Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andżelaaa

tak w 100% nie wiem czy można robić hybrydy w ciąży. Najlepiej jeśli byś zapytała swojego lekarza jeśli te makear są takie bezpieczne. Niech sam je oceni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andżelaaa

a ja już się przekonałam, żeby tego nie robić. Wolę dołożyć parę groszy i być spokojniejsza i pewniejsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubię semilac, bo wiem że na nich mogę liczyć. Powiem szczerze że wolę dać trochę wiecej a mieć pewność że moje pazurki są zdrowe i w dobrych rękach. Poza tym często kupuje na promocjach, ostatnio udało mi się kupić lakiery za 20 zł, właśnie semilaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hybryda to najlepszy wynalazek ostatnich lat, trochę mi czasu zajmuje zrobienie sobie samej (około 2 godziny, głównie sściąganie czas pochłania) ale efekt utrzymuje się spokojnie 2-3 tygodnie, nic nie odpada, a daje też jakąś barierę jak się np zmywa ręcznie albo stosuje środki do dezynfekcji 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zadra

Zdecydowanie nie polecam kupowania sobie najtańszych lakierów hybrydowych. Nie chodzi tutaj nawet o krycie czy wygodę malowania ale o bezpieczeństwo. Takie lakiery czesto nie maja odpowiednich certyfikatów i moga powodować alergie (szczególnie jeśli jesteście początkujący oraz zdarza się Wam zalać skórki...).

Ze swojej strony polecam bazy i lakiery od Reformy.  Dają ładny naturalny wyglad, są bardzo mocne i świetnie nadają się do french manicure. 

img-4288.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiście nie trzyma się hybryda długo na paznokciach, ale znam osoby, którym się sprawdza. Zamiast acetonu polecam ściągać hybrydę frezarką. Aceton osłabia paznokcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze polecam lakiery Claresa - rewelacyjna jakość za rozsądne pieniądze, wiem co piszę bo przerobiłam w temacie  lakierów hybrydowych chyba wszystko co dostępne na rynku w różnych przedziałach cenowych i serio uważam, że  ta marka jest naprawdę świetna. Ogólnie na ich stronie można znaleźć absolutnie wszystko co do manicure hybrydowego niezbędne! I to jest ten komfort – wszystkie przybory do hybrydy w jednym miejscu<3 Ogromny wybór przepięknych kolorów, bazy, odpowiedni pilnik, nie trzeba szukać po drogeriach, czy zamawiać online w różnych miejscach tracąc pieniądze na dostawę… Mają też rewelacyjne żele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem bardzo zadowolona z marki Nobea. Idealna dla łamliwych paznokci, ich witaminowa seria dobrze się sprawdziła. Problemem jest tylko to, że czasem są trudno dostępne, w drogeriach nie widziałam, tylko w notino.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubię nakładać i nosić hybrydy :) lakier wytrzymuje nawet do miesiąca jak jest dobrze nałożony. Ostatnio uczę się nakładać żele, zaopatrzyłam się w kilka kolorowych żeli z https://allebeauty.pl/pl/c/zele-budujace-UVLED/3341 :) ten sklep jest świetnie zaopatrzony w takie rzeczy i akcesoria do paznokci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałyście tych lakierów z Claresy? Ja jestem zaskoczona, że za taką cenę są takie dobre :D jak szukacie najlepszego topu, to polecam ten no wipe, dla mnie sztos :P https://claresa.pl/topy-hybrydowe Tylko pamiętajcie, żeby pociągnąć też po krawędzi paznokcia (to, co wystaje), dłużej się trzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina

Zniszczone paznokcie po hybrydzie to nie tylko kwestia wykonania ale także metody zdejmowania hybrydy.Mi się trafiła pewna kobietka,której zrobiłam hybrydę a za kilka dni sama ją sobie "zerwala" przez co zniszczyła strasznie płytkę. Czasem zdarza się też że niektóre paznokcie mają płytkę dla której hybryda nie pasuje wtedy polecane są akryle bądź tytanowe. A propos Claresy to ma tańszy odpowiednik w biedronce Niuqi. Semilac to najbardziej popularna marka Neonail też jest dobry Indigo to dobra firma i da radę nawet z najbardziej wymagająca płytką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja od kilku lat robię sobie hybrydy w domu, trzymają się u mnie około 2-3 tygodnie i akurat w moim przypadku aceton nie podrażnia jakoś bardzo bo dbam o dłonie odpowiednio, ale zawsze można zamiast tego kupić małą frezarkę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1/10/2021 o 9:32 AM, Cecylia-km napisał:

Miałam hybrydę ale nie podobał mi się efekt, bo strasznie zniszczyła mi paznokcia. Nie wiem czy to kwestia lakieru czy kosmetyczki ale to nie dla mnie 😉

odpowiednio zdjęte nie niszczą paznokci, najlepiej jest zdejmować frezarką 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

Nawet jeśli ktoś dba o dłonie aceton może podrażnić. Tak samo jak z kosmetykami czy też np.jedzeniem jednych uczula innych nie. Frezarką też trzeba umieć zdjąć lakier hybrydowy, nieumiejętność zdjęcia może niszczyć płytkę paznokcia. Ale jeśli ktoś potrafi odpowiednio ściągnąć hybrydę to prawda że wtedy płytka nie jest uszkodzona. Co do frezarki przed zakupem dla samej siebie polecam szkolenia lub filmy instruktażowe. Z doświadczenia wiem,że niektóre  Panie twierdzące dam radę beż szkolenia i filmiku bo przecież to proste to tylko frezarka przychodziły z płaczem bo praktycznie z hybrydą zdjely kawałek płytki. Jeśli ktoś ma uczulenie na aceton polecam zdjąć hybrydę pilniczkiem do paznokci co prawda mozolna praca ale bezpieczna. To tylko z mojego punktu widzenia i doświadczenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jadzanka

Odkąd pierwszy raz kupiłam lakiery klasyczne eveline, zrezygnowałam z robienia sobie hybryd. Te lakiery na paznokciach utrzymują się długo, a do tego mają dobre krycie i nie wymagają utwardzania w lampie, więc wykonanie manicure jest zdecydowanie szybsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...