Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

rozi89
Ją reż tutaj zostaje a nie wypowiada się często bo poprostu jakoś ostatnio wszystko mnie dołuje nie lubię się zaliczył czytam.regularnie jak moge to pomagam nawet jak wiele razy na moje wpisy nie było odzewu a zdjęć dużo nie wstawiam bo jak czytam jak się zachwycacie strojami to mi glupio bo ją najbardziej lubię ubierać mała w body i spiochy i wiem że jest jej w tym wygodnie teraz trochę już strój będę zmieniać bo ma dużo sukienek od 68 spodenek bluz a tak to nic nie kupywalam szkoda mi kasy było na rzeczy które założy raz może 2.

rozi89 ja też mojego Syneczka ubieram często w te same ciuszki, z wygody. Z większości pajaców juz powyrastal, a spodenki, które dostaliśmy od rodziny i znajomych mają często za wąskie gumki. Wiec non stop lecą 3 zestawy☺, które jak najłatwiej można założyć i ściągnąć

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

U nas tez body i spiochy albo body i pajac. Na noc obowiązkowo body i spiochy bo łatwo zmieniać pieluche.
Wkurzył mnie mój mąż, nakarmić Adasia o 17 i proszę juz się nie lulac przed kąpielą! I co? Przychodzi za 5 minut ze śpiący Adasiem, i znowu ta wredna matka co nie dała dziecku spać, zdjęła spiochy i położyła na mate. Dziecko chwile marudzilo a teraz macha nogami, gada i krzyczy po swojemu ;)

I przymierzam się do tego http:// tipsforwomen.pl/sportowe-miesieczne-wyzwania-dodatkowe/ tylko codziennie jest od jutra ;)

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39406.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjypj9m4usi.png

Odnośnik do komentarza

Ja też tu zostaje, bo nie lubię facebooka na Tel. A kompa nie chce mi się odpalać zbyt często.

Rozi- ja tez ubieram stale te same ciuszki, bo najzwyczajniej w świecie nie mam ich dużo. I cale szczęście. Przynamniej te się zniszczą od prania i nie będzie żal się ich pozbyć.

Stasiowi trochę odpuścił katar. Bogu dzięki, bo tak mi go bylo żal.

Stasiu, 27 sierpnia 2015r., 54cm, 3300g

Odnośnik do komentarza

Czesc:) Sledze forum na biezaco, zawsze przy karmieniu, ale za kazdym razem jak zaczynam pisac Antek sie uaktywnia i koncze...
Mam nadzieje, ze to forum zostanie bo szczerze nie wyobrazam sobie dalszego macierzynstwa bez Waszych rad Dziewczyny :)
U nas beznadzieja nawet na spacerze nie bylismy bo ciagle pada, Maly senny zreszta ja tez.
Zbazba moj Antek ma 5 tygodni i 2 dni, jak odciagne to zjada tak ok.90 , choc dzisiaj zjadl 120 ml. Chociaz odciagam raz na jakis czas, staram sie karmic prosto z dystrybutora ;-)
My tez po domu body i rajstopki, najwygodniej, poza tym Antol musi byc lekko ubrany bo sie poci.
Gosia.M chcialam zapytac o ta wysypke na twarzy Janka, zeszła? Bo u Antka sie utrzymuje co prawda z roznym nasileniem. Bylam u pediatry, ktory powiedzial, ze to norma i do 3mc moze sie pojawiac.
Zastanawia mnie jednak to, ze wysypke ma na buzi i ponizej tam gdzie jest odsloniete, a gdzie zaczyna sie ubranie skorka bez kropek...za tydzien, idziemy na szczepienie do pediatry z prawdziwego zdarzenia wiec jeszcze dopytam.
Milego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza

Joanna89a powtarzam to, mezowi. Ja swojej tesciowej nie trawie od zawsze, a z m jestem juz ponad 11 lat. Tesciowa intersuje sie wnuczkiem od 7 do 15 jak jest w pracy, wydzwania do m i prosi o zdj, a po 15 i w weekend juz nie. Nie oczekuje od nikgo prezentow, zeby nie bylo, ale przyjechala do wnuczka z przecenionym body za 7 zl, choc ma sporo pieniedzy. Powiem Wam, ze normalnie smutno mi sie zrobilo, jak sasiedzi przychodzili z pieknymi sweterkami czy zabawkami np. Ta sowka, a babcia z czyms takim...pol biedy jakby sie nim interesowla, a nie tylko na pokaz, przyszla zrob mi zdj z wnuczkiem, zebym miala co w pracy pokazac, zenada...
a i maly sie urodzil 9 pazdziernika i oczywiscie z pracy dzwoni 10 listopada i sie rozczula, ze to dzisiaj mc mija jak sie urodzil...ma jednego wnuczka i nie zapamietala kiedy przyszedl na swiat nawet...eh...szkoda gadac...

Odnośnik do komentarza

weronika.95
blanka powiem Ci ze ja teraz nie mam lepiej. Malego z gondola musze wnosic do gory a stelaż musze zanosic do piwnicy bo szkoda w mi w domu miejsca na ten zlom. I jak mam sobie sama radzić bo co najpierw musze malego zanieść do domu pozniej szybko leciec wozek zrzucić doslownie do pownicym. I z wyjsciem jest tak samo najpierw musze iść wyciągnąć wozek a dopoero pozniej wrócić po malego bo zazwyczaj sama jestem w domu. Dlatego poświe sie i bede go wnosic i znosic i mi będzie wygodniej bo wkladam go do wozka schodze i gotowe :)
Aaa ten roan marita to byl pierwszy wózek ktory wpadł mi w oko jeszcze w ciazy. susu ma taki jak dobrze pamietam wiec chętnie poznam Twoja opinie o nim :)

Jestem bardzo zadowolona z wózka, gondola wielgachna, ale fakt jest ciężki, nie widzę opcji, żebym miało dziecko w gondoli wnosić na drugie piętro kamienicy, dogadałam się z właścicielem (kamienicy) i zostawiłam wózek na parterze na korytarzu. Co do spacerówki to jeszcze nie sprawdzana :)
AAA i jeszcze co do gondoli, to jest opcja podniesienia plecków, tak żeby dziecko nie było całkiem na płasko.

Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w wypasioną i lekką spacerówkę, bo znam dziewczyny, które od początku używały tylko spacerówki z tym śpiworkiem - efekt miękkiej gondoli. Znam też dziewczyny, które kupiły wózki 2 lub 3 w jednym i kiedy dzidzia wyrastała z gondoli to sprzedawały wózek, bo spacerówki były kiepskie, a to ich najdłużej się używa.

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39408.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_39409.jpg

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeprosił am espumisan ...
Witek znów mi podsyca a dopiero kapiel szykuje.. coś senny jakiś jest ... ale i też bardziej rozgadany jak nie śpi :)

blanka1212 ja kąpie krótko przed spaniem. Karmie ok 19 potem do wanny i przed 20 znów karmie i do łóżeczka. Po kąpieli światła pogaszone radio wyłączone wiadomo ze jest noc.ale widzę ze dziś na śpioch a do wanny będę wkładać. Espumisan juz zadziałał buszek miękki po kilku minutach aż sobie zasnął :)

Szczęśliwa to racja przykre jak babcia się zachowuje...

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

rozi89
Ją reż tutaj zostaje a nie wypowiada się często bo poprostu jakoś ostatnio wszystko mnie dołuje nie lubię się zaliczył czytam.regularnie jak moge to pomagam nawet jak wiele razy na moje wpisy nie było odzewu a zdjęć dużo nie wstawiam bo jak czytam jak się zachwycacie strojami to mi glupio bo ją najbardziej lubię ubierać mała w body i spiochy i wiem że jest jej w tym wygodnie teraz trochę już strój będę zmieniać bo ma dużo sukienek od 68 spodenek bluz a tak to nic nie kupywalam szkoda mi kasy było na rzeczy które założy raz może 2.

Eee ja małą ubieram tylko tak jak piszesz :DD Dzisiaj pierwszy raz ubralyśmy sukienkę jeansową dla przyjemności (!!!l teściowej, ale po 5 minutach jej to rozebrała bo widziałam, że się męczy.

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa84

Zastanawia mnie jednak to, ze wysypke ma na buzi i ponizej tam gdzie jest odsloniete, a gdzie zaczyna sie ubranie skorka bez kropek...za tydzien, idziemy na szczepienie do pediatry z prawdziwego zdarzenia wiec jeszcze dopytam.
Milego wieczoru:)

My po kąpieli psikaliśmy na wacik octeniseptem i przecieralam Jagodzie tym buzię a później smarowałam sudokremem, na początku dwa razy dziennie, później tylko wieczorem. Po dwóch dniach było widać efekty.

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

szusterka
susu marita akurat ma fajną spacerówke moja 4 latka na płasko w niej się mieściła i tylko stopy wystawaly:)dla mnie rewelacja i żałuję że mój turan nie ma takiej.

Oo, fajnie wiedzieć, że byłaś zadowolona :) to ja już też jestem :DD

Joanna89, z kolei mojej Jagódce w foteliku najwygodniej, od razu się uspokaja :) A jak tam sprawy z mieszkaniem po rozprawie 9 września? Bo mnie to ominęło i nie wiem, a tak sobie teraz pomyślała :)

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Moi pierwsi teście niczym się nie interesowali nawet jak poprosiłam teściowa o rozmowę jak juz między mną a P.... było źle, żeby porozmawiala z synem to mi powiedziała żeby nie zawracac jej głowy.

Obecni teście ogólnie są ok, tez się nie wtracaja aczkolwiek teściowa kilka razy mnie wkurzyla mówiąc żebym własnym dzieckiem nie tarmosila jak go przekladalam, a i na chrzcinach jej się obejrzało jak mój mąż trzymał młodego na rękach a ona chciała całować go po buzi. W środę zaś walnela focha bo byliśmy u nich i jak młody się obudził to dałam go dziadkowi a nie jej. To siedziała obrazona.

Młody wykąpany, nakarmiony walczy z czkawka w łożeczku

susu patrze ze Ty po mnie jeden dzień rodziłas ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjypj9m4usi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...