Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Molly32
faktycznie w Madurowiczu panuje jeden wielki remont. Korytarze na wielu piętrach pokłute, spory bałagan. Oddziału poporodowego nie zwiedziłam, tylko porodówkę na 4 piętrze. Jeśli wyrobią się z remontem do września, to chociaż będziemy miały lepsze warunki :)
Mam już 17kg na plusie, zastanawiam się dlaczego tak tyje, nie jem dużo..

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9hxp18jdmd.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was Mamuśki ;)
Ja u rodziców z synkiem leniuchuje- niedawno wstalismy ;) mąż pojechał do Niemiec, bo po co z rodziną w domu siedzieć? Ważne, że na prośbę swojego ojca jest zawsze w gotowości :/ ale nie psuje sobie dnia! :)
Weronika - Gratuluję świeżo upieczonej mezatce - duuuzo miłości i wzajemnego zrozumienia Wam życzę :) tym, które swietowaly rocznice również samych wspaniałości i stu wspólnychlat razem :)
Dziewczyny, nasze forumowe wrzesniowo - sierpniowe maluszki to istne cudeńka - niech Wam rosną zdrowo :)
Co do badań to i w pierwszej (6 lat temu) i teraz mialam i toxo i hiv na początku robione, raz w miesiącu przed każdą wizytą morfologie i mocz. W obu miałam anemie - w pierwszej sporą + konsultacje z hematologiem, w drugiej mniejszą, ale była.. nie pamiętam tylko wyników tshz ppierwszej ale chyba było ok skoro nie brałam nic wtedy. I gbs miałam i wtedy u teraz robiony - tylko z pochwy, moja gin pobierala wyraz a ja zanosilam do laboratorium.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak Wy odczuwacie te skurcze?
Mnie od dłuższego czasu pobolewa jak na okres w podbrzuszu.
Ale od wczoraj to juz masakra...przy jakimkolwiek ruchu odczuwam ból.
Co więcej...sama sobie badam szyjke. Dotychczas było ok. A wczoraj sprawdziłam...i ledwo dosięgłam. poza tym...włożyłam tam cały opuszek palca...strasznie dziwne uczucie.
A biegunki to mam od 2-3 dni...tej nocy byłam w wc 2 razy .

Odnośnik do komentarza

klaudina może to skurcze przepowiadajace. U mnie skurcze to twardnienie brzucha i ból jak na okres, jak byłam w szpitalu to w tym momencie pisały się do 50. Nie były regularne, ani mocno bolesne, więc to były skurcze B-H.

My już po obiadku:) mężus zrobił ziemniaczki z kotlecikami mielonymi z ryb i ogoreczki. Teraz czas na polezenie:) na dworze upału ciąg dalszy.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny sliczne zdjecia !! Ja strasznie opuchlam na twarzy wydaje mi sie ze od steryd co dostalam w tylek dla malej albo od tych kroplowek..
Monikalina wy juz po obiadku?! Ja dopiero co tosty wstawilam z maslem.
Kataryb nie martw sie, dla
Mnie pierwszy zastrzyk byl okropny az lzy w oczach i tez przezywalam do 17:45 ze bedzie bolec, a tak mi wbila ze nawet nie poczulam ze to koniec.. Jedynie co moge poradzic to niech ci powie kiedy wbija a ty w tym momencie Kaszlnij, mi pomoglo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my. Zmęczona po wczorajszym sprzątaniu dziś troszkę lenistwa by wieczorkiem i jutro znowu do porządków wrócić :)
Catarisa Jagódka to istny słodziak;) jak tak patrzę na te Wasze maluszki , które już są z mamusiami to i ja bym chciała się przytulic do swojej Toli ale to jeszcze nie czas:) niech siedzi sobie w brzuszku i dojrzewa :););)
Julita1987 pięknie wyglądasz; )
Dziewczyny rocznicowe wszystkiego najlepszego; ) my z mężem tez wczoraj obchodziliśmy 11 rocznicę ślubu :)

Odnośnik do komentarza

Klaudina
Dziewczyny jak Wy odczuwacie te skurcze?
Mnie od dłuższego czasu pobolewa jak na okres w podbrzuszu.
Ale od wczoraj to juz masakra...przy jakimkolwiek ruchu odczuwam ból.
Co więcej...sama sobie badam szyjke. Dotychczas było ok. A wczoraj sprawdziłam...i ledwo dosięgłam. poza tym...włożyłam tam cały opuszek palca...strasznie dziwne uczucie.
A biegunki to mam od 2-3 dni...tej nocy byłam w wc 2 razy .

Kurcze, ja nawet bym nie wpadła na to, ze można samemu sprawdzać sobie szyjkę.. pierwszy raz o tym slysze, ale nawet jakbym slyszala o tym wcześniej to i tak bym nie sprawdzała, bo sie na tym nie znam kompletnie :p
A skurcze to mogą być tak jak dziewczyny pisza przepowiadajace.. ale jak Cię to mega niepokoi to jedz sobie na IP, zbada Cię lekarz, bo po co niepotrzebnie się stresować? :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co ja przed chwilą przeżyłam w toalecie....
Nie mogłam się załatwić takie bóle że Przekonana byłam że rodze 3,5h się meczylam
Ani tego powstrzymać ani zakończyć
Krzyczałam, płakałam z bólu i bezradności z telefonem w rece bo w pewnej chwili chciałam dzwonić po pogotowie
Wybaczcie opis ale taka ku.e to robi chyba tylko słoń, w życiu czegoś takiego na oczy nie widziałam,myślałam że "urodziłam"dinozaura..
Mam hemoroidy a po tej akcji są jak pięść i mam obrzęk przy ujściu z pochwy :( widok jak po pierwszym porodzie,
MUSZĘ ZAŁATWIĆ SOBIE TO CC
Bo teraz umieram że strachu, psychicznie jestem zmiazdzona.
Usiąść nie mogę,ale na pogotowie to raczej nie ma sensu jechac..
Mam nadzieję że wasze posiłki nadal w zoladkach
Boże jaka trauma :(

Odnośnik do komentarza

emimilka też mam hemoroidy od paru dni i ostatnio cierpiałam w toalecie, no ale nie aż tak... trzymaj się... stosujesz na to jakąś maść?
Dziewczyny, ktore braly ślub lub mialy rocznice -serdeczne gratulacje!
Potwierdzam, że nasze wrześniowe dzieciaczki piękne i cieszę sie bardzo, że mamy w formie.
Ja mimo chlodnej nocy spałam ze dwie godziny. Jestem wściekła na mojego faceta i nie mogę pojac jak można być takim egoistą!! Nie potrafię sobie z tym poradzić. ..
Studiuje psychologię bo postanowilam zmienic zawód, ale w swoim wlasnym przypadku nie jestem w stanie przenieść wiedzy teoretycznej na moje życie...
A propo sesji to piekne macie zdjecia. Ja prosilam mojego żeby mi zrobil jakies na pamiatke i do tej pory nie mam ani jednego. Razem też nie mamy żadnego....
Przepraszam, że tak pesymistyczne....

http://www.suwaczki.com/tickers/relgo7escgqmhxi0.png

Odnośnik do komentarza

Hej, nasze plamienia okazały się efektem wieczornego seksu no i jak sie później na usg okazało w szyjce zrobiło się lejkowate ujście, narazie nie wielkie ale mam całkowity przykaz leżenia bo może się w każdej chwili powiększać. Lekarz wypisał mi skierowanie do szpitala takie uniwersalne w karcie ciąży, mam jechać natychmiast jak zamiast brązu zobaczę krew. Szoku doznałam bo tydzień temu na wizycie planowej mała miała 2700 g i była ułozona miednicowo, a wczoraj 3150 no i ułożenie główkowe! Także są szanse na poród SN :-)

Odnośnik do komentarza

Nutmeg co do Madurowicza to nastawiam się na w " razie czego", wiem, że do porodu nie przyjmują wcześniej niż po 35tc bo jakiś remont oddziału neonatologicznego mają czy coś, a we wtorek jadę na wizytę kwalifikacyjną do
Medeoru, także tam sobie obejrzę porodówkę:)
Siwa świetne foty focisz, tylko trochę za daleko mieszkasz:)
Mariia mi nic gin. nie mówiła, że trzeba być 4 h przed porodem, żeby podali antybiotyk na paciorkowca?, a jak się nie zdąży?, wiem, że przed samym porodem, ale ile czasu to nie wiedziałam
szusterka ja kupiłam wkładki canapolu, mam nadzieję, że się sprawdzą.
chani normalnie jak Hołowczyc w Rajdzie Paryż-Dakar:)
U mnie dzisiaj upalnie, a ja się czuję do dupy, ogarnęłam trochę mieszkanie, a mały tak mi daje popalić, że szok, jakby normalnie chciał wyskoczyć z brzucha, wieczorem planuje iść do Kościoła, ale nie wiem czy dam radę wysiedzieć w tych wąskich ławkach. Im bliżej tym gorzej..
I jeszcze szukam jakieś taniej kołyski dla małego do sypialni tak na początek, najlepiej używanej i nic nie mogę znaleźć, wrr.

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Siwa fajne zdjecia :)
Catarisa mała jest cudowna! Piekna!

My wlasnie wróciliśmy z IP. Rano mały strasznie sie wiercił przez jakies pół godziny a pozniej zupełnie przestał. Troche sie wystraszyłyśmy wiec w samochod i na żelazna. NA szczęście wszystko ok, ktg ok, na usg dowiedziałam sie, ze nie mam juz wielowodzia :) wiec same dobre informacje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a5ijkinx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...