Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po małej przerwie... :)
Ja już po usg połówkowym, z maleństwem, chłopcem, wszystko w porządku!!!!

Psycha trzymam kciuki.... koniecznie zrób badania u innego, dobrego lekarza i z bardzo dobrym sprzętem.
Osobiście robiłam w Łodzi usg prenatalne i połówkowe u dr Dudarewicza. SZCZERZE POLECAM. Jest to jeden z najlepszych ginekologów i genetyków w Polsce. Przyjeżdżają do niego pacjentki z różnych województw....
Ewentualnie poszukaj dobrego lekarza w swoim rejonie i sprawdź go np na lekarz.pl

TRZYMAJ SIĘ KOCHANA <3<br />

Odnośnik do komentarza

Psychaa, mogę Ci oddać termin na 12 maja na usg do dr. Roszkowskiego, to guru od usg prenatalnych.
Osłona, witaj w klubie dziewczynkowym :)
Chciałam się Wam pochwalić, że właśnie dostałam pozytywną decyzję o zmianie nazwiska na nazwisko niemęża, więc nie będę miała innego niż Zuzka :) Ślubu brać nie chcemy, a problem z głowy, tak się cieszę!
Przesyłam pozytywne fluidy, bo mam mega dobry humor dziś :)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

Osłona smacznych gołąbków i mocnych kopniaczków córeczki :*
Spoko ja też nie wiedziałam że tak można. Cenna informacja ale chyba ja jednak ślub muszę wziąć za jakiś czas bo też tak z tą zmianą nazwiska zwlekam. Co poradzić, wolę swoje ale znowu nazywać się inaczej niż dziecko to też problem.
Kurcze na dolnym śląsku zanosi się na mega burze... Idę schować się pod kołdre bo mój na nockę jedzie ;( buuuu jak pech to pech

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Hej dziewczyny! Wróciłam właśnie od męża i mam taką depresję, że nie mam sił czytać tych stron co naskrobałyście od soboty. Chodzę i tylko płaczę. Sorka, że Wam tu pośmiecę moimi smutkami, ale nie lubię z nikim o tym gadać na żywo bo się rozpłaczę, a tego nie lubię robić przy kimś. Od początku ciąży widzieliśmy się tylko na święta i teraz przez parę dni. Następny raz dopiero we wrześniu. Nie mogę sobie dać rady z tą tęsknotą! Po raz pierwszy w życiu żałuję, że jestem w ciąży. Gdyby nie Julka rzuciłabym szkołę i pracę i pojechała do niego.. :( Oczywiście chcę być Mamą, bo tyle lat przepłakałam, że nigdy ją nie będę( Zespół policystycznych, małe prawdopodobieństwo ciąży wg lekarza). Muszę się ogarnąć i wziąć do nauki.

Z mała wszystko ok. Kopie jak szalona. Mój mąż leżał na brzuchu i młoda go tak porządnie w głowę kopnęła:D Super uczucie dla mnie i dla niego, bo chociaż tyle mógł poczuć, że Nasza Julka tam jest.

Jeszcze raz przepraszam za te bazgroły, ale musiałam się gdzieś wyżalić.. ;(

rycz! ja wy,łam w niedzielę jak pojechał. jesteśmy z córką same. praca, studia, pies, załatwienia, obiady problem z opieką nad nią.

Damy radę ;)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Kamiodka ja tez nie wiedziałam że można tak zmienić nazwisko :D dobrze wiedzieć, bo mój niby gada o ślubie jeszcze przed porodem ale nie wiem czy się zbierze do tego czasu :p jak długo trwa cala papierologia od początku do końca?? :>

Dziewczyny gratuluję dobrych wyników z polowkowych!! :)

Teraz trzymamy kciuki za jutrzejszą pogodę dla zuzy.be :D

Odnośnik do komentarza

Potrzebna mi mała pomoc jak wytłumaczyć domownika ze jestem w ciąży i ze ten smród papierosowy wdycham biernie i to jest szkodliwe jak??? Bo nie mam siły albo może jest jakiś odswiezacz morski czy coś żeby mi nie smierdzialo bo np ja rano czuje się tak jakbym spaliła paczkę papierosów mimo że drzwi od mojego pokoju są zamknięte co robić i jak sobie z tym poradzić mam bo ręce mi opadają.....

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgz9vhyzng.png

Odnośnik do komentarza

zabcia no ja wzielam walizki i wyprowadziłam się od teściów do moich rodziców, przy czym nagdałam im straszne rzeczy. Po paru godzinach byli po mnie i od tamtej pory spokój. Mój mąż przyjechał na 2 dni sprawdzić czy wszystko ok, i też zrobił awanturę i spokój.

Jeżeli u Ciebie (nie bardzo kojarze jak mieszkasz, współlokatorzy, rodzina?) nie da się tak zrobić to chyba czas poszukać coś nowego. Bo jak tyle możesz to wdychać? Pomyśl o dziecku, przecież zapalenie płuc to u niego normalne będzie.

Odnośnik do komentarza

Czekam na ten moment żeby iść ale jeszcze nie możemy bo mój mąż zmienił prace bo likwidowali etaty i poleciał i od paru dni dopiero ma nową pracę i nie możemy jeszcze iść na kawalerke..... dopiero pójdziemy przed porodem miesiąc dwa nie szybciej. ... bo musi prace ogarnąć i możemy isc a do tego czasu będziemy się męczyć. . .

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgz9vhyzng.png

Odnośnik do komentarza

zabcia27 współczuję sytuacji, ale coś trzeba zrobić.. A partner też nie może pogadać w tej sprawie czy coś? Kurcze, wiem jak to jest z brakiem kasy na własne bo z narzeczonym chcieliśmy się przenieść, ale był na okresie próbnym za grosze, a gdzie jedzenie i opłaty.. A teraz jest już w porządku, dał swojej mamie do zrozumienia że to też jego dom i ma prawo mieć mnie przy sobie a tym bardziej teraz i że sobie nie wyobraża gdybyśmy mieli być osobno.. A u moich rodziców nie ma miejsca.. Teściowa odpuściła i poszła ze mną na kompromisy. Czasami irytuje ale chyba jak każda teściowa. nie reaguję na to ;)
Trzymam kciuki, żeby poszło Wam jak najszybciej z przeprowadzką, bo maleństwo jest najważniejsze ! :) Trzymkaj się kochana ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

zabcia27
Potrzebna mi mała pomoc jak wytłumaczyć domownika ze jestem w ciąży i ze ten smród papierosowy wdycham biernie i to jest szkodliwe jak??? Bo nie mam siły albo może jest jakiś odswiezacz morski czy coś żeby mi nie smierdzialo bo np ja rano czuje się tak jakbym spaliła paczkę papierosów mimo że drzwi od mojego pokoju są zamknięte co robić i jak sobie z tym poradzić mam bo ręce mi opadają.....

nie pomogę bo u mnie jak chodziłam jeszczee kiedys do rodziców w 1 wszej ciąży (teraz wogóle tam nie chodzę) to palili w kuchni lub na balkonie. U mnie w dom u nawet jak ja paliłam to tylko na balkonie, teraz też ktokolwiek przychodzi od razu pakuje na balkon. Zasada tez jest taka,ze przy dziecku też nie palą. ja w życiu przy małej nie zapaliłam.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Pauuulalala ja chcialam zeby moj maz wybral sie ze mna na wizyte i doktor my mu powiedzial pare słow a jej mowi ale ona pali okolo 40 lat czy iles tam i jej tak ciezko jest nie palic ona i tak sie ogranicza ona ma brzebłyski wiesz ze czasami pojdzie na klatke a jak nie to pali w kuchni i mowie jej podjedz do tego okna zeby tak nie walilo to sie patrzy jak na downa tak ze jak wiatr zawieje to ona tak jest albo dzis mowie ze ide wozek ogladac z mezem a ona mowi a poco? ze przeciesz nie bede kupywac wozka teraz a ja jej mowie ze przed porodem chce miec wozek w domu to zaraz chodzi i gada sama do siebie u tej kobiety nie ma kompromisow ona taka jest albo od kiedy uniej mieszkamy to ona garow nie myje nie wiem oco kaman maluje sobie paznokcie i jest zadowolona i caly czas mowi a zrobie zupe czy cos i czeka jak tylko powiem to ze ja zrobie i juz dzis wieczorem zapytala juz normlanie czy wstawie warzywa na salatke a ja mowie ze nie bo wychodze na caly dzien i dupa bo jeszcze troche mi na glowe wejdzie wiem ze marudze ale mam tyle w sobie tego ze szok ona jest straszna poprostu i modle sie zeby z parac mojego meza bylo ok i ze wyprowadzimy sie nawet na malutka kawalerke bo jak mam zostac tu do po porodzie to bede sobie strzelac w kolana :))

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgz9vhyzng.png

Odnośnik do komentarza

Pauuulalala bo wiesz jak to jeszcze jest ze ona by chciala zebym ja byla taka ja okna a ja jestem inna wogle ja jestem taka mala wariatka wesoła itp taka normlana na swoj sposób wszedzie mnie pełno i mam swoje zdanie i kłoce sie z nia bo ona myśłi ze jest zajebista a tak naprawde to nie jest ja nie mowie ze ja jestem idealna ale ona jest taka pewna siebie ze szok

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgz9vhyzng.png

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzilo o wiek. Mloda=nieodpowiedzialna. Kazdej sie kroi serce na myśl o tym, ale juz nie łapcie za słówka bo nie ma o co sie klocic. Pamiętajcie czym jesteście starsze tym bardziej wam sie wydaje ze te mlodsze od Was sa nieodpowiedzialne itp. Przynajmniej ja tak mam. Ze jak pomysle o tych 18-latkach to wydaje mi się ze bylam bardziej ogarnięta niż one. Tal to jest. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...