Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Charming mi odnośnie pracy męża to pamiętaj ze nic sie nie dzieje bez przyczyny :) napewno maż znajdzie lepsza prace wiec nie ma sie co stresować :) Joasia G my mamy inhalator juz długo bo dla syna kupiliśmy jak tylko dostał pierwszego kataru czyli prawie 6 lat temu .sprawdza sie genialnie chociaż jak miał 2-3 lata to za Chiny ludowe nie chciał sie inhalować , ryczał jak tylko słyszał ze włączyłam wiec musiałam czekać aż zaśnie wtedy inhalator pod poduszkę żeby wyciszyć i dopiero mogłam coś zdziałać :) wiele razy dzięki niego obeszło sie bez lekarza wiec polecam w 100% :)
Wiruśka sukienka cudna i pewnie jeszcze na święta wykorzystasz :)
My chrzciny dopiero około kwietnia wiec jeszcze sie nie rozglądałam za lokalem ale obawiam sie ze możemy zbankrutować bo rodzina duża i ceny warszawskie do tego wiec łatwo nie będzie...

Odnośnik do komentarza

joanna89a
ania_1009
blanka my ochrzcić chcemy i będziemy tylko że u nas jest problem parcia przez... UWAGA! Teściową :D
wyobraźcie sobie, że jeszcze tego samego dnia jak wyszłyśmy z małą ze szpitala przyjechała, bo odbierał nam starszego ze szkoły. Stoi przy łóżeczku i po cichu do mojego męża kiedy chrzciny? Noszzz kurwa mać! Nie rozumiem skąd ta presja i parcie na szybki chrzest??? Ja nie chcę w tym roku i już. Planuję na spokojnie na wiosnę, może od razu na Wielkanoc A nie teraz na hura bo ona chce!

U nas bylo doslownie to samo! Miala 3 dni i juz do nas kiedy chrzcimy, jak powiedzialam ze na wiosne to do mnie z pretensjami czemi tak pozni, ze powinnismy maksymalnie w Boze Narodzenie

Odnośnik do komentarza

Szusterka moznaby tylko nie wiem czy każda ma fb i czy chce :)
Emiska mi pomaga nawet kiedy nie pomagają tabletki typu ketonal czy inne ma receptę a ból zęba jest nie do wytrzymania.. Dla mnie nie ma lepszego specyfiku smaruje dookoła bolące miejsce patyczkiem kosmetycznym i po chwili mrowienie już czuć ;)

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...