestem ciekawa ile mi wustuka a dla dziecka chyba jednak mustele zamowie.
Aha mam pytanie bo w SR położna mówiła o takiej butelce z medeli żeby dziecko nie zagubilo odruchu ssania dla tych co chcą karmić a Ja jestem nastawiona tylko ona 60 zł kosztuje myślicie że to ma sens? Żeby jak dziecko zostanie z np. Tatusiem to żeby mu dał ? Potadzcie bo troche kasy kosztuje z innej firmy miałabym dwie:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

paulinkaa88
Hey:-)
Rzeczywiście cyclo3forte rewelacja Ka do tego wspomagania się jeszcze liotonem1000 na noc mówię wam nozki lekkie jak piorko. Magnezu też biore dużo a do tego ale od kiedy wlaczyam aspargin skurcze minęły brak potasu.
Dzisiaj zaczynam robić zamówienie w Gemini myślę że do końca tyg skończę jestem ciekawa ile mi wustuka a dla dziecka chyba jednak mustele zamowie.
Aha mam pytanie bo w SR położna mówiła o takiej butelce z medeli żeby dziecko nie zagubilo odruchu ssania dla tych co chcą karmić a Ja jestem nastawiona tylko ona 60 zł kosztuje myślicie że to ma sens? Żeby jak dziecko zostanie z np. Tatusiem to żeby mu dał ? Potadzcie bo troche kasy kosztuje z innej firmy miałabym dwie:-)

Ja ją właśnie kupuje.
Medele w szpitalu dawali u nas wcześniakom, pierwsze karmili strzykawka a potem mama i Medele na zmiane:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

paulinkaa88
Agatka wejdź sobie na stronę medeli i ona ma tam opisana bardzo dobrze ta butelkę smoczek jest taki jak pierś matki i chodź głównie o to że jak zostawisz dziecko w domku i będą karmić butelka to żeby dziecku odruch ssania nie zanikal bo od tych zwykłych podobno tak się dzieje:-)

Hmmm ja mam butelkę z Lovi i też ma taką "funkcję" przez anatomiczny i dostosowany smoczek, a kosztuje tylko ok. 26zł (nawet na necie są taniej)

Taką 150ml

Odnośnik do komentarza

paulinkaa88
Hey:-)
Rzeczywiście cyclo3forte rewelacja Ka do tego wspomagania się jeszcze liotonem1000 na noc mówię wam nozki lekkie jak piorko. Magnezu też biore dużo a do tego ale od kiedy wlaczyam aspargin skurcze minęły brak potasu.
Dzisiaj zaczynam robić zamówienie w Gemini myślę że do końca tyg skończę jestem ciekawa ile mi wustuka a dla dziecka chyba jednak mustele zamowie.
Aha mam pytanie bo w SR położna mówiła o takiej butelce z medeli żeby dziecko nie zagubilo odruchu ssania dla tych co chcą karmić a Ja jestem nastawiona tylko ona 60 zł kosztuje myślicie że to ma sens? Żeby jak dziecko zostanie z np. Tatusiem to żeby mu dał ? Potadzcie bo troche kasy kosztuje z innej firmy miałabym dwie:-)

Paulinka butelki z medeli to nie jedyne posiadające smoczek przypominający damska pierś z których ciężko leci, np lovi ma nową serię i są bardzo fajne, avent seria natural i tommie tipe tez ma. Kiedyś na allegro widziałam zestaw dwóch małych i dwóch dużych butelek z laktatorem recznym za 150 zł z aventu. Laktator ręczny o tyle fajny ze można go mieć ze sobą jak np czujesz ze napływa a nie masz dziecka ze sobą czy w szpitalu, jeśli elektryczny to fajnie jest pożyczyć medeli i nie kosztuje to dużo.
Co do maści tez mnie to dziwi ze smarujecie choć wiem ze nie można dać się zwariować ale mam chondromologacje rzepki i nawet nie mogę. Tego fastum posmarować bo nie wolno niby. Ani gin ani chirurg nie wyraził zgody.
Miłego dnia mamusie ja w pracy ;) do samiuskiego wieczoru

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Odebrałam dzisiaj wyniki testu potrójnego. Ogólnie jesli chodzi o Trisomie 18, 21 i ryzyko wystąpienia wad cewy nerwowej to jest wszystko ok.
Test miałam robiony w 15 tc.
Natomiast znalazlam w opisie dwie rzeczy, które mnie zmartwiły :(
Mianowicie:

"Niepokojący jest wysoki poziom uE3"
oraz
"Zwraca uwagę niski poziom HCG".

B-HCG miałam na poziomie 14894 mlU/ml
(normy dla 11-16 tc: 6140-103000)

Estriol wolny: 0,966 ng/ml
(norma 15tc: 1,27)

Lekarz, u którego odbierałam wyniki mruczał pod nosem tylko: "Estiolu mało.." Nie dopytywałam go o szczegóły bo mam dzisiaj o 15.00 wizyte u mojego prowadzacego wyniki. Ale nie ukrywam, że jak wyszłam z gabinetu i zaczęłam czytać opis to trochę się przeraziłam...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,u mnie w końcu trochę popadało.
Mój poszedł do pracy a ja się jeszcze z łóżka nie zwlokłam takie bóle dziś miałam gdzieś nisko w krzyżu i w kroku że myslałam że rodzę masakra,a mały wierci się jak nakręcony i chyba gdzieś uciska;-/.
Do szkoły rodzenia nie poszłam bo głupio mi było samej tym bardziej że to 1 zajęcia a dodatkowo mój w czwartki zazwyczaj pracuje więc sobie darowałam ale za to zadzwoniłam do położnej i umówiłam się na wizytę w środę tzn ona ma do mnie przyjechać(pisałam Wam kiedyś o możliwości wizyt położnej przed porodem)mam nadzieję że się dowiemy czegoś pożytecznego-zagroziłam mojemu że jak go nie będzie to śpi w stodole;-).
Wogóle od 2 dni spać nie mogę w każdej pozycji mi nie wygodnie,budzę się zmęczona;-/ też tak macie?
Co do butelek to w sumie nastawiam się na karmienie piersią ale pomyślałam że może warto z 1 kupić w razie co i tak jak troche pobuszowałam po necie to skłaniałabym się ku tych z Lovi o których pisała chyba SheViolet.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o maści to pytal w aptece o jakąś na opuchnięte nogi. Powiedzieli,że jedyna jaką mogę stosować to lioven ale akurat jej nie było. Wszystkie inne,które sprawdzali miały jakiś składnik,którego niby nie można stosować i powiwdzieli,że nic innego nie mogą mi dac. W innej sprzedali mi legs repair. Jeszcze jej nie używałam. Babka powiedziała,ze ma hesperydyne ale w bardzo małej ilości.
Jeśli chodzi o butelki to ja chcę zamówić z tt mają dynamiczny smoczek więc powinno być ok.
Asia daj znać co powiedział lekarz. Trzymam kciuki na pewno będzie wszystko dobrze. :*

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

A co do wózków bo wcześniej był temat nadal nie mogę sie zdecydować,poczekam do września i zastanawiam się czy rzeczywiście potrzebny mi taki z wpinanym fotelikiem w stelaż czy to tylko moda bo z jednej strony fajne i poręczne to rozwiązanie jak komuś rzeczywiście potrzebne a z 2 to raz że w takim foteliku dziecko do jakiegoś momentu się mieści i to raczej krócej niż dłużej a potem i tak trzeba w spacerówkę włożyć a 2 że na dłuższą przejażdżkę to raczej nie wygodnie tak leżeć w pół zgiętemu no i to będzie październik to co deszcz wiatr potem śnieg a dziecko marzło będzie a na wiosnę i tak wyrośnie z tego fotelika.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny :*
A dopiero dzis wyniki odebralam bo przez ostatnie 3 tyg nie moglam dodzwonic sie do szpitala, a jak zrobilam to w piatek to nie wyrobilabym sie czasowo z odebraniem ich. Dodatkowo wyniki byly juz 15.05 a nikt nie raczyl do mnie zadzwonic ze juz sa do odbioru, albo chociazby jak pobierano mi wtedy krew poinformowac ile mniej wicej czasu mam czekac... Caly NFZ...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Amadeo kwestia tego,czy planujecie kupić fotelik do auta osobno czy używać tego z wózka 3w1 . Jeśli chcecie osobno to wtedy kupujesz 2w1 a jeśli uznasz,że chcesz wpinac fotelik w stelaż wozka to wystarczy dokupic adaptery. My akurat kupujemy 3w1 i na samym początku będziemy używać tego fotelika z wózka w aucie. Mały i tak szybko z niego wyrośnie i wtedy zainwestujemy w porządny fotelik do auta.

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Asia najlepiej to zrob tak jak dziewczyny radza ze za kilka godzin masz wizyte to sie dowiesz a do tego czasu spisz sobie na kartce pytania, odnosiki bo potem sie wsio zapomina.
I dobrze by bylo jakbys sie zrelaksowala i przespala. Ustaw sobie budzik i tyle. Szybciej minie a i mniej nerwow bedzie :)

Ja tam dzisiaj drzemke sobie zrobilam bo mialam o 8 wstac tabletki wziasc a wsalam o 9 wiec troche pospalam.... ale ja jak tak dlugo spie to mnie glowa boli i cisnienie spada wiec odrazu kawa z mlekiem.... albo jak to moj mowi mleko z kawa :D

Tak piszecie o tych butelkach i ja sie zastanawiam jaka ja mam.... bo przeciez mam jakies ale musze odkopac chociaz chyba poczekam bo musze najpierw jakas komodke kupi c bo mi sie ubranka i rzeczy dziecka nie mieszcza a zrobilam juz miejssce na to w domciu.... Problem z tym ze ciasno a i sciany skosne wiec malo ustawne....

A ja mam pytanie do mam doswiadczonych nie w sprawie dzieci a wlasnie nas.... jak to jest z odzywianiem sie po ciazy jak sie karmi piersia, bo tez jestem nastawiona ze bede karmic a wiem ze nie wolno wszystkiego jesc. Mozecie mi doradzic co mniej wiecej wolno a co nie wolno??

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...