Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

My dalismy 200zl i za pol godziny 'roboty' wydaje mi sie o 100 za duzo :p pytalismy znajomych tez tyle dali. Oprocz tego zebral jeszcze kase podczas ofiarowania napewno drugie tyle.
Ja tez mam stracha przed ta odra bo nasze dzieci jeszcze za male na ta szczepionke a juz sa przypadki w Polsce :/ i to w wojewodztwie obok :/
My kupilismy pierwsza paczke dada z biedry narazie sie sprawdzaja ale na moc zakladam oryginalne pampersy bo mala spi po 8-9 h. Chociaz w sumie zauwazylaM ze sika dopiero jak wstaje wiec dady tez nanoc wyprobuje jak te sie skoncza :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
Dzięki za odpowiedź w sprawie krztuszenia. Jak odkasłuje to w porządku ale nie lubię jak czasem wydaje pisk takiego łapania powietrza :(
MamaMa - dokładnie o taką pozycję mi chodzi. Ale może za mało próbowałam.
MartaA - mój synek przespał wczoraj prawie cały dzień. Miał tylko jakieś dwie godzinki aktywności a tak poza tym tylko jeść i spać. Za to w połowie spaceru się tak rozkrzyczał, że mąż niemal sprintem do domu z wózkiem wracał. A głodny nie był.
Marta89 - u nas tych kupek jest około 2 dziennie, czasem 3.
Vanesa - piękna Marietka na tych zdjęciach :) Tak to jest z ubraniami z internetu, że nie zawsze pasują. Ale kombinezon ładny sobie sprawiłaś.
aabalik - to super już macie dzień poukładany. Ja próbuję u nas wprowadzić jakiś plan dnia w życie ale z różnym skutkiem.

My pieluszek firmy Pampers w ogóle nie stosujemy bo jakoś bardziej przeciekają niż te Libero które mamy. Ale to takie felerne dla nas były z Premium Care. Jak przejdzie młody na rozmiar 3 to może zobaczę te zielone Pampersy.
A co do tego budzenia jestem ciekawa jak u was, bo nie wiem czy dzieci tak mają czy to nasz Antek ma taki charakterek. On obrazuje chyba powiedzenie "jak Polak głodny to zły". Tylko rano ma nastrój jakiś w miarę po przebudzeniu, że tylko postękuje i przebiera kończynami. Tak poza tym, to wiemy, że młody się budzi jak słyszymy z kołyski narzekania i krzyki, kiedy nawet jeszcze oczu nie otworzy. A w nocy jest taki ryk po obudzeniu, że mnie aż uszy bolą. Przewijam go wtedy w tempie ekspresowym, żeby tylko szybko zatkać mu buzię cyckiem.

Wczoraj wybrałam się pierwszy raz na siłkę żeby pobiegać. Nawet dałam radę :) Dzisiaj chcę już wyciągnąć koleżankę, z którą planowałyśmy wspólne treningi. Muszę zwalczyć te kilogramy, bo same nie mają ochoty się gubić.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Pierdo......szczepionki! Maly nigdy taki nie byl! Dzis to juz chyba wyjde z siebie,marudzi nonstop,placze chce tylko na rece w pozycji stojacej nic innego! Poloze do hustawki ryk,do lözeczka ryk na kolana ryk na kocyku ryk,rece mi juz opadaja,teraz wkoncu zasnal z pomoca suszarki tak jak kiedys jak mial miesiac czasu!
Jak sie przebudzi ide z nim na dwör tam najlepiej spi.kiedy to sie skonczy? Zamiast sie polepszyc to sie gorszy a wczoraj bylo juz ok!
Z ta odra zobaczymy jak to bedzie ja tez nie mam zamiaru siedziec w domu bo bym chyba depresji dostala!

Möj wczoraj lezac na mojej klacie glowa do przodu tak odskoczyl na lewa strone ze az sie zdziwilam,odbil sie nogami i sie przekrecil jak mala malpka.Lezac na brzuchu sie jeszcze nie obrucil,pröbuje caly czas ale jeszcze mu nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Hej.

A więc po wczorajszej wizycie u lekarza, potwierdzone, że antybiotyk zadziałał i ładnie wszystko się unormowało to krwawienie co miałam od soboty to był okres. Jajniki czyste macica też także dostaliśmy zielone światło. :D
Oj i wczoraj się działo... :D :D :D Jak mi tego brakowało!

Długo się zastanawiałam nad antykoncepcją, i jednak zdecydowałam się na tabletki... Kieeedyś już brałam, ale nie wspominam tego dobrze bo miałam źle dobrane i skończyło się to dla mnie zatrzymaniem wody w organiźmie. Zobaczymy co będzie teraz.

A moja Julka, eh... Znowu brzuszek! :( Tylko teraz mam wrażenie, że jest gorzej. Bo płacze i napina się także w dzień. Daję nadal probiotyk i Sab Simplex i niby wczoraj zrobiła kupkę ale twardą zbitą i lekko zieloną, i dzisiaj rano kolejną już mniej zbita lecz nadal zielonkawą i za 2h zrobiła już musztardową i w miarę o normalnej konsystencji.
Będę w środę na szczepieniu to zapytam pediatrę co można jeszcze z tym zrobić.

Aleksandra- Kochana będzie wszystko dobrze! :*

Marta89- Julka robi 1-2 kupki na 2-3 dni. A w dzień śpi góra 30-45 minut :)

Gabrycha- Zdrówka dla córci! :*
My za chrzest płacimy/dajemy 150zł. Chrzcimy w Wielkanoc. :)

MartaA- Oby mężowi szybko przeszło. A z Semim jutro na pewno będzie lepiej. :)

Meggi,MartaA- Uważajcie na tą cholerną Odrę. Kiedyś niby to było normalne, że się przechodziło różne choróbska, ospy, różyczki itd. Ale teraz to cholera wie jakie mogą być powikłania i skutki...

Pisałyście o pampersach, eh temat rzeka. :D
Ja na początku miałam '1' pampersa i byłam średnio zadowolona z kolei '1' Dada byłam zachwycona! Później miałam duży karton '2' z Dada i były nawet ok, ale miałam wrażenie, że śmierdzą i jak już była bardziej płynna kupka to przeciekała. Skończyłam ten karton i kupiłam zwykłe opakowanie '2' Dada i są ZUPEŁNIE INNE! Miękkie, pachną i chłoną! Spokojnie zakładam je na noc i nawet jak Julka prześpi większość nocy w jednej pieluszce nic się nie dzieje... No i mam dużą paczkę '3' Pampersa użyłam dopiero 1 sztukę na próbę więc się nie wypowiem. Jeszcze są ciut za długie. :)
A co do chusteczek, Dada jest dla mnie beznadziejna! Ni to suche ni mokre z kupą sobie nie radzi. Używam białego Pampersa idealnie mokre co prawda nie pachną, ale przecież to nie jest ich główne zadanie :)

I któraś pisała, że ktoś skrytykował używanie Dady? Że niby to sprawia, że jestem złą matką? WTF?!
Więc przypuszczam, że połowa polek jest złymi matkami. :D
Do cholery od kiedy używanie innych pieluch niż ORYGINALNE jest złem? Ktoś miał fantazję nie ma co... :D

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25782.jpg

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25783.jpg

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25784.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Kamien z serca spadl! Maz pokazal lekarzowi te plamy a lekarz pyta" jadl Pan moze u chinczyka"? Maz möwi ze tak wczoraj!
Wczoraj bylismy w resteuracji chinskiej i jedlismy z bufetu,jedzenie bylo ochydne,miekkie,przegotowane i mi smierdzialo,nawet salata niesmakowala to wzielam owoce a pomarancz byl chyba z przeszlego roku i smakowal na nic! Mezowi tez nic nie smakowalo ale byl glodny to zjadl z krzywa mina.Jak przyszla kelnerka do placenia poskarzylam sie ze jakosc jest marna i ze bez serca zrobione!
Ona zawolala szefa i sie mu poskarzylam i powiedzialam zeby sam spröbowal swojego jedzenia.Przeprosil i chcial dac 10 € karte na nastepny raz a ja mu möwie ze nastepnego razu nie bedzie bo juz tam nie pöjdziemy bo szkoda kasy by wpierdzielac smieci! Wyszlismy z tamtad placac 37 € ja dostalam böla brzucha wieczorem ale dzis bylo ok.Maz po pracy przyjechal do domu i pojechalismy na zakupy i do Ikei i tam mi möwi ze go cale cialo swedzi ja tam möwie moze zle wyplukana koszulka ale nie wzielam tego tak do serca,przyszlismy do domu maz przy kampie möwi zobacz co mam bo mnie wszystko swedzi ja patrze a tu cale plecy,szyja,klata i rece w czerwonych duzych plamach ja odrazu kur... ospe masz! Zaraz pojechal do szpitala i lekarz möwi ze to zatrucie pokarmowe ze mial taki przypadek ze wlasnie gosciu po chinczyku tak mial! A uwaga!!! robi sie tak od Szczuröw! Ktöre tam musza lazic! Maz nigdy na nic w zyciu nie byl uczulony a tu nagle od szczuröw ja Pier......szok! Dostal kortyzon i za pare dni ma zejsc.Maz pojechal do tej resteuracji i zrobil obore ,postraszyl ze wezwie (tych od zywnosci) zapomnialam jak to sie nazywa,gosc zbladl powiedzial ze möj maz jest oszustem maz sie wkurwil i sciagna koszulke i möwi " jest to oszustwo"? Maz kazal dac kase za wczoraj 37 € 70 €wizyta u lekarza 20€ tabletki i za caly ten stres zarzadal 200€ on nie chcial ale möj sie postawil i möwi ze zaraz zrobi tu Reklame w resteuracji to dal ta kase!
Masakra jakie przygody!

Maly spal bedac na zakupach,wieczorem ladnie juz zjadl i poszedl spac ale przez caly dzien byl tak rozdrazniony i ciagle marudzil myslalam ze zwariuje!
Dzis lezac bez pampersa bo zmienialam zrobil 5 krotna kupe! Leciala i leciala a ja w panice ,dobrze ze mialam pod reka chusteczki to mu podkladalam pod pupe trzymajac jego nogi w göre by sie niewypackal! Co za dzien!

Vanesa udanych chrzcin!

Fasolka super ze u ciebie przynajmniej wszystko wporzadku!

Odnośnik do komentarza

Martaa ale mieliscie przygode ale na miejscu twojego meza zrobila bym tak samo ja dlatego boje sie w knajpach jesc ale jaj juz jemy szczegolnie latem w niedziele jezdzimy na obiad a zdazy jechac w inne miejsca niz w te ktore mamy sprawdzone i jest cos nie tak wolam kelnera i sie skarze albo wymieniaja jedzonko albo nie placimy i nie jemy! Musze sie pochwalic ze od 3 dni moja lala spi 5 godz od zasniecia a pozniej juz co 2 super moge sie w koncu wyspac ;). Fasolcia super ze ok u ciebie julka urocza ;) podobna do ciebie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Witajcue mamusie :-)
Martaa ale mieliście historie, dobrze że to uczulenie a nie jakaś choroba. Ale człowiek idzie zjesc do restauracji a tu coś takiego
Vanessa ładny tort :-) udanej imprezy czekamy na zdjęcia
Meggi ostatnio wrzucają zdjęcie waszych odcisnietych stop, mialas jakie specjalne farby do tego? Bo super to wyszło i chciałabym zrobić coś podobnego
Fasolka dobrze, że wszystko się zarówno :-) Julka jaka juz duża
Gabrycha my na chrzciny daliśmy 200, bo robił nam poza msza chrzcielna o tej godzinie co chcieliśmy
My używamy oryginalnych pampersow, dostaliśmy dady ale niezbyt nam spasowalo, jak będzie większa to może wypróbuje jakieś inne. Chusteczki tez mamy z pampersa ale teraz próbujemy tez z innych firm i rossmanowskich nie polecam suche są.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Marta A przykra historia ja bym im zrobila 'reklame' ale to szczescie w nieszczesciu dobrze ze to ni e zadna choroba :/
Z chusteczek to uzywamy biale pampersa najmocniej nawilzane chyba sa. Szkoda ze nie pachna jak te zieone ale w koncu sa sensitive czyli musza buc delikatne bez zbednej chemii :)
Piekna wiosena pogoda dzisia milego dia dla was!

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

MartaA- Na miejscu Twojego męża zrobiłabym tak samo! I w dodatku mimo wszystko zgłosiłabym sprawę do sanepidu. Bo skoro mają w tej knajpie taki syf, że szczury tam łażą to Twój mąż może nie być jedyną 'ofiarą'. I ciekawa jestem co ten właściciel by zrobił gdyby rozchorowało by się małe dziecko? Dla mnie jeśli ktoś nie ma serca do prowadzenia 'jadłodajni' nie powinien się za to brać... Ale na to się nic nie poradzi. :)
Najważniejsze, że z mężem już o wiele lepiej! Zdrówka dla Niego! :)

Vanessa- Booski ten tort! :) I z pewnością pyszny! Daj znać później jak po chrzcinach. :)

Cudowna pogoda dzisiaj! Jula rano walnęła piękną zdrową kupkę teraz śpi i jak tylko wstanie ruszamy na spaceeeer. :D

Miłej niedzieli! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzieki za otuche! Z mezem juz dobrze po wzieciu tych tabletek wczoraj juz znikly te plamy.Maz chce jutro zadzwonic do tego senapidu mimo wszystko i sie pozalic. Ale sie wczoraj na przeklinalam na nich!
Maly dzis lepiej jak do tej pory spokojny i usmiechniety.Tak sie wlasnie zastanawialam czy wczoraj z moim malym nie bylo to marudzenie i plakanie przez to jedzenie cholerne bo przedwczoraj bylo juz dobrze a po tym jedzeniu na drugi dzien maly byl nie do zniesienia a dzis znöw lepiej.Juz nigdy nie pöjde do niesprawdzonych resteuracji!
Ale na szczescie nie byla to ospa to by bylo dopiero! Ja nigdy nie mialam maz tez nie to bysmy byli w 3 chorzy! A dorosli przechodza ciezej niz dzieci.

Milej niedzieli kobitki!

Odnośnik do komentarza

Hej,
MartaA - paskudna ta sprawa z restauracją. Dobrze, że z mężem już lepiej. Cieszę się, że dzisiaj Semi jest dla Ciebie łaskawy :) Przyda Ci się chwila relaksu po takich nerwach. Poza tym maluszkom się ponoć udzielają nerwy rodziców i to takie błędne koło się tworzy...
Vanesa - ten tort taki apetyczny, mmm... Zdaj relację później jak to było i jak wszystko Marietta zniosła.

Dzisiaj i dla mnie Antek był łaskawy w nocy. Poprzednią noc budził się co 1,5-2 godziny i to była makabra, nawet go nie usiłowałam do łóżeczka odkładać bo się nie opłacało.
A dzisiaj szok! Przespał od ok. 23:30 do niemal 5 rano! Czyli było za jednym razem około 5 godzin snu w nocy. Kolejna pobudka już o 8.20 więc też ok. Mam nadzieję, że to nie była jednorazowa przygoda, heh :)
U nas paskudna pogoda, wilgotno po deszczu i strasznie wieje od morza. Byliśmy tylko z małym w kościele a potem wracaliśmy szybko bo jak mu wiatr zawiał w twarz to od razu w płacz. Ze spaceru nici.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Marta a
Dobrze ze Semi sie lepiej juz czuje i ze maż tez ale historia nieciekawa i strachu sie najedli sie a pozniej nerwów.

Fasolka
Super ze juz ze zdrowiem lepiej i ze juz okres minął i mogłas sie troche poprzytilac:) a Julka ma boskie te włosy :)

Mae
To super ze Antek taki dobry dla mamy i obu mu tak zostało albo o wiele częściej sie tak zdarzało . U mnie niestety tez taka paskudna pogoda niema jak na spacer wyjść cała rodzinka.

Vanesa
Tort na pewno pyszny , Marietta na przymiarkach wygladała super wiec ma pewno dzis olśniewająco i ty zapewne tez wiec czekamy na zdjęcia i relacje:)

Aleksandra
Na pewno bedzie i tak jak pislas postraszyła żebyś sie przebadała. Moja mama miała i ma tłuszczyku w piersi ale tez na początku nie było wiadomo co ja tez ponad rok temu robiłam usg i tez w jednej mam kilka tak to ich nie wyczowam ale przy okresie raz mi widac jeden sie powiększył i czułam i dlatego robiła usg wiec na pewno bedzie ok :)
Megi
Colin super kolejny mały model:)

Moja Hania dzis kończy 3 miesiące i od rana krzyczy na tatę:) wcześniej tak nie robiła a dzis jesli jest obok i nie zwraca na nia uwagi albo przejdzie obok to patrzy w kierunku w którym poszedł i nawołuje :) moj maż stwierdził ze zaczęło sie teraz kolejna kobieta w domu na niego krzyczy. Dzis tez jak leżała na pleckach to juz tak noga sie wypycha do obrotu niedużo jej brakuje ale jeszcze jej nie wychodzi. Powoli spogląda tez na rączki swoje ale narazie bez większej fascynacji:)
Miłego wieczoru

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Rechotka witaj :)

MartaA, nie zazdroszczę nerwów.
Dobrze że już wszystko ok.

Meggi, moja Pola dostała do spróbowania mambę, nic jej nie było.

Fasolka, śliczny Piotruś ;)

Vanessa, jak po Chrzcinach?

AgaPo, Haneczka dopomina się uwagi. Pola też tak robi.

Mae, niech tak już zostanie :) ( a myślałam, że tylko moja chodzi tak późno spać)

Dziewczyny, czy chustujecie swoje Maleństwa?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane!
Rechotka witaj!
U nas Hubek wczoraj skończył 3 miesiące.. i tak mi smutno trochę że ten czas tak szybko leci:-( ale jednocześnie jestem taka szczęśliwa że mam cudowne dziecko!
Wczoraj w związku z tym że pogoda była w miarę to wybraliśmy się na działkę -50 km od naszego miejsca zamieszkania. Niunio podróż zniósł całkiem nieźle. Ale potem chyba z nadmiaru wrażeń był marudny. Ale dziś już jest ok. Musimy trenować wyjazdy bo za dwa miesiące czeka nas ponad 600 km :-) miłego dnia !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...