Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc z tymi biustonoszami. Na pewno trochę mi to rozjaśniło sytuację ;) pozostaje pytanie czy kupić już teraz i liczyć na to że rozmiar się mi nie zmieni czy tak jak radzi Klarita wstrzymać się i po porodzie, muszę pomyśleć ;)
Anke84 nie wiem jak lekarz może na Ciebie wrzeszczeć. I to z powodu 13 kg, dla mnie to jest nie do pomyślenia. Na co drugiej stronie internetowej z kalkulatorami wagi znajdziesz informację że kobieta w ciąży może śmiało przytyć od 12 do 16 (jak dobrze pamiętam) kg. Ja w tej chwili będę miała ok 17 kg i nie przejmuję się, moja ginekolog ani razu nie skomentowała że za dużo.
Buba2015 z całą pewnością jesteś w ciężkiej sytuacji. Może nie mam racji ale wydaje mi się że na zachowanie Twojego faceta mają wpływ młody wiek a jeszcze bardziej rodzice. Jego całe życie się zmieniło. Chciał, miał zapał ale w pewnym momencie zabrakło mu sił tym bardziej ze najbliżsi przygadywali, odradzali przemęczanie się. Mi się wydaje że on naprawdę chciał, że to nie było tylko gadanie. Ale nie podołał. I teraz to jest takie koło które się napędza, coś nie wyszło, może czuje że zawiódł jako mężczyzna, z tego powodu pojawia się irytacja, coraz więcej nerwów a co za tym idzie bezsilność i ogólne zniechęcenie. Albo powinniście otwarcie porozmawiać, odciąć się od złotych rad upierdliwej mamusi i coś zmienić, albo musisz zadecydować ostatecznie jak ma dalej wyglądać Twoje życie. Bo rozwiązanie coraz bliżej a później będzie jeszcze ciężej bo dziecko to kupa wydatków. Jeśli chodzi o zasiłek to moim zdaniem każda złotówka się liczy, za te 200 zł nakupisz już pampersów. I to żaden wstyd.
alis85 ale malutki brzuszek zgrabniusi :) też ostatnio moje uda się zaczęły przytulać do siebie, okropne, wkurza mnie to na maksa, tekst z poduchą ciążową świetny :D
Karolina83 a jak wyglądają Twoje badania moczu? Nie chcę Cię absolutnie martwić ale masz wysokie ciśnienie, puchniesz a ten kilogram tygodniowo bez objadania się to trochę dużo, może woda Ci się zbiera? Robiłaś w ostatnim czasie badanie na białko w moczu?

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

kuki chciała bym chciała ;D
pomijajac fakt ze pierwsza ciaze zaczynalam z waga 48 kg / nigdy wczesniej i poz niej takiej nie mialam/ a konczyłam z waga 64 czyli sporo. a teraz zaczynałam z wagą 62 wiec roznica spora ;p i waga koncowa bedzie pewnie taka sama ;p

po pierwszym porodzie zrzuciłam 12 kg po wyjsciu ze szpitala jeszcze 2 i było ok. a potem zaczelam sobie dogadzac i jest jak jest ;p

obawiam sie ze teraz nie zrzuce nic poza tymi 3 kg ;p

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

buba2015 obawiam się, że może być ciężko zreformować Twojego faceta. Zwłaszcza, że nie masz wsparcia ze strony jego rodziców... Bo jak oni nie widzą problemu, to przecież nijak na niego nie wpłyną żeby się ogarnął. Podobny przykład jak u Ciebie znam z autopsji... znajoma poznała na wakacjach chłopaka, również młodszego od siebie (jest między nimi chyba 5 lat różnicy), dzisiaj on ma 25 i dwójkę dzieci... Żrą się między sobą non stop, a powodem oczywiście są pieniądze, a raczej ich brak. Dzisiaj nawet nie mieszkają ze sobą, bo go pogoniła... Ona nie pracuje, dzieci w wieku 5 i 3 lata, rodzice jej chyba pomagają, bo pracy też jakoś utrzymać nie może, bo zawsze coś jej nie pasuje. Z MOPS-u nie chce korzystać, jak to powiedziała, ma swoje ku temu powody. A no i oczywiście ze strony teściów też zero wsparcia. Dzisiaj tak właściwie są małżeństwem na papierze :(
Na Twoim miejscu poprosiłabym o pomoc z MOPS-u i złożyła wniosek o ustalenie alimentów na dziecko. To o nie musisz teraz dbać.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

Ale naskrobałyście....no to pi kolei...

Brzuszki macie cudowne...takie krąglutkie piłeczki:-)
Gratuluję wszystkim mamusiom udanych wizyt i zazdroszczę tym z Was które mają ustalone terminy cc i wiedzą kiedy powitają dzieciątka.chociaż wiadomo że z tymi datami różnie bywa...

Buba jestem tego samego zdania co dziewczxyny- cholerny, niedojrzały egoista, który dba tykko o swoją d..ę. Ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się tylko zgłosiłabym się do mopsu. Pamiętaj że to pieniążki dla Ciebie i dziecka.

No to my się jeszcze pokażemy....37+1tc + 13kg....brzuch nisko...jeszcze trochę i będę nim po podłodze turlać:-)

monthly_2015_08/wrzesniowki-2015_34163.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

mycha88

Karolina83 a jak wyglądają Twoje badania moczu? Nie chcę Cię absolutnie martwić ale masz wysokie ciśnienie, puchniesz a ten kilogram tygodniowo bez objadania się to trochę dużo, może woda Ci się zbiera? Robiłaś w ostatnim czasie badanie na białko w moczu?

Mycha88 robiłam badanie moczu tydzień temu i białka nie było. Muszę powtórzyć badania na poniedziałkową wizytę. Woda zbiera mi się odkąd mam nadciśnienie. W te upały to już jest jakiś dramat. Pytałam ostatnio ginekolog u której byłam o ryzyko stanu przedrzucawkowego. Niby u mnie ryzyko nie jest aż tak wysokie, bo na lekach ciśnienie mam w normie. Przepływy w pępowinie są bardzo dobre. Antoś szybko rośnie i jest nawet o tydzień większy :) Chodzę teraz do ordynatora z patologii ciąży. Prawdopodobnie dzięki dobrej opiece medycznej uniknę rzucawki. Zresztą teraz wcześniejsze cc byłoby już raczej bezpieczne dla dziecka.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Just,jot no wlasnie-taka roznica wieku ma baaardzo duzo plusow :)
Ale kazdy mierzy wg siebie wiec z calego serca zycze innym powodzenia,siły w dzialaniu i realizacji planow :)
W sumie za kilka lat moglabym sie o trzeciego bobasa starac (chciałabym) gdyby nie to ze moj maz to zadna pomoc i wsparcie
Niesia- no wlasnie o to chodzi zachowanie i mozliwosc ktorej nie wykorzystal-tak jak piszesz tylko brak cenzury na usta sie cisnie :(

Odnośnik do komentarza

Do mnie od soboty już trzeci raz wysłali sms, że nie wiadomo jakie burze i wiatry a jak do tej pory raz trochę popadało, jak dziś się nie sprawdzi, to piszę do nich reklamację, że ciężarnej robią nadzieję..
Niewielki brzuszek to najpewniej zasługa mojego wzrostu- 180cm, więc mały ma gdzie się wokół kręgosłupa okręcić.
Nam będzie się ciężko na drugie dziecko zdecydować, po trzydziestce i z daleka od obu rodzin (ma to swoje niezaprzeczalne plusy, ale też nie ma komu dzidziorka podrzucić), chyba, że nas porobi tak samo jak pierwszy, z zaskoczenia. My niespecjalnie zabieraliśmy się do starań , niby od ślubu odstawiłam tabsy i jak na młodych, światłych ludzi przystało, zaczęliśmy stosować hybrydę kalendarzyka, metody termicznej i stosunku przerywanego i to o dziwo nawet działało, aż do wyjazdu sylwestrowego, gdzie atmosfera, domek z kominkiem zrobiły swoje :) Dałabym sobie rękę odciąć, że to z 2 stycznia, jak już do wyjazdu się szykowaliśmy, a nie z hucznej zabawy sylwestrowej, ale do dziś pamiętam, jak rozmawiałam z mężem, że zanim zaczniemy się starać, to obydwoje powinniśmy nie pić jakiś czas wcześniej, bo to materiał genetyczny i od ojca i od matki a my już po 30 będziemy.. akurat :) Dzidziuś mądrzejszy od rodziców, no bo sama teraz nie wiem, na co my czekaliśmy, mieszkanko nieduże (44m, 2 pokoje z aneksem) ale nowe i własne, ja pracę mam, hm... stałą a mąż stałą i dobrą, do Tokio i tak byśmy nie latali, no i mój, jak już na wymarzonego synusia czeka, to teraz popatruje za malutkimi, słodziutkimi dziewczynkami i mówi, ze w sumie córeczkę to też by chciał :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5eqhafxvmq.png

Odnośnik do komentarza

Tak ja też jestem za łykaniem tego ;) no nic to jutro trzeba zajrzeć do apteki ;-) teraz jak już mam pewność że z dzieckiem wszystko w porządku to sprzątam, spaceruje po schodach i seks Na potęgę haha ;)) A tak na poważnie to będzie co ma być ;) tylko lekarka sama się dziwila że tak się ten moj syn pupa wypina hehe.
Ja może spróbuje na zimno te liście pić,myślicie że jak bym sama zerwała te liście z normalnych malin z ogrodu to to samo?właśnie wróciliśmy że spaceru z psem u nas zero jakiegokolwiek wiatru.Zaraz rozsiadamy się na balkonie i będziemy obserwować gwiazdy :)
Joanna89a powiem Ci ze ja tak myślę że nasze dzieci się urodza z podobną waga :) o ile będą w podobnym terminie;)

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Charming.im no to ladnie szalejesz ;) a mialam wlasnie sie Was pytac jak jest u Was z sexem hehe ale niewiedzialam czy wypada ;) ja w tym ostatnim okresie mam straszne pragnienia az sny erotyczne mi sie snia, a lekarz zabronil :( raz ze wzgledu na ta szyjke a dwa stwierdzil ze moze przyspieszyc porod, wiec sie boje ale nie powiem marzy mi sie juz pokorzystac sobie bez zadnych schizow ze cos sie stanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...