Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane, mimo tego że jeszcze dziś nie było mi dane poznać płci mojego szkraba(tyłem się ustawiło i tyle ) to cieszę się bardzo bo wszystko jest w jak najlepszym porządku i z dzidzią i z szyjką macicy. Te skurcze u mnie w podbrzuszu (napinanie się i twardnienie) to nic groźnego,naturalne przygotowywanie się do porodu :)
Nasz grubasek waży 240 i mierzy wraz z nóżkami 21,5 cm. Serduszko biło 149. Jakie to cudowne widzieć je już takie duże.
Co do wagi to nie przytyłam prawie wcale i mój GP mówi że bardzo dobrze i że na tycie przyjdzie czas. Ale wiem że taka moja też natura zawsze miałam problem by przybrać na wadze. Za to brzuch mam spory :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Karolaaa też tak myslalam ze jestem tu najmłodsza ale widziałam już wcześniej ze masz 19 jak wpisalas sie do tej tabelki ;) ja 20 skończyłam dokładnie 14 marca haha ;) myślę ze nasz wiek jest odpowiedni na to by zostać mamuskami więc nie czuje sie jakoś gorsza z tego powodu mimo ze ludzie na ulicy dziwnie spoglądają ale nie przejmuje sie tym bo w rodzinie wszyscy sie ciesza i to mi daje motywację ;) jedynie problem mam w tym ze w maju mam mature a w czerwcu jeszcze egzaminy zawodowe co niesie za soba duzo stresów ale mam nadzieje ze jakoś to przetrwam ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam zaledwie 24:) a wyglądam na 18 bo jestem drobna nie wysoka. Na razie o dziwo nic nie przytyłam mimo ze to 16 t brzuszek trochę większy ale jeszcze nie tak widoczny ledwo co:) mam nadzieje że jakoś bardzo nie przytyje bo będę wtedy wyglądać jak kuleczka:) ale oczywiście zdrowie syna najważniejsze! Ja później schudne:P

Odnośnik do komentarza

weronika.95 to mature będziemy przeżywać razem :-) właśnie najgorsze jest chyba to że społeczeństwo myśli że jak taka młoda to będzie złą matką ale ja wiem że jestem na tyle odpowiedzialna że sobie poradzę i będę starała się zapewnić dziecku jak najlepszy byt i to jest najważniejsze u mnie w rodzinie też się wszyscy cieszą mam ogromne wsparcie i pomoc i mam też ogromne wsparcie w chłopaku który aż szaleje z radości :-) Poprostu nie mamy co się ludźmi przejmować i ich krzywymi spojrzeniami bo pewnie niejedno mają za uszami :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Ja zamawiam tą Supermami jednak, ale to po świętach.

Byłam dziś w Happymum, matko jakie tam są śliczne rzeczy! Tylko strasznie drogie. Najchętniej to bym wyszła z połową sklepu. Ale kupiłam sobie tunikę-sukienkę która mnie jakoś urzekła :) Od razu mi się humor poprawił.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia1521 wiec powinnaś zdarzyć przed świętami mi też zależało by to było przed bo we wtorek zaraz po swietach mam wizyte ale na szczescie zdarze;)
Karolaaa dokladnie ;) widze, że jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji ;) mój chłopak tez sie cieszy jak wariat haha mamy duże wsparcie i to najważniejsze ;) z tego co widze po Twoim suwaku to nawet termin mamy w podobnym terminie bo ja mam 16 tyg i 2 dni ; )

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też urodziłam i to mając 18 lat :) I mój syn jest dla mnie oczkiem w głowie :) Ciąże jak i poród miałam bardzo ciężki ale mój synuś mi to wynagradza każdego dnia. Mimo że ma 15 lat to potrafi przyjść i powiedzieć mamo kocham Cię. A jakie mam teraz w nim oparcie, pomaga mi bym się nie przemęczała, odkurza górę żebym odkurzacza po schodach nie musiała nosić. Co prawda zakomunikował że dzielić pokoju swojego z dzidzią nie będzie hehehhe ale na spacer wyjdzie:) I co, dałam rade wychować świetnego chłopaka:)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale tu czytania miałam i to tylko przez jeden dzień :) Przede wszystkim gratuluję dobrych wyników badań i wiadomości o płci Waszych dzieciaczków.
Z tymi poduszkami to super sprawa ja tez musze sobie taka kupic bo ostatnio budze sie lezac na brzuchu a tak przeciez nie mozna! Boje sie ze zgniatam w ten sposób moje malenstwo :( koniecznie potrzebna mi taka poduszka.
Mam do Was pytanie do dziewczyn ktore biora duphaston. Kiedy go odstawiacie ? I czy stopniowo czy tak od razu calkowicie?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny !! Ale wy aktywne dzisiaj jak te nasze bobaski tam w srodku :)
Nieesia duphaston uzywalam tylko na wszelki jak lecialam samolotem lekarz mi zalecil , ale powiedzial mi ze jakbym kiedykolwiek musiala wziac to powiedzial dokladnie jak ze zwiekszamy dawke i o jedna tabletke kazdego dnia tez zmniejszamy jak odstawiamy nigdy nie na raz !
Mlode mamy, ja tez chyba taka stara nienjestem mimo ze czasem sie czuje haha 22 skonczylam dopiero w lutym takze nie jestem gdzies od was daleko :))
Do tabelki sie wpisze jak wroce z polowkowych w polsce bo teraz nie mam prawie zadnej informacji nawet przy usg nie wiem ile mial bo nie powiedzieli.. A ostatnie usg w polsce bylo w 5tygodniu.. Jejcou jak to zlecialo !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...