Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fasolkaaaaa

Hej.
A no po szczepieniu wieczorem Julka byla lekko marudna ale noc przespala ladnie od 20 do 2 na jedzenie później wstała dopiero o 6 zjadła i na dobre wstała aż o 9 wiec sobie obie pospalysmy. Miała wczoraj lekki stan pod goraczkowy ale nic jej nie dawałam. Za to teraz od jakiejś godziny płacze podejrzewam że boli ja raczka. Bo najlepiej jest jak leży. Na raczkach zle, spac chce ale nie chce, jeść dzisiaj daje jej trochę na siłę bo też nie bardzo chce...
Także dzisiaj chyba jest ten 'ZŁY' dzień. Po szczepieniu.

A przez cholerną pogode nawet na spacer nie wyjdę bo raz świeci słońce a za moment zaczyna strasznie wiać i sypać śnieg. Więc trzeba jakoś dzisiaj przetrwać w domu.

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki

U nas też pogoda zmienna raz deszcz raz słońce, nie wiadomo jak się ubierać

Co do okresu to dziś mija 12 tygodni od porodu i właśnie dziś dostałam. Mój gin mówił, że przy kp jak czas spania między karmieniami malucha wynosi 3-4 godziny to okresu można nie mieć przez pół roku.
Aleksandra - to może te guzki to takie zastojowe od mleka, jak też tak miałam i mi pomogło ściąganie przed karmieniem taki minimalne a później maluszek wyciągnie wszystko i powinno pomóc.
Ja też miałam podczas karmienia powiększone węzły chłonne, i to napewno od nadmiaru pokarmu i stanu zapalnego.

Megi - mały podrywacz rośnie z Twojego Colina :)

Fasolka - czy podcinałaś Julce grzyweczkę?

Wojtuś wczoraj upodobał sobie mówienie literki a, w różnym brzmieniu, a dziś mówi takie dziwnie "słowa" składające się z samych spółgłosek nawet nie potrafię powtórzyć :)

Wojtuś też wędruje po łóżku położyłam go na łóżku a po chwili patrzę a on już w innej pozycji,

monthly_2015_03/grudniowe-2014-maluszki_26042.jpg

monthly_2015_03/grudniowe-2014-maluszki_26043.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość majka23latka

Witam :) chcialabym do was dolaczyc. :) jestesmy z Wroclawia. Synek ur. Sie 14.12.2014. :) Mam do was mamusie pytanie. Maly od poczatku byl glodomorkiem. Ale teraz to juz jest masakra. Zjada 120ml a za 15-20minut jest spowrotem glodny. :( i nwm ile powinien 2,5miesieczny bobas zjadac. ? Pomozecie? Dziekuje slicznie. Pozdrawiamy. ;*

Odnośnik do komentarza

mamaMa i tu sie nie zgodze z toba, bo niby jakie ubytki sa na zdrowiu jedzac zdrowo? Nie wiem czy wiesz ,czy czytalas na temat Chia ze ma 10 tazy wiecej Omega 3 jak losos,vitaminy,mineraly,kryją w sobie potężną leczniczą moc i dawkę energii, która wzmocni i odżywi organizm. Są niezwykle pożywne i zapewniają nieocenione korzyści zdrowotne. wzmacnia itd nie chce sie powtazac bo mozna pisac o Chia stronami do tego codziennie owoce,warzywa jak szpinak,kalafior,papryka i salata .
A co moze byc lepszego niz to wszystko? Boczek? Mieso? Mieso w duzych ilosciach jest nie zdrowe i napedzane antybiotykami.
Ja nie jem miesa bo nie lubie nie ze wzgledu diety bo ja nigdy miesa nie jadlam a teraz mam diete w ktörej moze wiecej uwazam na to co jem jak wczesniej ale zawsze odzywialam sie zdrowo.
I nie lödz sie kochana ze tylko przez ruch schudniesz! Jezeli bedziesz jadla smazone albo na tluszczu (co teraz w kp jest nie wskazane) to i nie schudniesz ,duzo zalezy od odzywiania sie a nie ruchu,wiadomo ruch jak najbardziej wskazany i wspomaga w schudnieciu ale odzywiajac sie zle,nie pomoze ci nawet maraton.
Naprawde jesz 5 posilköw dziennie?
Wydaje mi sie ze lubisz dobrze zjesc i gotowac pewnie piec tez( nikt cie za to nie skrytykuje twoje zycie i odzywiasz sie jak chcesz) ale to chyba tylko twoja wymöwka by sobie niczego nie odmöwic möwiac ciogle ze to dla dobra pokarmu (bo nie wiem co moze byc dobrego w boczku,miesie czy cukrze) a co do niedoboröw i przykrych dolegliwosci jak piszesz co masz na mysli?
Nie obrazajac nikogo ( to moje zdanie) uwierz ze z nas dwoje kto moze dostac jakichkolwiek dolegliwosci czy niedoboröw jestes ty. Bo jedzac tlusto i miesnie nie moze byc na dlugo dobrym rozwiazaniem dobrego odzywiania sie.I jak möwie nie gniewaj sie to moje zdanie i wiem ze mam racje.A maly möj odzywia sie razem ze mna bardzo zdrowo i nic mu nie brakuje a w przyszlosci tak jak sie beda odzywiac rodzice beda sie tez odzywiac nasze dzieciaki.
Ja schudlam 14 kg nie ruchem (chociasz bym bardzo chciala ale brak czasu niestety) tylko zdrowym odzywianiem sie ,ty bys oszalala gdybys musiala sie ograniczac a ja bym oszalala czekajac az te kg kiedys spadna nie robiac nic w tym kierunku,zle bym sie czula i byla bym chyba zalamana swoim wygladem.Niepotrafilabym dlatego lepiej przez jakis czas zacisnac zeby i odmöwic sobie pare rzeczy niz chodzic nieszczesliwym z powodu kg. A jak szybko zejda i wröci sie do swojej wagi wtedy mozna troszeczke pogrzeszyc z jedzeniem.
Nie gniewaj sie to tylko moje zdanie i kazdy moze miec inne.

iza-majka snieg? to masz nie wesolo,chyba musisz ubierac jak w zimie bo teraz ta pogoda jest zdradliwa,u nas 10 stopni i slonecznie maly w spiworku,spodenki,body bluza i czapka zadnych rajtuz nie ubieram i mimo wszystko wyciagajac go byl caly spocony takze sama nie wiem jak go juz ubierac.

aleksandra tak jak möwisz napewno jest to wezel a czlowiek zastanawia sie nad zdrowiem zawsze kiedy cos sie dzieje a zdrowie najwazniejsze bo jak go nie ma to ci nawet miliony nie pomoga. Takze musimy o sobie myslec.Jak lubisz pestki to spröbuj olej z pestek dyni dodaje do salaty,zakochalam sie w tym oleju bez niego nie moge zyc! Smakuje jak orzechy.

Vanesa ja jem wszystkie owoce jakie sie da bo robie sobie szejki owocowe lub owocowo -warzywne dlatego kupuje wszystko i nic sie u mnie nie zmarnuje bo zmiksuje wszystko.A z owocöw krörych tak codziennie jem jest Avokado i Pomalo nie wiem czy w Polsce jest ,uwielbiam go jem dzien w dzien na kolacje jest duzy wyglada jak greifrut smakuje jak greifrut z marchwia i gruszka,obiera sie strasznie bo kazdy pasek(np jak mandarynka)jest poktyty kazdy kawalek taka oslonka i za nim go obierzesz mija pöl godz ale jak go zjesz to jestes tak najedzona ze nic nie wcisniesz wiecej a smakuje ja nie wiem co jadla bym tonami ale jest tylko w porze zimowym pochodzi z chin. A tak to jablka,gruszki,ananas,mango,banany,pomarancze,wszystko co w sezonie.Juz nie moge sie doczekac by robic papki owocowe mojemu malenstwu a Mama sie na tym dobrze zna he..he..
Vanesa to sie ciesz ze cm znikaja! Wejdziesz przynajmniej w spodnie!

mimi möj sie uspokoil ale jak möwisz möj tez teraz czesciej je,dzis w nocy jak nigdy 4 razy wstawal do jedzenia w dzien chce tez non stop. Albo przyszedl teraz Taki wiek albo jeszcze po tych szczepionkach,nie wiem!

alusia przykro mi czytajac co piszesz o swojej Madzi ale jak jest szczesliwa to najwazniejsze a nözkami pomacha jeszcze nie raz,wazne by szybko bioderka byly piekne i mocne!

Larissa a bylas u lekarza w sprawie wzracania sie pokarmu? Moze idz by cos poradzil.

Fasolka zapowiada sie jak u mnie mam nadzieje ze szybko minie!

aabalik moze Wojtus bedzie jakims wykladowca! Slodki i jaki duzy!

Czesc majka moim zdaniem dawaj mu tyle ile potrzebuje! Jak glodny to glodny nic mu sie nie stanie.

Megi kupilam malemu taka specjalna poduszke na znieksztalcona glowke by sie wyröwnala,problem w tym ze maly spi poza poduszka i w poprzeg kurde! Jak twöj maly co wyczynil nowego?
Ja sie zawsze rozpisze jak bym ksiazke pisala mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle ze duzo czytania!

Odnośnik do komentarza
Gość Fasolkaaaaa

Aabalik-Nic nie robiłam Julce z włosami :-) Jej kudełki codziennie się inaczej układają :-)

Majka23latka- Witaj :-) Rozumiem że Twoje szczęście je z butelki? Moja córeczka 9 kończy 2 miesiące i aktualnie zjada 120ml co 3h I w dzień jeszcze daje jej 2-3 razy po 90ml herbaty. Nie zauważyłam żeby się domagała częściej jeść niż dostaje. Te 6-7 porcji zjada. Faktycznie masz głodomorka. :-)

Moje szczęście zasnęło. :-D

Odnośnik do komentarza
Gość ~aabalik

Marta A - w Polsce jest dostępne pomalo, dzięki sieciowka mamy dużo przeróżnych owoców i warzyw. Juz nie raz złapałam się na tym, że jak zobaczyłam jakiś nowy owoc to musiałam najpierw poczytać o nim zanim go kupiłam. Ja uwielbiam granaty, a moja córka liczi, teraz szaleje bo w sklepach są świeże.

Nie wiem jakie wasze pociechy noszą rozmiary ubrań ale Wojtuś mój jest nie wymiarowy, ma długi tułów bo wchodzi mu rozmiar 68 ale rękawki i nogawki wiszą bo za duże. wiec pajace i body na 68 pozostałe ubranka na 62. Mój najstarszy syn tez tak miał i ma do dzisiaj. Nogi ma takiej samej długości jak siostra 2 lata młodsza ale za to o prawie 1,5 głowy wyższy od niej jest. W czerwcu skończy 15 lat i ma 185 cm a chudy przy tym jak patyk.

Fasolka pytałam bo miała taką prościutką jak by była podpisana.

Majka witaj. Mój synek zjada 120 na noc i śpi 5 godzin w dzień po 3 godzinach chce znowu jeść a dziś ma 12 tygodni. Może jak taki jest głodny to trochę kliku mu do tego mleka dodaj i zobacz jak zareaguje.

Odnośnik do komentarza

MartaA widze ze znasz moja figure I kuchnie lepiej niz ja :) Kochana napisalam a nawet I boczek.:)
Zgadza sie wszystko z chia(btw juz od kilku lat je jadam tak jak kiedys juz w listopadzie pisalam) zgadza sie ze maja tyle I tyle wiecej ale ile ich jadasz dziennie 15 g a lososia 200 g no I co ma wiecej no omega .ssuma sumarum?
Dalej co do ruchu hmmm widzialam nie raz osoby chudnace bez niego wiszaca skora etc.netc.nie pisze tu o Tobie bo moze Ty masz wyjatkowa jedrna I tego nie potrzebujesz ale ja nadal obstaje ze lekko umiesniona sylwetka jest piekna niz tylko chudosc.
sama napisalas ze zywisz sie prawie niczym bo jeszcze masz 3 kg. wiec jesli uwazasz ze to zdrowo to nie bede tlumaczyc I sie produkowac co ja m6sle bo to nieistotne .oot co tylko chcialam przedstaw8c swoje stanowisko jak ja widze zdrowy tryb zycia ..

http://www.suwaczki.com/tickers/relgupjyml4u9676.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Mam pytanie do mam karmiących piersią. Ostatnio mam wrażenie że mam mniej pokarmu. Madzia bardzo często chce jeść i złości się przy cycu. Mam wrażenie że się nie najada. Rośnie i przybiera na wadze prawidłowo ale od kiedy przesypia mi całą noc to mam wrażenie że moje piersi nie produkują tyle pokarmu co wcześniej. Czasem mam wrażenie że jest w nich mało mleka. Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na pobudzenie laktacji? Przy starszakach nie miałam z tym problemu więc szczerze nie wiem co robić. Przystawiam Małą do piesi jak tylko chce i niczym nie dokarmiam. Czytałam że przerwy w nocnym karmieniu nie powinny być większe niż 6 godzin a u nas czasem 7 i 8 się zdarza.Może powinnam budzić ją w nocy do karmienia? Ale ona tak słodko śpi że nie mam sumienia...

Odnośnik do komentarza

mamaMa nie znam twojej figury i tego co gotujesz wnioskuje tylko po tym co piszesz ze gotowanie to twoje Hobby. Widze ze nie zabardzo wiesz o wlasciwosciach Chia bo tu nie chodzi tylko o omege 3 poza tym nie jadasz codziennie lososia po 200 gr? Nasiona chia mają więcej wapnia niż mleko, więcej żelaza niż szpinak i więcej błonnika niż otręby.Ma prawie wszystkie witaminy i jest lecznicza.
Ta piramide widzialam juz chyba w podstawöwce ale od tej pory czasy sie zmienily i duzo z tych rzeczy jest niestety nie zdrowych.
Nikt ci nie kaze jesc ja ja tylko nie pisz ze " figura wroci bez przykrych dolegliwosci I niedoborow jakich moglabys sie nabawic ".Niby jakie to przykre dolegliwosci? Niby jakie skladniki odzywcze wykluczam? Napisz mi prosze bo jestem naprawde bardzo ciekawa.Jestem ciekawa czego mi twoim zdaniem brakuje.
Bo w
owocach,warzywach,chia,nabiale,rybach i musli mam wszystko co potezeba organizmowi niemuszac jesc bialego pieczywa czy tluszczu albo smazonego albo miesa,zdrowsze sa ryby!
Nie pisalam ze nie potrzebje sportu wrecz przeciwnie nawet bardzo! by sköra byla jedrna i zeby muskulatöra sie odbudowala ale nie mam z kim zostawic malego by isc na fitnes. Mialam na mysli to ze samym sportem jedzac nie zdrowo nic sie nie uzyska.
Twöj zdrowy tryb zycia jest taki jak piszesz möj jest inny i zostanmy przy swoich przyzwyczajeniach bo nikt nikogo zmienic nie chce to tylko dyskusja .

Odnośnik do komentarza

alusia tobie sie tylko wydaje ze masz mniej pokarmu bo piersi nie sa pelne raczej miekie ale mleko jest , mi sie tez tak wydawalo bo cycki puste a myly ciagnie i ciagnie.
Jak prawidlowo rosnie i wszystko ok nie martwila bym sie ze nie wstaje,widocznie nie potrzebuje tyle. A niby sie dzieci na karmienie nie budzi dlatego bym zostawila tak jak jest Madzia sie zglosi jak glodna bedzie.

Odnośnik do komentarza

No tej piramidy nie widzialas w podstawowej szkole na pewno bo to najnowsza z podzialami np. na dobre I zle produkty maczne . Tzn ze nie kazdy chleb czy makaron jest beee . Gotowanie jest moim hobby ale czy myslisz ze mozna gotowac tylko schabowego z serem zoltym I podjadac non stop jak kucharz ze stereotypow ? Wiesz ile cudow mozna wyczarowac na talerzu :) I cieszyc sie kiedy Twojemu ukochanemu to smakuje I tym samym jest zdrowe. (Kuchnia chinska jest naprawde bardzo lekka . Mieszkajac tam jadalam te dania w bardzo duzych ilosciach I nie tylam a smazone potrawy sa bardzo nieliczne.)

Umiem czytac I juz dawno przestudiowalam sklad I wlasciwosci chia ale one nie zastapia zdrowej zbilansowanej diety .

Nie wiem jakie wykluczasz ale kiedy napisalas ze teraz prawie nic nie jadasz bo masz 3 kg to nijak ma sie to w moim mniemaniu do zdrowia.

A wiesz ze przy kp nie mozna tracic wiecej niz 0.7 kg na tydzien? Substancje toksyczne znajdujace sie w tkance tluszczowej moga przedostac sie do mleka .

Marta lubie Cie .jjuz kiedys pisalam ze moim zdaniem wygladasz super ! Wiec nie pisze tego wszystkiego przez jakies tajne pobudki:)Mi zajmie UTRATA kg po ciazy dluzej Tobie mniej .I nie ma co zajatrzac dyskusji bo lazda I tak bedzie robic po swojemu . Rozmawiajmy dalej o dzieciach bo co do Diwtetyki mamy rozna podejscie . :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgupjyml4u9676.png

Odnośnik do komentarza

mamaMa to moja piramida z 2015 roku te 2 ostatnie linijki raczej unikam a jak juz to pieczywo ciemne a z miesem kiedys bylo tak ze poszlo sie do wioski obok lub sasiada ktöry mial kury,krowy czy swinki lub samemu sie bilo i to bylo zdrowe a w dzisiejszych czasach jest wszystko pedzone na antybiotykach i cholera kto wie co jeszcze ale nie dlatego nie jem po prostu nie lubie.I zdrowe jest tylko jak sie je 1-2 razy w tygodniu. A jedzac dzien w dziem biale pieczywo i makaron tez jest nie zdrowe i szybko mozna przytyc.
Kazdy dla siebie powinien wiedziec co jest zdrowe co nie .
(ta piramida co podalas jest od 1992 roku takze juz ja widzialam) a piszac ze prawie nie jadam mialam na mysli to ze nie jem takich rzeczy typu Pizza,makaron,takie tam rzeczy dzienne bo jestem na diecie i jem tylko zdrowe rzeczy.
Dalej mi nie odpowiedzialas jakie mam niedobory i jakie moga z tego wyniknac dolegliwosci,tylko o to mi chodzi o nic innego!
Bo piszac to musialas miec jakies watpliwosci co do mojego odzywiania .
Temat rzeka i opröcz nas sa napewno tysiace innych teori ja nie pisze by kogos urazic lub möwic co ma robic tylko to jest moje zdanie i chetnie sie wypowiem na cos z czym sie nie zgodze i tu nie ma nic wspölnego czy kogos sie lubi czy nie bo np przyjaciölce mojej tez powiem co mysle nie klöcac sie czy obrazajac,odwrotnie jest tez tak.

monthly_2015_03/grudniowe-2014-maluszki_26083.jpg

Odnośnik do komentarza

No kurcze nie ;) tam pod ta z1992 jest napisane ze odeszla do a pod spodeM jest calkiemmm nowa .a co do niedoborow to juz odpowiedzialam kiedy napisalas ze nic nie jadasz prawie nie czytalam w Twoich myslach a pierwsze o czym pomyslalam o rany mozna sie skrzywdzic . Co do dyskusji tez lubie ale jak ktos ma swoje przekonanoa to czasem nie warto starac sie na sile je tylko wyrazic zdania a to juz zrobilysmy .

http://www.suwaczki.com/tickers/relgupjyml4u9676.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Oh mamusie :)

Ja zaczęłam ta rozmowę i tylko chodziło mi o to ze mamy pare znajomych którzy sa weganami i sami przyznali ze od tego momentu czuja wie o wiele lepiej . Ja od zawsze jem mięso maż tez ale nic nie szkodzi zmienić i sprawdzić czy naprawdę coś to daje . Jedno jest pewne mieso które kupuje się teraz jest mega nafaszerowane hormonami. Pytałam bo potrzebuje pare przepisów bez mięsnych pare juz mam ale to Za mało :)

Mamama
Bardzo chętnie poznam co ty gotujes jeśli byś miała ochotę podaj pare przepisów na coś ciekawego :)

Marta a
Ty oczywiście tez jak masz coś fajnego ;)

Pytałaś co mój koks potrafi nowego hmm z brzuszka na plecy się przewraca z plecków na brzuszek jeszcze nie ale juz potrafi sam na boczek i tak sobie leżeć . Bardzo ciągnie go do siedzenia jak złapie go Za rączki to cały robi się napiety i ciągnie w gore jak juz siedzi to nie chce iść znow na plecy . Ładnie łapie zabawki dwoma rączkami bardzo polubił na brzuszku leżeć ciągle chce złapać moje włosy bransoletkę zegarek i wszystko co możliwe :)

Odnośnik do komentarza

Megi1992 majacWoka I fantazje mozesz zrobic duzo wlasnych wegetarianskich Jedyne czego pJpotrzebujesz to WOK Olej arachidowy sos sojowy imbir czosnek I do smaku sos Worcester. A dalej to juz kombinujesz z tego co lubisz . Np na dwie lyzki rozgrzanego oleju wrzucasz czosnek I imbir na to pokrojona cukinia I grzyby kesli lubisz shitake jesli nie pieczarki pedy bambusa Kielki I ciagle mieszajac smazysz 2 min a miedzyczasie polewasz sosami .ddodajesz ugotowany makaron szklany badz ryzowy zapiekasz kilka sekund I posypujesz sezamem I gwarantuje satysfakcje . I tak mozna ze wszystkimi warzywami . Przy tak krotkiej obrobce zachowuja wiekszosc skladnikow . a co do konkretnych przepisow :

http://www.suwaczki.com/tickers/relgupjyml4u9676.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
MartaA - chyba ty wspomniałaś pierwsza, że Semi się obrócił w łóżeczku. I dokładnie kolejnej nocy jak to przeczytałam zastałam w łóżeczku Antosia nocą leżącego w poprzek łóżeczka w rogu. Wcześniej często mu się zdarzało podsuwać do góry do krawędzi, albo wciskać głowę w róg łóżeczka. Ale jeszcze nigdy nie obrócił się o 90 stopni i wygrzebał totalnie z kocyka...
MamaMa - ja zamierzam wprowadzić jedzenie metodą BLW Antośkowi. Dużo o tym czytałam, zarówno o zaletach i wadach. Nie posiadam jednak tej książki o BLW i zastanawiam się, czy jednak lepiej nie zakupić. Przy czym nie zastrzegam w 100% że nigdy nie podam mu czegoś na łyżeczce jeśli otworzy chętnie dzioba :p

Wczoraj byłam z koleżanką, która ma 2 msce starsze dziecko na zajęciach ze śpiewaniem dla maluszków :) Mamy śpiewały maluszkom z gestykulacją, mizianiem, łaskotaniem, tańcem itp. A na koniec jest wspólny lunch i można sobie pogadać z innymi mamami. Było bardzo sympatycznie, więc raz w tygodniu będziemy tam z Antkiem przychodzić.
A dzisiaj lecimy na pierwsze spotkanie w naszej poradni zdrowia dziecka z mamuśkami, które urodziły w podobnym terminie. To takie w zamyśle ma być spotkanie integracyjne. Mają być dwa spotkania tematyczne, a potem te mamy, które będą chciały zachować ze sobą kontakty mogą się umawiać już same. No ciekawa jestem jak to będzie.

A co do zdrowia Antka to mamy ostatnio problem z ciemieniuchą która się nasiliła. I na dodatek mały na języku ma pleśniawkę :/ Dzisiaj idę po nystatynę do smarowania wnętrza buźki. Na szczęście nie wygląda póki co na to, że go coś boli. Walczymy też ciągle z trądzikiem na twarzy. Ładnie zszedł już prawie z prawego policzka, ale lewy nadal czerwony i suchy. Od wczoraj stosuję inną maść i czekam na efekty, ehhh...

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Mamama
Dziękuje :)

Mea
Mogła byś mi zrobic zdjęcie tego policzka tradZiku i ciemieniuchy? Mamy dokładnie ten sam problem dIsiaj bardzo mocno zrobiło się colinowi coś czernowego na policzku i pół głowy ma z Ciemieniuchy
Byłaś z tym wszystkim u lekarza co mówili ?

Odnośnik do komentarza

mamaMa smiac mi sie chce bo naprawde nie bylo to ironicznie z ta piramida ja naprawde sie uczylam na biologi w podstawöwce,przysiegam,pamietam dokladnie !
A ty to odebralas ze moze sie wysmiewam,nie naprawde!
Poza tym uwielbiam kuchnie chnska jak idziemy do chinczyka ja zawsze na rybach,zjem chyba z pöl kg Scampi do tego swieze wazywka i ostra przyprawa, a möj maz na miesnym to jakis kangör to jakis stus,kaczka a ja sie brzydze widzac co on paköje na talerz,nie raz sie z siebie smiejemy bo jak idziemy do sklepu to maz w strone stoiska ze slodyczami a ja w strone stoiska z alkoholem bo lubie sobie wypic od czasu do czasu lampke dobrego wina lub szampana.A maz slodki chlopak,wszystko co slodkie jest dla niego najlepsze takze jak mi sie zachce cos slodkiego kupie,napatrze sie na to i daje mu he...he...

Megi to tak jak u mnie maly lubi tez juz na brzuszku ale sie nie obröcil jeszcze ale z plecöw na boki sie przewraca odskakuje lezac czy siedzac mi na kolanach,wczoraj mialam go na kolanach malujac sie i maly sie smial do lusterka albo ze mnie,nie wiem!
Möj tez spokojny sie zrobil,nie marudzi jak go poloze tak spi czyli wröcilo wszystko do normy tylko strasznie duzo je ostatnio,wczoraj i dzis w nocy to masakra tak czesto wstawal do cycka,tylko nie raz troche pociamka i tyle chyba po to by usnac przy nim.
Ciaga tez za wlosy,lapie wszystko co ma pod reka . Megi nie wiem jak u was ale u nas ma byc az do 16 stopni! hura!
Lece na poczte z malym nawet jest cieplo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...