Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maminka_2015

Joasia i Banana na chłopczyka, a Catarisa dziewczynynka :-) Ciekawe czy to się sprawdzi. Jakie macie piękne brzuszki u mnie nic, ale za miesiąc już będzie zawsze tak mam :-) Co chciałybyście mieć dziewczyny, macie jakieś pragnienia :-)

Odnośnik do komentarza

Mam cichą nadzieję że to co mówicie to się sprawdzi. Takie malutkie, słodkie sukieneczki mi się marzą.
W pierwszej ciąży marzyłam o synku no i mam Adriana. Jak tylko się dowiedziałam że jestem przy nadziei to wiedziałam że to będzie syn. A teraz nie mam pojęcia, choć nie raz mi się wydaje że drugi synuś.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaaaa89

w pierwszej ciąży byłam przekonana że to syn będzie bo od męża strony kto ma dzieci to wszyscy mieli chłopców najpierw,a ja po cichu marzyłam o córce i gdy dowiedziałam się że to będzie dziewczynka cieszyłam się ogromnie :-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny rewelacyjne macie brzuszki :) Mega bombowe, muszę zrobić zdjęcie swojego i też się Wam pochwalę, już zauważają postronne osoby powoli jak się zaokrąglam :)
rozi 89, Moniak słodziachne te Wasze Bąble :) no i kolejne z nas przechodzą pomyślnie prenatalne, oby tak dalej do ostatniej z nas :)
Maritka ginekolog na prenatalnych szukał między nóżkami, ale narazie nic nie znalazł konkretnego ;) Powiedział że mamy się tym nie sugerować bo jeszcze za wcześnie, ale on jeśli miałby strzelać to obstawiałby dziewczynkę :) 16-go mam kolejne badanie ginekologiczne, może wtedy się dowiemy

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Klaudina
U mnie od strony męża też same chłopaki . I chociaż obydwoje bardzo chcielibyśmy dziewczynkę to coś czuje że będzie chłopczyk....no ciekawa jestem czy moja intuicja mnie zawiedzie;)

U mnie ta sama sytuacja tylko jednak wolalabym dziewczynke ale moj maz powiela nieswiadomie schemat swojego taty bo nasz synek urodzil sie 27.03 a on ma urodziny 31.03 a teraz mam termin na 14.09 a jego mlodszy brat urodzil sie 11.09 wiec..... moze sie los do mnie usmiechnie i na przekor bedzie dziewczynka?;))
Clarisa dobre z tym prezentem,bo narazie moj maluch zachowuje sie jak prawdziwy jedynak.
Tak czytam dziewczyny wasze posty to zazdroszcze wam ze bylyscie znow na usg bo ja dopiero 10....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...