Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Joanna89a trzymaj sie .musisz dac rade dla bobaska w twoim brzuszku . Wszystko sie ułoży. Ja wrocilam niedawno z pracy . Badan na cukrzycę jeszcze nie miala jedynie wyszi mi ze mam nadczynnosc tarczycy wiec w przyszlym tyg mam wizyte u specjalisty. I w przyszly czwartek mam tez wizyte u gin. Jestem podekscytowana co tak sie w we mnie zmienilo i co u bobaska. Ps. Spróbuję dodac moj suwaczek ale jeszcze nie wiem jak to sie robi...http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgrmdr8vus.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, właśnie przyjechałam od lekarza. Według ostatniej miesisczki będę rodzic 20 wrzesnia ale może być tez później bo teraz powinnam być w 9 tyg a z usg wynika ze jest 8tydz i 1dz. Cóż dłuższe cykle miałam po 35 - 36 dni. Ale sie cieszę ze w końcu dzidzie zobaczyłam i bijace tętno maluszka. Jestem szczęśliwa bo ostatnio ocenil na za wczesna ciaze i nic nie bylo widac a byl juz 5 tydz. Powiem tez ze zastanowię sie nad nowym lekarzem jeszcze bo wydaje mi sie za malo zainteresowany i pomocny. Żeby cokolwiek sie dowiedziec musiałam pytać a jeszcze nieprzyjemnie odpowiadal. Cóż...

Odnośnik do komentarza

Gosia.83 no to tak jak ja. Dziś piłam tą glukozę, i tylko dzięki cytrynie utrzymałam... Co prawda nie pozwolili, ale ze 3 razy 'liznęłam' i Tobie też polecam, bo inaczej ciężko. I jakaś dobra książka:) Wyniki nie są jakieś fatalne, ale jednak podwyższone. Jutro się dowiem szczegółów nt. diety.

Odnośnik do komentarza

Okres ochronny niestety trwa do marca :( Od kary możecie sie odwołać , wystarczy uzasadnić dlaczego nie odebraliście zawiadomienia o rozprawie i udokumentować dlaczego sie nie wstawiliście Sąd może odstąpić od grzywny.Problem tylko w tym że na odwołanie macie 7 dni ...

Odnośnik do komentarza

Do AgusiaB ja termin z miesiaczki mam na 9 wrzesnia. A na ostatnim usg wyszlo mi okolo 6 dni szybciej. W moich dwoch poprzednich porodach terminy z usg mi sie sprawdzily nigdy OM . Pierwsze i drugie dziecko urodzilam 6 dni przed terminem z Om i nawet o tej samej godzinie w nocy wszystko sie zaczynalo czyli o 3. Wiec ja wierze w moj termin usg bo po raz trzeci wychodzi ok 6 dni przed. W anglii to ogolnie uznaja termin porodu z usg prenatalnego czyli pomiedzy 11 a 14 tygodniem a nie z Om. Ale kazdy uwaza jak chce. Zreszta dziecko urodzone dwa tygodnie przed i po terminie z OM jest uwazane za urodzone w terminie. Sorki troche pokrecilam a rozbieznosci sie biora stad ze kazda kobieta ma w innym czasie owulacje.

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Widzę , że też spac nie mozesz.. :)mi chodzi o oficjalne odliczanie terminów i trymestrów i to się nie zmienia ,że zawsze sie podaje OM a nie termin z ostatniego usg ,przynajmniej tak jest w Polsce.Terminy na usg , które w Polsce w ramach NFZ są tylko 3 -4 są tylko dla nas, ich nawet nie wpisuje się w kartę ciąży.Widzisz ,ja mam termin na 11 ego września i choć wedlug mnie przy cyklach 23 dniowych które mialam ostatnio moja ciąża jest starsza o 5 dni, to lekarz liczy mi 28 dni i ja liczę tak samo Np.w suwaczku .Chodzi mi o to że nasze trymestry sa sztywne czyli nawet jak nam w usg wyjdzie że rodzimy wcześniej to i tak my jesteśmy w trymestrze wyznaczonym przez OM Mam nadzieję , ze wyjaśniłam o co mi chodzi .Pozdrawiam serdecznie i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość pytanko1

Dziewczyny, dzis znalazlam żywą krew na papierze, pewnie od tych zaparć które mam .Czy któraś z was ma juz z tym problem w 3 miesiącu ? Wizyte mam za jakiś czas a obawiam sie ze moze to byc początek hemoroidów.Nigdy nie mialam z tym problemow.I nie wiem czy w ciąży mogę to leczyć. Mój organizm zupelnie zatrzymał trawieni.Poradźcie co robić.....

Odnośnik do komentarza

Witaj pytanko1 nie doradzę Ci w sprawie tej krwi, ale jeśli chodzi o zatwardzenia to spróbuj jeść dużo owoców, w szczególności jabłek, winogron, kiwi i suszone śliwki. To naprawdę pomaga. Ja miałam problemy z zatwardzeniami, ale jem bardzo dużo owoców bo one najmniej wpływają na moje nudności. I powiem Ci że w tej chwili nie dość że nie mam nudności to wręcz te sprawy idą mi pomału w drugą stronę po takim owocowym dniu.

Dziewczyny szybko macie te badania z glukozą, myślałam że to się później robi.
Ja jutro mam wizytę u mojej ginekolog, z jednej strony skaczę z radości ale z drugiej boję się tego, bo ten ból brzucha mnie wciąż niepokoi. Potrafi mnie to nawet w nocy obudzić ;( Ale próbuję sobie tłumaczyć że może gorzej znoszę rozciąganie się macicy, że wszystko będzie dobrze i już jutro zobaczę swojego kochanego człowieczka na ekranie :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Moje drogie, nie ma co się bać cukrzycy ciążowej bo nie taki diabel straszny.Ja w pierwszej ciąży mialam stwierdzoną w 6 miesiącu po obciążeniu glukozą.Przyznaje, że zawsze bylam szczupła,nie mialam problemow ze zdrowiem tym większe moje zaskoczenie ...ale również przyznaje ze jadłam okropnie.Mnostwo slodyczyv,frytek,mnostwo niezdrowych rzeczy.Dostałam gotowa dietę ,glukometr i ...waga w dół.Pod koniec ciąży wyglądałam lepiej niż w 6 miesiącu.A przede wszystkim zdrowo zaczęłam odżywiać maluszka.Cukrzyca nigdy nie wróciła..a ja dzięki temu zyskałam zdrowie !

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

Joanna89a ,pewnie że zostań z nami.Lepiej przodować we wrześniówkach niż byc ostatnią w sierpniowkach .W końcu otwierasz nasz wrześniowy korowód:) Jeżeli chodzi o odliczanie to obowiązuje wszystkich termin OM .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mi na szczęście mdłości powoli przechodzą, odczuwam je tylko wtedy jak jestem głodna...czyli jak to mój mąż stwierdził i tak mam je wciąż hehe, ale jak pojem to na jakiś czas jest ok ;) Za to wrażliwość na zapachy wciąż ta sama i jak mi coś nie spasuje to też kończy się nudnościami.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

joanna89a współczuje Ci. Z tego co się orientuję to prawo chroni kobiety w ciąży, odwołaj się do sądu i koniecznie zaznacz że spodziewasz się dziecka. Sąd wydając wyrok zapewne nie wiedział tego faktu bardzo istotnego. Możesz wnieść o lokal zastępczy lub chociaż o odwleczenie terminu eksmisji.
joasiaG u mnie też słoneczko ale mroźno na dworze. Juto będziemy mogły porównywać nasze maleństwa :)) Ja idę na 9-10 a ty?

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

W takim razie jutro w trójkę zobaczymy nasze maleństwa :) :)
Super, będziemy mogły porównać dni ciąży i rozmiary dzieciaczków :) Ja idę na 10.20 ale mam jeszcze trochę załatwień później, wiec relacje pewnie zdam pod wieczór. Powodzenia Wam życzę i samych przyjemnych niesamowitych wrażeń

Joanna89a sytuacja rzeczywiście bardzo nieciekawa. Ja się nie znam niestety na prawie, ale też wydaje mi się nie do przyjęcia żeby kobieta w ciąży mogła zostać poddana eksmisji. Życzę Ci powodzenia

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Niestety z tego co piszesz Joanna pewnie mieszkanie po śmierci babci wróciło do spółdzielni.Jeżeli babia nie miala wykupionej wlasnosci do lokalu to chyba nic sie nie da zrobić bo taki lokal nie jest dziedziczny.Jedyna szansa w mieszkaniu socjalnym lub wynajmie tzw okazji.Próbowałaś się ubiegac o lokum socjalne ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...