Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Marta A
Twoj Semi prawdziwy model ja mojej Hani tez codziennie przynajmniej jedna fotke robie minimum:)ale ciezko mi tu wrzucac bo za duze zdjecia sa.
Ty jak wnioskuje i jak piszesz jestes bardzo energiczna osoba wiec po nasionach Chia to ty torpeda jestes:) a kilogramy zrzucimy oczywiscie ze TAK:) i tak super nam wszystkim idzie w zrzucaniu:)
Moja Hania tak samo chodzi spac pomiedy 23-0 sporadycznie w innych godzinach.
Moja Hani ama troszke ciemieniuche ale na czubku glowy tam gdzie njwiecej wolosow wiec wyczesywanie nie jest proste ale coz trzeba sie troche pomeczyc.

Megi
Tez nie mam pojecia o co chodzi z tymi pieluchami niby to samo ale...

Mloda fasolka
Oby to krwawienie to tylko okres i juz pod koniec tyg bedzie wszystko w normie:) Nozki mojej Hani tez czasem mam wrazenie ze sa spocone z raczkami trudno powiedziec bo teraz sa czesto cale w slinie:)

Vanesa
To w takim razie mam nadziej ze chrzest sie uda:)i mala bedzie grzeczna w kosciele:)

My bylysmy dzis na szczepieniu w sumie z poltorej godziny temu wiec narazie wszystko ok i oby tak bylo dalej. Miala jedna do buzi i dwie w jedna nozke. Biedna oczywiscie plakala ale z 2-3 min a pozniej juz zapomniala i usmiechala sie do mnie i zagadywala:)
Jeszcze jedno pytanie odnosnie uszu dzieciaczkow czy moczycie podczas kapieli czy zanurzacie glowki ?

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

AgaPo zdarza sie ze uszko sie zamoczy lub woda wleci ale wydaje mi sie ze nic nie zaszkodzi,uwarzamy ale wiadomo ze moze cos wleciec.

Megi same niemcy!! Ja kiedys wyjezdzajac autem wjechalam na chodnik (zakrecajac) sasiada,chodnik!! kurde dobrze slyszycie! On wylaz jak mnie zaczal jebyc ze to jego prywatnosc ze jego ziemia itd..ja sie wkurzylam i mu möwie by sobie ogrodzil jak mu to przeszkadza i powiedzialam ze tylko niemiec moze tak postapic!!

Odnośnik do komentarza

witajcie mamusie :)
Megi- spóźnione życzenia urodzinowe :)
Vanessa -ładny zamówiłaś tort, bedziesz super wyglądać na chrzcinach
Martaa- Semi jest do Ciebie podobny, słodziak :) też się zastanawwiałam nad tą huśtawką ale droga jest, a nie widziałam czy się jej spodoba i kupiliśmy taką zwykłą
AgaPo mała też czasem ma ucho od piany, a czyścimy z zewnątrz tylko wacikiem zamoczonym w przegotowanej wodzie

nam mała zasypia po 22 a kąpiemy ją już po 19.
Nuria co u Ciebie?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi czy ciebie niechaj może być na czole między brwiami? Mi lekarz powiedział ze nie ale ma tam taka sucha skóre i idzie to wyczesas.
Wasze maluchy tez tak kopia nóżkami? Jak w nocy się obudzila była obrócona o 180 stopni, a czasem leży w poprzek łóżeczka.
W sobotę byłam z przyjaciółkami na Grey, fajnie się trochę wyrwać ale tęsknilam za mala

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Meggi- A no ja mam dzisiaj. :)

Marta89- Nie słyszałam jeszcze żeby mogła wyjść na czole, ale moja Julka tfu tfu nie miała tego dziadostwa od urodzenia więc w sumie nie wiem...
A co do kopania nóżkami ja już się do męża śmieję że Julce kocyk do rączek przywiąże żeby się nie rozkopywała. :)

AgaPo- Ja nie zanurzam małej główki bo szczerze się boję, że jej uszka przewieje, niby się uważa na przeciągi, ale wolę nie ryzykować. Oczywiście nie przesadnie uważam! Wiadomo, że zawsze tam coś wleci, ale w każdym bądź razie nie zanurzam główki. :)
Oby po szczepieniu było wszystko dobrze :*

Moje biedactwo dzisiaj po dwóch dniach męki zrobiło kupkę, ale biedna tak się umęczyła, że tylko zmieniłam jej pieluchę i zasnęła na 4h!
Eh już na prawdę te kolki mogły by dać spokój. Niby się już unormuje i za chwilę znowu atrakcje :/

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
czytam Was na bieżąco ale brakuje mi czasu aby pisac , jak pamiętacie to moj czwarty maluch więc mozecie sobie tylko wyobrazić ile mam pracy.
Obecnie mąż porwał nas na ferie do Zakopanego wiec troche obowiązków domowych odpadło to mam chwilke.
Cieszę sie ze tak sobie świetnie radzicie i nie ma tu większych problemów, no prócz Fasolki -współczuję ale bedzie dobrze. Nasza mała to anioł jest przegrzeczna usypia ok godz 21 z jedna przerwa na karmienie nocne , kp póki co, troszke bylo też problemu z ilością mleka ale zaczęłam sie stymulować laktatorem i jest duzo lepiej .Za miesisc chcę wrócić do pracy i chyba bede sciagac i podawac butelką bo nie chcę rezygnować z kp a ze mam pracę sezonową to byloby szkoda .
Pozdrawiam Was wszystkie

Odnośnik do komentarza
Gość ~aabalik

Fasolka - jeszcze raz zdrówka i spokoju życzę

Wisia - fajnie ze dałaś znać o sobie

Mój Wojtuś dzisiaj bardzo niespokojny i płaczliwy, pewnie przez to ze kupki nie zrobił. Paluszki cały czas pcha do buzi. Dzisiaj jak go siostra trzymała to jej dosłownie całe ramię oslinił a miała koszulę nocna założona :-).
Zabawnie wygląda jak że śliny zrobi dużo takich bąbelków (jak taka rybka bojownik) i do tego dziurka zrobi.
Dzisiaj jak płakał to tak jak baranek takie będę z przerwami. Z jednej strony było mi go żal ale te jego beczenie tak zabawnie brzmiało.

Dziewczyny a jak tam się wózki wasze sprawują? czy jesteście zadowolone ze swoich modeli?

Odnośnik do komentarza

Fasolka to sie dolanczam do zyczen,wszystkiego najlepszego,duzo zdröwka!

wisia czesc kochana!

aabalik wözek super daje rade,mam go ciagle w aucie,jak wychodze cak z auta, maxi cosi na niego i heja jedziemy.

Maly juz na chodzie gapi sie na karuzele a ja pije kawke,dzis mamy lekarza jestem ciekawa co powie lekarz.

Marta czytalam ze tak moze byc nawet na brwiach.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0ann156nl0.png

Odnośnik do komentarza

Marta
Colin miał na brwiach .

Marta a
U4 macie dZisiaj my jutro idziemy

AABalik
Moj wózek jest mega :) chyba najlepszy jaki mogłam mieć klik klik i wszystko gotowe wjeżdża o zjeżdża po schodach nie zamieniła bym na inny przy następnym dziecku znów ten chce

Odnośnik do komentarza

Fasolka
Troszke spóźnione ale wszystkiego najlepszego:)
Aabalik
Moj wózek tez super. Zastanawiam sie jak to bedzie z 3 kolowcem ale jest spoko mi pasuje praktycznie codziennie chodzimy na spacerki i sprawdza sie w rożnym trenie.

Marta
Tak jak mówią dziewcYny moze byc na brwiach, czole nie tylko we włosach . Moja jak na złość na sucha skore tam gdzie ma najwiecej najdłuższych wlosow:)

Dzien i noc po szczepieniu minęła spokojnie bezobiawowo tak jak po poprzednim szczepieniu:) cieze sie ze nic nie meczylo małej. Hania jeszcze spi a ja odciagam.
Zaczynamy sie troche martwic z mężem moze na wyrost a moze nie ale jak Hania leży na brzuszku i unosi główkę to ciągnie całym ciałem a nie używa rak. Ręce nieraz idą na bok jak samolocik ona wciąż nie zauważa swoich rączek oprócz wsadzania ich do buzi. Nie wiem na ile czasem uderzenie w zabawki jest świadome a ile przypadkowe. Musze sie chyba skontaktować z health visitor a moze za duzo od małej juz wymagam.
Miłego dnia dla wszystkich mam i maluszków :)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Hej mynaszego camarelo carera. Tez nie zamienilibysmy na zaden inny :) bardzo zwrotny jest wygidnie sie nim jezdzi i gondola jest naprawde duza :) Fasolka wszystkiego co najlepsze duxo zdrowia przede wszystkim! Spoznione ale szczere :) Chcialam wczoraj wrzucic wam ficie naszej pociechy ale z tel nie umiem za duze sa a nie wiem czy na tel idzie jakos zmniejszyc? U nas na szczescie brak ciemieniuszki poki co ale nagminnie zaczely wycierac sie wloski. Atakue juz ladne byly.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za życzenia :*
Ja wczoraj skończyłam 24 :)

Meggi- Ja nawet nie zwróciłam uwagi, że są różne rodzaje tych pampesów :p Widziałam u Nas te białe i zielone ale szczególnie się nie przyglądałam rodzajom tych zielonych. :) W Kauflandzie była ostatnio promocja i kupiłam paczkę 3. Jak one pachną! :D

Wisia- No faktycznie przy 4 dzieciaczków to masz zapewne ręce pełne roboty cały dzień. :) I bardzo dobrze, że masz teraz 'urlop' odpoczywaj sobie :)

Aaabalik- Ja za mój wózek oddałabym rękę! Duże pompowane koła spisują się rewelacyjnie! Camarelo Carrera :D Prowadzi się lekko, wszystko ładnie i prosto można złożyć. :) Jedyny minus to to, że zajmuje po złożeniu cały bagażnik no, ale idealnie być nie może. :D

AgaPo- Dobrze, że maleńka dobrze zniosła szczepienie, oby tak dalej. :) Co do leżenia na brzuszku, moja Julka niby ciągnie głowę w górę, ale też za szczególnie nie używa do tego rączek... Ale jest trochę młodsza niż Twoja, więc dam jej jeszcze czas. :) Ty też się uspokój :D Zrobi Ci jeszcze niespodziankę i ładnie będzie się unosić na rączkach. :)

I mam do Was pytanie odnośnie pampersów właśnie.
Wiem, że to sprawa indywidualna każdego dziecka, ale ile Wasze maluchy miały jak przeszliście na '3' ?
Moja Julka niby nie ma dużego brzuszka, ale jej bardzo przybierają nóżki :D I nawet jak zapinam 'lżej' '2' to ma odciśnięte 'golonki' :) Ubrałam jej wczoraj na próbę '3' i niby jest ok. No ma prawie te 5kg więc chyba będzie już ok?
W ogóle ogarnięcie tych rozmiarów na opakowaniach zajęło mi trochę czasu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Fasolka moja mala tez ma czesto odgniecenia od tych gumek przy rozmiarze w a wazyla w tamtym tygodniu 4600. Wydaje mi sie ze poprstu no dziecko jak ma nozki scisniete itd to samo przez sie odgnioty sie robia albo jak my raczka je trzymamy za pupke to przyciskamy pieluszke. Ja narazie zostaje przy 2 bo na brzuszku to wydaha mi sie jeszcze duuuze.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Fasolka
My dopiero jak Colin miał 6 kg to przeszliśmy na 3 chyba predzej nie skumalalam ze są do 6 kg :)
Ja jestem o rok młodsza :)

Agapo
Nie martw się na zapas moj Colin jak leży na brzuszku to 2 min i tez tylko główkę ciągnie ręce uciekają mu gdzieś do tylu chyba ze u mnie na klacie leży to wtedy używa troche rak .

Co jeszcze do tych wózków to moj stokke da się złożyć na dwa kolka i moje 2 pietro nie problem bo zjeżdżam i wciagam go po schodach bez problemu nie muszę dźwigać ani nic :) zawsze ludzie na ulicy patrzą jak tak robię gdzieś na schodach pare razy ktoś zaczepił i sie pytał

Odnośnik do komentarza

Hej.co do pampersow to właściwie na rozmiar to najbardziej pasuje teraz biała 2 ale ja ogólnie nie lubię tego rodzaju. Więc od jakiegoś tygodnia używamy zielonych 3. Białe 2 są trochę większe od zielonych. A Hubek skończy za 3 dni 3 miesiące.
A co do wózka też jestem zadowolona. Chodzimy codziennie i jest super. Ja mam bebetto flavio.
Jedyne co to zmieniłabym teraz fotelik. Wzięłam od kompletu ale szału nie ma.
Planujecie Kochane wakacje z maluchami?

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuśki, czytam Was codziennie, ale nie bardzo mam jak odpisać. Moja Polka od dawna ma tylko jedną drzemkę w ciągu dnia, a na noc chodzi spać koło 23, więc to Ona zajmuje mi cały dzień.
Nie jestem w stanie odpisać na wszystkie wątki, bo długo by trwało zanim przewertowałabym jeszcze raz wszystkie strony.

Po pierwsze cudowne są te Wasze dzeciątka :) Pięknie się uśmiechają :) Moja już śmieje się w głos :)

Młoda Fasolka, Meggi, spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe. Wszystkiego Najpiękniejszego!

Ja mam bebetto luca i jestem bardzo zadowolona. Jest zwrotny, fajnie się prowadzi, koszyk na zakupy całkiem spory. Jedyny mankament- ni chu chu nie jestem w stanie złożyć folii przeciwdeszczowej tak, aby zajmowała mało miejsca w koszyku.

Polcia z wagą chyba już dobiła do 5 kg. Kończę ostatnią paczkę pieluch "2" i przechodzimy na "3", bo już nie raz Polka nad wanną zwisała, a matka Jej pupsko myła, bo przecieki miałyśmy.

Swoją drogą kilka dni temu usłyszałam, że jestem złą matką i nie kocham swojego dziecka, bo używam pieluszek DADA a nie oryginalnych pampersów. Przyznam szczerze, że dla mnie nie ma różnicy między jednymi a drugimi. Właśnie kończę zapasy z prezentów od gości, miałam kilka paczek i jednych i drugich i dla mnie DADA są ok, dlatego też właśnie DADY kupiłam w rozmiarze "3". A różnicę w cenie wolę wydać na książki dla dziecka.
Pola uwielbia kiedy Jej czytam. Jej numerem jeden jest wiersz "Lokomotywa", śmieje się w głos gdy tylko zaczynam jej go czytać :)

Pola uwielbia leżenie na brzuszku, głowę zadziera do góry i obserwuje wszystko. Mam nagrany filmik, na którym raz podniosła główkę i trzymała ją ponad 4 minuty. Moje silne Maleństwo.

Aleksandra, wstawiam zdjęcie Polutka w 'naszej' huśtawce.

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25603.jpg

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25604.jpg

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25605.jpg

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25606.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

MartaA, jak dla mnie tapeta super.

Vanessa, koniecznie wstaw zdjęcie z chrzcin, zarówno Twoje jak i Marietty. Tort bardzo ładny.

Aleksandra, Mae super, że wyjścia były udane. Ja się w ubiegłym tygodniu wyrwałam na Greya, zostawiłam Polę z tatusiem, odciągnęłam mleko, ale był wielki płacz, Mała nie chciała butli.

Pola jeszcze nie łapie zabawek. Ale nie przejmuję się tym, wszystko w swoim czasie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Iza Majka
My chcemy jechać do Polski w wakacje i nad morze gdzies bym chciała obojętnie gdzie Holandia może być i myśle ze juz nie będzie problemu colin będzie miał z 8 msc . Wiadomo nie będę go na słońce wystawiać.
Soqlka
Te brązowe Indianki są megaaaa :) mam takie same dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza

Hej mamuski!

U nas z dnia na dzien coraz lepiej Od kiedy corcia jest kontaktowa . Swietnie sie razem bawimy :) juz nie pamietam kiedy ostatnio musialam lulac ja na raczkach . Ahh I Wczoraj po zrobieniu kupki wielce sie uradowala mimo ze nie ma z tym problemu . Usmiechala sie od ucha do ucha I uroczo turlala na boczki ehh to bylo zabawne .ZZakochuje sie w niej coraz bardziej .ttez tak macie ? Oczywiste ze juz w brzuszku ja kochalam ale teraz tworzy sie miedzy nami wiez to jest piekne ! :)

Aleksadra milo ze pytasz:) u nas jak juz wyzej napisalam lepiej byc nie moze :) a jak udal sie wypad do rodzicow ?jja wybieram sie na tydzien w maju.

MlodaFasolka po jakims miesiacu zmienilam pieluchy na 3 ..nn brzuszku wydawalo sie duze ale nie szkodzilo to .nnajwazniejsze-tylko ze nie odciskalu nozek .

Martaa Twoj semi wyglada tak "powaznie" juz ;) malutki przystojniak .!

Megi1992 nie uzywam pampersow .ddla mnie po zuzyciu maja okropny zapach (mmialam takie pomaranczowe I biale )..na poczatku uzywalam z DM baby cos tam ale pewnego dnia mi braklo I kupilam w Netto I tak juz zostalo no I moim zdaniem chlona najlepiej ze wszystkich ktore przetestowalam ..ooczywiscie pampersy sa ladniejsze ;) Colin juz taki duzy !alez rosna te nasze pociechy!;)

Sqolka a kto Ci takich bzdur naopowiadal?? Wcale nie uwazam sie za zla matke bo nie kupuje pampersow .Reklamowane I drozsze nie znaczy lepsze! Mysle ze to tak jak z kosmetykami jednym pasuja te innym te . A jesli pasuja te tansze to dlaczego nie . (CChoc jak juz pisalam dla mnie pampersy smierdza).alez roznica na tym zdjeciu gdzie Pola z kolega .Wydaje sie byc taka duza ! Jest przeurocza ;)

Iza majka jesli za wakacje uznac kilku dniowy wypad w polskie gory to planujemy w maju .a taki dalsze wakacje prawdziwe to pod koniec roku dopiero .:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgupjyml4u9676.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...