Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Julita wyglądasz pięknie :)

Ja promocją mówię TAK
Jak tak się wszystko zliczy to można nieźle zaoszczędzić :)
Tu pieluchy taniej tam chusteczki, podkłady, wkładki laktacyjne itp. można by tak wymieniać.
Ja kupuję właśnie z promocji i w ogóle nie odczuwam tych wydatków bo stopniowo zakupy robię. Mam już prawie wszystko kupione :) dziś laktator avent kupiłam. Bo był w przecenie 50 %

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

A ja dzis z innej beczki. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiecie, ale zaryzykuje...
Czujecie sie seksownie w ciazy? Wpisalam dzis w google haslo "seksowna w ciazy" liczac na propozycje ciekawych zabiegow i kosmetykow, bielizny ciazowej, zwlaszcza jakiejs fajnej koszulki nocnej, zamiast worow z guzikami do karmienia i co? Trafilam na forum gdzie kobieta pyta co robic zeby sie pewniej i seksowniej poczuc, to ludzie zmieszali ja z blotem. Ze chciala dziecko wiec ma nie wymyslac, bo sa takie co nie moga. Albo ze kobieta w ciazy moze podniecac jedynie psychopate albo idiote. I kilka innych rewelacji. Nie slodzac sobie, ze wszystkie jestesmy piekne i ze wazniejsze jest dziecko- pytam jak to jest z Wami? Ja mialam z 10-15 kilo nadmiaru przed ciaza, i nie czepiam sie "promiennej cery, pelnych piersi i super wlosow", bo w tej ciazy ich nie mam.Ale mam chec wygladac fajnie, ubrac ciekawa bielizne i w ogole.Jakie jest Wasze zdanue na temat atrakcyjnosci w ciazy? I nie tylko dla naszych facetow.

Odnośnik do komentarza

Karola6
A ja dzis z innej beczki. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiecie, ale zaryzykuje...
Czujecie sie seksownie w ciazy? Wpisalam dzis w google haslo "seksowna w ciazy" liczac na propozycje ciekawych zabiegow i kosmetykow, bielizny ciazowej, zwlaszcza jakiejs fajnej koszulki nocnej, zamiast worow z guzikami do karmienia i co? Trafilam na forum gdzie kobieta pyta co robic zeby sie pewniej i seksowniej poczuc, to ludzie zmieszali ja z blotem. Ze chciala dziecko wiec ma nie wymyslac, bo sa takie co nie moga. Albo ze kobieta w ciazy moze podniecac jedynie psychopate albo idiote. I kilka innych rewelacji. Nie slodzac sobie, ze wszystkie jestesmy piekne i ze wazniejsze jest dziecko- pytam jak to jest z Wami? Ja mialam z 10-15 kilo nadmiaru przed ciaza, i nie czepiam sie "promiennej cery, pelnych piersi i super wlosow", bo w tej ciazy ich nie mam.Ale mam chec wygladac fajnie, ubrac ciekawa bielizne i w ogole.Jakie jest Wasze zdanue na temat atrakcyjnosci w ciazy? I nie tylko dla naszych facetow.

O tym samy dzisiaj myślałam! Haha i doszlam do wniosku, że wiem dlaczego nie mam ochoty na seks ostatnio nawet już się tak chętnie nie dam dotknąć mojemu i widze, że on cierpi przez to bo to jest taka przylepa i źle mi z tym ale naprawde ja się czuje okropnie w swoim ciele :( mimo, że wlasciwie nie przytyłam za dużo i tego nawet nie widać a brzuszek ledwo widać.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Mojemu mężowi zawsze się podobały kobiety w ciąży, mówił że promienieją. Mi też teraz mówi że nigdy nie byłam taka seksowna jak teraz więc chyba jest psychopatą ;)

Ale ja się czuje fatalnie ze sobą od kiedy jestem w ciąży. Najpierw ni wysypało całe plecy, później przybieranie na wadze, jeszcze teraz celulit który mi się zrobił nawet na łydkach. Masakra.
Do tego tato, brat i jego dziewczyna mi mówią jaka to gruba jestem. Że wszędzie tyje a nie tylko brzuch itd.
Staram się teraz i ubrać jakoś, i na co dzień zaczęłam przynajmniej kremu bb używać ale do tego żebym się czuła seksowanie to na prawdę daleko.
Dlatego też i na seks nie mam ochoty.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

A ja się czuję bardzo sexi w ciąży.dodatkowe kilogramy poszły praktycznie w brzuch i piersi. Na wyjście z domu ubieram się tak by podkreślić nowe kształty, do tego makijaż i fryzura na które przed ciążą nie zawsze miałam czas. Podobam się męzowi a dziś nawet jego ciotki mi powiedziały, że bardzo dobrze wyglądam i w ogóle brzuszek taki zgrabny:-)

Dziewczynki wszystkie jesteśmy piękne, cieszmy się tym cudownym czasem ciąży.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Ja generalnie na co dzien czuje sie zmeczona, ociezala i jeszcze przez pogode brak mi energii. Ale mimo tego sa dni, ze chce mi sie dobrze prezentowac;) Ale wkurza mnie mentalnosc ludzi, ze w ciazy trzeba sie zamknac w domu, a jak trzeba wyjsc to w worku pokutnym. Jak kobieta w ciazy hest zadbana, to kazdy ja olewa, bo jak ma sile sie pindrzyc to ma tez sile stac w kolejce czy autobusie. Jak duzo przytyje i jeszcze puchnie, to z kaxdej strony ja obgaduja jak zbrzydla. A ja lubilam zawsze popatrzec na atrakcyjna ciezarowke.I przepuszczalam je mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze taki przyklad. Miesiac temu upatrzylam cudna koszulke nocna ciazowa. Tylko zal mi bylo 120zl;) pokazalam ja przyjaciolce-maniaczce seksownego wygladu- a ona na to" po co ci to? Zaraz bedziesz gruba, a potem urodzisz i sie juz nie przyda. Ubieraj koszulki swojego do spania to kupe kasy zaoszczedzisz". No zagotowalam sie! Moj chcial mi ja kupic na urodziny, ale bylo sporo wydatkow i dalam sobie spokoj.

Odnośnik do komentarza

My mamy być piękne dla siebie i swoich bliskich :) ja osobiście zawsze miałam gdzieś opinie innych - wiadomo zdanie męża jest ważne i jego uwagi, w sensie doradztwa, zawsze sobie cenię - a jak muszę wyjść gdzieś "do ludzi" to zawsze staram się "zrobić" i dobrze wyglądać dla siebie, bo lepiej się wtedy czuję ;)

Odnośnik do komentarza

Jak spojrze ma uda pelne cellulitu to moja atrakcyjnosc (w mojej glowie) spada. Jednak mojemu to nie przeszkadza,przynajmniej nie mowi o tym :p ale za to nadrabia na kazdym kroku ze mam zajebisty brzuszek :-) czesto go caluje i sie przytula i wtedy czuje sie najseksowniejsza kobieta na swiecie!
Kilka dni kolega mi powiedzial ze troche zbrzydlam i wiecie co mu powiedzialam?:-) ze jemu tylko tak sie wydaje, bo nam zazdrosci bo jego kobieta ani piekna ani szczupla i nieraz narzekal na swoja ze moglaby wziasc sie za siebie :-p a ja przez wsparcie mojego M.czuje sie bardzo dobrze i uwazam ze ciaza to cudowny czas dla nas!!! :-)

Odnośnik do komentarza

Ja też się czuję ładna w tej ciąży, chociaż jestem grubsza niż w poprzedniej, ale też wydaję mi się, że poszło w brzuch i biust. Dużo osób mi mówi, że promienieje, ale cóż staram się- makijaż, fryzura, ubranie, a poza tym ciąża pozytywnie wpływa na moją cerę i włosy. Mąż mówi, że jestem wielka, ale mam to gdzieś.

http://www.suwaczek.pl/cache/594b811db8.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór. Nie jest łatwo przeczytać 100 zaległych stron forum na komórce :( Dlatego bez wczytywania się zadań pytanie co mam zrobić, do jakiego lekarza się udać z żylakami na łydce i pod kolanem. Boli, fioletowy, zgrubiony, nie wygląda to obiecująco :( Mój gin miał to ostatnio w d**** :( Zresztą dopiero w sobotę znów mam wizytę. Nie wiem gdzie mam iść z tym, do lekarza rodzinnego pokazać?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0ae830omyr.png

Odnośnik do komentarza

Kasiaasia no nie żartuj hehehe ja chodziłam do Mikołajczyka na przeciw biedronki w PLEWISKACH ale mi też nie pasował bo z moim M nie mogłam wejść do gabinetu! Znalazłam doktorka z którego jestem mega zadowolona to dr. Kądziołka przyjmuje na ul. Kanclerskiej koło stadionu na Bułgarskiej. Za wizytę płacę 150 ale w tym mam ktg. Jeszcze się nie spotkałam by lekarz z takim szacunkiem traktował swoje pacjentki:)
(czyż byśmy były sąsiadkami?)

CiężarówkaWawa laktator Awent ręczny. Znalazłam ogłoszenie na Olx o likwidacji czy przeniesieniu sklepu z akcesoriami dziecięcymi. To pojechalam sklep na Łazarzu w Poznaniu.

monthly_2015_06/wrzesniowki-2015_30520.jpg

monthly_2015_06/wrzesniowki-2015_30521.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)

Mnie niedziela mineła rozpustnie pod wzgledem jedzeniowym i sexualnym :) chyba moje libido wróciło:) nie wiem na jak długo ale pokorzystałam wczoraj ile się dało. Mój był jak anioł :D

Od tych znajomych ktorzy byli u nas dostalismy mini karuzele do łóżeczka, nosidełka Tiny Love i powiem wam rewelacja bo włączałam sobie muzyczke i kladłam kolo brzucha a małej musiało się bardzo podobać bo się wierciła jak szalona :D

Co do picia alkoholu przez mojego jestem tolerancyjna, mnie to nie przeszkadza bo jest to sporadyczne i wydaje mi się że nie ma o co się fochać jeśli takie sytuacje zdarzają się rzadko, przy jakiś wiekszych okazjach i jeśli on nie zachowuje się chamsko (a jeśli by był "niegrzeczny" to trzeba mu dac poalić) . Mój własnie stara się nie przesadzać a jeśli przesadzi to zawsze jest miły i śmieszny, nigdy się nie rzuca, nie ublirza. Zareagowałabym dopiero wtedy gdyby to zagrażało naszej sytuacji rodzinnej czy ekonomicznej a tak to wiem że jest odpowiedzialny nawet przestał palić w domu.

Pikne macie brzuszki :)

Też jestem za promocjami i za zakupami np. na allegro bo jest czasem o wiele taniej.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6f3by3o.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...