Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Kuki82
karolaaa
Bardzo mi sie też podoba taka pozytywka do zawieszenia nad łóżeczko są w kształcie rybki i księżyca i kosztują chyba 20 zł.

karolaaa taką pozytywkę dostały ode mnie wszystkie znajome dzieci :) i bardzo przypadała im do gustu :)

Chyba naprawdę ją kupię skoro mówisz, że dzieciom przypadła do gustu :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Zazdroszcze wam kompletowania wyprawki kupowania wózków itd. Moj ma zupełnie obojętny stosunek do tego wszystkiego.. myslalam ze cos sie zmieni jak poczuje malego jak kopie ale nic.. okazało sie ze jest zupełnie nie odpowiedzialny.. zamiast kupować cos dla malego liczy ze każdy mu cos kupi i od wszystkich wszytsko dostanie.. po 2 czuje ze cos sie wypaliło.. chyba całą miłość przelalam na malego.. sama juz nie wiem co mam robić, nie liczę ze cos sie zmieni juz za długo sie ludzilam nie ludze sie nawet ze to sie zmieni jak zobaczy malego bo wtedy będzie juz za późno..

Odnośnik do komentarza

joanna89a
Ale sądzę, że jednak jakieś rozstępy na brzuchu się pojawią, bo nie wiem czy moja skóra mimo smarowania da radę na takie naciągnięcie.. Teraz dopiero mała zacznie rosnąć i nabierać ciałka to ja nie wiem z jakim brzuchem skończę..aż sobie miarę krawiecką kupię i na koniec sprawdzę obwód brzucha :D

Super brzuszek, ja mam podobny mimo, że to dopiero tydz. 21+5. Hihi mi też szybciutko rosnie☺

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

do pielęgnacji brzuszka kupiłam w zeszłym tygodniu masełko hipp. Jak dla mnie dobrze nawilża skórę, po kilk u godzinach od aplikacji, skóra nadal jest miękka i gładka w dotyku. Aktualnie z kartą Rossnę można je kupić za 31,99 zł. Dodatkowo można pokazać kod rabatowy ze strony www.hipp.pl i uzyskać dodatkowo 20%rabatu. Ostatecznie zapłaciłam nieco ponad 25 zł za opakowanie.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

weronika.95
Zazdroszcze wam kompletowania wyprawki kupowania wózków itd. Moj ma zupełnie obojętny stosunek do tego wszystkiego.. myslalam ze cos sie zmieni jak poczuje malego jak kopie ale nic.. okazało sie ze jest zupełnie nie odpowiedzialny.. zamiast kupować cos dla malego liczy ze każdy mu cos kupi i od wszystkich wszytsko dostanie.. po 2 czuje ze cos sie wypaliło.. chyba całą miłość przelalam na malego.. sama juz nie wiem co mam robić, nie liczę ze cos sie zmieni juz za długo sie ludzilam nie ludze sie nawet ze to sie zmieni jak zobaczy malego bo wtedy będzie juz za późno..

Może on jest gruboskórny i ciężko mu okazywać takie emocje i potrzebuje czasu na uporanie się z tym. Moja mama opowiadała, że mój ojciec nie dotknął brzuszka ani razu i tak to wyglądało jakby po nim to splywalo mimo że bardzo chcieli mieć dziecko ale na moim punkcie oszalał jak się tylko urodziłam i tak zostało już do dzisiaj jestem jego oczkiem w głowie i wiem, że bardzo mnie kocha mimo, że nigdy nie potrafił swoich uczuć okazywać. Może daj swojemu więcej czasu i sobie także bo jeśli czujesz że coś zaczyna się psuć to dobrze by było jakbyś na chwilę odetchnela a wtedy sama będziesz wiedziała najlepiej jak sprawy się mają. W tamte wakacje omal się nie rozstalam z moim chłopakiem bo wydawało mi się że cos juz nie gra miedzy nami ale wrzucialam na luz dalam sobie czas i samo do mnie przyszlo ze ja sobie poprostu nie wyobrażam byc z kims innym i tylko jego kocham i teraz mam wrażenie, że ta więź jest mocniejsza teraz więc cierpliwości kochana tymbardziej, że pisałaś kiedyś, że decyzję o dziecku podjeliscie wspólnie. Głowa do góry i trzymam kciuki, żeby wszystko się Tobie ułożyło :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Kuki82
do pielęgnacji brzuszka kupiłam w zeszłym tygodniu masełko hipp. Jak dla mnie dobrze nawilża skórę, po kilk u godzinach od aplikacji, skóra nadal jest miękka i gładka w dotyku. Aktualnie z kartą Rossnę można je kupić za 31,99 zł. Dodatkowo można pokazać kod rabatowy ze strony www.hipp.pl i uzyskać dodatkowo 20%rabatu. Ostatecznie zapłaciłam nieco ponad 25 zł za opakowanie.

Potwierdzam te maselko jest cudowne korzystam z niego regularnie od miesiąca i jestem jak najbardziej na tak :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

joanna89a śliczny brzusio :)

Ja też wole tak jak Asia zeby rozciagly mi się ciuszki za 5 zł niż za 40 zł ale zobaczymy w praniu jak to będzie bo przekonalam się na wlasnej skórze że nie wszystko kupowane w np. H&M miało dobra jakość i wytrzymywalo długo to zależy moim zdanie od parti towaru. Z lumpów też mam dużo i już się martwie jak wyprasuje te wszystkie małe rękawki, nogawki.

Alucha to mamy podobnie bo ja też już jestem w paseczki. Dwa razy mocno przytyłam i schudłam i mam rozstepy na udach, pod kolanami i pare pod piersiami a na brzuchu jakoś nie. Staram się być regularna w smarowaniu ale róznie bywa. Teraz jestem na etapie smarowania sie KINGSLEY HOUSE masłem kakaowym i szczerze nie wiem czy faktycznie pomaga na rozstepy bo jego cena na allegro to tylko 7 zł za 500 ml ale jest super bo nie ma tak intensywnego zapachu jak inne masła kakaowe, ma konsystencje musu i szybko się wchłania.

Gosia.M a te body to chyba na Dawandzie widziałaś ? Ja bym chciała znaleść gdzieś taką opcje z tym żeby mozna bylo zrobić własny projekt co ma być napisane na śpioszkach, dedykowalam bym coś mojemu :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/hvykgbv.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

JustiSia to tylko się cieszyć :) na synka masz zawsze jeszcze czas :)

Moi znajmoi mają taką chuste ale nie w kształcie materialu tylko takiego gotowca i mysle że kupie takie coś bo męczyć się za każdym razem z wiązaniem tylu metrów to by mi się nie chciało

weronika.95 pogadaj z nim, powiedz co czujesz, jakie masz wątpliwości i zapytaj czemu tak mało się włącza w ciąże i nawet jak brzydko mówiąc oleje rozmowe to twoje słowa zostaną mu w głowie i po jakimś czasie to przemysli i wyciągnie wnioski. A może to że jesteś w ciąży to dla niego coś abstrakcyjnego w sensie że nie do konca zdaje sobie sprawe z tego że nosisz w sobie nowego człowieka i zapewne dopiero wtedy sobie to uswiadomi jak się maleństwo urodzi i oszaleje na jego punkcie. Mnie się wydaje że facetom jest ciężko kochać coś czego nie widzą a przecież nie odczuwaja tego wszystkiego co my. Spróbuje z nim pogadać, trzymam kciuki

http://fajnamama.pl/suwaczki/hvykgbv.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

JustiSia - Gratuluje zdrowej, drugiej córci! A co do łozyska - nie martw sie! Ja mam tak samo. Nawet plamiłam, bo nachodziło na ujscie macicy i mielismy zakaz misiowania.. Ale juz jest troche lepiej. JEszcze mamy czas ;)

Weronika95 - Faceci czesto maja tak, ze nie dochodzi do nich fakt długo długo.. Ale jak zobaczy bobasa, na pewno sie zmieni. Nie martw sie na zapas. Nie kazdy przezywa te zakupy, wyprawke, czy badania. Ciaza to dla niektórych dosc abstrakcyjny stan :)

Ja wczoraj wrocilam pozno od lekarza i padłam.. Bylam zła, bo nie zbadał dokłądnie tej mojej szyjki.. Mam dzis zrobic badania moczu ( posiew) i CRP. Jak wykluczymy infekcje, to zrobie kolposkopie.. Wiec cisza. Czekamy. Biore nospe i skurczy troche mniej.. W przyszłym tygodniu ide jeszcze do drugiego lekarza, swietnego połoznika..wiec mam nadzieje, ze spojrzy fachowo na to wszystko.
Najwazniejsze jednak, ze Poli nic nie jest. Mała wazy juz 521 gr i caaały czas tanczy, kopie, skacze! Zdrowa piekna dziewucha :D
Pije kawe z nadzieja na podniesienie troche cisnienia i lece do laboratorium :) W Gdansku szaro buro i ponuro, ale chyba dzis pojde na mały spacer nad morze ;)
Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Czytam was od dawna, ale jakoś dopiero teraz postanowiłam sie ujawnić. Jestem tu chyba najmłodsza, bo mam dopiero 18 lat. Jestem w 24 tygodniu termin na 5.09. Będę miała synka. Za tydzień czeka mnie wizyta w poradni, gdyż na połówkowym wykryto u małego pielektazje na nerkach. Miała może któraś z was z czymś takim do czynienia ? Będę wdzięczna za jakies info :)

Mama Filipa 02.09

Odnośnik do komentarza

Weronika 95 zgadzam się z dziewczynami. Do faceta nie dociera tak jak do nas co się dzieje. My mamy dzidzie w brzuchu czujemy jak kopie,mamy odpowiednie hormony,które sprawiają że juz od samego początku kochamy te istotke. My jestesmy tak stworzone ze myślimy w przód na pól roku o rzeczach które on uważa ze można kupic w 5 minut tuz przed porodem. Tacy sa faceci. Nie ma się co tym przejmować. Jesteście obydwoje młodzi. Daj mu czas. A jak chcesz pogadać o ciąży to masz nas,mamę, koleżankę,nie wiem kogo :-) Kobieta kobietę zawsze zrozumie. Facet to inny typ. Nic się nie przejmuj. :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

just.jot
JustiSia - Gratuluje zdrowej, drugiej córci! A co do łozyska - nie martw sie! Ja mam tak samo. Nawet plamiłam, bo nachodziło na ujscie macicy i mielismy zakaz misiowania.. Ale juz jest troche lepiej. JEszcze mamy czas ;)

Weronika95 - Faceci czesto maja tak, ze nie dochodzi do nich fakt długo długo.. Ale jak zobaczy bobasa, na pewno sie zmieni. Nie martw sie na zapas. Nie kazdy przezywa te zakupy, wyprawke, czy badania. Ciaza to dla niektórych dosc abstrakcyjny stan :)

Ja wczoraj wrocilam pozno od lekarza i padłam.. Bylam zła, bo nie zbadał dokłądnie tej mojej szyjki.. Mam dzis zrobic badania moczu ( posiew) i CRP. Jak wykluczymy infekcje, to zrobie kolposkopie.. Wiec cisza. Czekamy. Biore nospe i skurczy troche mniej.. W przyszłym tygodniu ide jeszcze do drugiego lekarza, swietnego połoznika..wiec mam nadzieje, ze spojrzy fachowo na to wszystko.
Najwazniejsze jednak, ze Poli nic nie jest. Mała wazy juz 521 gr i caaały czas tanczy, kopie, skacze! Zdrowa piekna dziewucha :D
Pije kawe z nadzieja na podniesienie troche cisnienia i lece do laboratorium :) W Gdansku szaro buro i ponuro, ale chyba dzis pojde na mały spacer nad morze ;)
Miłego dnia!


Hej, jeśli z Gdańska to proponowałbym prof. Preiss, ja byłam u niego na pierwszych prenatalnych w 12 tyg. i polowkowych☺

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...