Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mamusie :)

u mnie okazało się, że koleżanka sprzedaje wózek tako city move i chyba się na niego zdecyduję. Chce połowę ceny sklepowej, stan idealny a opinie o wózku bardzo dobre :) wygląda tak: http://tako.net.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_category_id=0&virtuemart_product_id=77

Jeśli chodzi o przeczucia co do płci to ja czuję, że będzie dziewczynka, ale wszyscy dookoła łącznie z narzeczonym wróżą nam chłopca :)
Tak naprawdę za tydzień się dowiemy bo przyjdą wyniki krwi z testu harmony! Nie mogę się doczekać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a5ijkinx.png

Odnośnik do komentarza

Catarisa :*

Ja nie mysle o cwiczeniach , przynajmniej teraz
mam dosc ruchu na codzien bez umyslnego rozciągania ale to mi wystarczy na tyle ze po calym dniu brzuszek ma dosc i wola o wyrko

fajne te TAKO wozki moja kumpela teraz tez kupila i czekaja ma pierwsze spacerki
podobne i ladne moze nawet ladniejsze wg mnie :p sa wozki BABY DESING wczoraj widzialam w sklepie SMYK i cenowo nie tak zle..

Odnośnik do komentarza

Joanana
Dziewczyny, robicie jakieś ćwiczenia? Jak sobie radzicie z aktywnością fizyczną? Zastanawiam się nad jakimś pilatesem...

Teraz mam 2 miesięczną przerwę w zajęciach, ale polecam pilates. Czasem się rozciągam w domu na macie lub ćwiczę na piłce rehabilitacyjnej. Piłka pozwala "uruchomić" odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Pilates pomaga wzmocnić wszystkie mięśnie i jest bezpieczny. Z tego co wiem, pilates i jogę można ćwiczyć od drugiego trymestru, jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań.
Ja planuję chodzić na pilates dla kobiet w ciąży, do szkoły rodzenia, bo na zwykłych zajęciach nie wszystkie ćwiczenia nadają się dla ciężarnych. Po prostu teraz czuję, że nie dałabym rady zrobić wszystkich ćwiczeń, bo już trochę brzuszek "przeszkadza".

Żałuję tylko, że cały sezon nie będę mogła jeździć na rowerze :( Zostają tylko spacery i może latem rowerek wodny :)

Odnośnie płci dziecka, to od początku mam przeczucie że to jest chłopiec i to samo wychodzi z kalendarza chińskiego ; )

Dzisiaj wieczorem mam USG genetyczne i już nie mogę się doczekać :) Na wizytę zabieram męża i mam nadzieję, że wejdzie ze mną do gabinetu. On oprócz nie wyraźnych zdjęć jeszcze nie widział naszego maleństwa na USG.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

emimilka
A jesli o wozek to ja juz wybralam marke Concord
Jednak nie mogr sie zdecydowac ktory model fajniejszy
Fusion ma.wieksza spacerowke(to mi sie podoba) i szerszy stelaz co napewno pozwala cieszyc sie wozkiem dluzej
a
Neo ma kubelkowe siedzisko spacerowe i mniejszy (to mi sie podoba) stelaz
Mysle jeszcze nad kolorem ;)

Ja jestem zdecydowana na Concord Fusion w zestawie z fotelikiem samochodowym. Chciałabym jeszcze zobaczyć ten wózek w sklepie, żeby przekonać męża do tego zakupu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Karolina ,
no ja sie wciaż nie moge zdecydowac ale raczej bedzie to Fusion
Dokladnie, w sklepie bede miala okazje pchac jeden i drugi
obejrzec i zdecydowac na zywo wiec wtedy podejme decyzje
Tzn Fusion znam doskonale moja przyjaciolka syna wozila REWELACJA dlatego opierajac sie na doswiadczeniu wybrałam te wlasnie marke

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny tez sie ciesze z takich wyników.
Własnie dzis miałam Was pytac czy wybieracie sie na fitness dla cięzarnych bo mi by sie przydało troche jestem zasiedziana ;/
a jesli chodzi o wózki to juz to przerabiałam jakis czas temu i nie bede kupowac nowego mam 2 po starszej córce TUTEK grander i qiunny zapp xtra całkiem fajne wózki

monthly_2015_03/wrzesniowki-2015_26415.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Nie wiem dziwny ten lekarz ja od 14 tygodnia wiedziałam, że to córka. Z tego co wiem lekarze czasem nie chcą mówić wolą mieć pewność lub dzieciaczek nie chce pokazać, ale żeby nawet nie spróbować? Na połówkowym napewno Ci lekarz powie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...