Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sliczne pocieszne dzieciaczki :) To i ja sie pochawle moim lobuziakiem :) Moj zaczal sie usmiechac jak skonczyl 7 tyg. teraz to wystarczy, ze na niego spojrze i usmiech ma od ucha do ucha :D Czy Wasze dzieciaczki tez juz sie slinia i wkladaja raczki do buzki? bo moj od jakies niecalych 2 tygodni tak ma. Ostatnio mialam problemy z jego buzka, bo dostal krosteczek i do tego mial szorstka. Strasznie go to swedzialo i kilka nocy mialam nieprzespanych, bo marudzil i sie drapal. Z poczatku myslalam, ze to skaza bialkowa, ale lekarz powiedzial, ze to egzema. Dostalismy masc i kupilam specjalny krem na egzeme. Teraz juz mamy gladziutka buzke :) Co do kupek to moj zielone robi po mm, ale lekarz powiedzial, ze to jak najbardziej normalne. Takze poki co nie zmieniam mleka. A kupki robi mi codziennie czasem jedna a czasem 2 ;)

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39032.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39033.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39034.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39035.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39036.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39037.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39038.jpg

http://s2.suwaczek.com/201508281756.png
28.08 ch cc Alan waga 2950 i 48 cm godzina 8:17 rano

Odnośnik do komentarza

ola_gdańsk ja tak samo jak Gosia stosowałam oilatum i skóra zrobiła się gładziutka i miękka. Mój Szymek też dziś prawie cały czas śpi i szczerze mówiąc też bym z nim pospała ale tyle rzeczy do zrobienia że korzystam z jego snu.

szusterka jakie nosidełko kupiłaś?

AniaCNY to zdjęcie z misiem jest urocze, w ogóle taki wydaje sie drobniutki Twój maluszek.
A co do rączek to mój tez od jakiegoś czasu wkłada, oblizuje, ciumka i przez to i rączki i buźka a nawet ubranko mokre od sliny.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

joasiaG podróbka tuli :) jednak trochę żal 500 zł dać za nosidło a okaże się że może młodemu do gustu nie przypadnie. Mam Angel baby .od 5.5 do 20 kg :)
Na wiosnę odpali my jak Witek zacznie siedzieć ;)

aniaCNY fajny Maluch :D

Witek wczoraj spał cały dzień do 17 i od 18.30 potem do kąpieli ..a.dziś ma diabli i tylko tyle co na dworze a teraz kozaczy co chwile chce jeść i wrzeszczy żeby go nosić :p

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

OlaGdansk u nas na sucha skore swietnie sprawdzil sie Lipikar z La roche posey.
Ja po fryzjerze, nie widzialam przez 3 godziny mojego Syncia i tak sie z tesknilam, z domu wychodzilam z dusza na ramieniu, po czym jak wsiadlam do auta, wlaczylam radio nawet pospiewalam od razu poczulam sie lepiej ;-)
Dzisiaj przyszla do nas hustwka, Antol jest zachwycony, mama tez bo dziecko ladnie zasneło :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego licznego grona wrzesniowych mamusiek (i nie tylko) czytam Was od stycznia i nie opuscilam ani jednej strony. Nie udzielalam sie,bo sie troche balam...jestem po przejsciach. Ale moze innym razem o tym napisze.
Moja corcia przyszla na swiat 8 wrzesnia przez cc. Mam juz jedna corcie lat 4 jest niestety niepelnosprawna. I macierzynstwo w zwiazku z tym odkrywam na nowo,bo ze starsza corka nie jest mi dane cieszyc sie z jej rozwoju itd.
Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do siebie. Ja bd sie czesto udzielac. Pozdrawiam wszyskie mamusie i Wasze piekne dzieciaczki.

Odnośnik do komentarza

Hustawka to caretero bugies, buja sie w dwie strony, ma kilka dzwiekow m.in odglos strumyka czy ptaszki. Podoba sie Antkowi, niestety oparcie jest tylko dwustopniowe, wiec za rada jednej z Was podlozylam kocyk, przepraszam, ale nie pamietam kto to pisal, w kazdym razie dziekuje :)
Najwiekszym jej plusem jest obciazenie bo do 12 kg, a wiekszosc jest do 9 kg, wiec troche dluzej posluzy.
Dzisiaj sie bardzo zdenerwowalam bo chrzciny zaplanowalismy na 22 listopada, chrzestnym mial byc mojego meza brat, ale sie odmyslil bo nie chce mu sie pojsc do kosciola po zaswiadczenie i do spowiedzi, masakra...a maz ma malenka rodzine i naprawde nie ma kogo wziac. Odechcialo mi sie go w ogole zapraszac...

Odnośnik do komentarza

Cantedeskia jej :) moja Jagódka też z 8 września i też CC. Jak mają Twoje córcie na imię?

Joanna89 kolor może też się zmienić w zależności od tego co zjadłaś, tak gdzieś wyczytałam. Myślę, że jest ok ale obserwuj :)
U nas najgorszą była kupa, jak dziennikarz wcześniej zjadlam makaron z twarogiem, cynamonem, cukrem i masełkiem, kupa miała dziwny zapach i też była zielonkawa.

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

No to po kolei od rana
teść i kawa albo kawa i teść
Zwykle robie ja przy okazji robienia mleka dla Lilki potem idę budzić dziadka wracając z mlekiem.czasem obudzi się wcześniej :p jak ja walczę na gorze z dwójką albo ubieram idę kawy nie ma to on robi ale pewnie tylko dlatego ze sam bez kawy ani rusz:p i wyjątkowo dziś be mleka mi dał bo zawsze.leje twierdząc że mały będzie miał więcej mleka :p a kawa ze mlekiem to dla mnie jak lody z czosnkiem..nie do zjedzenia :p

odwiedziny ładnie pięknie tylko na wieczór Witek miał stres..Jadl co chwile i wiadomo jak to się skończyło. .do tr go odciaganie z nosa bardzo go złości płacze i wola o cyca...
Dziś go wszyscy zabawia li nosili nie spał juz po południu. .do południa 2.5 godziny.potem ryk i kwik i ból brzuszka... masaż kąpiel i ładnie śpi od 30 minut :)

katar
Ja o ściągam nosefridą bo katarem pod odkurzacz a ja mam głośny wodny i nie wyobrażam sobie co chwila go składać ciągnąc i wodę lac/ woda po jakimś czasie stania zaczyna śmierdzięć wiec odpada ta opcja
Co do wody morskiej krzyczy młody przy tym tak ze aż się krztusi ...woda pod ciśnieniem nie dla niego a mi ciężko wkropic ja do nosa trzymając go jedna ręką i celuje długa. Ale stosujemy ;)
Inhalacje- z chęcią ale inhalator brak
Nawilżacz powietrza- pranie cały dzień się suszy powietrze wilgotne bez nawilżacza:)
Maść majerankowa za to wytarta po chwili :i tak jak któraś z was sorry nie pamiętam która powiesił am w wózku rozgniecony czosnek :D mały zściągał się jak nie wiem :D

krzeselko do karmienia ja osobiście tych drewnianych 2w1 nie polecam dla ruchliwe go dziecka. Nie mają pasów wiec odpada.do tego zajmują dużo miejsca a moja córka miała na mię alergie tak jak później na sam stolicę bo wymiar do niczego u nas się nie sprawdziło.
A moje polly magic 3w1 ktoś zwinąć sprzed nosa na olx :/ tak kupuje używane bo 600 zł za krzesełko nie dam :p

zdjecia dzieci wszystkie nasze maluchy są cudowne tak samo jak mamuski w końcu dzieci po kimś to mają :D

nowe mamy na forum fajnie ze jest nas coraz więcej im więcej mam tym więcej rad :D witam swoją drogą nowa mamę :)

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Cisza na forum w godzinach kąpieli. Tylko moje dzieci chodza pozno spac...hehe.
Piszecie o chrzcinach,niektore jestescie juz po. My narazie z mezem narazie nie myslimy o tym bo mamy niemaly problem z chrzestnymi.
Narobilyscie mi ochote na wypad do fryzjera wiec ide w tym tyg. Tylko obciac,bo pasemka mi zrobi mama. Albo sie wstrzymam z rozjasnianiem bo mi po tej cesarce wlosy leca jak nigdy.
Do zgubienia mam 5kg. Ogolnie przytylam w ciazy 10kg. -5kg. Mialam od razu po cesarce. Musze schudnac bo sue tragicznie czuje. Chodzilam 3 lata na fitness i teraz ciezko sie patrzy na to cialo o ciazy. Dupa plaska brxuch 5 miesiac ciazy...tragedia. Ale trzeba czekac. Moge lekkie cwiczenia wykonywac. A powrot do ciezkich cwiczen po pol roku po cc lekarz mowil. Dramat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...