Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 4leks4ndr44

Aabalik
Sliczny synek! Jak się śmieje pięknie! Nie ma nic lepszego :-D. Super że nas znalazłaś! :)

Tak się ostatnio zastanawiałam ile dziewczyn się przestało odzywać na forum..
Jak nas czytacie to dajcie znac co u Was i waszych maluszkow :-)

Marta a
Jeśli chodzi o ubranka to ja też chcialabym sobie zostawić, zwlaszcza te ulubione ale niestety nie mam tyle miejsca ;/ nawet piwnica cała zastawiona ;p za dużo tych wszystkich rzeczy jest.. A jeśli się zdecyduje na drugie dziecko (świadomie) to nie prędzej niż za pare lat.. Do tego czasu moda się trochę zmieni, no i nie wiadomo czy znow trafie na chlopca :p a ubranek jest w tych czasach całe mnóstwo, więc skompletować nie bedzie trudno:). Nie wiem ile za te ubranka dostanę ale tak jak pisalam chodzi mi głównie o brak miejsca.... A przekazać też nie mam komu ;).
A co do Twoich zakupów, to już to czuje że na pewno jakies piękne rzeczy kupiłas dla semiego! Już to pisalam ale naprawdę takie zawsze ma bombowe ciuszki :)

Lenson
No to nieźle! Kiedyś podobno było tak że kobiety po pologu miały pierwszeństwo.. Tak mi mowila mama i tesciowa.. A teraz jak nie pójdziesz prywatnie to nie masz na co liczyć.. A i prywatnie też zależy gdzie:|

Larissa
Jak tam u was?katar przechodzi? Co do agd, to ja też wybierałam przez internet i jestem zadowolona ze wszystkiego oprócz lodówki.. Żałuję że nie widzialam na żywo, bo wybrałabym z bardziej pojemnym zamrazalnikiem.niby było podane ile litrów, ale to nie to samo co wzrokiem obadac;p
I mozecie się śmiać ale nie pamiętam co jest jakiej firmy.. Na pewno zmywarka beko z ukrytym panelem, a indukcja, piekarnik i lodowka to musialabym isc do kuchni żeby sprawdzić:D. zadowolona jestem ale zobaczymy jak dlugo, jaka bedzie żywotność tych sprzętów.

miremele
Jestem pod wrażeniem waszego rytmu dnia! Normalnie gratuluję :-)

Iza-majka
U nas jeśli chodzi o wieczór-noc-rano to rytm jest, ale w ciągu dnia, to zależy od naszych planow..bo wystarczy jakiś wyjazd lub czyjeś odwiedziny i już jest inaczej. Nie mówiąc już o tym że młody też raz chce spac przez dwie godziny a raz robi drzemki po 10 minut :P

martaa89
Mam podobne zdjecie witusia jak go miziam palcem po twarzy a on się śmieje:D i tylko widac uciekający palec na zdjeciu :D. Fajnie że po szczepieniu wszystko ok u Was:)

Marysia
To super.. Macie pamiątkę.. A co dopiero po latach obejrzeć:-). I jak tam buzia u Kuby? No wlasnie przy tych próbach wprowadzania nowych rzeczy najgorsze są zbiegi okoliczności, że np dziecko ma gorszy dzień a my od razu myślimy że to od potrawy X. Gdybys wprowadziła mleko tak jak planowałas to pewnie byłabyś już myśli że to przez to kubuś mial gorszy dzień... Krem latopic bez recepty jest za ok 20 zł za 75 ml. Jak skonczysz ten od dermatologa to polecam mieć latopic profilaktycznie:)

Mae
To masz prawdziwą motywację żeby walczyć z kilogramami po porodzie:) trzymam kciuki :). Mi też na zakupach witek tak ladnie spal, co ten szum centrów handlowych robi z tymi dziećmi że śpią jak aniołki :P

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

A u nas nie za dobrze;/(uwaga zaczyna się zrzędzenie) matka cała obolała :| ten guzek zmienił się w taki wielki obrzęk.. Aż widac że czerwone tam wszystko jest. Biorę antybiotyk, obkladam się kapusta i liczę że szybko przejdzie, na razie tak mnie boli że ledwo ruszam ręką. Dziś mam spotkanie ze znajomymi z liceum.. Tak chcialam isc, a teraz jak sobie pomyśle że uśpie malego i będę taka zmeczona i obolala jak jestem to nie bedzie mi się chcialo nawet pomalować, a co dopiero wyjść z domu... I nie zgadniecie co jeszcze-nie mam się w co ubrac. Noo to by było na tyle ;D

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za wszystkie wiadomości odnośnie agd.. Idzie zglupiec, po prostu jest zaczyna wybór aż się człowiekowi nie chce czytać co który sprzęt ma :)
Lenson, my wybraliśmy lodówkę beko, z semi no Frost..
Nigdy nie miałam żadnego sprzętu z Miele a tu polecacie. Musze pokukac:)
Aleksandra, dziękuję za pamięć.. Katar nadal jest. W nocy ustawiłem nawilżacz i rano jak się obudzilsm to jedna mgla w pokoju:) okazało się, że starsza córka ustawiła wilgotność na 90:) Podzialalo jak inhalacje bo Marcie ściągalam katar co pół h, niesamowite ilości... Może się niedługo skończy.
Aleksandra, idź na spotkanie, zobaczysz nie będziesz zalowala:) współczuję Ci tego bólu. Ja na chama malowana rękawica, po antybiotyku puści..

Odnośnik do komentarza

Hej.
Odzywam się, że żyje.
Dzisiaj wzięłam ostatnią dawkę antybiotyku. Do lekarza jestem zapisana na piątek. Czuję się w sumie lepiej bo przestałam krwawić. Pytanie tylko czy jak od jutra nie będę brać antybiotyku nie zacznie się od nowa...
Te leki dosłownie zwaliły mnie z nóg! Od poniedziałku mąż chodził z małą na spacery bo ja chodziłam po domu jak zombie.
Mam nadzieję, że już będzie dobrze...

A co do Julki kurczę no, nie mogę się na Nią na patrzeć! Codziennie jest inna! Jej uśmiech mnie rozwala totalnie! :D Co raz więcej i wyraźniej gaworzy, nawet dzisiaj nad ranem udało się jej zaśmiać na głos. :D Czasami siedzę i patrzę na Nią i się śmieję ma 1,5 miesiąca a tak potrafi humor poprawić...
Cały tydzień jakby czuła, że mama się źle czuje i praktycznie nie zdarzyło się jej płakać... :)
No i moja gwiazda zaczyna już nosić rozmiar 62 bo nie tyle co w szerz co wzdłuż mi urosła. :)

I przepraszam, ale nie dam rady Was nadgonić...

Wrzucam Wam moją 1,5 miesięczną gwiazdę :D

Uciekam bo właśnie powstała kuuupka :D

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25317.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Mloda fasolka
Oby wszystko było wkoncu dobrze :) buźki dla was A Julka rośnie w oczach :)

Larisse
Z Miele my tez mamy pralkę i tak jak Marta pisała jest nie do zabicia.
Mi ostatnio z nawilżaczem się zapomniało i miałam juz 60% i byla mega mgła to co to było przy 90 ;)

Marta 89
Kumpela była i powiedziała ze to komedia a nie erotyk i do dupy

Aleksandra
Ja tez jestem za tym żebyś poszła przyda ci się :) jak bym miała możliwość to na bank bym poszła jeansy na pupkę bluzkę i ciau wkoncu jesteś 3 msc po porodzie nie musisz iść w mega sexi ubraniach :)

Marta a
Mam jeszcze 2 pary długich i krótkich spodenek ciążowym chce to tez wystawić mam nadzieje ze z 100€ się uzbiera ale jak ostatnio oglądam ubranka to jak są ładne idą za 80€ cały zestaw plus duperelki wiec jestem dobrej myśli :) pierw niech wyrośnie mój łobuz do końca z 62

My dzisiaj tez po zakupach kupuje juz na 68 i myśle ze za miesiąc wejdzie i będzie ok :)

Odnośnik do komentarza

larissa85 mam nadzieje że już nie męczy was katar zjadłam dziś trochę serka i dwa pierogi ruskie dam znać co ta no mały ;) Ja urządzałam ostatnio kuchnię i tak lodówkę mamy miele polecam bardzo, zlew i baterie franke też fajne bo łatwo utrzymać w czystości ;) zmywarkę bosch i też ok.

Mae z buzią walczymy praktycznie od 2 tygodnia życia Kuby ale widzę światełko w tunelu bo buzia robi się ładna chyba ta maść zaczyna działać ;) Na pewno uda Ci się schudnąć do Chrzcin masz dużą motywację ;)

Marta89 Dominika to prawdziwa ślicznotka a te oczy sama słodycz ;)

MartaA ja pożyczam ubranka koleżance która rodzi w maju, też synka a potem mi je odda i schowam dla kolejnej pociechy w rodzinie ;)

Lenson niezły termin nie ma co, teraz tylko uzbroić sie w morze cierpliwości.

aabalik super że Wojtek zdrowo rośnie, szkoda że ma skazę u mojego Kuby też lekarz to podejrzewał ale na szczęście chyba jego problemy skórne to nie skaza. Ale mały śmieszek ;)

Aleksandra na pewno kupię ten krem właśnie profilaktycznie bo już widzę że ten od dermatologa działa;) O biedaku oby antybiotyk wreszcie zaczął działać bo to zaczyna już niepokoić, a z tym że nie masz w co się ubrać to powiem tylko tyle że ja o ty m ciągle myślę nawet mi się ostatnio przyśniło że chce gdzieś wyjść a nie mam nawet jednej ładniejszej bluzki obudziłam się i myślę "o to tylko sen" a potem dociera do mnie straszna prawda to nie sen to rzeczywistość!!!!!!! ;( ale jeszcze 2 kg i 1,5 miesiąca i ZAKUPY ;):)

Młoda Fasolka Julka jest piękna a te włosy, za chwile będziesz kitki czesać ;)

Próbuje dodać zdjęcie Kubusiątka ale wyskakuje mi jakiś błąd nie wiem o co chodzi ;(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Fasolka Julka sliczniutka gwiazda! Dobrze ze juz u ciebie lepiej,wydaje mi sie ze niepowinns dalej krwawic po odrzuceniu antybiotyköw.

Dzis bylo u nas 12 stopni i sloneczko pieknie swiecilo,bylismy pöl dnia na spacerze,zakupach i w gosciach.Bylam na budowie i sasiadka z boku zaprosila mnie na kawe ona ma 7 miesiecznego synka czyli przyszly kumpel i sasiad Semiego. I bylismy obie w szoku jak zaczeli sie soba interesowac,usmiechac i nawet podali sobie raczki! Niesamowite ze bobaski sie widza i czuja! Dobrze ze moglam u niej Semiego nakarmic tak to bym musiala leciec do domu a tak to lazilismy dzis wszedzie.
Przyszla dzis hustawka! Maz ja zlozyl,maly sie przygladal,wlozylismy go a maly z wrazenia zaniemöwil,patrzyl sie w karuzele hustajac sie i do tego muzyczka! Jak ksiaze siedzial sobie az zasnal i teraz spi a my z mezem chyba jeszcze bardziej zajarani! Piekna jest i jak by byla prosto ze sklepu nic nie
uzywana.przynajmniej nie widac a byla niby 2 razy uzywana.Jestem ciekawa na jak dlugo bedzie sie mu podobac.Malemu wyciagnelam juz zabawki bo juz chwyta i wklada do buzi,kupilam tez gryzaczki musze wypröbowac.

Co z wami taka cisza jest?

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki mała mi dzis duzo wyjatkowo spała w dzien wiec duzo udało mi sie zrobic poproac poporasowac umyc 2 okna itd :) narazie po kapieli spi zobaczymyjak długo bo juz cos sie wierci :)

Megii MartaA ja nie pomyslałam o karmieniu ehe ze w tej sukience bedzie ciezko i kupiłam kombinezon do tego ładny zakiecik i bedzie git :) a sukienke wykorzystam we wrzesniu na wesele idziemy do pracownicy :)

monthly_2015_02/grudniowe-2014-maluszki_25326.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Ale laski jesteście :D

I znowu zaczęłam krwawić. Co dziwne, bo jeszcze dzisiaj brałam tabletki... Ale teraz to bardziej taki czerwony śluz. Już mi cycki opadają! :/

Aleksandra- Mam nadzieję, że poszłaś na to spotkanie! :) A pierś okładaj kapustą ile się da! :)

Larissa- Ja mam pralkę i lodówkę z Samsunga, bardzo sobie chwalę. :)

Lenson- Cholera! Tyle czekać?! Powaliło ich?! :/ Ale będziesz się starała gdzieś szybciej dostać?

A co do naszego 'rytmu dnia' w dzień Julka je już od tygodnia równiutko co 3h. A w nocy zdarza jej się przespać porę jedzenia, najdłużej spała 11h od ostatniej butelki aż w szoku byłam! Ale to miała nockę po kolkach więc aż żal było mi ją budzić... Więc tak wygląda karmienie, między karmieniami śpi, lub leży i obserwuje. :) Spacer, co raz częściej już jakieś wyjazdy.
No i o 19 uwielbiana kąpiel! :D I tak to nam póki co leci...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Fasolka moze to juz teraz okres,ja mialam taka jasno czerwona krew .

Vanesa fajny i jak to kobitki zakupy,zakupy i jeszcze raz zakupy!
Ja mam osobny poköj na ciuchy i buty i nawet tam igly nie wlozysz a teraz w nowym domu bede miala wiekszy poköj na ubrania i buty 30 m2 dlatego musze schudnac bo nie wyrzuce calego pokoju ciuchöw takze ja nie mam wyjscia musze schudnac!

Odnośnik do komentarza

Muszę się dziewczyny pochwalić, mój Wojtuś wczoraj jak poszedł spać po 20,00 o 24.30 dostał butlę na śpiocha i spał do 5.30 jestem w szoku to druga noc z rzędu ciekawe jak będzie dzisiaj

pojechałam na zakupy o 18.30 i w drodze powrotnej miałam odebrać córkę od znajomej, a że i bez kawki się nieobeszło i zasiedziałam się trochę
przyjeżdzam do domu była 22.30 patrzę a mój Wojtuś jakoś dziwnie ubrany, więc pytam męża co się stało, że jest przebrany a on mi na to, jak to co musiałem go w coś ubrać po kąpieli :)
tak więc mąż udowodnił, że jak chce to potrafi :-) no i jestem z niego dumna

Ja go od początku przyzwyczaiłam, że kąpiemy razem on nalewa wodę i kąpie a ja wycieram i ubieram no i później karmię

Marta A - wrzuć fotkę z huśtawką

Ja ubranka na razie będę zbierać, co prawda już nie zamierzam mieć więcej dzieci bo mi 3 wystrczy, ale moja szwagierka zawsze mi coś przywiezie jak coś fajnego znajdzie w lumpeksie a ona nie ma jeszcze dzieci więc dam jej w prezencie. Po poprzednich dzieciach ja swoje ubranka oddałam dla dzieci mojego rodzeństwa i z żalem patrzyłam na pofarbowane i zniszczone ubranka. Później to sprzedawałam na alegro zestawami z rozmiarami.
Moja znajoma pożyczała ubranka na zasadzie oddania pożyczonych + te ubranka co dostała w ramach rekompensaty. Też jakieś korzyści dla obu stron.

Dzisiaj kupiłam ten krem co polecacie na buźkę dla Wojtusia, mam nadzieję, że znowy będzie gładziutka.

Czy któraś ma problem z ropiejącym i łzawiącym oczkiem u maluszka?

Odnośnik do komentarza

Maartaa ja tak samo :) fasolcia bedzie dobrze trzymaj sie kobito :) dziewczynki wasze dzieciaczki sa przeslodkie:) fasolka julka jest the best a jej wlosy boskie ;) abalik witaj spowrotem duzo dziewczyn juz sie nie udziela wiec fajnie jak kto wraca ;) moja myszka jak zwykle co 2 godzcsie budzi na cyc 5 min possie i pa ma ktoras pomysl jak to zmienic ?

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Abalik ja mam ten problem od damego poczatku bylam u lelarki przepidala genyamecyne w kroprlkach alr jeszcze jej nie podalam polozna poeiedziala niby zee tak mozr byc do pol roczku jak nie ma stanu zapalnego nie jesy zaczerwienione oko to noby ok s lekarz znowu powiedzial ze do miesoaca jak nie befzie efektu to da skieroeanie do okulisty no moze byc kanalik zapchany no wiec dama nie wiem czy podac ta gentamencyne ?!

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...