Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jutro najprawdopodobniej będę miała wyłączony telefon. mąż mój zmieniał prace a w starej do dnia dzisiejszego się z nim nie rozliczyli , ważniejsze rachunki typu kredyt trzeba było zapłacić a telefony na końcu, wiec będzie blokada mam nadzieje ze uda mi się za parę dni mam nadzieje że jak najszybciej do Was wrócić.
Spokojnego tygodnia życzę i trzymajcie za mnie kciuki w piątek ok 16.30 będę miała w końcu swoje usg

Odnośnik do komentarza

rozi89 wszystkiego najlepszego :)

susupewnie masz racje tylko ja się za bardzo go czepiam ostatnio ale przemyślałam to sobie wczoraj i już nie będe tak niedobra bo to naprawde wartościowy i cudowny facet który stara sie jak umie :)

elsi ja też miałam ostatnio doła co prawda powod był ale wkoncu sie z tym uporałam niestety hormoany tak na nas działają że jesteśmy teraz wrażliwsze i dwa razy mocniej wszystko przezywamy

durka oj ile ja bym dala żeby było u mnie 30 stopni mnie zamiast byc ciplej jak to kobietą w ciazy to jest przewaznie zimno :/

niepogoda bardzo fajny wózek, ohhh jak ja lubie fiolet :) o i ma duży kosz super!

joasiaG dzieki za linka :) ide jutro po serum na cellulit i coś jeszcze napewno skubne :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/m5rlpbx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

U mnie niedziela mineła szybko i leniwie. Cały dzień leżałam, spałam, ogladałąm tv, przytulałam się do mojego, glaskałam brzusio i wszamałam milion kalorii :D miałam troche wyrzutów z tego powodu ale raz na jakiś czas jak sobie popuszcze zasad to słoniem nie będe a wszystko było zdrowe oprócz chipsow i loda ale sie mi bardzo chciało i myśle że na jakiś czas bede miec spokój z tymi zachciankami.

Bolało mnie po prawej stronie w dole pleców, ale to pewnie mała na coś naciskała albo poprostu macica rośnie. Musze w tym tyg isc zrobic badania morfo, mocz itp ale jak tu wytrzymac na czcco do 8 jak sie nie spi od 3? no jak bez kawy? Dzisiaj wstałam tak wczesnie bo było mi nie wygodnie i jeszcze kot w nogach spał.

http://fajnamama.pl/suwaczki/m5rlpbx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

roziwszystkiego najlepszego :) i dziękuje za rady w sprawie krusu, już wszystko załatwiłam :)

U nas śpiworek bardzo się sprawdził :)więc teraz też zakupimy, mąż ostatnio nawet się za nim rozglądał.

Kochane nie było mnie od piątku a tu ok.20str do nadrobienia :) miałam co czytać.

Ja dopiero co się obudziłam, ostatnie nocki kiepskie, bo synek gorączkuje i trzeba go monitorować i podawać w nocy przeciw gorączkowe. On też biedaczek jeszcze odsypia. Byliśmy nawet w sobotę z nim na IP.

Wczoraj przed spaniem poszłam do męża się przytulić i poleżeć chwilę, wtuliłam brzuszek w jego plecy, a on za chwilę : Dominika, idź spać :) Ale się uśmiałam, mówię widzisz a ja muszę jakoś spać jak mi się wierci w brzuszku:) skopała go i wróciliśmy na swoje łóżko :)hihi

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

Rozi- spoznione, najlepsze zyczenia! :D

Dziewczyny, wspaniale, ze poleciłyscie tego Misia szumisia. Nie wiedzialam, ze cos takiego jest, a wyglada na super gadzet i ma ładny design.. Swietnie, ze polski w 100%! Niebawem go zamowie :)

Banana- mi tez la millou sie nbardzo podoba.. ale!!! Moje znajome maja / miały, pozniej kupowały "podróbki" i podobno jakos jest absolutnie ta sama..
Jak lubisz ciekawe materiały, polecam jeszcze stronke www.kalamati.pl/ . Maja piekny design!

dzasti- Miałam podobny weekend :D Wspaniale tak pomisiowac sobie razem i odpoczac od wszystkiego..

Agniesz- Ja mysle, ze gondola jest potrzebna.. Zawsze osłania dzieciaczka od wiatru, deszczu, jest bezpieczna.. wycisza lepiej wszystko, amortyzuje. Te pierwsze miesiace beda zimne i deszczowe..wiec lepiej chyba jak nasze bobasy beda otulone i osłoniete :)

Ja cały weekend lezałam. Chłopcy mi towarzyszyli i byli wspaniali. Mamy nowe mieszkanko i wielka kuchnie, z piekarnikiem - ktorego nie mielismy 5 lat! :D hehe. Wiec upieklismy pizze, chaczapuri, bułeczki orkiszowe , a na koniec weekendu lasagne! :D Była rozpusta! :D
Niestety - sama wyczułam podczas kapieli, ze szyjka jest miekka i krótka, otwarta.. Mam skurcze i juz 2 razy chciałam jechac do szpitala w weekend. Zaraz smigam do mojego doktora, ale jestem przerazona.
Chyba musze przyspieszyc z wyprawka.
Co wstaje, pochodze troche, to czuje wielki nacisk na miednice, macice itp.. Dzis rano jak odwiozłam Młodego do szkoly, wskoczyłam do biedronki. Podniosłam kilka drobnych rzeczy i juz to czuje w dole brzucha. Pola kopie i fika, tatus sie smieje, ze bedzie miała kopa po nim, bo całe zycie trenował judo i boks :D hehe. Dobrze, ze z małą wszystko ok..
Trzymajcie kciuki..zeby jakos zaradzili na to i podtrzymali Małą jeszcze chociaz kilka tygodni!

Miłego, słonecznego dnia! W Gdansku chłodno i wietrznie..

Odnośnik do komentarza

Dzasti,Monikalina,just.jot wam tez dziekue za życzenia. Monikalina nie ma za co jak jest możliwość trzeba korzystać a napewno w inny sposób wykorzystana ta kwotę nie wielka ale zawsze. Agniesz ja bym była bardziej za gondola ale jak dokonała takiego wyboru to możesz dokupić tzw gondole miękka co uchroni maluszka trochę przed warunkami atmosferycznymi. Just.jot napewno dasz rade jeszcze te troche lekarz jakos.temu postara sie napeeno zaradzic. Julita 1987 trzymam kciuki i za wszystkie kobietki które maja dzisiaj wizyty

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :) rozi89, spóźniłam się, ale wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń :)))! Just.jot trzymam kciuki żeby wszystko okazało się ok.
Ja jestem po połówkowych i przeczucie mnie nie myliło - będzie FACET :). Duży kurczę, waży 365g!
Co do hemoroidów (tfu ... ;P), tak jak obiecałam pytałam ginekologa i bezpiecznie można stosować proctohemolan.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvrcfuwfly.png

Odnośnik do komentarza

Anno, wow, piękny brzuszek :)

Witajcie kochane :)
Dawno sie nie odzywałam, ale czytam na bieżąco! Remont pochłonął mnie całkowicie, wlasnie montują nam nowa kuchnie i siedze na straży :)

Co do malucha to w sobote miałam wizytę. Przed wizyta robiłam test obciążenia glukoza i cukrzycy nie mam, ale po dwóch godzinach wyszło mi 151 a norma jest do 140. Na poczatku była panika, teraz juz racjonalnie, staram sie mocno zwracać uwagę na to co jem i zero słodkości :)
Poza tym wszystko dobrze, nasz Chłopak wazy 590 g i cały pieknie sie rozwija :).
Zastanawiam sie od kilku dni mocno nad szpitalem i pod uwagę biore dwa. Szpital św Anny w Piasecznie i św Zofię w Warszawie. tylko chciałabym wykupić indywidualna opiekę położnej i obawiam sie, ze w świętej Zofii moze byc juz za pozno... Czy któraś z was ma jakieś informacje na ten temat? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a5ijkinx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...