Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

didus przykro mi że sie maluszek tak męczy... ale moze to ełasnie jakaś kolka, gazy go męczą, nie tylko ta kupka. Ja bym podała herbatki koperkowej, u nas pomagała i bączki szły płynnie a mały nie marudził. Poza tym my zaczęlismy dawac probiotyk i moim zdaniem po paru dniach już jest lepiej, kupki robi nadal dosc rzadko, maksymalnie jedną dziennie ale nie męczy sie tak, nie napina, bączki puszcza i jest szczęśliwy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja powtórzę za Anią- zdarzały się u nas dni bez kupy, a jak synek robił to się męczył i robił aż czerwony, zaczęliśmy podawać biogaje, poza tym zawsze odbijamy w trakcie i po jedzeniu w pozycji hymmmm jakby przerzuconego przez ramię worka ziemniaków i jest po kłopocie : jedna kupa dziennie, o tej samej porze i nawet nie wiem, kiedy robi- bez wysiłku, wzywa mnie do przebierania pampka aromat haha podaje tez raz dziennie wodę do picia, nie bardzo wchodzi, ale coś tam zawsze wypije, wiem ze u każdego działa co innego, ale to są metody nieinwazyjne, wiec może warto spróbować ? Życzę pięknych koop !

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Czy uwazacie ze to co my jemy ma wplyw na jakosc i czestotliwosc kup u naszych maluszkow? Aneta 123 jak wyglada Twoja dieta? Moze my jedzac ciemne pieczywo,otreby,jablka,pijac koper wloski itp. Mozemy dzieciom pomoc.. jak sadzicie?? A i czy wie ktos po jakim c

Odnośnik do komentarza

EWELINA ja tam nie wiem, ale wychodzę z założenia że jedzenie nie ma wiekszego wpływu i jem co chce.

Zauważyłam że wrzaski małej przy karmieniu są zazwyczaj jak jest zmęczona i szuka piersi i potem się denerwuje.

Ja dzisiaj dom ogarnęłam, ciasto mam w piekarniku, babeczki przygotowane do wstawienia i poprasowałam to co mi się uzbierało czyli multum rzeczy. Jutro przyjęcie urodzinowe Ani. Dobrze ze Agatka grzeczna i dała mamie czas na to wszystko :)

Spokojnej nocki dziewczynki i maluszki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

ewelina myślę, że częściowo możemy wpływac dietą na mleko, ale bardziej na jego smak czy skład, tłustość itp... mleko się tworzy z krwi więc takie rzeczy jak błonnik przecież nie przenikają do niego z ciemnego pieczywa itd. więc na ułatwienie trawienia raczej nie pomoże, co innego herbatki ziołowe, zawarte w nich pierwiastki czy inne związki pewnie przez krew trafiają... ale co ja tam wiem :)
U mnie dziś mieszkanie posprzątane, długi spacer zaliczony, potem zakupy, ciasto upieczone i juz częściowo zniknięte :D Lubię takie dni. Ale to własnie taka różnica kiedy mąz ma wolne i możemy poogarniać wszystko we dwójkę...
rewolucjaja też daję 5 kropli, tak zalecił lekarz i tak jest na ulotce.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam :-) Agatka dzisiaj miała chrzest święty. I wyczula atmosferę bo była czasu dzień grzeczna jak aniołek:-) pozwoliła mam wszystko przygotować i posprzątać. Za to w kosciele sobie to odbiła i darla się wniebo głosy jakby rzeczywiście jakiś diabełek w niej siedział :-) a teraz znowu z nadmiaru emocji nie może zasnąć:-/

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny moja corka ma trzy tygodnie i od trzech dni robi jedba kupkę dziennie i przy tym sie troche meczy a jak juz ja zrobi to jest spokojna ale za chwike znowu wrzask niesamowity, placz calymi dniami, spi po 10 minut i sie budzi i zas placz, wiecznie wklada rece do buzi smoczka nie chce bo go wypluwa, a kupka jest taka sama żółta i karmie piersią i mm jak tego potrzebuje. Pierdzi ladnie ale wiecznie placzr i nie wiem jak jej pomóc

Odnośnik do komentarza

Mmadziau nas też w niedziele są chrzty and tylko dla wybranych... My jako że na razie nie mamy ślubu kościelnego jesteśmy katolikami drugiej kategorii i chrzest Agatka mogła otrzymać co najwyżej w sobotę i to przed msza nie w czasie mszy:-/ Ja rozumiem że na nas nałożone są różne "sankcje" ale czemu dziecko ma cierpieć przez nasze decyzje?

Odnośnik do komentarza

Silv, gratuluje Agatce-Aniołkowi:)

Ewelad, Ania, dzięki:)

Mmadzia,Ania, super jesteście zorganizowane, Kobitki.
Do nas wczoraj przyjechała kuzynka.Od 11 zajmowała się Hanią, (z przerwami na
karmienie) a i tak nie zdążyłam wszystkiego zrobić. Ogarnęłam chatę, wyprasowalam, (koszule męża zostawiłam na kiedy indziej) ale ciasta(Ania, tu ukłon w Twoją stronę, bo znow sliwkowiec) nie zdążyłam zrobić, więc muszę się ogarnąć z samego rana.
Jutro gości ciąg dalszy, a tu wcześniej do kosciola trzeba iść:)

Macie już załatwione becikowe?
Ewelad, byłaś już cos zalatwiać?

Odnośnik do komentarza

Silv, taka jawna dyskryminacja. Niesamowite jest to w jaki sposób księża"przyciągają"do siebie wiernych. Dla mnie ti, co robią jest absolutnie niedopuszczalne. W ten sposób odciągają ludzi od kosciola.
Ja jestem wierząca, w młodości intensywnie związana z kościołem i na szczęście gdzieś
mi się ta wiara ukształtowała.
Gdyby jednak tak nie było, od
razu bym ją straciła przez takie
głupie decyzje księży.

Ks. Tischner, na pytanie:co jest potrzebne do chrztu,
odpowiedział: ,Jak to co?
Dziecko! I takie powinno być podejście, a nie jeden z drugim pokazują co im się nie podoba, tworząc przy tym katolików różnych kategorii...eh...

Odnośnik do komentarza

SILV no brak słów. U nas w głównym kościele chrzty są w trakcie mszy a u mnie w kościółku po mszy.

REWOLUCJA no ja dzisiaj to masakra. Bo jutro to przyjęcie urodzinowe. Jak to zrobiłam to nie wiem... jeszcze przed północą firanke wieszalam :)
A ciasto śliwkowe zrobiłam :) mam nadzieje ze wyszlo :)
Oj będę ten dzień odsypiac chyba tydzien.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...