Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Emily ladny wozeczek :) ja tez wczoraj zamówiłam, bedzie na piatek :)Baby Heaven Exclusive mega mi sie podoba w tym kolorze nr 1, ale zamowilam kolor 6, bo jednak gondola będzie wykorzystywana na jesien i zimę.. podoba Wam się? :)
joanna widzę, że mamy bardzo podoby gust, bo moja córcia będzie miała identyczne lozeczko, z tym, że na tej jasnej części będzie namalowany miś :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

anno
Chani, a dziecko to swoją drogą;)

Czy któraś z Was miała pasma śluzu i nieliczne bakterie w moczu? Wizyta w czwartek, zastanawiam się czy to coś 'poważnego'.

Ja tak miałam i powtarzałam mocz, potem posiew na szczęście okazalo sie że nic nie wyhodowali, ale trzeba było wykluczyć możliwą infekcje :-) a dla 100 % wyniku pobierali mi mocz przez cewnik bo miałam pierwsza próbkę zanieczyszczoną pomimo odpowiedniego przygotowania

Odnośnik do komentarza

emimilka bardzo dobrze Ci zrobi takie odstresowanie na plaży, odpoczywaj i nie przejmuj sie niepotrzebnie.
JustiSia Mycha dzieki za podpowiedzi w sprawie niani, w zyciu bym nie pomyslala ze dlugosc kabelka ma znaczenie ;)
JustiSia ja tez źle reaguje na zmiany pogody a jak jest na dodatek tak parno jak ostatnio budze sie w nocy conajmniej 4 razy, tak bylo przez ostatnie 3 dni i juz mnie to wykancza, bo musze odespac w ciagu dnia potem nie chce mi sie spac kiedy powinnam i tak kolko sie zamyka. Oszalec mozna przez ten upal. Nogi puchną i jeszcze wczoraj wieczorem wszystko mnie swedzialo, cale cialo, nogi, plecy, rece, brzuch i nie wiem od czego?! no po po prostu myslalam ze zwariuje dzis w nocy.
siwa śliczne rzeczy kupilas i tez widze ze masz wiekszosc w różowym kolorze, ja juz te nastepne ubranka bede powoli kupowac tez w innych kolorach, ale najpierw zobacze w czym mojej slicznej krolewnie bedzie do twarzy :)
Jejku, jak ja juz sie nie moge jej doczekać <3<br />
Dziewczynom ktore mialy ostatnio wizyty gratuluję dobrych wiesci i trzymam kciuki za nastepne:) moje usg 16 lipca.

Odnośnik do komentarza

hej kobietki:)
dawno się nie odzywałam ale tak mi dokuczają te upały że to jest obłęd poprostu nie mam czym oddychać a mały chyba lubi ten upał bo jest taki żywy od 3 dni jak nigdy :)....

ja w czwartek ide do lekarza mam nadzieje że leki coś pomogły na moją szyjkę....

Niedługo ide na wesele i kompletnie nie moge nic dla siebie znaleźć żeby coś założyć :/

u was widzę dziewczynki wszystko w miarę się układa więc bardzo się cieszę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fe6hhtt78739x.png
http://www.suwaczki.com/tickers/gannhqvkueltg97u.png

Odnośnik do komentarza

monikalina
Dziewczyny Wy też macie już częściej wizyty? Ja będę miała już co 2 tygodnie.

ja na razie nie wiem jak to będzie wyglądać z tymi wizytami, bo następną wizyte mam dopiero za 2 tygodnie, czyli 4 tygodnie od ostatniej wizyty :) a 21 się okaże co i jak :) najważniejsze, żeby sie okazalo, ze mogę jechać na wakacje.. bo jak nie to się zalamię :(

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

emily fajny wózek tez by mnie kusilo zeby sobie nim pojezdzic :D
anno nie przejmuj sie to pewnie tak jak dziewczyny pisza zanieczyszczenia z pochwy. Ja bym dla pewnosci wziela urosept 2x1 dziennie ale tylko gdybym odczuwala pieczenie przy oddawaniu moczy i oczywiście szybciutko ponowne badanie.
joanna89a piekne lozeczko i fajne te serduszka na baldachimie.
U nas jeszcze z wydatków zostal wozek, niania elektroniczna i ewentualnie jakis dobry laktator, ale to zobaczymy jak bedzie z karmieniem, takze tez nam troche tego zostalo na sam koniec.
wiruśka dobrze ze sie odezwalas, trzymam kciuki za czwartkowa wizyte. Jesli chodzi o wesele to teraz jest tyle fajnych sukienek ze na pewno cos super znajdziesz :) latwiej sie ubrac na taka okazje latem niz zima.

Odnośnik do komentarza

monikalina
ja ide 31 lipca :) też właśnie szukam raczej czegoś długiego bo mi strasznie nogi puchną także lepiej się będę czuła...

Nieesia
Dziękuję mam nadzieje że będzie lepiej....
tak to prawda latem lepiej coś znaleźć ale się ostatnio strasznie wybredna zrobiłam jak nigdy i jak mi się coś spodoba to 300 zł a ja za te 300 zł wole coś dziecku kupić :) i brzuch z dnia na dzień mi się wydaje coraz większy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fe6hhtt78739x.png
http://www.suwaczki.com/tickers/gannhqvkueltg97u.png

Odnośnik do komentarza

Popieram, mam wrażenie że moje nogi z dnia na dzień wyglądają ze gorzej. Brałabym tylko długą.

Dziewczyny kupowałyście pościel już, co wchodzi w jej skład. Poduszki nie ma, piszecie też żeby kołderki nie używać tylko śpiworek. Jakoś się pogubiłam. A w czwartek odbieram od koleżanki łóżeczko i zaczęłam myśleć co do niego.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

JustiSia, snilas mi sie dzisiaj. Ale mialas na imie Gosia chyba;-) Ja jyz przezywam, ze sie pogoda pogorszy. W upaly odzylam. Jak tylko niebo robi sie ponure zasypiam i pęka mi glowa.

Co do spiworkow to rzecz gustu. Ja dostalam dla Zuzi przesliczny. Uzylam go dwa razy. Nie pasowalo mi to wcale. Od poczatku tylko kolderka i nic sie nue dzialo. Nawet nie wiem gdzie ten spiworek. Chyba wrzucilam do kontenera.

Ja dzis mualam w koncu usg. Juz na pewno dziewczynka. Druga ksiezniczka do kompletu;-))))) Leci 31 tydz. a podobno duza i dluga na 34tydz. Wazy 1722. Lekarz powiedzial ze sporo. Corka w 30 wazyla 1250 a potem urosla sporo.

Odnośnik do komentarza

Karola6 ja też w upały odżyłam,dzisiaj mnie głowa ćmi i już czuję się źle.Skoro Ci się śniłam to może poznamy się osobiście? ;-) Tzn. prawie osobiście,masz facebooka? Ja się właśnie wściekłam na moją księżniczkę i jej koleżaneczkę. Tyle razy powtarzałam,nie ruszać jagód,co się suszą na balkonie. NIE! Trzeba było się nimi też pobawić i porozsypywać! Aż mnie głowa bardziej rozbolała.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...