Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Patullek93 napewno morfologia to nie hiv i toxo. A ty masz na morfologie z rozmazem czyli te wszystkie lify itp.;)
Ania 125 a jestes z duzej miejscowości to hiv mozesz mieć w ciagu 2-3dni a jesli z malej no to musisz poczekać bo przewoza probki do większych klinik. A toxo ja czekalam 2dni z tego co pamiętam a na hiv czekalam tydzień.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpje3uct678.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki... że też nie pomyślałam o tym wcześniej, ja mieszkam w Toruniu więc sądzę, że tu się da je zrobić na miejscu, ale i tak z poniedziałku na środę rano nie będą skoro tak :/ No nic, najwyżej pójde na wizytę z samą morfologią itp, to robią na ten sam dzien nawet. Tak czekam na to USG... że najwyżej umówie sie jeszcze raz na pokazanie wyników.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, miałam wczoraj USG i moja fasolka ma 18 mm, jestem w 8 tyg. ciąży. Do końca I trymestru muszę nadal brać dwa razy dziennie luteine, ale na szczęście ona pomogła, bo plamienia całkowicie ustały. Również dostałam skierowania na badania, trochę tego jest :-) Ja na szczęście obchodze się bez mdłości. Mam nadzieję że się to nie zmieni. Kolejne badanie mam w lutym.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. To pewnie głupie pytanie, ale wlaśnie zgłupiałam... Od kiedy liczy się tygodie ciąży? Od pierwszego dnia ostatniej miesiączki czy od dni płodnych - znam je dokładnie? To robie w sumie 2 tygodniową różnicę :) Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Dołączam do Was. Jestem w 7 tygodniu, w poniedziałek idę na usg i straasznie nie mogę się doczekać :) Mdłości mam i ciągle chce mi się spać.
Patullek93 współczuję... Też przez to przechodziłam i wiem, że nie ma dobrych słów na pocieszenie. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się szybko dojść do siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość wyrwanazkontekstu

Cześć kobietki, ja rowniez mam termin na sierpien, i mam do Was pytanie bo jestem w 8 tygodniu ciąży. Czy mialyscie tak badz macie ze piecze Was cewka po wyjsciu z toalety i macie ochote do niej wrocic a jak jiz tam jestescie to nic nie leci? Nie mam zapalenia pecherza bo mnie nic nie piecze i nie boli przy oddawaniu moczu. Cxy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Patulekk93 bardzo mi przykro.
Wyrwanazkontestu - mnie troche piekło tam na dole wiec powiedziałam mojemu ginekologowi. Powiedział mi że nie ma infekcji i ze prawdopodobnie sprawca jest kwas wydzielany w pochwie. Powiedział ze pH sie zmienia w ciazy i środowisko robi sie kwaśne. Jak sie wydziela dużo kwasu to sie wydostaje na zewnątrz i poddraznia śluzówkę. Przepisał mi krem i maść i o niebo lepiej:)

15 Leo

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjosxyep6pl.png

Odnośnik do komentarza
Gość wyrwanazkontekstu

Jeju, dziękuję Ci Aga_Es. To jest straszne, nie mogę się na niczym innym skupić. Ja mieszkam w Angliii za tydzień mam dopiero spotkanie z położną, a za trzy z ginekologiem. Strasznie dlugo sie tutaj czeka na to wszystko. Musze sie jakoś sama z tym uporać do tego czasu. Moze ktos zna jakies sposoby na to? Z góry będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...