Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

U nas wyszło słoneczko. Super, bo mały już drugą godzinę w wózku pod drzewem śpi. Czekam na teściów, udało się z pogodą że posiedzimy na tarasie bo w środku mało miejsca. Mąż ma we wtorek urodziny więc przyszykowałyśmy z mamą tort. Ale oprócz świeczek dla niego, wbiłyśmy też dla Janka świeczkę "0" :)

Krocze mi się dalej babra. Myślałam że się ziarnina robi, a tu ropa. Wszędzie wokół szwów. Wyszło na to że mam nietolerancję na te szwy rozpuszczalne. Nic się nie zaczęły nawet rozpuszczać a rana się papra. Wyciągnęliśmy, łatwo nie było, może teraz się zagoi.
Matko, jakie to szczęście że ja nie miałam tej cesarki, ładnie by było jakby mi się wszystko rozlazło w środku.

Just.jot dzięki za rady. Na pewno się przydadzą.

Trzymam kciuki za wszystko podwójne mamusie! Ja na dziś mam termin :)

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie skończyłam sprzątanie, użyłam okna , lodówkę. Na zakupach nie byłam bo jakoś tak czułam ze to juz nie dla mnie na dziś, róż pakowana je tylko jak mąż przywiózł i pomogłam przy obiedzie. Miałam jeszcze troszkę poprasować, ale sobie odpuścił am bo jakieś skurczyki mnie od rana łapią i coraz bardziej dają znać o sobie. Położyłam się i zobaczymy. Czyżby to już? Jakoś nie chce mi się wierzyć. A tak bardzo bym nie chciała na porodówce jechać w nocy ( w sumie nie wiem dlaczego).

Odnośnik do komentarza

sowianka ja to bardziej jak kaczka sie poruszam:), a dzisiaj to mnie wszystko ciągnie, brzuch jak skała twardy, mały wychodź już....:)
Poszłam pozbierać borówki do ogrodu na ciasto, przykucnęłam przy krzaczkach i nie mogłam się podnieść, ja taka zawsze wysportowana, normalnie szok:)
nieesia nie martw się ja też pewnie przenoszę, termin mam tak jak Ty na 08.09., zresztą już mi to wywróżyli ostatnio w szpitalu, a co do grupy krwi to jest konieczna w ciąży i moja gin. zawsze kazała mi nosić dokument z gr. krwi przy sobie bo jakby w razie wypadku( a ja jeżdżę cały czas autem) albo czegoś to szybciej o transfuzje i nie muszą czekać na wyniki, a w szpitalu zawsze wołają przy przyjęciu, więc rób szybciutko, tylko dziwne, że Twój lekarz nie dał Ci skierowania na początku ciąży na gr. krwi, moją się od razu pytała czy mam.
Dziewczyny Was też tak łapią skurcze w łydkach jeszcze, mnie jak złapał w nocy to, aż mąż się wystraszył i mi łydkę 15 min. masował, żeby przeszło, w ogóle ostatnio taki przejęty jest rolą tatusia i tylko czeka, jak to mówi nie może się skupić na żadnej pracy,hehe.

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Jeju wreszcie Was narobiłam :-) My od środy jesteśmy w domku i to prawda nie ma już tyle czasu na forum. Gratuluję wszystkim nowym mamusiom, a w szczególności mycha Tobie, bo miałam jakieś wewnętrzne przeczucie, że rozpakujesz się blisko po mnie :-) Jak pisałaś, że chociaż księżyc podziałał na mnie to się śmiałam w szpitalu i jak widać na Ciebie też miał wpływ nasz satelita ;-) Cieszę się niezmiernie, że urodziłam wcześniej, bo moja córcia ma 8 września 5 urodziny i nie wyobrażam sobie nie być z Nią w tym dniu, a tak będziemy już w czwórkę :-)
Banana
Piękny brzuch mam taki sam jestem 6 dni po porodzie i gwarantuję Ci, że do miesiąca będzie jeszcze bardziej płaski, bo się wszystko pięknie obkurczy.
Jeśli chodzi o podkłady to ja przy porodzie zużyłam ich dużo i tych podpasek bella mama też, bo mimo że dużo się ze mnie nie lało to po każdym skorzystaniu z toalety idzie się przecież myć no i podpaskę wymienia się na nową. Także radzę sobie wziąć więcej. Ręcznik papierowy do osuszania krocza, bo to najbardziej higieniczne. W szpitalu polecili mi do mycia krocza mydło naturalne z nanosrebrem w płynie.
Ktoś pytał o pępek u mnie jak położna przemywała kikut to aż tam w środku i też była krew i powiedziała, że to normalne i do poniedziałku go już nie będzie. Bałam się to robić, bo myślałam, że go to boli a tu nic zero krzyku i efekt widać kręci się cały do okoła i chyba faktycznie odpadnie.
Trzymam kciuki za mamusie, które czekają na swoje dzieciaczki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv099vvj7ylq8gte.png

Odnośnik do komentarza

Chuda nie denerwuj sie ( chociaz sie nie dziwie) kolezanka Gosc chyba troche przesadzila z tym wpisem :/ nie jedna z nas ma co chwile jakies watpliwosci i wydaje mi sie ze mniej wiecej po to jest tez to forum!!
Odnosnie Twojego bolu to sprobuj z nospa jak nie przejdzie to bym chyba pojechala na ip bo skurcze jak na kupke to juz te wlasciwe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...