Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Odważyłam się wkleić suwaczek bo wreszcie mam założoną kartę ciąży...Szukałam specjalnie takiego z brzuszkiem żebym sama uwierzyła że taki będzie i nie przestanie rosnąć :)Chociaz wam powiem moje drogie ze odejmuje mi jeden dzien .Bo dzis mam skończone 10 tygodni i 1 dzien a dla mnie kazdy dzien jest BARDZO WAŻNY bo przybliża mnie do mojego Ewerestu :)Po raz trzeci w tym tygodniu gotuje zupę pomidorową a poza tym złapaliśmy się z mężem za remonty i po niedzieli przyjeżdżają meble dla mojej 5 latki .Cały front robót...aż chce sie żyć.Piekny weekend dziewczyny...ja po obiadku idę z królewną na spacerek...miłej soboty mamusie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza
Gość niepogoda

Hej :) Też mogę dołączyć do grona wrześniówek. Termin mam na 9 września. Aktualnie mamy 11 tygodni i 2 dni. Za około 1,5 tygodnia idziemy na usg między 11-13 tygodniem. Już nie mogę się doczekać. Na szczęście nie miałam żadnych dolegliwości, poza oczywiście bolącymi piersiami.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z was czuje sie dobrze a rano a wieczorem i przed snem czuje sie nie dobrze tzn. mdli mnie, ale nie wymiotuje. No i tez z ciekawości, czy to moze jakos znaczyć o plci dziecka jakie sie urodzi? Z narzeczonym chcielibyśmy synka ale jak będzie coreczka to tez bedzie radosc

Odnośnik do komentarza
Gość Emimilka

Madziula to moze warto zapisac sie do lekarza prywatnie
moze nic sie nie dzieje ale ,tak dla spokoju :)

ps ja bym nie wytrzymala

Danusia , tu co druga ma takie problemy (mdlosci)
to normalne i z czasem mija mowia ze ok 12tygodnia

ale nie ma to nic wspolnego z plcia maluszka :))

Odnośnik do komentarza
Gość Emimilka

Madziula , nie ma sie co nakrecac
jak widac dziewczyny tutaj tez maja takie sytuacje i okazuje sie niczym powaznym albo zalecenia do leniuchowania :)
moze to zarodek sie "lokuje" ?!
Mozliwosci jest wiele, wiec takie rzeczy JA mysle ze lepiej sprawdzac
daj znac jak bedziesz po wizycie :)

Odnośnik do komentarza

Ja juz o tym czytalam 5 lat temu. Miałam 3 miesiące mdłości,niewyobrażalnych od rana do wieczora i ktoś mi podsunął podobny artykul.Moja córcia jest inteligentna ale nie odstaje średnia od innych dzieci.Tak w normie i geniuszem na pewno nie jest...może w szkole wyjdzie z niej Ajnsztajn :) A powiem wam ze synek mojej siostry z którym nie miała mdłości nawet jednego dnia jest genialny.Fantastycznie sie uczy,olimpiady,zainteresowania i pasje...bardzo, bardzo zdolny.Chyba jednak nie zawsze się sprawdza .

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

Odnośnik do komentarza

O ja !!! Dziewczyny jak na 3 miesiąc to są ogromne...Ja przy drugim dziecku nie mam takiego a wierzcie mi ,mój maleńki też nie jest.Pomyslalam sobie o czymś ? Ostatnio jak byłam na wizycie w przychodni przyszpitalnej była dziewczyna.Pamiętam ,że mówiła ,o 6 miesiącu a brzuch wyglądał na przechodzony 9 ty - ogromny.

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczynki :-) mój brzusio jest taki duży tylko wieczorem jak w dzien troszkę pochodzę albo cos porobie. Wywala mnie tak po południu a wieczorem mam takie uczucie ciągnięcia jakby mnie rozrywalo od środka czasami! Ale byłam ostatnio na wizycie wieczorem rownież z takim brzusiem :D i mój lekarz mowil ze każda z nas rosnie w swoim tempie :-) zeby sie tym kompletnie nie przejmować a pózniej będziemy to kontrolować jakby był za duży czy za mały a wiec wierze mu. Mój jest szpiczasty i w sumie od samego początku mam w podświadomości ze nosze w sobie synusia :-) zobaczymy choć ostatnio i na córcię mam myśli bo cera troszkę gorsza.. Juz nie mogę sie doczekac aż poznamy płeć maluszka! Całuje we wszystkie brzuszki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...