Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Uff. W Gdansku sie rozpadało i ochłodziło! Zaliczyłam spacer, małe zakupy na targu, a potem jeszcze wpadłam do outletu fashion house i kupiłam cudne buty na wiosne!!! :D Od razu lepiej :P hihi
Kupiłam dzis juz polskie truskawki i zielony groszek cukrowy! Rozpusta! Nadchodzi lato kochane! :D Na weekend upieke ciasto z rabarbarem i truskawkami.. :]

wiruśka - Dziekuje za polecenie tej stronki. JEstem maniaczka tych wszystkich dodatków, gadzetów, minimalizm, skandynawski styl.. Ach!
Mam zamiar w koncu usiasc do maszyny i uszyc girlandy dla moich dzieciaków. Urzadzanie mieszkania ma ogromne plusy :D
Młody bedzie mial lekko marynarski styl, a Poli chce zrobic szaro-rozowe dodatki i napis nad lozeczko :)
No i koniecznie lampiony nad lozeczko z Cottonlove! :D Widziałyscie !? Sa piekne i nadaja pokoikom takiego klimatu..

Lila2708 - ja tez mam skurcze, nieregularne. Ostatnio nawet mialam czeste i bolesne. Lekarz kazał mi brac na to nospe i magnez z B6. Poki Ci sie szyjka nie skraca jest ok! Mamy termin na ten sam dzien! :]

Gosiaczek1986 - dziekuje! Chyba kupie to samo. Wlasnie chce białe, proste, z szufladami. Ikea ma piekne te mebelki. Młodemu tez urzadzajac pokoj, zdecydowałam sie kupic tam wszystko. Bialo-drewniane połaczenia sa zawsze przyjemne :)

Co do witamin - ja nie biore nic. Lekarz mnie przestrzegał, zeby nie przedobrzyc, bo pozniej rodza sie naprawde duuuuze dzieci. Zdrowa dieta! Tyle pysznych rzeczy juz mozna kupic!

Odnośnik do komentarza

wiruśka
durka CUDO!!

a tak nawiasem dziewczyny, powiedzcie mi jakie stosujecie suplementy, bo ja z wizyty na wizytę muszę łykać coraz więcej tabletek. Najpierw tylko OMEGA MED, teraz mi doszło żelazo 2 razy dziennie i Mg 3 razy dziennie. I tak myślę ile tego jeszcze będzie :)

Ja biorę tylko prenatal dha z alg 2 tabletki dziennie, 2000j.m. witaminy D i kwas foiowy. Nic więcej.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

ojj mamuśki nie było mnie zaledwie godzine a już tyle do nadrobienia :D

Normalnie jak nie ma mojego w domu to nie gotuje bo mi sie nie chce dla samej siebie i robie szybkie obiadki ale dostałam apetyt na rosół i pojechałam do sklepu i teraz się gotuje teraz tylko czekać a żołądek już mi przyrasta do kręgosłupa :D haha

Ja was czytam nałogowo ale mało pisze jakoś niewiem czemu :)
Siedzac sama w domu nie mam zbytno co robić, sprzątać też ile można (tym bardziej, że za miesiąc góra dwa będę miała mase sprzątania po remoncie) chyba, że sie z kimś spotykam ale też wszyscy pracują więc nie każdy ma czas a na prasowanie i szykowanie ciuszków i wszystkiego czekam, aż chociaż wyremontujemy sypialnie żebym miała juz miejsce na odkładanie tego wszystkiego... mam nadzieje że wkońcu się doczekam tego wszystkiego i też będę mogła wysłać zdjęcie łózeczka albo juz uszykowanego miejsca dla Oliwierka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fe6hhtt78739x.png
http://www.suwaczki.com/tickers/gannhqvkueltg97u.png

Odnośnik do komentarza

Alucha mam to samo z tym nadrabianiem :) chwilę nie ma się dostępu do kompa i juz przybywa 8 stron :) ale to dobrze :) przynajmniej mamy co robić :)
anno Wyniki mam w miarę dobre, chociaż pogarszają się ostatnio i lekka anemia mi się wykluła, także żelazo na anemię. A Magnez, bo podobno moja macica się skurcza (chociaż tego nie czuje) jakby przygotowywala sie juz do porodu.. z tym że lekarka stwierdziła, że szyjka się nie skraca, także to mi jeszcze noe grozi, wiec mnie uspokoila :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Monikalina, ja też bym wybrala miętową. Zresztą upatrzyłam ją jakiś czas temu, ale okazji do ubrania brak. Jesli dobrze widze to limone? Mam od jich 4 rzeczy i jestem zadowolona.

joanna, co do arbuzow to ja w ciagu tygodnia juz 10kilo z corką rozpracowałam. W biedronce mamy pyszne. Ttlko raz mi sie trafil gorszy, ale nie byl zły.

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane mycha dziekuje za życzenia. Cieszę się razem z wami z kolejnych udanych wizyt i trzymał.kciuki za dzisiejsze. A ja dzisiaj jest bardzo zła wkurza mnie ta služba zdrowia lekarz przechodzi na emeryturę i nawet nie po informują o tym fakcie i teraz moja córka została bez lekarza rodzinnego a w przychodni do której chodzilismy nie ma żadnego aby ja objąć czy to nie jest przegiecie dobrze ze dowiedzialam się w takich okolicznościach bo chciałam.tylko skierowanie do laboratorium bo co roku robię TSH i morfologie a co by było gdy by była chora. Sorry za żale ale podnieśli mi tak ciśnienie ze się poplakalam i muszę szukać lekarza dla niej.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

julita1987
tez bym chciała w żywych kolorach ale nic mnie nie odpowiada wszystkie sa maga krótkie co przy moim wzroście 172cm kg i brzuszku nie bedzie wygladac atrakcyjnie ;/

Znam Twój ból, bo ja mam 180 :p i niby wchodzę z brzuchem we wszystkie swoje sukienki sprzed ciąży, ale także wszystkie są teraz za krótkie..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

rozi89
Wiruska dzięki a ja mam 187 wzrostu dlatego nie Lubie sukienek bo trudno dopasować a.mam ślub siostry 14 sierpnia i będę musiała jakaś kupic

Dlatego najlepiej znaleźć dobrą krawcową- przetestowane przy własnym ślubie, ale ja niestety na tą komunię idę w niedziele, wiec krawcowa nie zdąży.. także muszę coś kupić :)

A co do brzuszków ja usłyszałam dziś ze wygladam jakbym w ogóle w ciąży nie była- ale jak tak wygląda kobieta 'nie w ciąży' to nie chce wiedzieć jak wygląda kobieta w ciąży :p

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...